22. Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy / 3. Puchar Subaru MTB_2019: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 11-14 lat
FRANEK SPOREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 1 (Opłaconych: 1)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat
PRZEMYSŁAW BOJARSKI Tak PL 23
MACIEJ KRĘŻELOK Tak PL KS ZR BANDA BUREK 23
ADRIAN ORIAN Tak PL 23
BARTOSZ PROKOP Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 4 (Opłaconych: 4)
M2 - Mężczyźni 19-35 lat
MATEUSZ ADAMKIEWICZ Tak PL SK1 EAGLES 23
ANDRZEJ BARANOWSKI Tak PL 23
DOMINIK BARGIEŁ Tak PL 23
DAWID BICKI PL 23
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
ADRIAN ĆWIKLIŃSKI PL 23
MICHAŁ DRABEK Tak PL BRASIL MOKA CAFFE’ 23
OSKAR KUBLIN Tak PL 23
TOMASZ KWIATOŃ Tak PL 23
MARCIN ŁATA PL 23
MICHAŁ MARCINIAK Tak PL TWÓJ TRENER SPORTOWY 23
TOMASZ ORZECH Tak PL 23
KAROL RUTKOWSKI PL 23
MARCIN SZYMURA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 9)
M3 - Mężczyźni 36-45 lat
STEFAN LEŃCZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
DOMINIK BABIK Tak PL 23
SŁAWOSZ BLAZY PL 23
MICHAŁ BOSOWSKI Tak PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL TEAM ROMAN 23
TOMASZ CIESIELSKI Tak PL WARCZĄCE SZPRYCHY 23
GRZEGORZ CZERNER Tak PL 23
MICHAŁ DUDA PL KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 23
JANUSZ JAGOSZ PL 23
RAFAŁ JOŚKO Tak PL 23
ŁUKASZ KRYŃSKI Tak PL GRUPA BANKIETOWA 23
MARIUSZ MAŚLANKA PL 23
PAWEŁ OSTROWSKI Tak PL 23
RAFAŁ PLONKA Tak PL 23
MARCIN SKUTIL Tak PL 23
KRZYSZTOF SMOROŃ Tak PL - 23
MATEUSZ SPOREK PL 23
KRYSTIAN STEC Tak PL 23
TOMASZ ŚPIEWAK Tak PL 23
WOJCIECH WALAWENDER Tak PL 23
ŁUKASZ WIĄCKIEWICZ PL 23
ZBIGNIEW WÓJCIK Tak PL 23
GRZEGORZ WÓJCIK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW ZAWADZKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 24 (Opłaconych: 18)
M4 - Mężczyźni 46-55 lat
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL ZETRA TAPE 23
MATEUSZ BOJARSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
BOGUSŁAW BRZEŹNY Tak PL 23
MAREK GALOWY PL 23
ALEKSANDER GROCHOWSKI Tak PL 23
MARCIN KRĘŻELOK Tak PL 23
ARTUR MACHOWSKI Tak PL 23
MARIUSZ MAZIJ Tak PL 23
RAFAŁ MAZUR PL 23
TOMASZ MISZTALSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
PIOTR ORIAN Tak PL 23
JAN PENKAŁA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
JAROSŁAW PROKOP Tak PL KAGB GOPR 23
GRZEGORZ SITEŃ PL 23
CEZARY WĘGRZYN Tak PL 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 17 (Opłaconych: 14)
M5 - Mężczyźni 56-65 lat
ADAM CIEŚLAR Tak PL 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MARIUSZ KUDŁA Tak PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK NOWAK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TADEUSZ SPILOK Tak PL 23
WITOLD SZCZECIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 8 (Opłaconych: 7)
M6 - Mężczyźni 66 lat i starsi
LEON FERFECKI Tak PL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 2 (Opłaconych: 2)
K0 - Kobiety 11-14 lat
MARIKA KUDŁA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - Kobiety 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 19-35 lat
ANNA KACZMARZYK Tak PL HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX 23
EMILIA KRĘŻELOK Tak PL 23
AGNIESZKA WINTROWICZ PL KU AZS UMED ŁÓDŹ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 36-45 lat
NATALIA JANICA PL 23
ANNA JURKIEWICZ-ŚPIEWAK Tak PL 23
ANNA KRYŃSKA Tak PL GRUPA BANKIETOWA 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ANNA ORIAN Tak PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA 23
BERNADETTA PASICKA Tak PL 23
AGNIESZKASPOREK SPOREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 46-55 lat
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ROMET FACTORY TEAM 23
JOLANTA BOJARSKA Tak PL 23
ULA CIEŚLIKIEWICZ Tak PL 23
MONIKA KRĘŻELOK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 4)
K5 - Kobiety 56-65 lat
BARBARA JEZIERSKA-KRUPA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 1)
K6 - Kobiety 66 lat i starsze
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86 (Opłaconych: 68)