26. Marszobieg na Czantorię Wielką: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat
JULIA CIEŚLAR Tak PL
JULIA GREENE Tak PL 8
DOMINIKA NATKANIEC Tak PL 93
MARIA RAKUS Tak PL MAKRAK 77
KAROLINA TOMASZEWSKA Tak PL 94
RÓŻA WARZECHA Tak PL 70
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 20-29 lat
ANGELIKA IDZIKOWSKA Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 61
DOMINIKA LAPCZYK PL 6
OLIWIA PAWELCZYK Tak PL 90
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 30-39 lat
KASIA CIESLAR Tak PL OLZA CIESZYN 11
JOANNA GWIAZDOWSKA Tak PL 86
SYLWIA KUCZERA Tak PL 16
ANNA LEWANDOWSKA Tak PL FANTASTIC TEAM ANNA SIKORA 83
MARLENA NYKIEL Tak PL 28
AGNIESZKA SOLIK PL KS KANDAHAR
ROMA SZYGULSKA Tak PL 89
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 40-49 lat
IZABELA BANDOŁA Tak PL 4
LUIZA BOROŃ PL RUNHOGS TYCHY
LUIZA BOROŃ Tak PL RUNHOGS TYCHY
AGNIESZKA GREENE Tak PL 7
IWONA JUZOF Tak PL FANTASTIC TEAM 68
AGNIESZKA KANIA PL 48
KATARZYNA KASPRZYCKA-SZUBARSKA PL OLZA CIESZYN 57
ADRIANA KLAPPHOLZ PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 15
MAGDALENA LACHOWSKA Tak PL K.S SPRINT BIELSKO BIAŁA 29
DANUTA MACH PL 38
ANNA MROCZKA PL PGB SPORTOWA PACZKA
MONIKA SZAŁACKA Tak PL 59
MAŁGORZATA URBANEK PL 17
KASIA WAWRZYCZEK Tak PL 9
ANNA WLACH Tak PL 50
GRAŻYNA ZĘBIK PL 25
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 16 (Opłaconych: 8)
K5 - Kobiety 50-59 lat
IRENA BARAN Tak PL SZARE MORSY 43
BOŻENA RZEPECKA PL 46
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 2 (Opłaconych: 1)
K6 - Kobiety 60-69 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0
K7 - Kobiety 70-79 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K7: 0
M1 - Mężczyźni 16-19 lat
ADAM ŚLIŻ Tak PL 85
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 1 (Opłaconych: 1)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
DAWID BORYCZKA Tak PL 51
ADAM IDZIKOWSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 62
ANDRZEJ JURASZEK Tak PL METHEORA SPORT TEAM 53
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 64
MATEUSZ SZCZOTKA PL TEAM BIEGOWKI24 74
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 5 (Opłaconych: 4)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
PIOTR ANDRZEJEWSKI PL 1 LIGA TEAM 87
DAMIAN BOŁOZ Tak PL KLUB BIEGACZA FARTLEK
RAFAL CHODZIDLO Tak PL 58
WOJCIECH CHRUSZCZ Tak PL KLUB BIEGACZA FARTLEK
MARCIN CIEŚLAR PL 37
LESZEK CZYŻ PL FANTASTIC TEAM 32
ADRIAN GIBIEC PL 63
PIOTR GROMMUNT Tak PL TKKF PŁOŃSK 84
ADAM HECZKO PL TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 22
MICHAŁ JAKIEŁA Tak PL
DAMIAN KANIA PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 49
ADRIAN KAWULOK Tak PL 79
ARKADIUSZ KAWULOK Tak PL 5
PIOTR KORBUS Tak PL 47
PRZEMYSŁAW KRUPA PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 54
MACIEJ LISZKA PL - 99
TOMASZ ŁUKOSZ PL XXX 36
SEBASTIAN MACH Tak PL 39
ARTUR NYKIEL Tak PL 27
PAWEŁ OSETEK PL 14
KRZYSZTOF PAWELSKI PL 67
WOJCIECH PROBST PL 19
ADRIAN PYTEL PL 20
JANUSZ RYGIEL Tak PL 71
MIECZYSŁAW SIKORA PL 72
JANUSZ SKRZYŃSKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 92
GRZEGORZ SKWORC PL
DAWID STREIT PL SBRT BIELSKO-BIAŁA 12
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 81
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 80
TOMASZ ZĘBIK PL 26
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 31 (Opłaconych: 14)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
NOWACZYJ ARKADIUSZ PL
MAREK BIAŁEK PL 40
TOMEK BOROŃ Tak PL RUNHOGS TYCHY
MICHAŁ CICHOŃ PL MICHAŁ TEAM
JAREK DOCZEKALSKI Tak PL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI 73
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL 1
PIOTR JAKUBOWSKI PL LOTOM BO LUBIA 82
ARKADIUSZ JUZOF Tak PL FANTASTIC TEAM 69
IRAKLI KARCHAVA PL 33
DANIEL KLIMOWSKI PL 31
MARCIN KOPERA Tak PL
RAFAŁ KUSY Tak PL OLZA CIESZYN 42
MICHAŁ KUŚMIERSKI PL NO I? 13
DARIUSZ LASEK Tak PL BYLEDOBIEC ANIN
DAMIAN LIGOCKI PL 35
MICHAŁ MIELCZAREK Tak PL 3
TYBERIUSZ MIKOŁAJCZYK Tak PL KS KANDAHAR 41
JÓZEF PAWELCZYK Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 91
JACEK RAJSKI PL
KORNEL RAKUS PL 78
JAROSŁAW RYBCZYŃSKI Tak PL DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 10
MICHAŁ STACIWA PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
KRZYSZTOF SUKIENNIK Tak PL 60
ARKADIUSZ SZCZOTKA PL TEAM BIEGOWKI24 75
KRZYSZTOF SZUBARSKI PL OLZA CIESZYN 56
PIOTR TARGOSZ PL OLZA CIESZYN 65
ARTUR WALCZUK Tak PL 34
ZBIGNIEW WENCEL Tak PL 52
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 29 (Opłaconych: 14)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
ROBERT KOWALSKI PL 21
TADEUSZ LECHOWICZ Tak PL SZARE MORSY 44
ROBERT PROKSA PL 76
ANDRZEJ RZEPECKI PL 45
RYSZARD WOŁOSZYN PL 18
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 1)
M6 - Mężczyźni 60-69 lat
ANDRZEJ FIGURA Tak PL NIEZRZESZONY 88
ANDRZEJ ŁUKASIAK PL 30
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$
JANUSZ PYTEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 24
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 66
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 6 (Opłaconych: 4)
M7 - Mężczyźni 70-79 lat
JAN KAZIMIERCZAK PL PTC POZNŃ
TOMASZ ŻYWIOŁ PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 2 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 113 (Opłaconych: 61)