29. Bieg Legionów w Ustroniu - 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-19 lat
JULIA CHROMIK Tak PL LKS POGÓRZE 23
ZUZANNA MACURA Tak PL MAC SPORT 23
JOANNA SIKORA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 20-34 lata
SYLWIA BOCHEŃSKA Tak PL 23
PAULINA FEDEROWICZ Tak PL 23
ANNA KAWULOK Tak PL 23
MICHALINA KLIMEK Tak PL 23
EWA KOZOK-BRIN PL 23
ALEKSANDRA KOŻDOŃ Tak PL 23
DARIA MADZIA PL 23
KINGA MISTEROWICZ Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
DAGMARA PIETRUSIAK Tak PL 23
AMANDA SKRĘŻYNA PL 23
MAGDA SOBIERAJ PL 23
ANNA STEKLA-MAJER Tak PL GRUPA SPORTOWA REKORD 23
ROMA SZYGULSKA Tak PL 23
JOANNA TALAGA Tak PL 23
BARBARA WOJTYŁA Tak PL AZS AWF KATOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 11)
K3 - Kobiety 35-49 lat
MAGDALENA BALCAREK Tak PL 23
JÓZEFA CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
ANNA CIEŚLAR Tak PL 23
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
GABRIELA DAWIEC Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 23
AGNIESZKA DĄBROWSKA PL KĘCKIE HARPAGANY 23
ANNA HERMAN Tak PL 23
IZABELA JANIK Tak PL 23
ALICJA KLIMEK Tak PL 23
ANNA KOZOK PL 23
ANNA KUŚ Tak PL 23
EWELINA MIELECH Tak PL 23
BARBARA NOWAK Tak PL 23
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 23
DOROTA POPPEK Tak PL 23
GABRIELA PROTZNER Tak PL 23
SYLWIA SIKORA Tak PL 23
ANNA SŁOWIŃSKA Tak PL 23
ANNA SYK Tak PL 23
KASIA WAWRZYCZEK Tak PL 23
KATARZYNA WESOŁOWSKA Tak PL 23
BEATA WROŃSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 22 (Opłaconych: 20)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
ILONA FRANKE Tak PL STS BIEGATON MIKOŁÓW 23
MARCELA GOOD Tak PL 23
ZDZISŁAWA ORLIK Tak PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 23
ALICJA SIKORA Tak PL 23
ANNA SOKOŁOWSKA Tak PL BRAK 23
JOANNA STEKLA Tak PL 23
TERESA STUKATOR Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
MAŁGORZATA TORŁOP Tak PL 23
DOROTA WYLECIAŁ PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 10 (Opłaconych: 9)
M1 - Mężczyźni 15-19 lat
KACPER JABŁONKA Tak PL INŻYNIERIA BIEGANIA 23
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 23
SZYMON MASARSKI Tak PL 23
MACIEJ OBROCHTA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 4 (Opłaconych: 3)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
MATEUSZ BIENIEK Tak PL 23
PAWEŁ BILIŃSKI Tak PL 23
DAWID CHRAPEK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ CIOSEK Tak PL 23
KAMIL CZAPLA Tak PL 23
MICHAŁ DOMIAN Tak PL 23
MATEUSZ DUDA Tak PL 23
RADOSŁAW HELLER Tak PL 23
DOMINIK JARCO Tak PL ALPIN SPORT TEAM 23
WOJTEK LIRO PL 23
MICHAŁ MĘŻYK Tak PL 23
ADRIAN RYMARCZYK Tak PL 23
MAGDA SOBIERAJ Tak PL 23
DANIEL SUCHODOLSKI Tak PL 23
MARCIN SZCZUREK Tak PL 23
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 16 (Opłaconych: 15)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
MACIEK BASCIK Tak PL 23
MIREK BIAŁOBRZEWSKI Tak PL 23
PIOTR BIELIŃSKI Tak PL KB SOKÓŁ KNURÓW 23
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL 23
ŁUKASZ BRAŃCZYK PL OLZA CIESZYN 23
TOMASZ DYBCZYŃSKI PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
DAMIAN GĄGOLA Tak PL 23
DAMIAN GIŻYŃSKI PL 23
ADRIAN KAWULOK Tak PL 23
MICHAŁ KIECOŃ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KRUPA Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 23
DOMINIK KUŚ PL 23
DOMINIK KUŚ Tak PL 23
IWO LESNIK Tak PL 23
DANIEL LIPINSKI PL BIEGIEM PRZEZ GÓRY 23
TOMASZ ŁUKOSZ Tak PL XXX 23
SEBASTIAN MACH Tak PL 23
PIOTR MICHALSKI Tak PL 23
RAFAŁ MICHAŁOWSKI Tak PL 23
JANUSZ MILY Tak PL 23
MATEUSZ PESZYŃSKI Tak PL 23
STANISŁAW PIELA Tak PL 23
JÓZEF PILCH Tak PL 23
ŁUKASZ PROKOP Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PRZYBYŁA Tak PL 23
MICHAŁ SOSKA Tak PL 23
WOJCIECH STUDENCKI Tak PL 4 PLUTON 23
SZYMON SZLAUR Tak PL 23
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ Tak PL 23
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 23
WOJCIECH ŚWIĘS Tak PL 23
DAWID THEN Tak PL ULTRA BESKID SPORT 23
SŁAWOMIR URBANIAK Tak PL MILEŻÓWKA 23
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 23
RAFAŁ ZOLICH Tak PL NITTAN EURO TECH 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 35 (Opłaconych: 30)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
ANDRZEJ ANDRUSZKIEWICZ Tak PL 23
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK BIAŁEK Tak PL 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
DARIUSZ CAŁUS PL 23
ADRIAN CICHOŃ Tak PL 23
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 23
DAMIAN CZERMAK Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
MARIUSZ DĘBSKI Tak PL 23
WOJCIECH DUCZMAL Tak PL 23
DOMINIK GAWLAS Tak PL 23
WOJCIECH GĄDEK Tak PL SILESIA SKATING 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 23
EDWARD HAWEŁKA Tak PL 23
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak PL 23
ARKADIUSZ JACHYM Tak PL 23
ADAM JAGIEŁA PL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 23
ROBERT KOLASA Tak PL 23
RAFAŁ KONTOWICZ Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 23
ADRIAN KORNACKI Tak PL OLZA CIESZYN 23
MARCIN KRAS Tak PL 23
MARIUSZ KRUCZYŃSKI Tak PL 23
MAREK KUDER PL KS M.E.T.A. 23
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 23
ARTUR MACURA Tak PL 23
MARCIN MACURA Tak PL MAC SPORT 23
LESZEK MARUCHNIAK Tak PL 23
JAROSŁAW MOSIOŁEK Tak PL MILEŻÓWKA 23
DARIUSZ OLSZOWSKI Tak PL 23
ROBERT OŁUBEK PL HRMAX ŻORY 23
GRZEGORZ ORZOŁ Tak PL 23
DARIUSZ PIĘTKO Tak PL 23
ANDRZEJ PILCH Tak PL 23
KRZYSZTOF PIONTEK Tak PL CHEMIKA RYBNIK 23
TOMASZ PROTZNER Tak PL 23
JANUSZ ROJ Tak PL 23
DARIUSZ SERAFIN Tak PL KB FARTLEK 23
JACEK SEWERYN Tak PL 23
ANDRZEJ SEWERYN Tak PL 23
TADEUSZ SIEGMUND PL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
ANDRZEJ SMUDA PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 23
LESZEK STYCH Tak PL 23
PIOTR WALCERZ Tak PL 23
BARTŁOMIEJ WALIGÓRA Tak PL 23
GRZEGORZ WANIOŁKA Tak PL 23
SEBASTIAN WIKA Tak PL 40-LATEK TYCHY / TEAM PAPRY 23
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
TYBERIUSZ ZAWADZKI Tak PL 23
MARIUSZ ŻYWIOŁ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 51 (Opłaconych: 45)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
GERARD CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
KRZYSZTOF CYMERLIK Tak PL - 23
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 23
ANDRZEJ GLAJC Tak PL 23
MIROSŁAW GÓRNY Tak PL 23
ANDRZEJ JĘDRZKIEWICZ Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR KAWULOK PL 23
LESZEK KOWAL Tak PL 23
MIROSŁAW MUSIAŁ Tak PL 23
MIREK NIEMIEC Tak PL 23
JERZY ORLIK Tak PL 23
STANISŁAW PIASZCZYK PL 23
KRZYSZTOF POLAK Tak PL 23
BOGUSŁAW SIEGMUND Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
PIOTR SIKORA Tak PL 23
MICHAŁ SKUZA Tak PL 23
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL 23
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 23
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
LESŁAW TOMCZYK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW TORŁOP Tak PL 23
GRZEGORZ ZASUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 22 (Opłaconych: 20)
M6 - Mężczyźni 60-69 lat
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL UBER.SU 23
ZYGMUNT GREŃ Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
BOGDAN KASZUBA Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
MARIAN KRUCZYŃSKI Tak PL 23
EUGENIUSZ KWILECKI Tak PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
JAN MAJEWSKI Tak PL 23
JAN MICUDA PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$ 23
JANUSZ PYTEL PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
JANUSZ PYTEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
STEFAN SIKORA Tak PL 23
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 23
ZDZISŁAW SZYMCZYNA Tak PL 23
JAN TRAWNICKI Tak PL - 23
JAN WYDUCH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 17 (Opłaconych: 14)
M7 - Mężczyźni 70 lat i starsi
WOJCIECH KAPTUR Tak PL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 23
WERNER LEGOMIŃSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
MAREK PAWLAK Tak PL KLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHY 23
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 199 (Opłaconych: 174)