2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski - Biegi szkolne: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
P - Przedszkolaki
ALEKSANDER CHŁOPAŚ PL 23
KRYSTIAN FRĄSZCZAK PL 23
EMILIA GNATOWSKA PL 23
AMELIA GRZELCZAK PL PRZEDSZKOLE W TOPOLI MAŁEJ 23
TOMASZ JAŚKIEWICZ PL 23
JANUSZ JAWOROWICZ PL 23
MICHAŁ JAWOROWICZ PL 23
IGOR KASPRZAK PL 23
ALEKSANDER KAŹMIERCZAK PL 23
MAGDALENA KOKOT PL 23
ADAM KRÓLIK PL 23
OLIWIA KRÓLIK PL 23
KSAWERY KUBICKI PL KLUB LA DĘBNICA 23
NIKODEM KUJAWA PL 23
MARCEL LEITGEBER PL 23
ANTONI MARCZAK Tak PL 23
STANISŁAW MINTA PL 23
MAJA NIŚKIEWICZ PL 23
JAN NOWICKI PL 23
PIOTR NOWICKI PL 23
ERNEST POLACHOWSKI PL 23
NATAN SAJEWSKI PL OCTAGON 23
NATAN SIKORA PL 23
BLANKA SIKORA PL 23
PATRYK SZKUDLAREK PL - 23
OLIWIA SZLACHTA PL 23
FRANCISZEK ŚWITOŃ PL 23
ADAM TALAGA PL - 23
JAGODA WYLANDOWSKA Tak PL 23
FILIP ZIMNIAK PL 23
ZOSIA ZIMNIAK PL 23
NATASZA ŻABIUK PL 23
KSAWERY ŻABIUK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii P: 33 (Opłaconych: 2)
K 1-3 - Dziewczęta kl. I-III
KLAUDIA DERESIŃSKA Tak PL 23
MARTYNA FRYCZ Tak PL 23
WIKTORIA GNATOWSKA PL 23
WIKTORIA GRZELCZAK Tak PL SP TOPOLA MAŁA 23
HANNA GRZELCZAK Tak PL SP TOPOLA MAŁA 23
MAJA HANKIEWICZ PL KLUB LA DĘBNICA 23
AGNIESZKA JAKÓBCZAK Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 23
MAGDALENA KOŚCIELNA Tak PL - 23
NIKOLA LEITGEBER Tak PL 23
KAROLINA LIS Tak PL 23
MARIETTA NOWACKA Tak PL 23
JULIA NOWICKA PL 23
KORNELIA RÓŻAŃSKA Tak PL 23
GABRYSIA SAJEWSKA Tak PL OCTAGON 23
LENA SIPURZYŃSKA Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 23
BLANKA SOBCZAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 1-3: 16 (Opłaconych: 13)
M 1-3 - Chłopcy kl. I-III
NIKODEM BARTKOWIAK Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
PAWEŁ BŁASZCZYK Tak PL 23
TYMEK BRUDŁO Tak PL 23
KAMIL GARBACZ Tak PL 23
PAWEŁ KACZMAREK Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
OSKAR KEMPA PL SP W MĄKOSZYCACH 23
FILIP KOKOT Tak PL 23
SZYMON KYCIA Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
ALEKSANDER MAŁUSZEK Tak PL 23
KACPER MINTA Tak PL 23
GRZEGORZ MOŁODECKI Tak PL 23
SZYMON ROSTALSKI Tak PL 23
RAFAŁ ROSZAK PL KLUB LA DĘBNICA 23
IGOR SETECKI Tak PL 23
NIKODEM SIUDY PL 23
ALAN SZYDŁOWSKI Tak PL 23
ADRIAN WASIELEWSKI Tak PL 23
TOMASZ WIENCEK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
FRANCISZEK WOJTCZAK Tak PL KOŁO BIEGA 23
NIKODEM WYLANDOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 1-3: 20 (Opłaconych: 17)
K 4-6 - Dziewczęta kl. IV-VI
PATRYCJA BUSZA PL 23
MARTA DERESIŃSKA Tak PL 23
AGATA DUCZMAL Tak PL 23
DOROTA FRYCZ Tak PL 23
WERONIKA GRABARKIEWICZ Tak PL 23
OLIWIA HANKIEWICZ PL KLUB LA DĘBNICA 23
LENA KARBOWIAK Tak PL 23
JOANNA LIS Tak PL 23
JULIA MARCZAK Tak PL 23
AGATA PASZEK Tak PL 23
HANNA SIPURZYŃSKA Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 23
IZABELA TALAGA Tak PL - 23
EWELINA ZIĘTEK Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 4-6: 13 (Opłaconych: 11)
M 4-6 - Chłopcy kl. IV-VI
JAN BARTKOWIAK Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
HUBERT BRUDŁO Tak PL 23
KAMIL FRĄSZCZAK Tak PL 23
FILIP GRZELAK Tak PL 23
JAKUB GRZELCZAK Tak PL SP TOPOLA MAŁA 23
DANIEL KOLA Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
OLIVER KOLA Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
ERYK KRAKOWSKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
KAMIL KUBICKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
DAMIAN KUBICKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
MIŁOSZ MAZUREK Tak PL 23
MARCEL MĄDRZAK Tak PL 23
WIKTOR NIŚKIEWICZ Tak PL 23
KACPER PESEL Tak PL 23
HUBERT PEŚLA Tak PL 23
WOJCIECH RADOŁA Tak PL 23
PAWEŁ RUDOWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 4-6: 17 (Opłaconych: 17)
K 7-8 - Dziewczęta kl. VII-VIII
ALEKSANDRA DOBROŚ Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 23
JULIA JAKÓBCZAK Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 23
ALEKSANDRA KĄTNA Tak PL 23
KAROLINA SARWA Tak PL 23
ALEKSANDRA ZIĘTEK Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 7-8: 5 (Opłaconych: 5)
M 7-8 - Chłopcy kl. VII-VIII
KAMIL KAUKA PL SP W MĄKOSZYCACH 23
KACPER KOWALSKI Tak PL 23
DAWID KUBICKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 7-8: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 107 (Opłaconych: 67)