2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski - Biegi szkolne: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
P - Przedszkolaki
ALEKSANDER CHŁOPAŚ PL 271
KRYSTIAN FRĄSZCZAK PL 272
EMILIA GNATOWSKA PL 273
AMELIA GRZELCZAK PL PRZEDSZKOLE W TOPOLI MAŁEJ 274
TOMASZ JAŚKIEWICZ PL 275
JANUSZ JAWOROWICZ PL 276
MICHAŁ JAWOROWICZ PL 277
IGOR KASPRZAK PL 278
ALEKSANDER KAŹMIERCZAK PL 279
MAGDALENA KOKOT PL 280
ADAM KRÓLIK PL 281
OLIWIA KRÓLIK PL 282
KSAWERY KUBICKI PL KLUB LA DĘBNICA 283
NIKODEM KUJAWA PL 284
MARCEL LEITGEBER PL 285
ANTONI MARCZAK Tak PL 270
STANISŁAW MINTA PL 286
MAJA NIŚKIEWICZ PL 300
JAN NOWICKI PL 287
PIOTR NOWICKI PL 288
ERNEST POLACHOWSKI PL 289
NATAN SAJEWSKI PL OCTAGON 290
NATAN SIKORA PL 292
BLANKA SIKORA PL 291
PATRYK SZKUDLAREK PL - 293
OLIWIA SZLACHTA PL 269
FRANCISZEK ŚWITOŃ PL 294
ADAM TALAGA PL - 295
JAGODA WYLANDOWSKA Tak PL 268
FILIP ZIMNIAK PL 296
ZOSIA ZIMNIAK PL 297
NATASZA ŻABIUK PL 299
KSAWERY ŻABIUK PL 298
Ilość zgłoszeń w kategorii P: 33 (Opłaconych: 2)
K 1-3 - Dziewczęta kl. I-III
KLAUDIA DERESIŃSKA Tak PL 201
MARTYNA FRYCZ Tak PL 202
WIKTORIA GNATOWSKA PL
WIKTORIA GRZELCZAK Tak PL SP TOPOLA MAŁA
HANNA GRZELCZAK Tak PL SP TOPOLA MAŁA 204
MAJA HANKIEWICZ PL KLUB LA DĘBNICA
AGNIESZKA JAKÓBCZAK Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 207
MAGDALENA KOŚCIELNA Tak PL - 208
NIKOLA LEITGEBER Tak PL 209
KAROLINA LIS Tak PL 210
MARIETTA NOWACKA Tak PL 184
JULIA NOWICKA PL
KORNELIA RÓŻAŃSKA Tak PL 212
GABRYSIA SAJEWSKA Tak PL OCTAGON 213
LENA SIPURZYŃSKA Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 214
BLANKA SOBCZAK Tak PL 215
Ilość zgłoszeń w kategorii K 1-3: 16 (Opłaconych: 13)
M 1-3 - Chłopcy kl. I-III
NIKODEM BARTKOWIAK Tak PL KLUB LA DĘBNICA 216
PAWEŁ BŁASZCZYK Tak PL 217
TYMEK BRUDŁO Tak PL 196
KAMIL GARBACZ Tak PL 189
PAWEŁ KACZMAREK Tak PL KLUB LA DĘBNICA 218
OSKAR KEMPA PL SP W MĄKOSZYCACH
FILIP KOKOT Tak PL 220
SZYMON KYCIA Tak PL KLUB LA DĘBNICA 221
ALEKSANDER MAŁUSZEK Tak PL 222
KACPER MINTA Tak PL 223
GRZEGORZ MOŁODECKI Tak PL 224
SZYMON ROSTALSKI Tak PL 225
RAFAŁ ROSZAK PL KLUB LA DĘBNICA
IGOR SETECKI Tak PL 266
NIKODEM SIUDY PL
ALAN SZYDŁOWSKI Tak PL 181
ADRIAN WASIELEWSKI Tak PL 265
TOMASZ WIENCEK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 191
FRANCISZEK WOJTCZAK Tak PL KOŁO BIEGA 228
NIKODEM WYLANDOWSKI Tak PL 264
Ilość zgłoszeń w kategorii M 1-3: 20 (Opłaconych: 17)
K 4-6 - Dziewczęta kl. IV-VI
PATRYCJA BUSZA PL
MARTA DERESIŃSKA Tak PL 230
AGATA DUCZMAL Tak PL 231
DOROTA FRYCZ Tak PL 232
WERONIKA GRABARKIEWICZ Tak PL 183
OLIWIA HANKIEWICZ PL KLUB LA DĘBNICA
LENA KARBOWIAK Tak PL 263
JOANNA LIS Tak PL 234
JULIA MARCZAK Tak PL 262
AGATA PASZEK Tak PL 267
HANNA SIPURZYŃSKA Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 235
IZABELA TALAGA Tak PL - 236
EWELINA ZIĘTEK Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 237
Ilość zgłoszeń w kategorii K 4-6: 13 (Opłaconych: 11)
M 4-6 - Chłopcy kl. IV-VI
JAN BARTKOWIAK Tak PL KLUB LA DĘBNICA 238
HUBERT BRUDŁO Tak PL 239
KAMIL FRĄSZCZAK Tak PL 240
FILIP GRZELAK Tak PL 241
JAKUB GRZELCZAK Tak PL SP TOPOLA MAŁA 242
DANIEL KOLA Tak PL KLUB LA DĘBNICA 243
OLIVER KOLA Tak PL KLUB LA DĘBNICA 244
ERYK KRAKOWSKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 245
KAMIL KUBICKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 247
DAMIAN KUBICKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 246
MIŁOSZ MAZUREK Tak PL 248
MARCEL MĄDRZAK Tak PL 197
WIKTOR NIŚKIEWICZ Tak PL 249
KACPER PESEL Tak PL 250
HUBERT PEŚLA Tak PL 251
WOJCIECH RADOŁA Tak PL 261
PAWEŁ RUDOWICZ Tak PL 260
Ilość zgłoszeń w kategorii M 4-6: 17 (Opłaconych: 17)
K 7-8 - Dziewczęta kl. VII-VIII
ALEKSANDRA DOBROŚ Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 252
JULIA JAKÓBCZAK Tak PL SP W MĄKOSZYCACH 253
ALEKSANDRA KĄTNA Tak PL 259
KAROLINA SARWA Tak PL 258
ALEKSANDRA ZIĘTEK Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 254
Ilość zgłoszeń w kategorii K 7-8: 5 (Opłaconych: 5)
M 7-8 - Chłopcy kl. VII-VIII
KAMIL KAUKA PL SP W MĄKOSZYCACH
KACPER KOWALSKI Tak PL 256
DAWID KUBICKI Tak PL KLUB LA DĘBNICA 257
Ilość zgłoszeń w kategorii M 7-8: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 107 (Opłaconych: 67)