2. edycja VOLVO CAR SKI CUP - Dorośli slalom gigant trasa nr 1: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K2 - Kobiety 18-44 lat
KAROLINA CYROŃ Tak PL 23
NATALIA FICEK Tak PL ŚNIEŻNA PANTERA 23
KAROLINA HARATEK Tak PL 23
URSZULA HORECZY PL 23
ALEKSANDRA KUPCZAK Tak PL 23
BEATA MOSKAL PL 23
MAŁGORZATA PITUŁA PL 23
KLAUDIA PRZYBYŁA Tak PL STREFA ZIMY 23
DOMINIKA SANETRA PL 23
ANNA ŚCISŁOWICZ PL 23
DAGMARA ZACZYŃSKA Tak PL 23
EMILIA ZASADNI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 45 lat i starsze
MAGDALENA KOŻUCH PL 23
TERESA KRYNICKA Tak PL 23
MARZENA MAZUR Tak PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 23
BEATA PACIOREK PL 23
BEATA SANETRA Tak PL 23
AGATA SERAFIN PL 23
WIESŁAWA SEWIOŁ PL 23
ANNA SOBOLEWSKA-WAC Tak PL 23
MAGDALENA SZELĄG Tak PL 23
MONIKA TRYBEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 6)
M2 - Mężczyźni 18-44 lat
SZYMON ANGELONI Tak PL 23
JAN BIRECKI Tak PL 23
SZYMON BRZOZOWSKI PL 23
RAFAŁ BUCHTA Tak PL 23
TOMASZ BUCHTA Tak PL 23
KUBA CĄPAŁA Tak PL 23
MATEUSZ CHABEL PL 23
ADAM CHABERKO PL RECHABS.PL 23
PRZEMYSŁAW CHABRZYK PL 23
MIŁOSZ CIEPAŁ PL 23
ROBERT CIEŚLAR PL 23
ŁUKASZ CZACHOR Tak PL 23
WOJTEK DUDWAŁ Tak PL 23
PAWEŁ DUDZIK PL 23
PAWEŁ DUNAT Tak PL 23
MAREK FORYŚ Tak PL 23
MARCIN FRYCZ Tak PL 23
KAMIL GĄSIOROWSKI PL 23
BOGUSŁAW GIZA Tak PL 23
JACEK GRACA Tak PL 23
JAKUB GRODECKI PL 23
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARCIN JĘDRZEJAS Tak PL 23
KRYSTIAN KAPICA Tak PL 23
KRZYSZTOF KARPIŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ KĘDZIOR Tak PL CZARNE KONIE 23
PATRYK KIERLIN PL 23
KAROL KLIŚ PL 23
JERZY KOCHAJ JUN Tak PL 23
DANIEL KOCUR Tak PL 23
DAWID KRUPA Tak PL STREFA ZIMY 23
MICHAL KUCHMACZ Tak PL 23
TOMASZ KUSTRA PL CZARNE KONIE 23
DAWID KWIECIEŃ Tak PL 23
ANDRZEJ LAZARKO PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LENERT Tak PL 23
SZCZEPAN LIGOCKI PL 23
ŁUKASZ LIPIŃSKI Tak PL 23
FILIP MAIN Tak PL 23
KACPER MOSKAL Tak PL 23
TOMASZ MROZEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW MULARCZYK PL 23
JAKUB PISAREK PL ABT 23
GRZEGORZ PLUTA PL 23
DARIUSZ POLONSKI Tak PL 23
PATRYK PYRSKAŁA Tak PL 23
SEBASTIAN RABURSKI Tak PL 23
MATEUSZ RAJDA Tak PL STREFA ZIMY 23
JACEK SKUPIEŃ PL 23
BARTOSZ SROKA Tak PL 23
RAFAŁ STACH PL 23
JAKUB STRYJEWSKI Tak PL ABT 23
MICHAŁ SZEWCZUK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SZTURC PL 23
ARTUR SZYŁŁO PL 23
MICHAŁ TRYBEK Tak PL 23
DAWID WALCZAK Tak PL 23
JAKUB WALECZEK PL 23
KRZYSZTOF WÓJCIK Tak PL 23
JAKUB WYPOREK Tak PL 23
ROBERT ZEMŁA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 62 (Opłaconych: 37)
M3 - Mężczyźni 45 lat i starsi
ANTONI BASZAK PL 23
GRZEGORZ BORONIEC PL 23
KRZYSZTOF BUCHTA Tak PL 23
WOJCIECH DUDZIK Tak PL 23
MARIUSZ HORECZY PL 23
ROBERT KUCHMACZ Tak PL 23
WALDEMAR LALIK PL 23
HENRYK MIKLER Tak PL 23
ALOJZY MOSKAL Tak PL 23
JANUSZ PAWEŁCZYK PL 23
MAREK PISKORSKI Tak PL 23
TOMASZ POTOCKI PL 23
SZYMON RURAŃSKI PL 23
RYSZARD SŁOWIKOWSKI PL 23
TOMASZ STYRNA PL 23
TOMASZ WALLER Tak PL 23
MIROSŁAW WIENCEK Tak PL 23
TOMASZ ŻYŁA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 18 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 102 (Opłaconych: 58)