2. edycja VOLVO CAR SKI CUP - Dorośli slalom gigant trasa nr 1: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K2 - Kobiety 18-44 lat
KAROLINA CYROŃ Tak PL 78
NATALIA FICEK Tak PL ŚNIEŻNA PANTERA 79
KAROLINA HARATEK Tak PL 80
URSZULA HORECZY PL 144
ALEKSANDRA KUPCZAK Tak PL 81
BEATA MOSKAL PL 152
MAŁGORZATA PITUŁA PL
KLAUDIA PRZYBYŁA Tak PL STREFA ZIMY 82
DOMINIKA SANETRA PL 148
ANNA ŚCISŁOWICZ PL 149
DAGMARA ZACZYŃSKA Tak PL 83
EMILIA ZASADNI Tak PL 84
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 45 lat i starsze
MAGDALENA KOŻUCH PL
TERESA KRYNICKA Tak PL 85
MARZENA MAZUR Tak PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 86
BEATA PACIOREK PL 140
BEATA SANETRA Tak PL 87
AGATA SERAFIN PL
WIESŁAWA SEWIOŁ PL
ANNA SOBOLEWSKA-WAC Tak PL 88
MAGDALENA SZELĄG Tak PL 89
MONIKA TRYBEK Tak PL 90
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 6)
M2 - Mężczyźni 18-44 lat
SZYMON ANGELONI Tak PL 91
JAN BIRECKI Tak PL 92
SZYMON BRZOZOWSKI PL
RAFAŁ BUCHTA Tak PL 93
TOMASZ BUCHTA Tak PL 147
KUBA CĄPAŁA Tak PL 94
MATEUSZ CHABEL PL
ADAM CHABERKO PL RECHABS.PL 159
PRZEMYSŁAW CHABRZYK PL 150
MIŁOSZ CIEPAŁ PL
ROBERT CIEŚLAR PL 138
ŁUKASZ CZACHOR Tak PL 95
WOJTEK DUDWAŁ Tak PL 96
PAWEŁ DUDZIK PL 151
PAWEŁ DUNAT Tak PL 97
MAREK FORYŚ Tak PL 162
MARCIN FRYCZ Tak PL 98
KAMIL GĄSIOROWSKI PL
BOGUSŁAW GIZA Tak PL 99
JACEK GRACA Tak PL
JAKUB GRODECKI PL
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MARCIN JĘDRZEJAS Tak PL 100
KRYSTIAN KAPICA Tak PL 101
KRZYSZTOF KARPIŃSKI Tak PL 102
DARIUSZ KĘDZIOR Tak PL CZARNE KONIE 103
PATRYK KIERLIN PL 139
KAROL KLIŚ PL 160
JERZY KOCHAJ JUN Tak PL 104
DANIEL KOCUR Tak PL 105
DAWID KRUPA Tak PL STREFA ZIMY 106
MICHAL KUCHMACZ Tak PL 107
TOMASZ KUSTRA PL CZARNE KONIE 134
DAWID KWIECIEŃ Tak PL 108
ANDRZEJ LAZARKO PL
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LENERT Tak PL 109
SZCZEPAN LIGOCKI PL 135
ŁUKASZ LIPIŃSKI Tak PL 110
FILIP MAIN Tak PL 111
KACPER MOSKAL Tak PL 112
TOMASZ MROZEK Tak PL 113
PRZEMYSŁAW MULARCZYK PL
JAKUB PISAREK PL ABT 137
GRZEGORZ PLUTA PL
DARIUSZ POLONSKI Tak PL 114
PATRYK PYRSKAŁA Tak PL 115
SEBASTIAN RABURSKI Tak PL 116
MATEUSZ RAJDA Tak PL STREFA ZIMY 117
JACEK SKUPIEŃ PL
BARTOSZ SROKA Tak PL 118
RAFAŁ STACH PL
JAKUB STRYJEWSKI Tak PL ABT 119
MICHAŁ SZEWCZUK Tak PL 120
BARTŁOMIEJ SZTURC PL 142
ARTUR SZYŁŁO PL
MICHAŁ TRYBEK Tak PL 121
DAWID WALCZAK Tak PL 122
JAKUB WALECZEK PL 143
KRZYSZTOF WÓJCIK Tak PL 123
JAKUB WYPOREK Tak PL 124
ROBERT ZEMŁA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 62 (Opłaconych: 37)
M3 - Mężczyźni 45 lat i starsi
ANTONI BASZAK PL 141
GRZEGORZ BORONIEC PL
KRZYSZTOF BUCHTA Tak PL 125
WOJCIECH DUDZIK Tak PL 126
MARIUSZ HORECZY PL 145
ROBERT KUCHMACZ Tak PL 127
WALDEMAR LALIK PL 133
HENRYK MIKLER Tak PL 128
ALOJZY MOSKAL Tak PL 129
JANUSZ PAWEŁCZYK PL
MAREK PISKORSKI Tak PL 130
TOMASZ POTOCKI PL
SZYMON RURAŃSKI PL
RYSZARD SŁOWIKOWSKI PL
TOMASZ STYRNA PL 157
TOMASZ WALLER Tak PL 131
MIROSŁAW WIENCEK Tak PL 132
TOMASZ ŻYŁA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 18 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 102 (Opłaconych: 58)