2. Everest w Sosnowcu: idziemy po rekord!: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 18-80 lat
ADAM ADAMCZYK Tak PL 141
ZBIGNIEW BABCZYŃSKI Tak PL - 173
MARCIN BAŁA Tak PL 142
RAFAŁ BAŁAZY PL
ADAM BANDEL Tak PL PIECHOTĄ PO SCHODACH 10
MAREK BETKA Tak PL 11
ARKADIUSZ BĘDKOWSKI Tak PL 164
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
PRZEMEK BROCZKOWSKI Tak PL 12
SEBASTIAN BROŻEK Tak PL BONIFUNDO 13
RAFAŁ BUDZYŃ PL
MAREK BUJAK Tak PL #CZELADZBIEGA 14
ADAM BUL Tak PL 15
LUKASZ CHMURA Tak PL PTSE SOSNOWIEC 16
PIOTR CICHY Tak PL 17
JACEK CUPIAŁ Tak PL 18
JAROSŁAW CZERNIAK Tak PL 19
KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI Tak PL - 165
JAROSŁAW CZUB Tak PL WIRUSY 185
DARIUSZ DOBOSZ Tak PL BONIFUNDO 20
GRZEGORZ DUDEK Tak PL 182
ARTUR DURZYŃSKI Tak PL 21
GRZEGORZ DZISZKIEWICZ Tak PL 22
MICHAŁ DZIUBEK Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 23
SZYMON FAULHABER Tak PL 24
ZBIGNIEW GAJDA Tak PL 25
BARTOSZ GĄSIOR PL
TOMASZ GLIŃSKI PL
KRZYSZTOF GŁOMBIK Tak PL 26
MARCIN HAN Tak PL 27
ADAM HOFMAN Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 28
DARIUSZ HORBACZ Tak PL ZIMNOKRWIŚCI 29
ARKADIUSZ HRABIA Tak PL AKTYWNI SOSNOWIEC 181
ARON HUĆ Tak PL ETICOD 30
KAMIL JASZYŃSKI PL
TOMASZ JASZYŃSKI Tak PL 32
KAMIL JASZYŃSKI Tak PL 31
GRZEGORZ JEZIORO Tak PL BONIFUNDO 33
ZBIGNIEW K Tak PL 161
IGOR KANIA PL
GRZEGORZ KARAWACKI Tak PL 34
WIESŁAW KARCZ Tak PL 35
ŁUKASZ KĘDZIERSKI Tak PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36
ARTUR KĘPIŃSKI Tak PL 37
ANDRZEJ KLIMCZEWSKI PL FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
PRZEMYSŁAW KOCOT Tak PL 38
MATEUSZ KOŁODZIEJ Tak PL 39
TOMASZ KONWALINKA PL ŚRODULA TEAM
SZYMON KOPEĆ Tak PL UPFIELD 184
DANIEL KORCZ PL JAWORZNOŁBC
ŁUKASZ KORCZYK Tak PL 40
MATEUSZ KOZIEŁ Tak PL 41
WOJCIECH KRĘŻEL Tak PL 42
MARCIN KROTOSZ PL
TOMASZ KROWIAK PL
JANUSZ KSIĄŻEK Tak PL UPFIELD 143
BARTOSZ KUBASIEWICZ PL
DARIUSZ KUBIAK Tak PL PIECHOTĄ PO SCHODACH 43
ADAM KUKIEŁKA Tak PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 44
KRZYSZTOF KUŁACZEWSKI Tak PL 45
RAFAŁ KUŹNIK PL HUSARIA RACE TEAM
MICHAŁ KWAŚNIK Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 46
MAREK LEBIEDŹ Tak PL 144
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 145
ADAM LISOWSKI Tak PL SOCIOS SILESIA 146
ŁUKASZ LOLL Tak PL UPFIELD 147
WOJCIECH ŁATKA Tak PL OSP SOSNOWIEC PORĄBKA 47
MICHAŁ ŁUBIAN Tak PL CSI OZ 166
DARIUSZ ŁUCZKIEWICZ PL
PIOTR MACHOLC Tak PL 49
BARTOSZ MACHOLC Tak PL ZIMNOKRWIŚCI 48
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 50
MATEUSZ MALINOWSKI Tak PL 51
JAROSŁAW MAREK Tak PL 52
MARIUSZ MAZUR Tak PL 175
PIOTR MAZUREK Tak PL 53
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 54
MARIUSZ MIZIELIŃSKI Tak PL CROSSFIT SOSNOWIEC 167
LESZEK MORZE Tak PL BONIFUNDO 55
ZDZISŁAW NALEPKA Tak PL M 180
RAFAŁ NIEWIADOMSKI Tak PL 160
ŁUKASZ NOGA PL ZDZIERAJ KAPCIE
MAREK NOWAKOWSKI Tak PL PO ROBOCIE 168
DARIUSZ OGONOWSKI Tak PL 56
MARIUSZ OGONOWSKI Tak PL 57
GRZEGORZ OKRASKA Tak PL 58
DAMIAN OLEKSIAK Tak PL 176
JAKUB OPOZDA Tak PL 59
ROBERT ORŁOWSKI Tak PL GYMNAZION MUAYTHAI SOSNOWIEC 60
PAWEŁ OSIŃSKI Tak PL 162
ŁUKASZ PACANOWSKI Tak PL 61
KRZYSZTOF PAŁASZEWSKI Tak PL PIECHOTĄ PO SCHODACH 62
KRZYSZTOF PARSZEWSKI Tak PL 63
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL 64
STEFAN PIETRYSIAK Tak PL 65
PIOTR PILECKI Tak PL 66
RAFAŁ PIŁAT Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 67
PIOTR PODKOCKI Tak PL 68
MICHAŁ RAKOCIŃSKI Tak PL WNOZ UŚ 69
JANUSZ RAPACZ PL
ROBERT REDZIAK PL
ADAM ROMANEK PL
TADEUSZ ROSZKOWSKI Tak PL 163
KAMIL ROZKOSZNY Tak PL 70
PIOTR RYBIŃSKI Tak PL 71
ANDRZEJ SAKRAJECKI Tak PL RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICE 72
PAWEŁ SAMOCKI Tak PL 73
GRZEGORZ SIOŁA Tak PL 75
FRANCISZEK SIOŁA Tak PL 74
BARTŁOMIEJ SIUDEJ Tak PL 76
SEBASTIAN SKWARA Tak PL UPFIELD 148
KAMIL SOLECKI Tak PL 77
WOJCIECH STACH PL
PIOTR STANEK Tak PL 78
KRZYSZTOF STEFANIAK Tak PL 79
TOMASZ STRUGACZ Tak PL 80
PAWEŁ SULIGA Tak PL 81
BARTŁOMIEJ SUPERNAK Tak PL 82
SEBASTIAN SURGUCKI PL W POGONI ZA DUCHEM
JÓZEF SUSLI Tak PL AGB TORFY 83
KRZYSZTOF SZECHLECKI Tak PL BEUNSTOPPABLE 84
SZYMON SZYBA Tak PL 86
JACEK SZYBA Tak PL 85
PRZEMYSLAW SZYMCZYK Tak PL 169
JACEK TOMASZKIEWICZ Tak PL 87
ANDRZEJ TUDRUJ Tak PL UPFIELD 149
MARCIN URBAŃCZYK Tak PL 150
ADAM URBAŃSKI PL SZEROKI ŁAN TEAM
MARCIN WALCZAK Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 88
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI PL P.T.S.E.
PAWEŁ WIESIOŁEK PL WATAHA
BARTŁOMIEJ WILK Tak PL 89
ZBIGNIEW WILKOSZ Tak PL BONIFUNDO 90
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak PL DYNAFIT TUTTU.PL NONSTOPADVENTURE.PL 177
ANDRZEJ WITKOWSKI Tak PL 91
MARCIN WLAZŁO Tak PL GRUPA POŚCIGOWA 92
MATEUSZ WOJDAS Tak PL 93
DAWID WÓJCIK Tak PL A 94
MARIUSZ WRONA Tak PL 95
ADAM ZAJAC Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 179
ROMAN ZIUZIAŃSKI Tak PL 96
PRZEMYSŁAW ŻERKOWSKI Tak PL 97
PIOTR ŻYŁA Tak PL 98
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 143 (Opłaconych: 119)
K - Kobiety 18-80 lat
ADRIANNA BARAŃSKA PL
BEATA BIELAŃSKA Tak PL 170
JOANNA BRUTKOWSKA Tak PL 100
BEATA CEMBRZYŃSKA Tak PL 101
MAGDALENA CETNARSKA Tak PL 102
DOROTA CICHY Tak PL 103
ANNA CIOSEK PL
JOANNA CZEKAJ Tak PL 104
DOROTA CZEMBOR Tak PL 171
KINGA ĆWIKŁA PL
MAGDALENA DOROBISZ PL
BARBARA DURZYŃSKA Tak PL 105
SONIA DUSS PL
MONIKA DZIUBEK Tak PL 106
SYLWIA FURMAN PL
BARBARA GOSZTYŁA Tak PL BONIFUNDO 107
ELŻBIETA GRZEBIELUCH Tak PL 108
GRAŻYNA GRZELEC PL
KAROLINA GRZYB PL
ANNA HEPA Tak PL 109
MONIKA JACKOWSJA PL
MAŁGORZATA KAROLUS Tak PL 110
ANNA KĘPIŃSKA Tak PL 111
JUSTYNA KIEDOS PL
JOANNA KIERAT Tak PL 159
PATRYCJA KLIMAS Tak PL 112
AGNIESZKA KNOL PL
MAGDALENA KOŁTOŃSKA Tak PL 113
AGATA KOWALIK PL
JOANNA KRĘŻEL Tak PL 114
MONIKA KRUKOWSKA Tak PL 151
ANNA KUBECKA Tak PL 115
LIDIA KUPNY Tak PL 116
MONIKA KWAŚNIK Tak PL - 117
KAMILA KWIECIEŃ Tak PL 118
KATARZYNA LEŚNIAK Tak PL 152
KAROLINA LITWINOWICZ Tak PL 172
JUSTYNA ŁOSZAJĆ PL WIRUSY
MARTYNA MACKIEWICZ PL
MALWINA MAJEWSKA PL
MAGDALENA MAŃKA PL
MAGDALENA MAŃKA Tak PL 119
EWELINA MARCZAK Tak PL 120
PATRYCJA MARZEC Tak PL UPFIELD 153
AGATA MUSIALIK Tak PL 154
AGATA MYRTA-TUDRUJ Tak PL UPFIELD 155
MARTA NALEPA Tak PL 121
ALINA NORAS Tak PL PWC SDC RUNNERS TEAM 122
PAULINA OKRASKA Tak PL 123
MONIKA ORACZ Tak PL UPFIELD 156
MARZENA PALUCHIEWICZ Tak PL 124
MONIKA PAŁKA Tak PL UPFIELD 157
BASIA PIETROWSKA Tak PL 125
DAGMARA PISOWŁODZKA Tak PL 178
EWELINA POPCZYK PL PROFIAUTOTEAM
IZA REDZIAK PL
EWA RYŁKO Tak PL WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 126
MAŁGORZATA SAMOCKA Tak PL 127
AGNIESZKA SERAFIN Tak PL 128
PATRYCJA SIEWIERSKA Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 129
MAGDALENA SIOŁA Tak PL 130
DOROTA SOBEK Tak PL UPFIELD 158
EMILIA STEFANIAK Tak PL 132
BEATA STEFANIAK Tak PL 131
AGNIESZKA SZUSTER Tak PL 133
MARTA ŚCIBISZ PL TKKF SATURN CZELADŹ
MARCELINA WAŁEK Tak PL 134
KATARZYNA WĄS Tak PL 135
KATARZYNA WIECZOREK Tak PL P.T.S.E. 136
MONIKA WLAZŁO Tak PL GRUPA POŚCIGOWA 137
KAROLINA WODZIŃSKA Tak PL 138
OLGA WOŻNIAK PL
ALEKSANDRA WÓJCIK Tak PL 139
KATARZYNA ZACHWIEJA PL
ALEKSANDRA ŻERKOWSKA Tak PL 140
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 75 (Opłaconych: 54)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 218 (Opłaconych: 173)