2. Everest w Sosnowcu: idziemy po rekord!: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 18-80 lat
ADAM ADAMCZYK Tak PL 23
ZBIGNIEW BABCZYŃSKI Tak PL - 23
MARCIN BAŁA Tak PL 23
RAFAŁ BAŁAZY PL 23
ADAM BANDEL Tak PL PIECHOTĄ PO SCHODACH 23
MAREK BETKA Tak PL 23
ARKADIUSZ BĘDKOWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM 23
PRZEMEK BROCZKOWSKI Tak PL 23
SEBASTIAN BROŻEK Tak PL BONIFUNDO 23
RAFAŁ BUDZYŃ PL 23
MAREK BUJAK Tak PL #CZELADZBIEGA 23
ADAM BUL Tak PL 23
LUKASZ CHMURA Tak PL PTSE SOSNOWIEC 23
PIOTR CICHY Tak PL 23
JACEK CUPIAŁ Tak PL 23
JAROSŁAW CZERNIAK Tak PL 23
KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI Tak PL - 23
JAROSŁAW CZUB Tak PL WIRUSY 23
DARIUSZ DOBOSZ Tak PL BONIFUNDO 23
GRZEGORZ DUDEK Tak PL 23
ARTUR DURZYŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ DZISZKIEWICZ Tak PL 23
MICHAŁ DZIUBEK Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 23
SZYMON FAULHABER Tak PL 23
ZBIGNIEW GAJDA Tak PL 23
BARTOSZ GĄSIOR PL 23
TOMASZ GLIŃSKI PL 23
KRZYSZTOF GŁOMBIK Tak PL 23
MARCIN HAN Tak PL 23
ADAM HOFMAN Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 23
DARIUSZ HORBACZ Tak PL ZIMNOKRWIŚCI 23
ARKADIUSZ HRABIA Tak PL AKTYWNI SOSNOWIEC 23
ARON HUĆ Tak PL ETICOD 23
KAMIL JASZYŃSKI PL 23
TOMASZ JASZYŃSKI Tak PL 23
KAMIL JASZYŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ JEZIORO Tak PL BONIFUNDO 23
ZBIGNIEW K Tak PL 23
IGOR KANIA PL 23
GRZEGORZ KARAWACKI Tak PL 23
WIESŁAW KARCZ Tak PL 23
ŁUKASZ KĘDZIERSKI Tak PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23
ARTUR KĘPIŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ KLIMCZEWSKI PL FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 23
PRZEMYSŁAW KOCOT Tak PL 23
MATEUSZ KOŁODZIEJ Tak PL 23
TOMASZ KONWALINKA PL ŚRODULA TEAM 23
SZYMON KOPEĆ Tak PL UPFIELD 23
DANIEL KORCZ PL JAWORZNOŁBC 23
ŁUKASZ KORCZYK Tak PL 23
MATEUSZ KOZIEŁ Tak PL 23
WOJCIECH KRĘŻEL Tak PL 23
MARCIN KROTOSZ PL 23
TOMASZ KROWIAK PL 23
JANUSZ KSIĄŻEK Tak PL UPFIELD 23
BARTOSZ KUBASIEWICZ PL 23
DARIUSZ KUBIAK Tak PL PIECHOTĄ PO SCHODACH 23
ADAM KUKIEŁKA Tak PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23
KRZYSZTOF KUŁACZEWSKI Tak PL 23
RAFAŁ KUŹNIK PL HUSARIA RACE TEAM 23
MICHAŁ KWAŚNIK Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 23
MAREK LEBIEDŹ Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ADAM LISOWSKI Tak PL SOCIOS SILESIA 23
ŁUKASZ LOLL Tak PL UPFIELD 23
WOJCIECH ŁATKA Tak PL OSP SOSNOWIEC PORĄBKA 23
MICHAŁ ŁUBIAN Tak PL CSI OZ 23
DARIUSZ ŁUCZKIEWICZ PL 23
PIOTR MACHOLC Tak PL 23
BARTOSZ MACHOLC Tak PL ZIMNOKRWIŚCI 23
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 23
MATEUSZ MALINOWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW MAREK Tak PL 23
MARIUSZ MAZUR Tak PL 23
PIOTR MAZUREK Tak PL 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 23
MARIUSZ MIZIELIŃSKI Tak PL CROSSFIT SOSNOWIEC 23
LESZEK MORZE Tak PL BONIFUNDO 23
ZDZISŁAW NALEPKA Tak PL M 23
RAFAŁ NIEWIADOMSKI Tak PL 23
ŁUKASZ NOGA PL ZDZIERAJ KAPCIE 23
MAREK NOWAKOWSKI Tak PL PO ROBOCIE 23
DARIUSZ OGONOWSKI Tak PL 23
MARIUSZ OGONOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ OKRASKA Tak PL 23
DAMIAN OLEKSIAK Tak PL 23
JAKUB OPOZDA Tak PL 23
ROBERT ORŁOWSKI Tak PL GYMNAZION MUAYTHAI SOSNOWIEC 23
PAWEŁ OSIŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ PACANOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF PAŁASZEWSKI Tak PL PIECHOTĄ PO SCHODACH 23
KRZYSZTOF PARSZEWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL 23
STEFAN PIETRYSIAK Tak PL 23
PIOTR PILECKI Tak PL 23
RAFAŁ PIŁAT Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 23
PIOTR PODKOCKI Tak PL 23
MICHAŁ RAKOCIŃSKI Tak PL WNOZ UŚ 23
JANUSZ RAPACZ PL 23
ROBERT REDZIAK PL 23
ADAM ROMANEK PL 23
TADEUSZ ROSZKOWSKI Tak PL 23
KAMIL ROZKOSZNY Tak PL 23
PIOTR RYBIŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SAKRAJECKI Tak PL RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICE 23
PAWEŁ SAMOCKI Tak PL 23
GRZEGORZ SIOŁA Tak PL 23
FRANCISZEK SIOŁA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SIUDEJ Tak PL 23
SEBASTIAN SKWARA Tak PL UPFIELD 23
KAMIL SOLECKI Tak PL 23
WOJCIECH STACH PL 23
PIOTR STANEK Tak PL 23
KRZYSZTOF STEFANIAK Tak PL 23
TOMASZ STRUGACZ Tak PL 23
PAWEŁ SULIGA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SUPERNAK Tak PL 23
SEBASTIAN SURGUCKI PL W POGONI ZA DUCHEM 23
JÓZEF SUSLI Tak PL AGB TORFY 23
KRZYSZTOF SZECHLECKI Tak PL BEUNSTOPPABLE 23
SZYMON SZYBA Tak PL 23
JACEK SZYBA Tak PL 23
PRZEMYSLAW SZYMCZYK Tak PL 23
JACEK TOMASZKIEWICZ Tak PL 23
ANDRZEJ TUDRUJ Tak PL UPFIELD 23
MARCIN URBAŃCZYK Tak PL 23
ADAM URBAŃSKI PL SZEROKI ŁAN TEAM 23
MARCIN WALCZAK Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 23
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI PL P.T.S.E. 23
PAWEŁ WIESIOŁEK PL WATAHA 23
BARTŁOMIEJ WILK Tak PL 23
ZBIGNIEW WILKOSZ Tak PL BONIFUNDO 23
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak PL DYNAFIT TUTTU.PL NONSTOPADVENTURE.PL 23
ANDRZEJ WITKOWSKI Tak PL 23
MARCIN WLAZŁO Tak PL GRUPA POŚCIGOWA 23
MATEUSZ WOJDAS Tak PL 23
DAWID WÓJCIK Tak PL A 23
MARIUSZ WRONA Tak PL 23
ADAM ZAJAC Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 23
ROMAN ZIUZIAŃSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW ŻERKOWSKI Tak PL 23
PIOTR ŻYŁA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 143 (Opłaconych: 119)
K - Kobiety 18-80 lat
ADRIANNA BARAŃSKA PL 23
BEATA BIELAŃSKA Tak PL 23
JOANNA BRUTKOWSKA Tak PL 23
BEATA CEMBRZYŃSKA Tak PL 23
MAGDALENA CETNARSKA Tak PL 23
DOROTA CICHY Tak PL 23
ANNA CIOSEK PL 23
JOANNA CZEKAJ Tak PL 23
DOROTA CZEMBOR Tak PL 23
KINGA ĆWIKŁA PL 23
MAGDALENA DOROBISZ PL 23
BARBARA DURZYŃSKA Tak PL 23
SONIA DUSS PL 23
MONIKA DZIUBEK Tak PL 23
SYLWIA FURMAN PL 23
BARBARA GOSZTYŁA Tak PL BONIFUNDO 23
ELŻBIETA GRZEBIELUCH Tak PL 23
GRAŻYNA GRZELEC PL 23
KAROLINA GRZYB PL 23
ANNA HEPA Tak PL 23
MONIKA JACKOWSJA PL 23
MAŁGORZATA KAROLUS Tak PL 23
ANNA KĘPIŃSKA Tak PL 23
JUSTYNA KIEDOS PL 23
JOANNA KIERAT Tak PL 23
PATRYCJA KLIMAS Tak PL 23
AGNIESZKA KNOL PL 23
MAGDALENA KOŁTOŃSKA Tak PL 23
AGATA KOWALIK PL 23
JOANNA KRĘŻEL Tak PL 23
MONIKA KRUKOWSKA Tak PL 23
ANNA KUBECKA Tak PL 23
LIDIA KUPNY Tak PL 23
MONIKA KWAŚNIK Tak PL - 23
KAMILA KWIECIEŃ Tak PL 23
KATARZYNA LEŚNIAK Tak PL 23
KAROLINA LITWINOWICZ Tak PL 23
JUSTYNA ŁOSZAJĆ PL WIRUSY 23
MARTYNA MACKIEWICZ PL 23
MALWINA MAJEWSKA PL 23
MAGDALENA MAŃKA PL 23
MAGDALENA MAŃKA Tak PL 23
EWELINA MARCZAK Tak PL 23
PATRYCJA MARZEC Tak PL UPFIELD 23
AGATA MUSIALIK Tak PL 23
AGATA MYRTA-TUDRUJ Tak PL UPFIELD 23
MARTA NALEPA Tak PL 23
ALINA NORAS Tak PL PWC SDC RUNNERS TEAM 23
PAULINA OKRASKA Tak PL 23
MONIKA ORACZ Tak PL UPFIELD 23
MARZENA PALUCHIEWICZ Tak PL 23
MONIKA PAŁKA Tak PL UPFIELD 23
BASIA PIETROWSKA Tak PL 23
DAGMARA PISOWŁODZKA Tak PL 23
EWELINA POPCZYK PL PROFIAUTOTEAM 23
IZA REDZIAK PL 23
EWA RYŁKO Tak PL WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 23
MAŁGORZATA SAMOCKA Tak PL 23
AGNIESZKA SERAFIN Tak PL 23
PATRYCJA SIEWIERSKA Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 23
MAGDALENA SIOŁA Tak PL 23
DOROTA SOBEK Tak PL UPFIELD 23
EMILIA STEFANIAK Tak PL 23
BEATA STEFANIAK Tak PL 23
AGNIESZKA SZUSTER Tak PL 23
MARTA ŚCIBISZ PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
MARCELINA WAŁEK Tak PL 23
KATARZYNA WĄS Tak PL 23
KATARZYNA WIECZOREK Tak PL P.T.S.E. 23
MONIKA WLAZŁO Tak PL GRUPA POŚCIGOWA 23
KAROLINA WODZIŃSKA Tak PL 23
OLGA WOŻNIAK PL 23
ALEKSANDRA WÓJCIK Tak PL 23
KATARZYNA ZACHWIEJA PL 23
ALEKSANDRA ŻERKOWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 75 (Opłaconych: 54)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 218 (Opłaconych: 173)