2. Ochabski Bieg i Marsz Kobiet. Aktywne dziołchy: Lista zgłoszeń

Bieg: 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-39 lat
MAGDALENA BALICKA Tak PL 1
MARTYNA DRELLA Tak PL 2
AGA DUDA Tak PL 3
ALICJA JANICKA PL ZATYRANI GMINA PILCHOWICE
MAGDALENA LAPCZYK Tak PL MORSY SKOCZÓW 4
KINGA MISTEROWICZ Tak PL RUNSZ-TEAM 5
ALEKSANDRA OPUCHLIK Tak PL AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM 6
KATARZYNA PAGIEŁA Tak PL 7
ANNA PIEKUNKO Tak PL 8
ANNA POPŁAWSKA PL
KATARZYNA RAPUCHA Tak PL 9
MAGDALENA SIKORA Tak PL 10
MONIKA SOJKA PL
PATRYCJA SOJKA Tak PL AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM 11
ANETA STARZYK Tak PL 12
MAGDALENA STUCHLIK Tak PL AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM 13
MONIKA SZCZĘSNA Tak PL 14
JOLANTA SZTANDERSKA Tak PL FANTASTIC TEAM 15
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 18 (Opłaconych: 15)
K2 - Kobiety 40 lat i starsze
SYLWIA BIENIEK Tak PL 17
KATARZYNA BIENIEK Tak PL 16
AGNIESZKA BRUDNY Tak PL PRAWIE KOLARZE 18
JADWIGA DYBCZYŃSKA Tak PL 19
EWA JÓZEFUS Tak PL 20
MAGDALENA LACHOWSKA PL K.S SPRINT BIELSKO BIAŁA
ELŻBIETA LEWICKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 21
DOROTA PŁASKA Tak PL 22
EWA SABAT PL
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
SYLWIA WOWRY Tak PL OLZA CIESZYN 24
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 9)

Nordic Walking: 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-39 lat
ELŻBIETA CYBUŁKA PL
IWONA DUDA Tak PL 25
SYLWIA GERT Tak PL 26
MARIA GORZOŁKA Tak PL 27
ANNA GRUSZCZYK Tak PL 28
AGNIESZKA HELLER Tak PL 29
GABRIELA JAWORSKA Tak PL HAJIME 30
MAGDALENA KOCUR Tak PL HAJIME 31
SYLWIA KUŚ Tak PL 32
SABINA LASKOWSKA Tak PL BARBARIANKA 33
AGATA MACHEJ Tak PL KIJOWE KOLEŻANKI 34
MARTYNA MASELIK Tak PL 35
IWONA STAWIARSKA Tak PL 36
MONIKA STOKŁOSA Tak PL 37
KLAUDIA SZWEDA-KWICZALA Tak PL KIJOWE KOLEŻANKI 38
SYLWIA WANTOR Tak PL 39
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 16 (Opłaconych: 15)
K2 - Kobiety 40 lat i starsze
MARTA BARANOWSKA Tak PL 40
LUCYNA BIELA PL
IWONA BOŚ Tak PL WIŚLAŃSKIE PANICZKI Z KIJKAMI 41
LINDA DUBIEL-KOZIEŁ Tak PL 42
ALICJA DUDA Tak PL 43
DOROTA DULAT Tak PL 44
MAŁGORZATA GABOR Tak PL 45
BARBARA GAWLAS Tak PL 46
VIOLETTA GEMBALA Tak PL 47
BARBARA GREŃ PL
KATARZYNA JUNCZEWSKA-KOBIELA PL HAJIME
DOROTA KĘDZIOR Tak PL KIJOWE KOLEŻANKI 48
KATARZYNA KIEŁBASIŃSKA Tak PL AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM 49
LILIANA KOBIELA Tak PL 50
KAMILA KOŚCIELNY Tak PL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 51
BARBARA KROK Tak PL WOLNE MORSY POLSKA 52
BARBARA KRZEWIŃSKA Tak PL 53
AGNIESZKA KUBICIUSZ Tak PL 54
BEATA KURYŁÓW Tak PL 55
URSZULA KWAŚNA Tak PL 56
EWA KWAŚNY Tak PL 57
BEATA MADZIA Tak PL 58
JOANNA MAŁEK Tak PL 59
WIESŁAWA MAZUR PL
JOLANTA MISTEROWICZ Tak PL RUNSZ-TEAM 60
MARIA MROWIEC PL SIECHODZI
LUCYNA NIEZGODA Tak PL 61
KARINA PINKAS Tak PL 62
DAGMARA PUCHALIK Tak PL 63
LUCYNA PUCHALIK Tak PL 64
JOLANTA RUSIN Tak PL EKIPA NA KIJACH 65
MAŁGORZATA SABINIOK Tak PL 66
KRYSTYNA SIKORA Tak PL 67
ZYTA SMAGACZ Tak PL KOBIETY NA 5+ 68
MARTA SZARZEC PL NIEZRZESZONA
GRAZYNA SZYMANSKA Tak PL WOLNE MORSY POLSKA 69
BEATA TOMICA Tak PL KIJOWE KOLEŻANKI 70
IZABELA WARSKA-TYMOWICZ Tak PL 71
ELIZA WENCELIS-SEKALSKA Tak PL HAJIME 72
BEATA WINKLER Tak PL 73
KRYSTYNA WOLAK Tak PL KOBIETY NA 5+ 74
JOLANTA WOZIŃSKA PL
MARIA ŻABIŃSKA Tak PL 75
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 43 (Opłaconych: 36)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 88 (Opłaconych: 75)