30. Bieg Legionów w Ustroniu: 10 km, 5 km: Lista zgłoszeń

10 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-19 lat
JULIA CIEŚLAR Tak PL 1
JULIA GREENE Tak PL HÓNYM DO METY 23
JOANNA SIKORA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 20-34 lata
KLAUDIA ANTONCZYK Tak PL 23
SYLWIA BOCHEŃSKA Tak PL 23
NATALIA CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
MARTA GRUSZECKA Tak PL PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZU 23
ANGELIKA SAGAN PL TKKF HADES MIKOŁÓW 23
JOANNA SKIBA-MURACH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 35-49 lat
KATARZYNA BRZUSKA Tak PL 23
KLAUDIA CIERNIAK Tak PL 23
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
BOGUSŁAWA DONOCIK Tak PL ZMARZŁY JEJ UDA BO BIEGAŁA W MROZIE 23
KATARZYNA HALAMA PL 23
JUSTYNA KURZAWA Tak PL 23
DANUTA MACH Tak PL 23
ANNA MAZUREK Tak PL PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZU 23
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 23
EDYTA PLUCIŃSKA Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
BEATA WROŃSKA Tak PL NASZA SZKOŁA ZABRZE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 11 (Opłaconych: 10)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
BARBARA GOS Tak PL NIEZRZESZONY 23
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 15-19 lat
DOMINIK CZARNECKI Tak PL 23
HUBERT LEGIERSKI Tak PL 23
SZYMON MASARSKI Tak PL MUKS SZS CIESZYN 23
MATEUSZ MOLA Tak PL MUKS SZS CIESZYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 4 (Opłaconych: 4)
M2 - Mężczyźni 20-34 lat
RADOSŁAW ANTONCZYK Tak PL 23
MAREK CZUDEK PL 23
ADRIAN FIREK Tak PL HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ 23
MAREK FOLWARCZNY Tak PL 23
PIOTR GRUSZCZYK Tak PL 23
DOMINIK JARCO Tak PL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 23
BARTOSZ JĘDRYSZCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ ŁĘCKI Tak PL 23
GABRIEL MAJDAK Tak PL 23
ŁUKASZ ORZECHOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ PAWZUN Tak PL 23
DAWID PIETRZYKOWSKI PL 23
JERZY PROKOPYWNIUK Tak PL 23
ŁUKASZ SMOLIK Tak PL SEILOC/OLZA CIESZYN 23
PIOTR SZYDŁOWSKI Tak PL GRUPA BRO 23
WOJCIECH ŚWIĘS Tak PL OLZA CIESZYN 23
KASPER TOCHOWICZ Tak PL TRIWISE 23
PIOTR WALICZEK Tak PL 23
GRZEGORZ WIEROŃSKI Tak PL KP PSP BOCHNIA / MARLIN USŁUGI WYSOKOŚCIOWE 23
MIREK WIERZBA Tak PL GRUPA BRO 23
ANDRZEJ WRONKA Tak PL GRUPA BRO 23
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 23
SZYMON ZRĄBKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 23 (Opłaconych: 21)
M3 - Mężczyźni 35-49 lat
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ BARSKI Tak PL 23
MACIEK BASCIK Tak PL 23
MAREK BIAŁEK Tak PL 23
ADRIAN BŁAUT Tak PL 23
DARIUSZ CHWASTEK Tak PL 23
TOMASZ CIERNIAK Tak PL 23
DAMIAN CZERMAK Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
ALEKSANDER DAMEC Tak PL OCHAJORUN & FRIENDS 23
GRZEGORZ DUDEK Tak PL 23
DOMINIK GAWLAS Tak PL 23
WOJCIECH GĄDEK Tak PL SILESIA SKATING 23
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ GRAFF Tak PL 23
EDWARD HAWEŁKA Tak PL RUNSZ-TEAM 23
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
PIOTR ISKIERKA Tak PL 23
ADRIAN KAWULOK Tak PL 23
JAKUB KAYSIEWICZ Tak PL 23
ADAM KNYPS Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
ROBERT KOLASA Tak PL 23
PIOTR KORBUS Tak PL 23
ADRIAN KORNACKI Tak PL OLZA CIESZYN 23
MARIUSZ KRUCZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ KURZAWA Tak PL MYSŁOWICE 23
DOMINIK KUŚ Tak PL 23
ROBERT LACHOWSKI Tak PL 23
IWO LESNIK Tak PL 23
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 23
SEBASTIAN MACH Tak PL 23
ARTUR MACURA Tak PL 23
LESZEK MARUCHNIAK Tak PL MAGNETI MARELLI POLAND SOSNOWIEC 23
JANUSZ MILY Tak PL 23
JACEK PAŁASZ Tak PL 23
KRZYSZTOF PIEKARCZYK Tak PL 23
TOMASZ PIETRUSZKA Tak PL 23
ŁUKASZ PIETRZAK Tak PL 23
PAWEŁ PLUCIŃSKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
MICHAŁ POŚPIECH Tak PL 23
BARTOSZ PROCHASKA Tak PL ZMARZŁY JEJ UDA BO BIEGAŁA W MROZIE 23
JANUSZ ROJ Tak PL 23
PAWEL SCHAB Tak PL OLZA CIESZYN 23
ARKADIUSZ SOPEL Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
MACIEJ STEFANSKI Tak PL 23
BOGUMIŁ WOWRA Tak PL 23
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
TYBERIUSZ ZAWADZKI Tak PL 23
RAFAŁ ZOLICH Tak PL NITTAN EURO TECH 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 49 (Opłaconych: 49)
M4 - Mężczyźni 50-69 lat
MARIUSZ BOŻYK Tak PL 23
GERARD CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL ERBUD RYBNIK 23
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 23
ZYGMUNT GREŃ Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
ANTONI GRZYBEK Tak PL 23
MAREK IMIELSKI Tak PL WKB META LUBLINIEC 23
MIROSŁAW JACKIEWICZ Tak PL 23
ANDRZEJ JĘDRZKIEWICZ Tak PL NIEZRZESZONY 23
RYSZARD KĄKOL Tak PL 23
WALDEMAR KŁAK Tak PL 23
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 23
LESZEK KOWAL Tak PL 23
MARIAN KRUCZYNSKI PL ŻYWIECKI KLUB NARCIARSKI 23
MAREK MADEJ Tak PL 23
MAREK MIERZEJEWSKI Tak PL 23
JAN MILKOWSKI Tak PL 23
MIREK NIEMIEC Tak PL 23
STANISŁAW ORLICKI PL ORZEŁ - RUDZE 23
MAREK PODESZWA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$ 23
JERZY PUSTELNIK PL 23
ARTUR RYBARZ Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 23
DARIUSZ SERAFIN Tak PL KLUB BIEGACZA FARTLEK 23
PIOTR SIKORA Tak PL 23
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL 23
JACEK STARZYK PL 23
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 23
PIOTR TOMAŚ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 30 (Opłaconych: 25)
M5 - Mężczyźni 70 lat i starsi
JAN BIAŁECKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
ROMAN BRODA Tak PL NIEZRZESZONY 23
WOJCIECH KAPTUR Tak PL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 23
HENRYK KUŻNIK Tak PL NIEZŻESZONY 23
WERNER LEGOMIŃSKI PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
STEFAN SIKORA Tak PL TEAMSIKORA 23
JÓZEF STAŃCZAK Tak PL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 23
JAN WYDUCH Tak PL TKKF "HADES" MIKOŁÓW 23
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 9 (Opłaconych: 8)

5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-19 lat
JULIA CHROMIK Tak PL LKS POGÓRZE 23
WERONIKA MASARSKA Tak PL MUKS SZS CIESZYN 23
DOMINIKA NATKANIEC Tak PL 23
MAGDALENA NOWAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 20-34 lata
MARTYNA CIEŚLAR Tak PL 23
ANNA CIEŚLAR PL 23
PAULINA FEDEROWICZ Tak PL 23
KAROLINA KOCOŃ Tak PL 23
EDYTA KONICKA Tak PL 23
ANNA MICHALSKA Tak PL 23
MAGDALENA MOSKAŁA PL 23
AGNIESZKA OGROCKA Tak PL 23
MARLENA ROLNIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 35-49 lat
JÓZEFA CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
KATARZYNA ISKIERKA Tak PL 23
JOANNA KOŹBIAŁ Tak PL 23
ANNA KUŚ Tak PL 23
JADWIGA LACHOWSKA Tak PL 23
ELŻBIETA LEWICKA Tak PL NIEZRZESZONY 23
KATARZYNA MALISZ-BORUS Tak PL OLZA CIESZYN 23
MAŁGORZATA MĄCZKA Tak PL 23
AGNIESZKA NOWAKOWSKA-DŁUGOSZ Tak PL 23
ANNA SŁOWIŃSKA Tak PL 23
SONIA STYCH Tak PL 23
MAGDALENA SZLAUER Tak PL OLZA CIESZYN 23
JOLANTA SZTANDERSKA Tak PL 23
KATARZYNA WESOŁOWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 14 (Opłaconych: 14)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
EWA MACURA Tak PL HRMAX ŻORY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M1 - Mężczyźni 15-19 lat
TYMOTEUSZ MACHEJ Tak PL MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY 23
BARTOSZ ROLNIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 20-34 lat
MIKOŁAJ CIURLA Tak PL 23
MICHAŁ DOMIAN Tak PL 23
TOMASZ FRANKE Tak PL STS BIEGATON MIKOŁÓW 23
WOJCIECH JAROS Tak PL 23
RADOSŁAW KAZIMIEROWICZ Tak PL 23
LUKASZ KRYSTA Tak PL 23
ŁUKASZ PYTLARZ Tak PL 23
MARCIN SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
ARTUR WASZUT Tak PL NIEZRZESZONY 23
KRYSTIAN WIECZOREK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 10 (Opłaconych: 9)
M3 - Mężczyźni 35-49 lat
LESZEK BUJOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
ZBIGNIEW DŁUGOSZ Tak PL 23
ŁUKASZ FERFECKI Tak PL 23
ARKADIUSZ JACHYM Tak PL 23
MARCIN KAZIMIEREK Tak PL 23
ALEKSANDER KAZIMIEREK Tak PL 23
PAWEŁ KOŹBIAŁ Tak PL 23
REMIGIUSZ MACHEJ Tak PL MARO TEAM JASTRŻEBIE - ŻORY 23
WOJCIECH MAGDZIŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ MOREL Tak PL 23
MARCIN NOWAK Tak PL BS.CIESZYN.PL 23
ROBERT OŁUBEK Tak PL HRMAX ŻORY 23
JÓZEF PAWELCZYK Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
JACEK SEWERYN Tak PL 23
ROBERT SOJKA PL KB JÓZEFINAK KATOWICE 23
LESZEK STYCH Tak PL 23
MACIEJ TRAWNICKI Tak PL 23
ADRIAN WOŹNIAK Tak PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
TOMASZ ZĘBIK Tak PL 23
SEBASTIAN ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 21 (Opłaconych: 20)
M4 - Mężczyźni 50-69 lat
STANISŁAW DUDKA Tak PL 23
JACEK JANICKI Tak PL 23
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
ANDRZEJ LISTOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ MICHULEC Tak PL CHWALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI 23
REMIGIUSZ ROLNIK Tak PL 23
LESŁAW TOMCZYK Tak PL 23
JAN TRAWNICKI Tak PL - 23
ALEKSANDER ZAWIERUCHA Tak PL MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 9 (Opłaconych: 9)
M5 - Mężczyźni 70 lat i starsi
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 207 (Opłaconych: 193)