3. Everest w Sosnowcu: idziemy po rekord!: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
- Uczestnicy
ADAM ADAMCZYK PL
KRZYSZTOF ANDRUSZKIEWICZ PL
ZBIGNIEW BABCZYŃSKI PL -
BEATA BIELAŃSKA PL HURAGAN LIGOTA
PATRYK BIŻEK PL
MONIKA BUCKA PL POGORIA MORSUJE
SEBASTIAN CHABER PL 5 PUŁK CHEMICZNY
SEBASTIAN CHOJECKI PL
SZYMON CHWAŁKA PL
MACIEJ CHWAŁKA PL
ŻANETA CUBER PL GRUPA POŚCIGOWA
MARIUSZ CUPIAŁ PL
SANDRA CZOPEK PL
GRZEGORZ DUDEK PL
BASIA GOSZTYŁA PL 72D WINDSPORT TEAM
ADAM GÓRNIAK PL HARPAGAN SOSNOWIEC
ANETA GROCHOWSKA PL WKURW_TEAM
PAWEŁ GROCHOWSKI PL WKURW_TEAM
ELŻBIETA GRZEBIELUCH PL
ANNA HEPA PL CLO SPORTS TEAM
DARIUSZ HORBACZ PL ZIMNOKRWIŚCI
ADAM HORZELA PL HURAGAN LIGOTA
EWELINA JASIŃSKA PL
TOMASZ JASZYŃSKI PL
KAMIL JASZYŃSKI PL
MAŁGORZATA KAROLUS PL KAJAKOWY SOSNOWIEC
JOANNA KIERAT PL
ANNA KLUSKA-WNUK PL POGORIA MORSUJE
KRZYSZTOF KOCHMAN PL HARPAGAN SOSNOWIEC
PRZEMYSŁAW KOCOT PL
MAGDALENA KOŁTOŃSKA PL
KRZYSZTOF KROWICKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH
MONIKA KRUKOWSKA PL PROVEMA TEAM
KAMIL KSIĄŻEK PL
GRZEGORZ KUBAS PL NIEZRZESZONY
ANNA KUBECKA PL
KRZYSZTOF KUBECZKO PL KATOWICKI NORDIC WALKING
ADAM KUKIEŁKA PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
KRZYSZTOF KUŁACZEWSKI PL W POGONI ZA DUCHEM
LIDIA KUPNY PL
ANNA LESIECKA PL SZALONE ŚLIMAKI
TOMASZ LESIECKI PL SZALONE ŚLIMAKI
ADAM LISOWSKI PL SOCIOS SILESIA
AGNIESZKA ŁACH PL
DARIUSZ ŁUCZKIEWICZ PL
BARTOSZ MACHOLC PL ZIMNOKRWIŚCI
PIOTR MACHOLC PL ŻÓŁWIK
BARTŁOMIEJ MALINA PL
OLGA MALLOWS PL
SIMON MALLOWS PL
JAROSŁAW MAREK PL P.T.S.E.
MARIUSZ MAZUR PL
SEBASTIAN MOŃ PL
SEBASTIAN MOTYKA PL
MARTA NALEPA PL
ŁUKASZ NOGA PL ZDZIERAJ KAPCIE
ALINA NORAS PL PWC SERVICE DELIVERY CENTER
DARIUSZ OGONOWSKI PL
MARIUSZ OGONOWSKI PL
DAMIAN OLEKSIAK PL
ROBERT ORŁOWSKI PL GYMNAZION MUAYTHAI SOSNOWIEC
PAWEŁ OSIŃSKI PL BIEGAJ Z TRENERAMI
EWA OŚCIŁOWICZ PL KAJAKOWY SOSNOWIEC/TOŁHAJ GDK
PATRYCJA PADEWSKA PL
PAWEŁ PANEK PL
BEATA PĘCAK PL
BASIA PIETROWSKA PL
IZA REDZIAK PL
ROBERT REDZIAK PL
MARIOLA RUTKA PL
AGNIESZKA SERAFIN PL
BARTOSZ SIARA PL 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
PATRYCJA SIEWIERSKA PL OLKUSZBIEGA.PL
FRANCISZEK SIOŁA PL
PAWEŁ SLUPIANEK PL KATOWICKI NORDIC WALKING
KAMIL SMALCERZ PL
PIOTR STANEK PL
KRZYSZTOF STEFANIAK PL
EMILIA STEFANIAK PL
JÓZEF SUSLI PL
KATARZYNA SYGUŁA PL WKURW_TEAM
AGNIESZKA SZLENDAK-KONOPKA PL
SZYMON SZYBA PL
JACEK SZYBA PL
EWA SZYMANSKA PL
PRZEMYSLAW SZYMCZYK PL
MARTA ŚCIBISZ PL TKKF SATURN CZELADŹ
MARCIN URBAŃCZYK PL
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI PL P.T.S.E.
BARTŁOMIEJ WILK PL
KATARZYNA WITKOWSKA PL
ANDRZEJ WITKOWSKI PL
MARCIN WLAZŁO PL GRUPA POŚCIGOWA
MONIKA WLAZŁO PL GRUPA POŚCIGOWA
MATEUSZ WOJDAS PL
KRZYSZTOF WOJNA PL
ALEKSANDRA ŻERKOWSKA PL
PRZEMYSŁAW ŻERKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 98 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 98 (Opłaconych: 0)