3. Leśny Bieg Suszecki na 5 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 17-34 lat
KAMIL BARON Tak PL 83
JACEK BŁOTKO Tak PL UKS CHROMIK MYSŁOWICE 9
DAWID CZEKAJ Tak PL 46
WOJCIECH DORIGHI Tak PL HRMAX ŻORY 75
MARCIN FOKS Tak PL TATA WILCZKA 5
ARKADIUSZ GAIK Tak PL 84
JAKUB HOŁA Tak PL #KUNALIS_TEAM
PAWEŁ HOŁA Tak PL 81
SZYMON JOCHLIK Tak PL
PIOTR KAMYCKI PL
PAWEŁ KONSEK Tak PL
TADEUSZ MARON PL
KAMIL POLOCZEK Tak PL SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO 21
MARCIN RATKA-MATEJKO Tak PL 52
DAWID SOBALA Tak PL MIRAZ RACE TEAM 53
JACEK SZAREK Tak PL
ŁUKASZ WIĘCEK Tak PL 77
DARIUSZ WRONA Tak PL 74
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 18 (Opłaconych: 16)
M2 - Mężczyźni 35-50 lat
MARCIN ADAMCZYK PL -
ALEKSANDER BEŃKOWSKI PL
SEBASTIAN BUDKOWSKI Tak PL 8
LESZEK CZARNOTA Tak PL AMATOR 28
KRZYSZTOF GAŻA Tak PL 26
SŁAWOMIR HARAZIN Tak PL 76
PIOTR JACHIMSKI Tak PL 6
IRENEUSZ JANIK Tak PL 34
MAREK KAPŁON Tak PL MORS HUBERTUS MYSŁOWICE 22
SEBASTIAN KARPIŃSKI Tak PL 64
ŁUKASZ KOCUREK Tak PL 59
ARTUR KUCZEK Tak PL 62
MAREK ŁATKA Tak PL 12
MARCIN ŁOBODA PL ŚWIRY STELA
PAWEŁ ŁYSEK Tak PL BZIEGACZE 3
KRZYSZTOF MAJERAN Tak PL 80
WOJCIECH ROZMUS Tak PL POWOLI DO CELU 68
ROBERT SOJKA PL
ADAM ŚNIEŻEK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 56
SEBASTIAN TARASIUK Tak PL 4
KAZIMIERZ UCHEREK Tak PL 23
PAWEŁ WALCZAK Tak PL 72
MICHAŁ WIECZOREK Tak PL 25
IRENEUSZ WIŚNIEWSKI PL WWW.JASWISNIEWSKI.PL
ROBERT WOJDAT Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 27
ANDRZEJ ZACZYK Tak PL 40
ROBERT ZEGZUŁA PL -
RAFAŁ ZIELIŃSKI Tak PL KB MOSIR JASTRZĘBIE/ZSRG SP.Z O.O. 18
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 28 (Opłaconych: 22)
M3 - Mężczyźni 51 lat i starsi
ZDZISŁAW ARENDT Tak PL 20
EUGENIUSZ BARON Tak PL TAURON TEAM 78
JAN BIERSKI Tak PL POGWIZDÓW 16
MIROSŁAW CZECH Tak PL 45
ROBERT ĆWIKLAK Tak PL RANCZO OLSENA 11
ANDRZEJ KARPLEWICZ Tak PL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI 55
RAJMUND MAICHER Tak PL 36
ZBIGNIEW PIERON Tak PL 41
ROBERT PROKSA Tak PL 7
ARTUR RYBARZ PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM
ROMAN SZOPA Tak PL 69
JOZEF SZUL Tak PL O CO BIEGA W KALETACH 17
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 12 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 17-34 lat
ANNA HARAZIN Tak PL 51
MAŁGORZATA JAKUBOWSKA Tak PL 85
ANETA JANIK PL ŚWIRY STELA
IZABELA KUSAK Tak PL 39
KAROLINA ŁĄCKA Tak PL 38
PAULINA MIKOŁAJEC Tak PL 1
JULIA MORAWSKA PL UKS CHROMIK MYSŁOWICE
MAGDALENA MOSKAŁA PL
JUSTYNA MURAS-JAROMIN Tak PL 47
JUSTYNA MYŚLIWIEC Tak PL 42
KAROLINA OWCZARZAK Tak PL 82
PATRYCJA PORCZYŃSKA Tak PL SPOT PSZCZYNA 66
KATARZYNA RĄCZKA Tak PL 30
KAROLINA SKOTNICA Tak PL SPOT PSZCZYNA 65
PAULINA SKROBOL Tak PL SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO 58
MARIOLA SŁOMSKA Tak PL 33
KATARZYNA WIECZOREK Tak PL 24
ANNA WIENCEK Tak PL SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO 54
BARBARA WITOSZEK Tak PL 2
MONIKA WRONA Tak PL 73
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 20 (Opłaconych: 17)
K2 - Kobiety 35-50 lat
MAGDALENA BALCERZAK Tak PL 43
BEATA BĄK-ŚCIERSKA Tak PL 19
HALINA BEŃKOWSKA PL
JOANNA BIAŁAS Tak PL SPOT PSZCZYNA 49
NATALIA BITNER-RYSZKA Tak PL - 44
ANNA GNAŚ PL KOBIETY NA 5+
AGNIESZKA JAKUBOWSKA Tak PL 10
ILONA JANIK PL ŚWIEY STELA
ANIA KACZOREK Tak PL HRMAX ŻORY 63
BARBARA KUBIS Tak PL SPOT PSZCZYNA 50
ELŻBIETA KUCZEK Tak PL 61
PAULINA KUŚKA PL
ALDONA ŁUKASIK Tak PL 35
ANNA MORIC PL SPOT PSZCZYNA
DOMINIKA PADIASEK Tak PL HRMAX ŻORY 32
ALEKSANDRA PALA Tak PL 13
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 37
JUSTYNA PODLESNY Tak PL 14
AGA PROKOPENKO Tak PL 70
EWA ROZMUS Tak PL POWOLI DO CELU 67
IZA SLADECZEK Tak PL 29
BEATA SOBCZAK Tak PL 71
AGATA STRĄCZEK Tak PL 31
ANETA TOMAN Tak PL HRMAX ŻORY 60
ALICJA URBAŃCZYK PL
ELŻBIETA WIDERA Tak PL HRMAX ŻORY 15
BARBARA WÓJCIJ-KRZYŻOWSKA PL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI
ANIA ŻBEL PL HRMAX ŻORY
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 28 (Opłaconych: 20)
K3 - Kobiety 51 lat i starsze
ANIELA BARON Tak PL TAURON TEAM 79
EWA MACURA Tak PL HRMAX ŻORY 57
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 108 (Opłaconych: 88)