5. Bieg nad Tanwią_bieg 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 14-19 lat
PATRYCJA STĘPIEŃ Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 55
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 20-29 lat
JUSTYNA ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 49
BEATA KISZKA Tak PL KRESOWIANIE 8
EDYTA STĘPORA Tak PL 134
ANETA WAJDA Tak PL 171
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 30-39 lat
EWA KRUKOWSKA Tak PL 63
MARTA MAŁKA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 133
EWA PARCZYŃSKA Tak PL 95
JUSTYNA PLIŻGA Tak PL BYDLAKI 136
ANNA RUT Tak PL 64
MONIKA SOCHAN Tak PL 170
MAŁGORZATA ŚLEMP Tak PL 56
JOANNA TRZASKOWSKA Tak PL TRUCHT TARCHOMIN TEAM 109
JOANNA WASILEWSKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
OLGA ZARZECZNA Tak PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 130
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 10)
K4 - Kobiety 40-49 lat
BEATA BIELECKA Tak PL 107
BARBARA DUDEK Tak PL 17
GRAŻYNA FIREK Tak PL - 150
MAGDALENA GAJEK Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 85
JOLANTA GRZESIK Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 155
AGNIESZKA HAŁASA Tak PL 32
AGNIESZKA KITKA Tak PL 143
JOANNA KURECKA PL BBL JAROSŁAW
ANNA PIGAN Tak PL BBL-JAROSŁAW 116
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak PL 111
SYLWIA PORADKA Tak PL 164
ANETA PRZYBYLEWSKA Tak PL 27
DOROTA SZCZEPUCH Tak PL 51
ANETA SZNAJDROWICZ Tak PL AMATORKA 33
ANNA ŚLIWA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 2
BEATA WINIARZ PL -
AGATA WÓJTOWICZ Tak PL 21
IZABELA ZIELIŃSKA Tak PL BIEGAJ Z TRENERAMI 163
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 18 (Opłaconych: 16)
K5 - Kobiety 50-59 lat
WIOLETTA DEC Tak PL 36
MAŁGORZATA DOMARADZKA Tak PL - 12
MARZENA WIEJAK Tak PL
MARCELINA WYŁUPEK Tak PL 161
ANNA ZAJĄC Tak PL 148
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 5 (Opłaconych: 5)
K6 - Kobiety 60 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0
M1 - Mężczyźni 14-19 lat
PRZEMYSŁAW HAŁASA PL
WOJCIECH HAŁASA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 1)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
KACPER ANTOLEC Tak PL AZS AWF KATOWICE 142
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 50
PIOTR BYRA Tak PL GRABOWICA GM.SUSIEC 5
PRZEMYSŁAW DRĄŻEK Tak PL
PAWEŁ DUDZIŃSKI Tak PL 114
MARCIN GRZYBOWSKI Tak PL 15
PAWEŁ ŁUKASIK Tak PL RAPY MASTERS 125
MATEUSZ MANDZIUK Tak PL KROSSKI REMSPORT 149
DARIUSZ NICGORSKI Tak PL TARNAWATKA 118
JAKUB NOWAKOWICZ Tak PL 26
WOJCIECH PELCZAR Tak PL GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL 4
WOJCIECH ZIĘBA Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 100
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 12 (Opłaconych: 12)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
MIROSŁAW ADAMEK Tak PL 94
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 48
SZYMON BIAŁY Tak PL
PAWEŁ DOŁOWY Tak PL 157
PAWEŁ DREWNIAK Tak PL BDOWWB 28
PIOTR DWORZYCKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 129
WOJCIECH FLAK Tak PL 93
RAFAŁ GÓRSKI Tak PL 158
PAWEŁ GRUZA Tak PL DSS ORLĘTA 152
MAREK HENIBORG Tak PL 72
DANIEL JANKOWSKI Tak PL 67
DAMIAN KIEŁBASA Tak PL UKS AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ 43
ROBERT KRUKOWSKI Tak PL 65
MIROSŁAW KUBISZYN Tak PL 106
MATEUSZ KUCZA Tak PL 126
BARTOSZ KURMIN Tak PL 86
PAWEŁ LIPSKI Tak PL 113
ARKADIUSZ ŁASZKIEWICZ Tak PL 42
ARTUR MADEJSKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 162
WOJCIECH MALEC Tak PL 154
MAREK MALEC Tak PL 153
ŁUKASZ MARYNICZ Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 172
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 156
KAMIL MOTYKA Tak PL 139
ŁUKASZ NOWAKOWICZ Tak PL 25
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
JAROSŁAW PARCZYŃSKI Tak PL 96
DAWID PAZOWSKI Tak PL 39
MACIEJ PIETRASIEWICZ Tak PL KRESOWIANIE 7
SEBASTIAN PLIŻGA Tak PL BYDLAKI 137
ANDRZEJ PSIUK Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 87
MARCIN SIENICKI Tak PL 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 92
ERWIN SKWARZYŃSKI Tak PL
BARTŁOMIEJ SWATEK Tak PL
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 88
MARIUSZ TOPOROWSKI Tak PL MTEAM 40
DOMINIK TUTKA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 54
TOMASZ UNIOWSKI Tak PL 80
PIOTR WIADEREK Tak PL PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 117
NORBERT WNUK Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 45
MACIEJ WOJDAK Tak PL 57
PIOTR WOŁOSZYN Tak PL 165
MATEUSZ WÓJTOWICZ PL
PAWEŁ ZABORNIAK Tak PL KRESOWIANIE 159
ŁUKASZ ZABOROWSKI Tak PL
ŁUKASZ ZABORSKI Tak PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 131
PIOTR ZAŁUSKI Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 141
DOMINIK ZWOLAN Tak PL 78
MACIEJ ŻWIRUK Tak PL 105
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 49 (Opłaconych: 47)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
PIOTR BOCIAN Tak PL 122
TOMASZ BRANICKI Tak PL PERFECT RUNNER LUBLIN 14
ANTONI BYRA PL 3 BATALION ZMECHANIZOWANY
STANISŁAW CZUJ Tak PL 1. OREL 62
PRZEMYSŁAW DĘBIEC Tak PL 61
GRZEGORZ GAJEK Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 84
TOMASZ GAŁAN Tak PL PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 6
WOJCIECH GANCZARUK Tak PL 79
PIOTR HAŁASA Tak PL 97
NORBERT JACHYMCZYK Tak PL KB MCKIS JAWORZNO 46
DANIEL KIELAR PL KRESOWIANIE
PRZEMEK KOŁAKOWSKI Tak PL 41
DARIUSZ KORNAK PL PKP CARGO
TOMASZ KOSTRUBIEC Tak PL 24
KRZYSZTOF ŁYSKO PL
MARIUSZ MACHOŚ Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA
RAFAŁ MACIEJKO Tak PL KRESOWIANIE 9
KRZYSZTOF MAKARSKI Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 140
GRZEGORZ MARKOWICZ Tak PL 11
DARIUSZ MARKOWICZ Tak PL 10
ARKADIUSZ MATUSZEWSKI Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 151
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL 173
ARKADIUSZ MORAWSKI Tak PL 123
SŁAWOMIR MYSZAK Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 53
WALDEMAR NIEŚCIOR Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 70
MARIUSZ NOWOSAD Tak PL 66
MARCIN PARAFINIUK PL
PRZEMYSŁAW PASZKO Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 147
WIESŁAW PIGAN Tak PL BBL-JAROSŁAW 115
STANISŁAW PISZCZEK Tak PL 132
MAREK PRZYCZYNA Tak PL 47
ADAM PUDŁOWSKI Tak PL 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 91
DARIUSZ RYCZEK Tak PL 23
MARIUSZ SIKORA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 128
TOMASZ SMOLINIEC Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 89
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL 6 POWER 34
ANDRZEJ SZWED Tak PL
GRZEGORZ ŚWIDEREK Tak PL 120
MIROSŁAW TURZA Tak PL KRESOWIANIE 160
IRENUESZ WITKOWSKI Tak PL 112
SŁAWOMIR WOJTAS Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 103
JANUSZ WRONKA Tak PL 35
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 42 (Opłaconych: 37)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
JACEK BLICHARZ Tak PL 52
ANDRZEJ BOGDANOW Tak PL ORANGE POLSKA
GRZEGORZ DOMARADZKI Tak PL - 13
PIOTR GAWDA Tak PL 101
JAN GĄSIOR PL OSP SUSIEC
IRENEUSZ HAWRYLUK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 167
DAREK KANTOR Tak PL LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM JAN KANTOR TEAM 44
JANUSZ KORNAGA Tak PL 31
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL 30
MAREK KURZAWSKI Tak PL 121
DARIUSZ LIS Tak PL 29
ZBYSZEK ŁUKASIK Tak PL RAPY MASTERS 124
DARIUSZ MAGDZIARZ Tak PL SPORT.SANEA.PL 108
WOJCIECH MICHOROWSKI Tak PL 104
ROBERT MYSZKA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 166
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU 71
WITOLD SKIBA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW
CZESŁAW WOŁOSZYN Tak PL PIZUNY ROSTOCZE WSCHODNIE 83
JACEK ŻUROWSKI Tak PL CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 68
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 19 (Opłaconych: 17)
M6 - Mężczyźni 60 lat + lat
STANISŁAW HRYMAK Tak PL 102
ANDRZEJ JACEK Tak PL 22
MARIAN KRAWIEC Tak PL 138
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak PL 127
JANUSZ STANISZEWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 16
KAZIMIERZ SYSA Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
ADAM SZAŁAŃSKI Tak PL 37
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 169 (Opłaconych: 157)