5. Bieg nad Tanwią_bieg 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 14-19 lat
PATRYCJA STĘPIEŃ Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 20-29 lat
JUSTYNA ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
BEATA KISZKA Tak PL KRESOWIANIE 23
EDYTA STĘPORA Tak PL 23
ANETA WAJDA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 30-39 lat
EWA KRUKOWSKA Tak PL 23
MARTA MAŁKA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
EWA PARCZYŃSKA Tak PL 23
JUSTYNA PLIŻGA Tak PL BYDLAKI 23
ANNA RUT Tak PL 23
MONIKA SOCHAN Tak PL 23
MAŁGORZATA ŚLEMP Tak PL 23
JOANNA TRZASKOWSKA Tak PL TRUCHT TARCHOMIN TEAM 23
JOANNA WASILEWSKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
OLGA ZARZECZNA Tak PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 10)
K4 - Kobiety 40-49 lat
BEATA BIELECKA Tak PL 23
BARBARA DUDEK Tak PL 23
GRAŻYNA FIREK Tak PL - 23
MAGDALENA GAJEK Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 23
JOLANTA GRZESIK Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
AGNIESZKA HAŁASA Tak PL 23
AGNIESZKA KITKA Tak PL 23
JOANNA KURECKA PL BBL JAROSŁAW 23
ANNA PIGAN Tak PL BBL-JAROSŁAW 23
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak PL 23
SYLWIA PORADKA Tak PL 23
ANETA PRZYBYLEWSKA Tak PL 23
DOROTA SZCZEPUCH Tak PL 23
ANETA SZNAJDROWICZ Tak PL AMATORKA 23
ANNA ŚLIWA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
BEATA WINIARZ PL - 23
AGATA WÓJTOWICZ Tak PL 23
IZABELA ZIELIŃSKA Tak PL BIEGAJ Z TRENERAMI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 18 (Opłaconych: 16)
K5 - Kobiety 50-59 lat
WIOLETTA DEC Tak PL 23
MAŁGORZATA DOMARADZKA Tak PL - 23
MARZENA WIEJAK Tak PL 23
MARCELINA WYŁUPEK Tak PL 23
ANNA ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 5 (Opłaconych: 5)
K6 - Kobiety 60 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0
M1 - Mężczyźni 14-19 lat
PRZEMYSŁAW HAŁASA PL 23
WOJCIECH HAŁASA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 1)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
KACPER ANTOLEC Tak PL AZS AWF KATOWICE 23
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
PIOTR BYRA Tak PL GRABOWICA GM.SUSIEC 23
PRZEMYSŁAW DRĄŻEK Tak PL 23
PAWEŁ DUDZIŃSKI Tak PL 23
MARCIN GRZYBOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ ŁUKASIK Tak PL RAPY MASTERS 23
MATEUSZ MANDZIUK Tak PL KROSSKI REMSPORT 23
DARIUSZ NICGORSKI Tak PL TARNAWATKA 23
JAKUB NOWAKOWICZ Tak PL 23
WOJCIECH PELCZAR Tak PL GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL 23
WOJCIECH ZIĘBA Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 12 (Opłaconych: 12)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
MIROSŁAW ADAMEK Tak PL 23
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
SZYMON BIAŁY Tak PL 23
PAWEŁ DOŁOWY Tak PL 23
PAWEŁ DREWNIAK Tak PL BDOWWB 23
PIOTR DWORZYCKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
WOJCIECH FLAK Tak PL 23
RAFAŁ GÓRSKI Tak PL 23
PAWEŁ GRUZA Tak PL DSS ORLĘTA 23
MAREK HENIBORG Tak PL 23
DANIEL JANKOWSKI Tak PL 23
DAMIAN KIEŁBASA Tak PL UKS AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ 23
ROBERT KRUKOWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW KUBISZYN Tak PL 23
MATEUSZ KUCZA Tak PL 23
BARTOSZ KURMIN Tak PL 23
PAWEŁ LIPSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ ŁASZKIEWICZ Tak PL 23
ARTUR MADEJSKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
WOJCIECH MALEC Tak PL 23
MAREK MALEC Tak PL 23
ŁUKASZ MARYNICZ Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 23
KAMIL MOTYKA Tak PL 23
ŁUKASZ NOWAKOWICZ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY 23
JAROSŁAW PARCZYŃSKI Tak PL 23
DAWID PAZOWSKI Tak PL 23
MACIEJ PIETRASIEWICZ Tak PL KRESOWIANIE 23
SEBASTIAN PLIŻGA Tak PL BYDLAKI 23
ANDRZEJ PSIUK Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 23
MARCIN SIENICKI Tak PL 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 23
ERWIN SKWARZYŃSKI Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SWATEK Tak PL 23
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 23
MARIUSZ TOPOROWSKI Tak PL MTEAM 23
DOMINIK TUTKA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 23
TOMASZ UNIOWSKI Tak PL 23
PIOTR WIADEREK Tak PL PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 23
NORBERT WNUK Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 23
MACIEJ WOJDAK Tak PL 23
PIOTR WOŁOSZYN Tak PL 23
MATEUSZ WÓJTOWICZ PL 23
PAWEŁ ZABORNIAK Tak PL KRESOWIANIE 23
ŁUKASZ ZABOROWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ZABORSKI Tak PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
PIOTR ZAŁUSKI Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
DOMINIK ZWOLAN Tak PL 23
MACIEJ ŻWIRUK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 49 (Opłaconych: 47)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
PIOTR BOCIAN Tak PL 23
TOMASZ BRANICKI Tak PL PERFECT RUNNER LUBLIN 23
ANTONI BYRA PL 3 BATALION ZMECHANIZOWANY 23
STANISŁAW CZUJ Tak PL 1. OREL 23
PRZEMYSŁAW DĘBIEC Tak PL 23
GRZEGORZ GAJEK Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
TOMASZ GAŁAN Tak PL PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
WOJCIECH GANCZARUK Tak PL 23
PIOTR HAŁASA Tak PL 23
NORBERT JACHYMCZYK Tak PL KB MCKIS JAWORZNO 23
DANIEL KIELAR PL KRESOWIANIE 23
PRZEMEK KOŁAKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ KORNAK PL PKP CARGO 23
TOMASZ KOSTRUBIEC Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁYSKO PL 23
MARIUSZ MACHOŚ Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
RAFAŁ MACIEJKO Tak PL KRESOWIANIE 23
KRZYSZTOF MAKARSKI Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
GRZEGORZ MARKOWICZ Tak PL 23
DARIUSZ MARKOWICZ Tak PL 23
ARKADIUSZ MATUSZEWSKI Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL 23
ARKADIUSZ MORAWSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR MYSZAK Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 23
WALDEMAR NIEŚCIOR Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
MARIUSZ NOWOSAD Tak PL 23
MARCIN PARAFINIUK PL 23
PRZEMYSŁAW PASZKO Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
WIESŁAW PIGAN Tak PL BBL-JAROSŁAW 23
STANISŁAW PISZCZEK Tak PL 23
MAREK PRZYCZYNA Tak PL 23
ADAM PUDŁOWSKI Tak PL 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 23
DARIUSZ RYCZEK Tak PL 23
MARIUSZ SIKORA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
TOMASZ SMOLINIEC Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL 6 POWER 23
ANDRZEJ SZWED Tak PL 23
GRZEGORZ ŚWIDEREK Tak PL 23
MIROSŁAW TURZA Tak PL KRESOWIANIE 23
IRENUESZ WITKOWSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR WOJTAS Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
JANUSZ WRONKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 42 (Opłaconych: 37)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
JACEK BLICHARZ Tak PL 23
ANDRZEJ BOGDANOW Tak PL ORANGE POLSKA 23
GRZEGORZ DOMARADZKI Tak PL - 23
PIOTR GAWDA Tak PL 23
JAN GĄSIOR PL OSP SUSIEC 23
IRENEUSZ HAWRYLUK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
DAREK KANTOR Tak PL LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM JAN KANTOR TEAM 23
JANUSZ KORNAGA Tak PL 23
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL 23
MAREK KURZAWSKI Tak PL 23
DARIUSZ LIS Tak PL 23
ZBYSZEK ŁUKASIK Tak PL RAPY MASTERS 23
DARIUSZ MAGDZIARZ Tak PL SPORT.SANEA.PL 23
WOJCIECH MICHOROWSKI Tak PL 23
ROBERT MYSZKA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU 23
WITOLD SKIBA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
CZESŁAW WOŁOSZYN Tak PL PIZUNY ROSTOCZE WSCHODNIE 23
JACEK ŻUROWSKI Tak PL CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 19 (Opłaconych: 17)
M6 - Mężczyźni 60 lat + lat
STANISŁAW HRYMAK Tak PL 23
ANDRZEJ JACEK Tak PL 23
MARIAN KRAWIEC Tak PL 23
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak PL 23
JANUSZ STANISZEWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
KAZIMIERZ SYSA Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
ADAM SZAŁAŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 169 (Opłaconych: 157)