7. Bieg nad Tanwią 10 km (bieg + Nordic Walking): Lista zgłoszeń

Bieg : 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Kobiety 18-29 lat
MONIKA KOSZ Tak PL 1
AGATA MURZACZ Tak PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 2 (Opłaconych: 2)
K30 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA ANTOŃCZAK PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
LUCYNA BARAN-HAŁASA Tak PL BBL ZAMOSC 3
ANNA FOLUSIEWICZ Tak PL 4
ANNA KRÓL Tak PL 5
ANNA KUPINSKA PL
ELŻBIETA LASOTA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 82
ANGELIKA MIŚKIEWICZ Tak PL 6
BARBARA OLECH Tak PL PZU SPORT TEAM 7
ALEKSANDRA STASZAK Tak PL 8
DOROTA ŚWIDEREK Tak PL PZU SPORT TEAM 9
AGNIESZKA TALAROWSKA Tak PL 10
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 11 (Opłaconych: 9)
K40 - Kobiety 40-49 lat
DANIEL ABRAMOWICZ Tak PL CHEŁM BIEGA 11
AGNIESZKA CHOMA Tak PL 12
RENATA KOPER Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 80
MARTA SZPINDA PL BIŁGORAJ ULTRA TRAIL
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 4 (Opłaconych: 3)
K50 - Kobiety 50-59 lat
JOANNA BISZKONT Tak PL 13
JOLANTA GRZESIK Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 14
MONIKA KLIMKOWSKA Tak PL SPORTY CZARNIECKI - CHEŁM BIEGA 15
EWA SURDACKA PL KRAŚNIK BIEGA
DOROTA SZCZEPUCH Tak PL 16
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 5 (Opłaconych: 4)
K60 - Kobiety 60 lat i starsze
MARCELINA WYŁUPEK Tak PL 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 1 (Opłaconych: 1)
M20 - Mężczyźni 18-29 lat
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 18
WOJCIECH PELCZAR PL GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 2 (Opłaconych: 1)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat
MARCIN ADAMOWSKI Tak PL 81
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 19
ANDRZEJ BUCZAK Tak PL 20
WOJCIECH FLAK Tak PL 21
ROMUALD GRUSZCZYŃSKI Tak PL 22
DAMIAN KORZENIOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ KRÓL Tak PL 24
SEBASTIAN KUBISZYN Tak PL 25
ARKADIUSZ ŁASZKIEWICZ Tak PL 26
WOJCIECH MALEC PL
MATEUSZ MANDZIUK Tak PL MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 27
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 87
WITOLD MIŚKIEWICZ Tak PL TARNAWATKA 28
SZCZEPAN MUSIAŁ Tak PL 84
KAMIL NOWOSAD Tak PL 29
PRZEMYSŁAW OLEKSY Tak PL DREAM RUN 30
ARKADIUSZ ORKISZEWSKI Tak PL 31
DAWID PAZOWSKI Tak PL 32
MATEUSZ PLIŚ Tak PL 33
ŁUKASZ SZAŁACHWIJ PL RUN4FUN
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 34
DOMINIK TUTKA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 35
PAWEŁ WYBRANOWSKI Tak PL 36
DOMINIK ZWOLAN PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 24 (Opłaconych: 21)
M40 - Mężczyźni 40-49 lat
MIROSŁAW ADAMEK Tak PL #LUBYCZABIEGA 37
RAFAŁ BANASZKIEWICZ Tak PL 38
STANISŁAW CZUJ Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 39
IRENEUSZ CZYŻEWSKI Tak PL 77
MIROSŁAW GĘBICKI Tak PL 40
KRZYSZTOF GRUSZCZYŃSKI Tak PL KRESOWIANIE 41
PIOTR HAŁASA Tak PL 42
MAREK HENIBORG Tak PL 43
TOMASZ JAGI Tak PL BBL ZAMOSC 44
DANIEL KIELAR Tak PL KRESOWIANIE 45
BARTŁOMIEJ KOPER Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 46
JACEK KORZENIAK Tak PL 47
TOMASZ KOZIOŁ Tak PL CHEŁM BIEGA 48
KRZYSZTOF KRACZKOWSKI Tak PL 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 49
RAFAŁ MACIEJKO PL KRESOWIANIE
ARTUR MADEJSKI Tak PL WATAHA 50
MARIUSZ MAŁEK Tak PL 51
GRZEGORZ MARKOWICZ PL MGD TEAM
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL 79
WALDEMAR NIEŚCIOR Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 52
IRENEUSZ PSZCZOŁA Tak PL 53
MARCIN REPECKI Tak PL 54
PAWEŁ SAWICKI Tak PL 55
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL 6 POWER 56
GRZEGORZ SZMOŁDA Tak PL 85
SEBASTIAN SZPINDA PL BIŁGORAJ ULTRA TRAIL
PAWEŁ TALAROWSKI Tak PL HUSARIA RACE TEAM 57
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 27 (Opłaconych: 24)
M50 - Mężczyźni 50-59 lat
SŁAWOMIR BISZKONT Tak PL 58
JANUSZ KORNAGA Tak PL 59
JANUSZ MIAZGA Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 60
ANDRZEJ RYCAK Tak PL 61
RYSZARD SMOLUCH Tak PL 62
WIESŁAW SOPEL Tak PL AS ULTRA LUBACZÓW 63
STANISŁAW ZYGARNICKI Tak PL 86
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 7 (Opłaconych: 7)
M60 - Mężczyźni 60 lat i starsi
STANISŁAW HRYMAK Tak PL 64
ANDRZEJ JACEK Tak PL NIEZRZESZONY 65
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL 78
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 3 (Opłaconych: 3)

Nordic Walking: 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Kobiety 18-29 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 0 (Opłaconych: 0)
K30 - Kobiety 30-39 lat
MONIKA MANDZIUK-KIELAR Tak PL QUAND ROZTOCZE AKTIV TEAM 83
KATARZYNA ZAREMBA Tak PL KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ 66
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 2 (Opłaconych: 2)
K40 - Kobiety 40-49 lat
ELŻBIETA BLAJER PL
IRENA RYKAŁA Tak PL KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ 67
JOANNA WAŻNA Tak PL KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ 68
IWONA ZAPALSKA-CZARNY Tak PL KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ 69
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 4 (Opłaconych: 3)
K50 - Kobiety 50-59 lat
HANNA ADAMCZYK Tak PL 70
WIESŁAWA KUBISZYN Tak PL 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 2 (Opłaconych: 2)
K60 - Kobiety 60 lat i starsze
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0 (Opłaconych: 0)
M20 - Mężczyźni 18-29 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 0 (Opłaconych: 0)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 0 (Opłaconych: 0)
M40 - Mężczyźni 40-49 lat
STANISŁAW KALIŃSKI PL NORDIC TEAM CIESZANÓW
SEBASTIAN MAJDAK Tak PL 72
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 2 (Opłaconych: 1)
M50 - Mężczyźni 50-59 lat
TOMASZ RYKAŁA Tak PL KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ 73
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 1 (Opłaconych: 1)
M60 - Mężczyźni 60 lat i starsi
RYSZARD KOPROWSKI Tak PL 74
ANDRZEJ KUDLICKI Tak PL QUAND ROZTOCZE AKTIV TEAM 75
ADAM KULIK Tak PL 76
ROLAND WYROSTKIEWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 4 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 87)