9. Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni M1
DOMINIK DWORNIK PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
NORBERT GRZELAK PL 23
MIŁOSZ KUBICA PL 23
DAWID LEMIESZ PL 23
MATEUSZ PILARSKI PL 23
SERGIUSZ SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni M2
NORBERT CIERPKA Tak PL KB CZARNE WILKI 23
MATEUSZ FRANKOWSKI Tak PL 23
ADRIAN GRAD PL 23
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
DAMIAN KLUCZYK PL KB CZARNE WILKI 23
MICHAŁ KURZAWA Tak PL 23
TOMASZ KUZIEMSKI PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 23
GRZEGORZ ROGALA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
DAWID SZYCH Tak PL KB CZARNE WILKI 23
JAKUB WALCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ WECKWERTH Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 11 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni M3
LESZEK BANAŚ Tak PL 23
MICHAŁ BILIŃSKI Tak PL 23
YURIY BLAHODIR UA 23
ŁUKASZ GARCAREK PL 23
BŁAŻEJ KANIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
ADAM KOŁODZIEJ Tak PL 23
TOMEK KUPCZYK Tak PL CIASTECZKOWY POTWÓR 23
ŁUKASZ MATYSIAK PL KOBYLA GÓRA 23
MATEUSZ MĄDRY Tak PL 23
ANDRII PAVELKO UA 23
BARTOSZ PIETRZYŃSKI PL 23
MICHAŁ PRZERWA PL 23
WALDEMAR SITEK PL 23
KRZYSZTOF STOJANOWSKI Tak PL -SPEEDWAY- 23
ANDRZEJ WIJAS PL 23
MARCIN ZAGÓRNY PL TOMATO KROSNO ODRZAŃSKIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 7)
M4 - Mężczyźni M4
GRZEGORZ BARANEK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
TOMASZ DERESIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF FLORCZAK PL 23
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
KRZYSZTOF KACZMAREK PL 23
JAN KARBOWSKI PL 23
WOJCIECH KMIECIK PL 23
PIOTR MARCINKOWSKI PL OSW TRI TEAM 23
DARIUSZ POCZTA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
WIESŁAW PYRA PL 23
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 23
ARTUR RYCHLIK PL 23
PAWEŁ SIKORA PL 23
ARKADIUSZ SKÓRZYŃSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 23
RAFAŁ SÓJKA PL 23
WITOLD SZCZEPANIAK Tak PL 23
JAROSŁAW SZYMONIAK PL 23
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK PL 23
KRZYSZTOF WYPYCH Tak PL PÓŁ MARSZEM PÓŁ SERIO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 19 (Opłaconych: 7)
M5 - Mężczyźni M5
ANDRZEJ DUDEK Tak PL 23
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 23
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL 23
ALOJZY LORENC Tak PL 23
KRZYSZTOF OKOŃ PL 23
EDMUND PINKOWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
CZESŁAW SIENKIEWICZ PL 23
HIERONIM SZCZYPKOWSKI Tak PL KS STAL OSTRÓW WLKP. 23
MARIAN ŚWITOŃ Tak PL BUKOWNICA BIEGA 23
EUGENIUSZ WALCZAK Tak PL 23
MAREK WOŹNIAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 11 (Opłaconych: 7)
M6 - Mężczyźni M6
KRZYSZTOF CHRZANOWSKI PL 23
JERZY CIAPIERZYŃSKI PL 23
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL NIEZRZESZONY 23
WITOLD OLEJNICZAK PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
JAN URBANIAK PL 23
MARIA WALCZAK Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 23
MARIAN ZIELONKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 2)
K1 - Kobiety K1
PAULINA FRANKOWSKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety K2
KAROLINA BODYLSKA PL 23
YULIA DIATLOVA UA 23
ARLETA LORENC Tak PL 23
EWELINA MICHNOWICZ PL 23
JOANNA WOJTCZAK Tak PL 23
ANNA ZMURKO UA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety K3
EMILIA KASPRZAK PL 23
AURELIA MIELCAREK PL 23
MARTA-KATARZYNA SZYMONIAK PL 23
OLGA TSIKHANOUSKAYA PL 23
MONIKA UKLEJA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety K4
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
MONIKA MAZUREK PL LKK LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 1)
K5 - Kobiety K5
MARIA WALCZAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 1)
K6 - Kobiety K6
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86 (Opłaconych: 34)