BeeActive Race - Jazda Indywidualna na Czas (ITT): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy Kategoria specjalna
M1 - Mężczyźni 16-19 lat
ADAM HASPEL Tak PL AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 535
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 1 (Opłaconych: 1)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
PATRYK BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 437
DARIUSZ DZIEWA Tak PL MTB BYSTRE 401
MARCIN LIPIANIN Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
KONRAD PETRONIEC Tak PL 327
HUBERT RĘBISZ Tak PL 275 Startuję na rowerze czasowym
DOMINIK SIWIEC Tak PL CYCLO-CENTRUM.PL 374 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
ADRIAN SZYMANEK Tak PL 542 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
Licencja Masters
CEZARY TKACZUK Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 336 Startuję na rowerze czasowym
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 8)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
PRZEMEK ANTOSZEK Tak PL 361
BARTŁOMIEJ BRODA Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 346 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
MARCIN DŁUGOZIMA Tak PL 368 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
LECH GRADZIŃSKI PL VARSO Startuję na rowerze czasowym
VALERII HERASYMENKO PL 417 Startuję na rowerze czasowym
MATEUSZ KALMAN Tak PL INNERGY RACING TEAM 316 Startuję na rowerze czasowym
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 314 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
KRZYSZTOF KSIĄŻEK Tak PL DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF 537
KRZYSZTOF SERAFIN Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 370 Startuję na rowerze czasowym
ARTUR SIKORA Tak PL WAY2CHAMP 344
RADOSŁAW SZUTY Tak PL 352
MARCIN SZYDŁO Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 508
TOMASZ WOŁCZUK Tak PL DZIKI TEAM ŁĘCZNA 404 Startuję na rowerze czasowym
GRZEGORZ WRÓBEL Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 527
KRZYSZTOF ŻEBRO PL INNERGY RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 15 (Opłaconych: 12)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
WOJCIECH AMBROŻY PL Startuję na rowerze czasowym
WOJCIECH BANASZEK Tak PL 347
MATEUSZ BODIO Tak PL GKK PELETON OKSZÓW 392
KRYSTIAN HARASZCZUK PL DZIKI TEAM ŁĘCZNA
MAREK HOŁÓWKO Tak PL 406
MAREK HUPKA Tak PL ZWIFT TEAM PL 435
TOMASZ JANCZAK Tak PL 530
MACIEJ KACZMAREK Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 501 Startuję na rowerze czasowym
VOLODYMYR KLEKOTSIUK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 483 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
JANUSZ KRASUSKI Tak PL DZIKI TEAM ŁĘCZNA 294 Startuję na rowerze czasowym
ADAM KRUBNIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 500
PIOTR ŁUKASIK Tak PL 277
KAROL MARSZYCKI Tak PL 480
ANDRZEJ NAWROCKI PL
JAREK NIEDŹWIEDZKI Tak PL MODEL BIKE TEAM 512
MAREK PINTAL Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 396
ADRIAN POZNACHOWSKI Tak PL 273
ROBERT SAWA Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 520 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 354
PAWEŁ SZAJEWSKI PL MODEL BIKE TEAM
ROBERT SZCZUC Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 297 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
KAROL TARASIUK Tak PL 521
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 321 Startuję na rowerze czasowym
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 331 Licencja Masters
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 24 (Opłaconych: 20)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
DARIUSZ BARANOWSKI Tak PL EUROSPORT POLSKA 290 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 168 Startuję na rowerze czasowym
MARIUSZ FERENS Tak PL MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 343 Startuję na rowerze czasowym
ROBERT KRAWCZYK Tak PL 312 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
ARTUR KUBA Tak PL 351 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
MIROSLAW LEWANDOWSKI Tak PL KK ROZTOCZE 379 Startuję na rowerze czasowym
KRZYSZTOF MALEC Tak PL JÓZEFOWSKA KAWALERIA ROWEROWA 539 Leśnik
JAN PILCH Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 317 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
PIOTR PYSIEWICZ Tak PL 380 Startuję na rowerze czasowym
HENRYK SKRZESZEWSKI PL I-BS.PL SPORT TEAM
PIOTR SZAFRANIEC PL INNERGY RACING TEAM
MACIEJ WIELGUS Tak PL 3DVSN 475 Startuję na rowerze czasowym
ZENON WITKOWSKI Tak PL 307 Startuję na rowerze czasowym
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 13 (Opłaconych: 11)
M6 - Mężczyźni 60 lat +
TOMASZ BACHANEK Tak PL 338 Startuję na rowerze czasowym
JACEK DZIEWIELA Tak PL WYDOLNOSC.PL 279 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
KRZYSZTOF GAJEWSKI Tak PL 462
EDWARD GĘBORYS Tak PL 140
ARTUR LANDMAN Tak PL 536 Startuję na rowerze czasowym
Samorządowiec
ROMAN PĄCZKA PL
MIECZYSŁAW PORTKA Tak PL 517 Startuję na rowerze czasowym
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 481 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
BARTŁOMIEJ TEMPOROWICZ Tak PL 296
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL 450
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 10 (Opłaconych: 9)
M7 - Mężczyźni 70lat +
WOJCIECH MUSZYNSKI Tak PL 506 Startuję na rowerze czasowym
MIROSŁAW WŁODARCZYK Tak PL 513 Startuję na rowerze czasowym
JANUSZ WSZOŁA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 397
JAN ZDERKIEWICZ Tak PL 479 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 4 (Opłaconych: 4)
K - Kobiety OPEN
PAULINA BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 519
IGA JAŚKOWIAK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 373
JOANNA KALMAN Tak PL INNERGY RACING TEAM 349 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
IWONA KUBA Tak PL 311 Leśnik
KATARZYNA MAKOWSKA PL
JUSTYNA MARCINKOWSKA Tak PL 353 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
KATARZYNA PAKULSKA PL
ANNA SIWCZUK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 358
PATRYCJA SKOWROŃSKA Tak PL CYCLO-CENTRUM.PL 532
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL INNERGY RACING TEAM 339 Licencja Masters
Startuję na rowerze czasowym
MAŁGORZATA SZCZUC Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 385 Startuję na rowerze czasowym
KINGA ZGORZELSKA Tak PL MUW ON BIKE 405 Startuję na rowerze czasowym
Licencja Masters
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 12 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 87 (Opłaconych: 75)