Bieg główny - Bieg Baby Jagi na 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
JOLANTA ANDURA PL 23
JOANNA BALICKA Tak PL PTTK STASZÓW 23
KAROLINA BANASIK Tak PL 23
KARINA BIAŁOBŁOCKA Tak PL 23
YURIY BLAHODIR Tak UA 23
PAULINA BOŻEK Tak PL 23
KINGA BRZOSZKIEWICZ PL LUBIENIA 23
MAGDALENA CHEŁMICKA PL 23
RENATA CIOSK Tak PL 23
JOLA DOROTA Tak PL RUN RUN OLESZYCE 23
IZABELA DUBOWIK Tak PL 23
MONIKA DUDA PL 23
LILIA FISKOVICZ MD LKB RUDNIK 23
KAROLINA FIUTEK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ALEKSANDRA FRANIA Tak PL 23
DOROTA FURMAŃSKA PL 23
ANNA GARBACZ PL 23
MARIOLA JAMRÓZ Tak PL 23
EWA JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
OLGA JAROTSKA Tak UA LKB RUDNIK 23
SABINA JARZĄBEK PL 23
KAROLINA JASIŃSKA Tak PL 23
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
BOGUSŁAWA JUNG PL VISUS SPORT TEAM 23
ANNA KAPUSTA Tak PL 23
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL 23
VALENTYNA KILIARSKA Tak UA 23
WIOLETA KLAMIŃSKA Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 23
KARINA KOŁOCH PL 23
KAMILA KONDRACKA Tak PL 23
KATARZYNA KOPEĆ PL 23
KATARZYNA KOWALSKA PL 23
JAGODA KOWALSKA Tak PL 23
MAGDALENA KWIATKOWSKA Tak PL BRAK 23
ANNA LATKOWSKA PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
AGNIESZKA LICHOSIK PL 23
RENATA LICHOSIK PL 23
IWONA ŁABĘCKA Tak PL BBM KIELCE 23
JOANNA ŁUKAWSKA Tak PL 23
MAGDALENA MACHOCKA Tak PL 23
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT 23
EWA MARNIK PL 23
AGATA MATEJCZUK Tak PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ 23
KATARZYNA MIĄDZEL PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
DARJA MICHAJLOVA UA LKB RUDNIK 23
ANETA OBARA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ANITA OZGA Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ELA PAWLIK PL 23
DOROTA PIRÓG PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
LIDIA PYTEL PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
ANNA ROCHMALSKA PL M M B U J A K 23
KATARZYNA RZADKOWSKA Tak PL 23
JOANNA SADRAK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ADRIANNA SADZA PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
EWA SKRZECZOWSKA - GRDEŃ Tak PL 23
EWA SKRZYNIARZ PL 23
SYLWIA SKUTA Tak PL 23
JUSTYNA SMOLAREK Tak PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW. 23
KASIA SOBCZYK PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
KORNELIA STACHURA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
BARBARA STACIWA Tak PL 23
SYLWIA STAWSKA PL 23
JOANNA STEFAŃCZYK PL 23
SYLWIA STĘPIEŃ Tak PL 23
IZA SYKUŁA-TARABASZ PL 23
IWONA SYROKA-PAWELEC PL 23
MARTA SZCZECIŃSKA Tak PL 23
IWONA SZLĘZAK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA 23
KATARZYNA SZMIDT PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
ANETA SZNAJDER PL 23
IZABELA SZUBA PL 23
MONIKA ŚWIERCZ PL 23
JOANNA TOPORKIEWICZ-MICHALSKA Tak PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ANNA TYSZEWICZ-OBARA Tak PL 23
DOROTA WALDON PL HRMAX ŻORY 23
BARBARA WĘGRZYN PL IPA BYDGOSZCZ 23
PAULINA WITES Tak PL 23
KRYSTYNA WOLDER Tak PL 23
PAULINA WOŹNIAK Tak PL 23
ELŻBIETA WOŹNICA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL 23
KATARZYNA WÓJCIK Tak PL KWP KIELCE 23
MAGDALENA WÓJTOWICZ PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
IZABELA WYCISZKIEWICZ Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 23
ASIA ZAJECKA Tak PL 23
ANITA ZARZECKA PL ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE \"POD BARTKIEM\ 23
MARTA ZĘBALA Tak PL 23
PAULINA ZIEMBA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA Tak PL BBM KIELCE 23
WIOLETA ŻMIJEWSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 91 (Opłaconych: 52)
M - Mężczyźni
ALBERT ABRAMCZYK Tak PL 23
MARIUSZ ADACH Tak PL JRG KOŃSKIE 23
KRZYSZTOF ADAMCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF ANIOŁ PL KU AZS UJK KIELCE 23
TADEUSZ BANASZEK Tak PL 23
KAMIL BERNACKI PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW 23
MICHAŁ BIAŁĘCKI Tak PL 23
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MICHAŁ BIELAT Tak PL 23
MICHAŁ BIELAT PL 23
ROBERT BIELECKI Tak PL WIARA PIASTA 23
TOMASZ BISKUPSKI PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
DAWID BŁASZCZYK Tak PL ŚWK OHP 23
IRENEUSZ BOGUCKI Tak PL 23
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM 23
MACIEJ BUJAK Tak PL M M B U J A K 23
JAN CEDZYŃSKI Tak PL 23
PIOTR CHMIEL Tak PL 23
PIOTR CHWAŁEK Tak PL 23
SCRAPY COCO PL 23
RAFAŁ CZARNECKI PL 23
PAWEŁ DĄBROWA PL 23
GRZEGORZ DĄBROWSKI Tak PL 23
ZBYSZEK DDOROTA Tak PL RUN RUN OLESZYCE 23
JACEK DŁUGOSZ PL 23
PRZEMYSŁAW DUDEK Tak PL 23
ANDRZEJ DYK Tak PL CPDMZ KIELCE 23
DOMINIK DZIWOŃ PL 23
KRZYSZTOF FALANA Tak PL EGM KIELCE 23
ROBERT FARON Tak PL SALCO SPORT TEAM 23
SIERGIEJ FISKOVICZ UA LKB RUDNIK 23
MACIEJ FLACZYŃSKI PL 23
PIOTR FOKSA Tak PL NOWINY 23
MICHAL FOREMNIAK PL 23
RAFAŁ FURDYNA PL 23
JACEK GAJEWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW GARBACZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PIOTR GAWIOR Tak PL BIURO PROJEKTOWE ARCAD KIELCE 23
JAKUB GAWROŃSKI Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
MARCIN GILEWSKI Tak PL KWP KIELCE 23
KRZYSZTOF GŁODO PL 23
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA 23
MARIUSZ GÓRA PL BBM KIELCE 23
SZYMON GÓRSKI PL BBM KIELCE 23
PAWEŁ GRATKA PL 23
JAN GROŃSKI Tak PL 23
MIKOŁAJ GRUDNIK PL 23
MICHAŁ GRUDZIEŃ PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
PIOTR GULAK PL 23
MATEUSZ GUZY PL 23
PAWEŁ HEINICH Tak PL 23
MACIEJ HEJMAN Tak PL 23
CZESŁAW IWAN Tak PL 23
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 23
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL 23
MARIUSZ JAGIEŁŁO Tak PL 23
MICHAŁ JAGIEŁO PL 23
DANIEL JAGODZKI PL 23
ARTUR JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ARTUR JARMOŁOWICZ PL JARMOŁOWICZ TEAM 23
WOJCIECH JAROSZ Tak PL 23
SZYMON JARZYNA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PIOTR KANIA Tak PL 23
KACPER KARBOWNIK PL 23
PIOTR KĘDZIORA PL 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KONRAD KISIELEWSKI PL 23
MARCIN KLAMIŃSKI Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 23
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL BBM KIELCE 23
NORBERT KOPCZYŃSKI Tak PL 23
ADAM KOSMALA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ KOŚMIDER Tak PL 23
WOJCIECH KOTARBA PL 23
ROBERT KOWALSKI Tak PL 23
MAREK KOZYRA Tak PL 23
ERNEST KRAJEWSKI PL 23
MARIUSZ KRASKA Tak PL ŚWK OHP 23
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY 23
ROBERT KRÓL Tak PL 23
MARIUSZ KRUSZYNA PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
DAWID KUBIEC PL 23
ROBERT KUMAŃSKI Tak PL 23
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
ANDRZEJ LACHOWSKI Tak PL LACHO TEAM 23
RADOSŁAW LENCZEWSKI Tak PL 23
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW. 23
ŁUKASZ LEWKOWICZ Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JAKUB LINEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
JAROSŁAW LUBIŃSKI Tak PL KKL KIELCE 23
MARCIN ŁEBEK Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak PL 23
SEBASTIAN ŁUKASIEWICZ PL 23
PIOTR ŁUKASIK Tak PL 23
PAWEŁ ŁYŻWA Tak PL EGM KIELCE 23
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ŁUKASZ MAĆKOWSKI Tak PL ŚKA 23
GRZEGORZ MAJ PL 23
JAROSŁAW MARMUR Tak PL 23
JANUSZ MARSZYCKI Tak PL 23
PIOTR MARSZYCKI Tak PL 23
MARCIN MAZUR PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
WOJCIECH MAZUREK PL 23
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ 23
JAROSŁAW MERESIŃSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KAMIL METLERSKI Tak PL 23
DARIUSZ MICHALSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL 23
ŁUKASZ MINDA Tak PL 23
ARTUR MIZDRAK PL 23
MATEUSZ MIZERA PL 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
SYLWESTER NIEWADZI Tak PL 23
MARCIN NOWAK Tak PL 23
MICHAŁ OBARA Tak PL 23
DANIEL OLESIŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH OLESZEK Tak PL PODOPHARM 23
KAMIL OLSZEWSKI PL 23
PIOTR OPARA PL NIESTOWARZYSZONY 23
MARCIN OTTO Tak PL 42WHEELS 23
DAMIAN OŻAREK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA 23
JACEK OŻDZIŃSKI Tak PL 23
MACIEJ PACIOREK PL MOJAPRZEMIANA.COM 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ROBERT PAWLAK Tak PL 23
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 23
MATEUSZ PIĄTEK Tak PL 23
LUCJAN PIETRZCZYK PL 23
JERZY PIÓRO PL 23
WIESŁAW PIÓRO Tak PL 23
KAMIL PIWOWARCZYK Tak PL 23
TOMASZ PLEWA Tak PL 23
ADAM POCHEĆ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
CEZARY PODLEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL 23
MICHAŁ POKUSA PL JRG KOŃSKIE 23
ROBERT POL PL 23
JERZY POLAKOWSKI Tak PL 23
MARCIN POŻOGA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PRZEMYSŁAW PRONOBIS PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW 23
KRZYSZTOF PYCZEK Tak PL 23
RAFAŁ RADEK Tak PL 23
JAKUB RADUSZEWSKI PL KKL KIELCE 23
GRZEGORZ RAKOCZY Tak PL 23
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
WIESŁAW RUCHOMSKI Tak PL 23
IHOR RUSS UA LKB RUDNIK 23
TOMASZ RYDZEWSKI PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
ŁUKASZ SADRAK Tak PL BBM KIELCE 23
PRZEMYSŁAW SALIŃSKI PL 23
KRZYSZTOF SALWA PL ALIGATOR MILOWICE 23
SEBASTIAN SARAMAK PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
BARTOSZ SIEMOŃSKI Tak PL 23
MAREK SKRZYNIARZ PL FITNESS CLUB TAO KIELCE 23
MAREK SMULCZYŃSKI Tak PL WŁOCHATE BURCHLIKI 23
RAFAŁ SOBOLEWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SOCHACKI Tak PL PTTK STASZÓW 23
ANDRZEJ SROKA Tak PL 23
DAMIAN STACHURA Tak PL 23
JAROSŁAW STAWCZYK Tak PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW. 23
PAWEL STEPNIK PL ŚMIGASIĘ 23
MARCIN STOKOWIEC PL KKL KIELCE 23
PIOTR SUWAŁA Tak PL 23
RADOSŁAW SYROKA PL 23
MATEUSZ SYRYŁO Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL 23
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI Tak PL SALCO SPORT TEAM 23
MARIUSZ SZMIDT PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
MARCIN SZPLIT PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ŁUKASZ SZUBA PL 23
WOJCIECH SZYDA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL 23
FILIP SZYMKIEWICZ PL 23
MATEUSZ ŚWIETLIK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ 23
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
DANIEL TARKA PL 23
TOMASZ WARDZYŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ WĄTROBA PL 23
JACEK WIATROWSKI Tak PL 23
TOMASZ WIJAS Tak PL 23
RAFAŁ WOLSZCZAK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
DANIEL WOSIK PL RMD MONTRAIL TEAM 23
KRZYSZTOF WÓJCICKI Tak PL 23
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
DANIEL ZABORSKI Tak PL 23
TOMASZ ZAJĄC Tak PL 23
PAWEŁ ZAJĄC PL WKURW_TEAM 23
BARTEK ZAPAŁA PL 23
PIOTR ZIĘBA PL 23
MARCIN ZIOPAJA PL 23
MARCIN ZYGMUNT Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
ŁUKASZ ŻACZEK PL VISUS SPORT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 193 (Opłaconych: 114)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 284 (Opłaconych: 166)