Bieg nocny - Bieg górala świętokrzyskiego na 6km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
JOANNA ADAMCZYK Tak PL 23
JOLANTA ANDURA Tak PL 23
KATARZYNA ANDURA Tak PL 23
KAROLINA ANIOŁ Tak PL AMATOR 23
KARINA BIAŁOBŁOCKA Tak PL 23
YURIY BLAHODIR Tak UA 23
KINGA BRZOSZKIEWICZ PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW 23
ALICJA CHRZĄSTEK Tak PL 23
RENATA CIOSK Tak PL 23
PAULINA CISOWSKA Tak PL 23
ANNA CZWARTOSZ PL 23
IZABELA DUBOWIK Tak PL KIELCE 23
LILIA FISKOVICZ Tak MD LKB RUDNIK 23
JUSTYNA FRANKOWICZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MONIKA GILOWSKA Tak PL 23
KAROLINA GŁOGOWSKA Tak PL 23
MARIOLA JAMRÓZ Tak PL FITNESS CLUB TAO KIELCE 23
ANNA JAROS PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JOANNA JAROSZEWSKA Tak PL 23
OLGA JAROTSKA UA LKB RUDNIK 23
SABINA JARZĄBEK PL 23
KAROLINA JASIŃSKA Tak PL 23
MARTA JĘDRYS Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
DOROTA JOŃCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
WIOLETA JOŃCZYK PL 23
WIOLETA JOŃCZYK PL 23
BOGUSŁAWA JUNG PL 23
VAKENTYNA KILIARSKA UA LKB RUDNIK 23
WIOLETTA KLAMKA PL 23
KAMILA KONDRACKA Tak PL BBM KIELCE 23
MICHAŁ KOZIEL Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KASIA KWIETNIEWSKA Tak PL 23
ANNA LATKOWSKA Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
AGNIESZKA LIPA PL 23
ANNA LIPA PL 23
IWONA ŁABĘCKA Tak PL BBM KIELCE 23
AGNIESZKA ŁAPKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT 23
EDYTA MALKOWSKA Tak PL 23
AGATA MATEJCZUK Tak PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ 23
MAGDALENA MATYSEK PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
KRZYSZTOF MAZUREK PL AMATOR 23
DARJA MICHAJLOVA UA LKB RUDNIK 23
IZABELA NOWAK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
ANNA PACZEK-KRACZYŃSKA Tak PL 23
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ELA PAWLIK PL 23
LIDIA PODLEJSKA Tak PL 23
DOMINIKA PRZYWARA Tak PL 23
BARBARA PTAK Tak PL BBL STRAWCZYN 23
LIDIA PYTEL PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
RENATA RADUSZEWSKA Tak PL 23
JOANNA SADRAK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ADRIANNA SADZA Tak PL 23
JUSTYNA SIKORA Tak PL 23
EWA SKRZECZOWSKA - GRDEŃ Tak PL 23
EWA SKRZYNIARZ PL 23
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL 23
MAGDALENA STRZEŻEK PL 23
ANNA SWAJDO PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
IWONA SYROKA-PAWELEC PL 23
IWONA SZLĘZAK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA 23
MONIKA ŚWIERCZ PL 23
AMANDA TARNIK Tak PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KINGA URBAN Tak PL 23
KRYSTYNA WOLDER Tak PL 23
ELŻBIETA WOŹNICA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL 23
IZABELA WÓJCIK Tak PL 23
EWA WZOREK Tak PL 23
ASIA ZAJECKA Tak PL 23
KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA Tak PL BBM KIELCE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 73 (Opłaconych: 49)
M - Mężczyźni 16-29
KRZYSZTOF ANIOŁ Tak PL KU AZS UJK KIELCE 23
TOMASZ BARAŃSKI PL 23
KAMIL BERNACKI PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW 23
MICHAŁ BIELAT Tak PL 23
TOMASZ BISKUPSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM 23
MACIEJ BUJAK Tak PL M M B U J A K 23
PIOTR CHMIEL Tak PL 23
RAFAŁ CZARNECKI PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
ŁUKASZ DERLATKA Tak PL 23
JACEK DŁUGOSZ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW DUDEK Tak PL 23
SYLWESTER DUDEK Tak PL LKB RUDNIK 23
PAWEŁ DZIOPA Tak PL 23
DOMINIK DZIWOŃ Tak PL 23
ROBERT FARON Tak PL SALCO SPORT TEAM 23
PAWEŁ FIJAŁKOWSKI PL 23
SIERGIEJ FISKOVICZ UA LKB RUDNIK 23
MICHAL FOREMNIAK PL 23
ANDRZEJ GÁSIOR PL 23
JAKUB GAWROŃSKI Tak PL BBM/KKL KIELCE 23
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA 23
KRZYSZTOF GÓŹDŹ PL 23
JAN GROŃSKI Tak PL 23
NORBERT GRUDZIEŃ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
CZESŁAW IWAN Tak PL 23
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 23
DANIEL JAGIEŁŁO Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL 23
MICHAŁ JAGIEŁO PL LUBIENIA 23
MARCIN JAGODZIŃSKI PL 23
DANIEL JAGODZKI PL 23
DOMINIK JAMROŻEK PL 23
PIOTR JAROS Tak PL 23
WOJCIECH JAROSZ Tak PL KLKS JUVENTA KOBEX STARACHOWICE 23
SZYMON JARZYNA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
DARIUSZ KAJER Tak PL 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL 23
ŁUKASZ KOŁOMAŃSKI PL KLUB GÓRSKI PTTK KIELCE 23
PAWEŁ KOSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
MARIUSZ KOSTRZEWA Tak PL KLUB SPORTOWY ALASKA 23
MICHAŁ KOZIEŁ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ KOZIEŁ Tak PL 23
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE 23
ŁUKASZ KRACZYŃSKI Tak PL 23
ADAM KRÓL PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY 23
MARIUSZ KRUSZYNA PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
MICHAŁ KRZYWOBOK Tak PL 23
DAWID KUBIEC PL 23
ROBERT KUMAŃSKI PL 23
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
ANDRZEJ LACHOWSKI Tak PL LACHO TEAM 23
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW. 23
JAROSŁAW LUBIŃSKI Tak PL KKL KIELCE 23
WIESŁAW LUDWINEK Tak PL KIELCE 23
WIKTOR ŁACINA PL 23
KRZYSZTOF ŁODEJ PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRZYSZTOF MAGDZIARZ Tak PL AKADEMIA HOLISTYCZNA 23
ROBERT MAJECKI PL KLKS JUVENTA KOBEX STARACHOWICE 23
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ 23
ARTUR MIZDRAK PL 23
MATEUSZ MIZERA PL 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MARCIN NOWAK Tak PL 23
PATRYK OBARA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
DANIEL OLESIŃSKI Tak PL 23
PATRYK OLESIŃSKI Tak PL 23
KAMIL OLSZEWSKI PL 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
JERZY PIÓRO PL 23
KAMIL PIWOWARCZYK Tak PL 23
ADAM POCHEĆ PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL 23
RADOSŁAW PTAK Tak PL 23
ARKADIUSZ PTAK Tak PL 23
KRZYSZTOF PTAK Tak PL 23
MAREK RADUSZEWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ RAKOCZY Tak PL 23
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ROBERT RÓZGA PL 23
DOMINIK RUBINKIEWICZ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
PIOTR SABAT Tak PL 23
MARIUSZ SANECKI Tak PL 23
MARIUSZ SANECKI PL 23
BARTOSZ SIEMOŃSKI Tak PL 23
ZUZANNA SIKORA PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
SZYMON SIWONIA Tak PL 23
DAMIAN SIWONIA Tak PL 23
GRZEGORZ SKIBA PL 100% WITAMINY C 23
MAREK SKRZYNIARZ PL FITNESS CLUB TAO KIELCE 23
PIOTR SNOPEK PL AMATOR 23
KAROL SOKOŁOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL 23
DAMIAN STACHURA Tak PL SPORTLIFE 23
PAWEL STEPNIK PL ŚMIGASIĘ 23
PAWEŁ STĘPNIK PL ŚMIGASIĘ 23
MARCIN STOKOWIEC PL 23
RADOSŁAW SYROKA PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI Tak PL SALCO SPORT TEAM 23
TOMASZ SZLUFIK PL 23
MARCIN SZPLIT PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL 23
FILIP SZYMKIEWICZ PL 23
MATEUSZ ŚWIETLIK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MICHAŁ ŚWIĘCICKI Tak PL 23
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ 23
JAKUB TAKOSOGLU PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
PAVLO VERETSKIJ UA LKB RUDNIK 23
MATEUSZ WAWRZEŃCZYK Tak PL 23
JACEK WIATROWSKI Tak PL BBM KIELCE 23
SŁAWOMIR WIEWIÓRA Tak PL 23
DANIEL WOSIK PL 23
KRZYSZTOF WÓJCICKI Tak PL 23
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
PAULINA ZIEMBA Tak PL 23
ŁUKASZ ŻACZEK PL 23
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL AMATOR 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 120 (Opłaconych: 72)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 193 (Opłaconych: 121)