Bieg nocny - Bieg górala świętokrzyskiego na 6km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
100% WITAMINY C
GRZEGORZ SKIBA 23
AKADEMIA HOLISTYCZNA
KRZYSZTOF MAGDZIARZ 23
IWONA SZLĘZAK 23
AMATOR
KAROLINA ANIOŁ 23
PIOTR ŻŁOBECKI 23
AMATOR
KRZYSZTOF MAZUREK 23
PIOTR SNOPEK 23
B&B KIELCE TEM
PIOTR BRZOZA 23
BBL STRAWCZYN
BARBARA PTAK 23
BBM KIELCE
KAMILA KONDRACKA 23
MAREK KOZYRA 23
IWONA ŁABĘCKA 23
JACEK WIATROWSKI 23
KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA 23
BBM KIELCE / ZABIEGANI
MARTA JĘDRYS 23
ANNA LATKOWSKA 23
MARCELI ZABOREK 23
BBM/KKL KIELCE
JAKUB GAWROŃSKI 23
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JUSTYNA FRANKOWICZ 23
ANNA JAROS 23
SZYMON JARZYNA 23
DOROTA JOŃCZYK 23
MICHAŁ KOZIEL 23
MICHAŁ KOZIEŁ 23
PATRYK OBARA 23
MARCIN SZPLIT 23
BOSY BIEGACZ
PAWEŁ MEJ 23
BUFF TEAM POLSKA
BARTOSZ GORCZYCA 23
CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW.
SYLWESTER LEPIARZ 23
FITNESS CLUB TAO KIELCE
MARIOLA JAMRÓZ 23
MAREK SKRZYNIARZ 23
KIELCE
IZABELA DUBOWIK 23
WIESŁAW LUDWINEK 23
KIELECKIBIEGACZ.PL
ELŻBIETA WOŹNICA 23
KKL KIELCE
JAROSŁAW LUBIŃSKI 23
KKL SPRAWNI-RAZEM
PIOTR KUSIAK 23
KLKS JUVENTA KOBEX STARACHOWICE
WOJCIECH JAROSZ 23
ROBERT MAJECKI 23
KLUB GÓRSKI PTTK KIELCE
ŁUKASZ KOŁOMAŃSKI 23
KLUB SPORTOWY ALASKA
MARIUSZ KOSTRZEWA 23
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK 23
KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ
AGATA MATEJCZUK 23
KU AZS UJK KIELCE
KRZYSZTOF ANIOŁ 23
LACHO TEAM
ANDRZEJ LACHOWSKI 23
LKB RUDNIK
SYLWESTER DUDEK 23
LILIA FISKOVICZ 23
SIERGIEJ FISKOVICZ 23
OLGA JAROTSKA 23
VAKENTYNA KILIARSKA 23
DARJA MICHAJLOVA 23
PAVLO VERETSKIJ 23
LUBIENIA
MICHAŁ JAGIEŁO 23
LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF ŁODEJ 23
KRZYSZTOF MACIEJSKI 23
M M B U J A K
MACIEJ BUJAK 23
NORAFSPORT
EWA MAJER 23
OKULAR MTB TEAM
KAROL SOKOŁOWSKI 23
POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
JAKUB TAKOSOGLU 23
SALCO SPORT TEAM
ROBERT FARON 23
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI 23
ŚMIGASIĘ
PAWEL STEPNIK 23
PAWEŁ STĘPNIK 23
SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
KAMIL BERNACKI 23
KINGA BRZOSZKIEWICZ 23
SPORTLIFE
DAMIAN STACHURA 23
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
RAFAŁ CZARNECKI 23
LIDIA PYTEL 23
ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY
ADAM KRÓL 23
UKS SOKÓŁ KĘTY
PAWEŁ KOSIN 23
ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
TOMASZ BISKUPSKI 23
DANIEL JAGIEŁŁO 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI 23
KLAUDIA KUROPATWA 23
ERNEST NIEMASZEWSKI 23
ANNA PANKOWSKA 23
MARIUSZ PANKOWSKI 23
ADAM POCHEĆ 23
KONRAD RDZANEK 23
DOMINIK RUBINKIEWICZ 23
JOANNA SADRAK 23
ZUZANNA SIKORA 23
MATEUSZ ŚWIETLIK 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA 23
UNIA MAŁOGOSZCZ
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ 23
ZAGNAŃSK BIEGA
MARIUSZ KRUSZYNA 23
ZSP NR 1 BODZENTYN
NORBERT GRUDZIEŃ 23
AGNIESZKA ŁAPKA 23
MAGDALENA MATYSEK 23
IZABELA NOWAK 23
ANNA SWAJDO 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 90