Bieg od Watykanu do wulkanu w alei miniatur na 800: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
KARINA BIAŁOBŁOCKA Tak PL 23
ANNA BRACIK Tak PL ŚWK OHP 23
KINGA BRZOSZKIEWICZ PL 23
WIOLETTA GAŁUSZKIEWICZ Tak PL ŚWK OHP 23
EMILIA GRABA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
KATARZYNA GRABKA PL 23
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE 23
DOROTA JOŃCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
OLGA KAZIMIROWA UA KS ICE-MAT TEAM 23
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL 23
PAULINA KWIECIEŃ Tak PL ŚWK OHP 23
DOROTA LEDWÓJCIK PL 23
WERONIKA ŁAPKA PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT 23
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KATARZYNA POCHEĆ Tak PL ŚWK OHP 23
RENATA RADUSZEWSKA Tak PL 23
ADRIANNA SADZA Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
ZUZANNA SIKORA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
KRYSTYNA SKOWROŃSKA Tak PL ŚWK OHP 23
ANNA STĘPIEŃ PL ŚWK OHP 23
NATALIA STĘPNIK Tak PL ŚWK OHP 23
MONIKA SZANIAWSKA PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL 23
AGNIESZKA WIATROWSKA Tak PL KSP 23
ALINA WIEWIÓRA Tak PL 23
ELŻBIETA WOŹNICA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL 23
ANNA WÓJCIK Tak PL ŚWK OHP 23
SYLWIA WYDRA Tak PL ŚWK OHP 23
EWA WZOREK Tak PL 23
IZABELA ZNOJEK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ANNA ZWIERZCHOWSKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 32 (Opłaconych: 22)
M - Mężczyźni
MAREK DUKAT Tak PL ŚWK OHP 23
PAWEŁ DZIOPA Tak PL 23
WOJCIECH FURMANEK Tak PL BODZENTYN 23
JAKUB GAWROŃSKI Tak PL 23
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA 23
PATRYK GRABKA Tak PL ŚWK OHP 23
DANIEL JAGIEŁŁO Tak PL 23
MICHAŁ JAGIEŁO PL 23
SZYMON JARZYNA Tak PL 23
MICHAŁ KALETA Tak PL 23
JERZY KANIEWSKI Tak PL 23
TOMASZ KANIEWSKI Tak PL 23
KACPER KOWALCZYK Tak PL ŚWK OHP 23
KONRAD KOZŁOWSKI Tak PL ŚWK OHP 23
KAMIL KUROŚ PL 23
BARTŁOMIEJ LANGNER Tak PL ŚWK OHP 23
TOMASZ LATO PL 23
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL 23
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KAZIMIERZ MĄDZIK PL 23
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ 23
PAWEŁ MENDYGRAŁ Tak PL ŚWK OHP 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
GRZEGORZ PAPIS Tak PL ZSZ NR 3 23
ADRIAN PĄCZEK Tak PL 23
DAWID PETROVIĆ Tak PL ŚWK OHP 23
WIESŁAW PIÓRO PL 23
EMIL PISARSKI Tak PL ŚWK OHP 23
MICHAŁ PŁATEK Tak PL ŚWK OHP 23
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL 23
MAREK RADUSZEWSKI Tak PL 23
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
JACEK SABAT Tak PL ZSZ NR 3 23
MATEUSZ SŁAWIŃSKI Tak PL ŚWK OHP 23
PATRYK SŁAWIŃSKI Tak PL ŚWK OHP 23
KAROL SZLUFIK PL 23
BARBARA WĘGRZYN PL ŚWK OHP 23
JACEK WIATROWSKI Tak PL IPA 23
SŁAWOMIR WIEWIÓRA Tak PL 23
ŁUKASZ WRÓBEL Tak PL ŚWK OHP 23
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
KAMIL ZIÓŁKOWSKI Tak PL ŚWK OHP 23
KAROL ZIÓŁKOWSKI Tak PL ŚWK OHP 23
PIOTR ZNOJEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 45 (Opłaconych: 35)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77 (Opłaconych: 57)