Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Dąbrowa Górnicza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL 23
MACIEJ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 23
BARTOSZ URBANEK PL GK VIKTORIA RYBNIK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 4 (Opłaconych: 3)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat
KAMIL BERNAŚ Tak PL 23
MIKOŁAJ BOGACKI Tak PL 23
SZYMON BRUDNY Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MACIEJ BUBA Tak PL MB 23
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
BENIAMIN DĄBROWSKI Tak PL 23
FILIP GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MIKOŁAJ KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
MICHAŁ SIKORA Tak PL 23
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 10 (Opłaconych: 10)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat
MICHAŁ CHEŁMICKI PL 23
KACPER CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
PAWEŁ KUBICKI Tak PL 23
MATEUSZ SMUDA Tak PL 23
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
IGOR WÓJCIK Tak PL ŻORY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 6 (Opłaconych: 5)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat
KAROL BARYŁA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MATEUSZ GAJOS Tak PL 23
DOMINIK GONDRO Tak PL 23
MACIEJ HILDEBRAND Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KACPER KACZMARZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ KARBOWIAK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JAKUB POGORZELCZYK Tak PL 23
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JĘDRZEJ RADECKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI Tak PL 23
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
DOMINIK WIECZOREK Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 18 (Opłaconych: 18)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 23
MATEUSZ BŁACHUCKI Tak PL 23
PIOTR CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 23
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ GAWLAS Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
TOMASZ KARCZMAREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAMIAN PALKA Tak PL 23
RAFAŁ POLAP Tak PL LEŚNE ŁOSOSIE 23
DAWID RUDY Tak PL 23
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak PL 23
MATEUSZ SZKUTA Tak PL SPORT ACTIVE MTB TEAM 23
TOMEK ŚCIERSKI Tak PL 23
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 14 (Opłaconych: 14)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
SEBASTIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
ŁUKASZ BANDURA Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
ROBERT BARCZYK Tak PL 23
ARTUR BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
MIROSŁAW BOŁDYS Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
SZYMON BORUTA Tak PL 23
ADRIAN BORUTA Tak PL 23
DANIEL BRANDYS Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 23
JAKUB CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
SZYMON CHROMIK Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
JAN CZAPLIŃSKI PL 23
RAFAŁ DOMAGAŁA Tak PL 23
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TOMASZ DRZEWIECKI Tak PL 23
PAWEŁ DWORNICZAK Tak PL 23
PIOTR ETRYK Tak PL 23
MAREK FILA Tak PL 23
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 23
ŁUKASZ GARBARZ Tak PL 23
MATEUSZ GĄSIOROWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW GIL Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak PL 23
MACIEJ GUCIK Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ / JG TEAM 23
KRZYSZTOF HEJNAR Tak PL 23
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 23
RADOSŁAW JACHNA Tak PL 23
MICHAŁ JANECZEK PL 23
SYLWESTER JAŃSKI PL 23
PIOTR KACZKA PL 23
MICHAŁ KALETA Tak PL 23
MARCIN KARPIŃSKI PL 23
MARCIN KLIK PL 23
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 23
MICHAŁ KORCEWICZ Tak PL 23
MARCIN KORPOK Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
RAFAŁ KOSECKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak PL GHOSTBIKERS 23
MIKOŁAJ KUKURBA PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
KRZYSZTOF KURPIERZ Tak PL 23
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MICHAŁ MANDALA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
ŁUKASZ MATERNY PL BIKE TEAM GALILEO 23
MICHAŁ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
PAWEŁ MLYNARSKI PL 23
DAMIAN MUSIAŁ Tak PL 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ MYSTEK PL AEGON CYCLING TEAM 23
DAWID NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MARCIN NYCZ Tak PL 23
MICHAŁ ORŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
ROBERT PALKA Tak PL 23
SEBASTIAN PEAS Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
PRZEMYSŁAW PIASEK Tak PL 23
ŁUKASZ PIEKARA Tak PL 23
DAMIAN PIESZKO Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 23
ANDRZEJ PROHASKA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ PUŁCZYŃSKI PL BIKESTUDIO KRAKÓW 23
PAWEŁ RESPONDEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PIOTR SALON Tak PL 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
DANIEL SKÓRA Tak PL 23
PAWEŁ SKRZYPCZYK Tak PL 23
PAWEŁ SŁOMIANY Tak PL 4 PARTNERS 23
KAMIL SMOLIK PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 23
SEBASTIAN SZCZĘŚNIAK Tak PL 23
RAFAŁ SZEWCZYK Tak PL 23
DARIUSZ SZKOBEL Tak PL 23
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
PIOTR SZYMAŃSKI PL 23
BARTOSZ ŚWIDER Tak PL 23
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 23
PRZEMEK TRELIŃSKI PL 23
MARCEL URGACZ PL 23
GRZEGORZ WOJNAR Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 23
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM 23
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 23
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 80 (Opłaconych: 63)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 23
BARTŁOMIEJ BARA Tak PL 23
MAREK BOBAKOWSKI Tak PL 23
SEBASTIAN BOGACKI PL 23
MICHAŁ BUBA PL MB 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 23
MARIUSZ CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CICHOŃ Tak PL 23
JACEK CIEŚLAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TOMASZ CZARNECKI Tak PL 23
ADAM DĄBROWSKI Tak PL 23
DAMIAN DESZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ DOMAGAŁA Tak PL 23
SEBASTIAN DZIUK PL 23
DAWID FAŁEK Tak PL 23
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 23
MARIUSZ GAJAK Tak PL 23
GRZEGORZ GŁODEK Tak PL 23
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ JANIK Tak PL 23
RAFAL JURECZKO PL 23
ROMAN KACZKOWSKI Tak PL 23
MAREK KANIA PL TOTALNY AMATOR 23
PIOTR KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
MARIUSZ KISIEL PL 23
ADRIAN KOLCZYK PL 23
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 23
RADOSŁAW KONECKI Tak PL BIKESPORT S 23
ADAM KOŃCZAL Tak PL 23
PIOTR KOSTRZEWA Tak PL 23
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
MIROSŁAW KOWALIK Tak PL 23
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
DAMIAN KRUPA Tak PL 23
PIOTR KRZYWORĄCZKA Tak PL 23
PAWEŁ KRZYWORĄCZKA Tak PL TABLETOID.PL 23
MAREK KUGIEL Tak PL 23
PAWEŁ KURZAK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
TOMASZ LASOŃ Tak PL 23
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL 23
SERGIUSZ MADEJ Tak PL 23
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH MICHALEC Tak PL 23
WITOLD MIKITIUK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
MARIUSZ MŁYNARSKI Tak PL 23
DARIUSZ MORUŚ Tak PL 23
DARIUSZ MUSIALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
DARIUSZ MYMA Tak PL 23
WOJCIECH NAGIETOWICZ Tak PL MIKESZ TEAM 23
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 23
TOMASZ NIEDZIELA Tak PL AB-MICRO HUTCHINSON TEAM 23
ŁUKASZ NOWAK PL 23
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROBERT OBUCHOWSKI Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
ARTUR OCIEPA Tak PL 23
MARCIN OLEJNICZAK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
TOMASZ OZIMEK Tak PL 23
PIOTR PALKA Tak PL 23
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR PERLAK Tak PL NUDEL TEAM 23
SEBASTIAN PONDO Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
MARCIN POREMBSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 23
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL 23
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 23
BOGDAN SADECKI PL 23
MARIUSZ SALAMON Tak PL 23
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 23
ARKADIUSZ SAWCZUK Tak PL 23
MICHAŁ SERAFIN Tak PL AMBITNI AMATORZY 23
PIOTR SIEMIŃSKI Tak PL JANKES-GARAGE.SKLEP.PL 23
ADAM STERNAL Tak PL 23
ŁUKASZ STRZELEC Tak PL 23
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 23
MARCIN SZEWCZYK Tak PL SANISILESIA TEAM 23
MAREK SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak PL 23
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
KRZYSZTOF TABOR Tak PL 23
ALEKSANDER TARASIN Tak PL 23
MARCIN TOKARZ Tak PL 23
PIOTR TRZASKALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PAWEŁ WALIGÓRA Tak PL 23
GRZEGORZ WIŚNIOWSKI Tak PL 23
SZYMON WITKOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ WOJTKIEWICZ Tak PL 23
BOGDAN WOLAK Tak PL 23
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 23
LESZEK WOLNY Tak PL 23
DAMIAN WRÓBEL Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
ZBIGNIEW WYCISK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 98 (Opłaconych: 89)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat
DARIUSZ BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
MAREK BILCH Tak PL 23
ADAM CIEŚLAR Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK ĆWIK Tak PL 23
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak PL 23
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 23
HENRYK KAJZER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RYSZARD KALAMARZ Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
MAREK KLEIN Tak PL 23
DARIUSZ KLEIN Tak PL 23
KAZIMIERZ KOWAL Tak PL 23
WIESŁAW KURMAŃSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
BOGDAN LESZCZYŃSKI Tak PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ NAWROCKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
RYSZARD ROKOSZ Tak PL 23
RYSZARD SKOWRONEK Tak PL 23
PIOTR WĘGRZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
WITOLD WIĘCEK PL NUDEL TEAM 23
ROMAN WIKTOROWICZ Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 23
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 25 (Opłaconych: 23)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 0
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat
JOANNA GUZIK Tak PL 23
BRAJAN ŚWIDER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 2 (Opłaconych: 2)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat
PAULINA BOREK Tak PL BORTEAM 23
JULIA DĄBROWSKA Tak PL 23
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat
MATYLDA MORAWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WIKTORIA RYSZKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 4 (Opłaconych: 4)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat
WIKTORIA KAMECKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 1 (Opłaconych: 0)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat
KAROLINA ALVES Tak PL 23
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
DAGMARA BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
BARBARA CHOWANIEC Tak PL KOŁO W DROGĘ 23
KAROLINA CHUDEK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KATARZYNA CICHORSKA Tak PL 23
ANNA FOLWARCZNY Tak PL AMATORKA 23
KRYSTYNA GRABIAS-MAZUR Tak PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
WERONIKA GRUSZKA Tak PL 23
DAGMARA HELMAN Tak PL HELMAN SPORT 23
ANNA KLEIN Tak PL 23
AGNIESZKA KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MONIKA KUGIEL Tak PL 23
AGNIESZKA MULARCZYK Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
KATARZYNA MYSIURA Tak PL 23
MAŁGORZATA OLEJNICZAK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MARTA OLEWIŃSKA Tak PL 23
PAULA RYBAK Tak PL SZPRYCHY W ATAKU 23
MARIA SIKORA Tak PL 23
AGNIESZKA SKOWROŃSKA Tak PL 23
EWA SŁOTA PL SZPRYCHY W ATAKU 23
DARIA SZRODZIŃSKA Tak PL 23
SABINA ZYGMUNT FRĄC Tak PL 23
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 24 (Opłaconych: 22)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat
ILONA CIERPIAŁ Tak PL 23
ALICJA DANAJ-KNOP PL AEGON CYCLING TEAM 23
ALICJA FUNDOWICZ Tak PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
AGATA GUZIK Tak PL 23
BEATA KNAPIK Tak PL 23
JOANNA KOTŁOWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
BEATA LEŚNIEWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak PL 23
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
HENRYKA NOCEK Tak PL 23
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA Tak PL GHOSTBIKERS 23
PATRYK PAJĄK PL 23
EWA PIELA Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
JUSTYNA SALAMON Tak PL 23
KAMIL STACHOWICZ PL SZPRYCHY W ATAKU 23
MAŁGORZATA STOLAREK Tak PL 23
MARIA ŚLIŻ PL MYK MYK SIEWIERZ 23
BARBARA TOKARSKA Tak PL 23
TERESA WASIELEWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
AGNIESZKA WOJTKIEWICZ Tak PL 23
LIDIA WYCISK Tak PL 23
ALICJA ZACZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 24 (Opłaconych: 20)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat
VIOLETTA BUBNOWSKA Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 23
ANNA DĘBSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ELEONORA KAMIŃSKA Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 23
ELŻBIETA KLEIN Tak PL DAREK.KLEIN@GMAIL.COM 23
ILONA PIEKIELNIAK Tak PL 23
HALINA PIELECH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 320 (Opłaconych: 283)