Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Gliwice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
KAMIL KWIATKOWSKI Tak PL ŻORY 23
MACIEJ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 3 (Opłaconych: 3)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat
KAMIL BERNAŚ Tak PL 23
SZYMON BRUDNY Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JULIAN GAWLIK Tak PL 23
FILIP GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
KACPER KAJDEWICZ Tak PL 23
FILIP MIGDAŁ Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA Tak PL 23
EMIL SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
JEREMIASZ SYREK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MATEUSZ TONDOS PL 23
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 12 (Opłaconych: 11)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat
KACPER CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
JAKUB GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
JAKUB KISZEL Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MATEUSZ ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
OLIWIER MACHURA Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
MICHAŁ SADKOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ SMUDA Tak PL 23
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
PIOTR WASILEWSKI PL 23
MACIEJ WOŹNIAK Tak PL 23
IGOR WÓJCIK Tak PL ŻORY 23
WOJCIECH ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 12 (Opłaconych: 11)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat
KAROL BARYŁA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
DAWID BLUSZCZ Tak PL 23
MATEUSZ DRABIK Tak PL 23
DOMINIK GONDRO Tak PL 23
MACIEJ HILDEBRAND Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ JURCZYKOWSKI PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KACPER KACZMARZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ KWIATEK Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 23
DOMINIK ŁUCKI Tak PL 23
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JĘDRZEJ RADECKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
MARCIN TUMAS Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 19 (Opłaconych: 18)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat
ANDRZEJ BARYLUK Tak PL 23
DOMINIK BIANDA Tak PL 23
MICHAŁ BRYŁA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
SEBASTIAN CICHOŃ Tak PL 23
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
KAROL GRABOWSKI Tak PL 23
JAKUB JAROSZEK Tak PL TEAM 360 23
MATEUSZ JASIŃSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
DAWID JONA Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 23
KRZYSZTOF KARASIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ KARCZMAREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB KRUKOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ PASICH Tak PL 23
MARCIN SKWAREK Tak PL 23
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK Tak PL 23
SZYMON SZCZERBIK Tak PL 23
MATEUSZ SZKUTA PL SPORT ACTIVE MTB TEAM 23
TOMEK ŚCIERSKI Tak PL 23
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 23
PAWEŁ URZENITZOK Tak PL 23
TOMASZ WARKOCZ PL 23
KAROL WŁODARCZYK Tak PL 23
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak PL 23
KAROL WŁODARCZYK PL 23
KAMIL WÓJCIK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 27 (Opłaconych: 24)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat
LUKAS B Tak PL 23
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
ROBERT BARCZYK Tak PL 23
ARTUR BEDNARCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
KRZYSZTOF BEDNARSKI Tak PL 23
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW BOŁDYS Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
SZYMON BORUTA Tak PL 23
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
DANIEL BRANDYS Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 23
LUKASZ BRONIKOWSKI PL 23
CZESŁAW CHMURA Tak PL 23
ADRIAN ĆWIKLIŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW DOBOSZ Tak PL 23
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TOMASZ DRZEWIECKI Tak PL 23
FRANCISZEK DUDA Tak PL 23
PAWEŁ DWORNICZAK Tak PL 23
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 23
RADEK GACKA Tak PL 23
MARIUSZ GOMOLUCH Tak PL 23
RAFAŁ GORZELANY Tak PL 23
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak PL 23
TOMASZ HALMAN Tak PL 23
MARCIN HELLER Tak PL 23
TOMASZ HELMAN Tak PL HELMAN SPORT 23
RADOSŁAW HETMAN PL 23
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 23
JAKUB JACKO Tak PL 23
JAKUB JACKO PL 23
PATRYK JAHN Tak PL 23
MATEUSZ JAHN Tak PL 23
SYLWESTER JAŃSKI Tak PL 23
MIŁOSZ JASIŃSKI PL 23
ŁUKASZ JĘDRZEJKIEWICZ PL 23
SŁADECZEK JONASZ Tak PL 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ADAM KARCZMAREK Tak PL 23
TOMASZ KASPRUS Tak PL 23
ŁUKASZ KOCH Tak PL 23
MARCIN KONIECZNY Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 23
WOJCIECH KORDEUSZ Tak PL SNOW4FUN 23
MICHAŁ KORNAS Tak PL 23
MICHAŁ KOZŁOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ KOZUBEK Tak PL 23
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PL 23
KAMIL KRZYŚ PL 23
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak PL GHOSTBIKERS 23
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
KAMIL KULAWIK Tak PL 23
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KRZYSZTOF KUZIEL Tak PL 23
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ LEWANDOWSKI Tak PL PASIU XTREME TEAM 23
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL LORENC PL MTB MOSIR DUKLA 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
MARIUSZ ŁUSIAK Tak PL 23
RAFAŁ MALIK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 23
MICHAŁ MANDALA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL IT-TECHNOLOGIES.PL 23
PIOTR MŁOCEK Tak PL 23
MAREK MORAWIEC Tak PL 23
PIOTR MUCHA PL 23
DAMIAN MUSIAŁ Tak PL 23
MARCIN MUSIAŁ Tak PL 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF NACEWICZ PL 23
ROBERT NEUMANN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 23
KRZYSZTOF NOWAK Tak PL 23
JAKUB NOWAKOWSKI Tak PL 23
DAWID NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
SZYMON OBRACAJ Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK Tak PL 23
PIOTR PASTERNAK Tak PL 23
JAKUB PASTERNAK Tak PL 23
RAFAŁ PAWLAS Tak PL 23
MATEUSZ PIECHA Tak PL 23
PAWEŁ PIĘTA Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
MIŁOSZ PILCH Tak PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 23
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 23
DANIEL RADWAŃSKI PL 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
PIOTR SALON Tak PL 23
ADAM SAMBOROWSKI Tak PL 23
DENIS SIEWERT Tak PL 23
BARTOSZ SKUPIEŃ Tak PL 23
ADAM SKUTA Tak PL 23
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ SŁOMIANY Tak PL 4 PARTNERS 23
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL SMOLIK Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 23
SYLWESTER SZAŁAŃSKI Tak PL ELPLAST TEAM 23
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ SZCZYGIEŁ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW SZENDRA Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
DARIUSZ SZKOBEL Tak PL 23
JAROSŁAW SZKUĆ PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
JACEK SZTYLC Tak PL 23
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 23
DANIEL TORZEWSKI PL 23
BARTŁOMIEJ TRZECIAK PL 23
MATEUSZ TUTAJ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW WALCZYNA PL 23
TOMASZ WIADERNY Tak PL 23
MATEUSZ WIELGOS Tak PL 23
MARCIN WILK PL 23
GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI Tak PL 23
TOMASZ WÓJCIK Tak PL 23
PAWEŁ WRODARCZYK Tak PL 23
MACIEJ WRÓBLEWSKI Tak PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 23
GRZEGORZ ZAGÓRSKI Tak PL 23
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 23
GRZEGORZ ŻOŁNA PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 118 (Opłaconych: 102)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 23
MAREK BARTNIKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 23
PATRYK BIESZCZAD Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
TOMASZ BOSOWSKI Tak PL 23
ADAM BREGUŁA Tak PL 23
ARKADIUSZ BROJ PL 23
MARCIN BUCZYŃSKI Tak PL MB RECORDS 23
MARIUSZ BUGAJSKI Tak PL 23
ADAM BUJAK Tak PL 23
MARCIN BURAK Tak PL 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 23
PIOTR CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 23
JACEK CHMIELARCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
MARIUSZ CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 23
ARKADIUSZ CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
RAFAŁ CYRUS Tak PL 23
DAMIAN DESZYŃSKI PL 23
ARTUR DZIACKO Tak PL 23
DAWID FAŁEK Tak PL 23
MACIEJ FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
MAREK FRYDA Tak PL 23
ŁUKASZ FUNDOWICZ PL 23
MARCIN GAWAŁEK Tak PL 23
ROMAN GŁADYSZ Tak PL 23
GRZEGORZ GŁODEK Tak PL 23
ROMAN GŁOGOWSKI PL 23
RAFAŁ GOŁY Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
JACEK JACKO Tak PL 23
JACEK JACKO PL 23
ROBERT JANECZEK Tak PL 23
BARTOSZ JANIK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ JANUSZ Tak PL 23
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 23
ROMAN KACZKOWSKI Tak PL 23
MARCIN KAMIŃSKI Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
PIOTR KAPUŚCIK Tak PL 23
PIOTR KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
KRZYSZTOF KOCYBA Tak PL 23
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 23
RADOSŁAW KONECKI Tak PL BIKESPORT S 23
ADAM KOŃCZAL Tak PL 23
MARCIN KOSIŃSKI Tak PL 23
PIOTR KOSTRZEWA Tak PL 23
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
MIROSŁAW KOWALIK Tak PL PM BIKE 23
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak PL 23
MIROSŁAW KRAWCZYŃSKI Tak PL 23
PIOTR KRUKOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 23
PIOTR KUBICKI Tak PL 23
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL 23
MAREK ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
RAFAŁ ŁAZARCZYK Tak PL 23
HUBERT MACH Tak PL 23
TOMASZ MADEJCZYK PL 23
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
IRENEUSZ MALCHER Tak PL 23
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 23
MAREK MANDOWSKI PL Z 23
WOJCIECH MATIASZEK Tak PL 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
DARIUSZ MORUŚ Tak PL 23
ADRIAN MROZEK Tak PL 23
DARIUSZ MYMA Tak PL 23
WOJCIECH NAGIETOWICZ Tak PL 23
ADRIAN NAWROCKI PL 23
DARIUSZ NOWAK PL 23
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ARTUR OCIEPA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
MARIUSZ PIETRAS Tak PL 23
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ PISKORNIK Tak PL 23
JACEK POKLOPAC Tak PL 23
MARCIN POREMBSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
WITEK PRZYBYLSKI Tak PL 23
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 23
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 23
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 23
MICHAŁ SERAFIN Tak PL AMBITNI AMATORZY 23
JACEK SEWERYŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ SKALNY Tak PL 23
TOMASZ SLABIAK Tak PL 23
KRYSTIAN SMUDA Tak PL 23
KRZYSZTOF SPŁAWSKI Tak PL BMC RACE CREW 23
DANIEL STAŃCZYK Tak PL 23
PAWEŁ STARZYCKI Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
MICHAŁ STEFANEK Tak PL 23
ADAM STERNAL Tak PL 23
PAWEŁ STRYCHARSKI PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
ŁUKASZ STRZELEC Tak PL 23
GRZEGORZ SYRNICKI Tak PL 23
TOMASZ SZCZESZAK PL 23
MIROSŁAW SZKODA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ŁUKASZ SZPARA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
PAWEŁ SZPROCH Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak PL 23
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL 23
DAMIAN ŚLĘCZKA Tak PL 23
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
ALEKSANDER TARASIN Tak PL 23
TOMASZ TOMASZEWSKI Tak PL 23
MICHAL TOMECKI Tak PL 23
PAWEŁ WALIGÓRA Tak PL 23
MARCIN WĄTROBA Tak PL 23
PIOTR WIĄCEK Tak PL 23
DANIEL WIESZOŁEK Tak PL 23
DANIEL WIESZOŁEK PL 23
MARCIN WOJTCZAK Tak PL 23
LESZEK WOLNY Tak PL 23
GRZEGORZ WOŹNIAK PL 23
MICHAŁ WÓJCIK Tak PL 23
ZBIGNIEW WYCISK Tak PL SPORT PROFIT TEAM 23
WOJCIECH ZAREMBA Tak PL 23
ROBERT ŻUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 121 (Opłaconych: 108)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 23
ADAM CIEŚLAR Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK ĆWIK Tak PL 23
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak PL 23
WIESŁAW GOLEC Tak PL 23
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 23
JANUSZ HAMERLA Tak PL 23
HENRYK JAWOREK Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ROMAN KAMCZYK Tak PL KLIF MTB TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK TEAM 23
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
MAREK KLEIN Tak PL 23
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
ANDRZEJ MARTYNOWICZ PL 23
JERZY MAZUR Tak PL 23
GRZEGORZ NAWROCKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RYSZARD ROKOSZ Tak PL 23
KRYSTIAN SKUPIEŃ Tak PL 23
MARIUSZ SMOLIK Tak PL 23
JANUSZ TARNOWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW URZENITZOK Tak PL 23
ALEKSANDER WŁAD Tak PL 23
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 23
JAROSLAW ZAJAC Tak PL BSR TEAM BYTOM 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 31 (Opłaconych: 30)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9
MATYLDA MORAWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADELA PLUCNAROVA Tak PL 23
KAROLINA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat
JULIA BISKUP Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
TATIANA GROMADA Tak PL 23
HANNA KAMECKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
DARIA MADEJ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 4 (Opłaconych: 4)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat
PAULINA BOREK Tak PL BORTEAM 23
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 2 (Opłaconych: 2)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WIKTORIA RYSZKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak PL 23
POLA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 4 (Opłaconych: 4)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat
SANDRA ADAMCZYK Tak PL MIKESZ TEAM 23
ANNA GAŁĄZKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
HANNA SZCZERBIK Tak PL TEAM 360 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 3 (Opłaconych: 3)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat
KAROLINA ALVES Tak PL 23
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
MAGDA BANACH Tak PL DO GÓRY NOGAMI 23
ANNA FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
MONIKA FRYSTACKA Tak PL 23
KAROLINA FURLEPA Tak PL ACCENT TEAM 23
MONIKA GRZEBINOGA Tak PL 23
DAGMARA HELMAN Tak PL HELMAN SPORT 23
LIWIA KAPUŚCIK Tak PL 23
ANNA KLEIN Tak PL 23
AGNIESZKA KMIEĆ Tak PL 23
ALEKSANDRA MALINOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA MULARCZYK Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
KATARZYNA MYSIURA Tak PL 23
KATARZYNA PAJĄK Tak PL 23
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ANNA STANIOR Tak PL ACCENT TEAM 23
JOANNA SZEWCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 18 (Opłaconych: 18)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat
ULA CIEŚLIKIEWICZ Tak PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
BEATA KNAPIK PL 23
MARTA KOCH Tak PL 23
KATARZYNA KUZARA Tak PL 23
BEATA LEŚNIEWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JOANNA LOTAWIEC-WOLNY Tak PL 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MIRELA ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
KATARZYNA MARTYNOWICZ PL 23
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
KATARZYNA MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
EWA PIELA PL BIKE TEAM GALILEO 23
AGNIESZKA PILCH-NANOWSKA Tak PL 23
BEATA PODLEŚNY Tak PL 23
ANNA POREMBSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
KATARZYNA SOWA Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 23
IZABELLA WALIGÓRA Tak PL 23
SONIA WIĄCEK Tak PL 23
LIDIA WYCISK Tak PL SPORT PROFIT TEAM 23
ALICJA ZACZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 21 (Opłaconych: 18)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat
VIOLETTA BUBNOWSKA Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 23
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ILONA PIEKIELNIAK Tak PL 23
HALINA PIELECH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 402 (Opłaconych: 363)