Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Rybnik: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
KAMIL KWIATKOWSKI Tak PL 23
WOJCIECH PONDO Tak PL 23
MACIEJ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 23
BARTOSZ URBANEK PL GK VIKTORIA RYBNIK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 5 (Opłaconych: 4)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat
SZYMON BRUDNY Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MACIEJ BUBA PL MB 23
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JULIAN GAWLIK Tak PL 23
FILIP GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
KACPER KAJDEWICZ Tak PL 23
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PL PGD GRUPA 23
MICHAŁ SIKORA Tak PL 23
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 9 (Opłaconych: 8)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat
JAKUB BORSZCZ Tak PL 23
JAKUB FOJCIK Tak PL 23
KAJETAN GRUSZKA Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
JAKUB GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MATEUSZ ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
SZYMON SMOŁKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MATEUSZ SMUDA Tak PL 23
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
DOMINIK ŚWIĘTEK Tak PL 23
FILIP WIECZOREK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MACIEJ WOŹNIAK Tak PL 23
IGOR WÓJCIK Tak PL ŻORY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 12 (Opłaconych: 12)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat
KAROL BARYŁA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
DAWID BLUSZCZ Tak PL 23
MICHAŁ GŁOWIK Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
DOMINIK GONDRO Tak PL 23
ARKADIUSZ HAZUKA Tak PL 23
MACIEJ HILDEBRAND Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KACPER KACZMARZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ KARBOWIAK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ KWIATEK Tak PL CST RIDERS /HARD BIKE 23
SZYMON LABUDDA Tak PL 23
DOMINIK ŁUCKI Tak PL 23
ADAM MAŁYSZ Tak PL 23
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN OPALIŃSKI Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JAKUB POGORZELCZYK Tak PL GK VIKTORIA RYBNIK 23
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI Tak PL 23
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
MARCIN TUMAS Tak PL 23
DOMINIK WIECZOREK Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 25 (Opłaconych: 25)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat
ANDRZEJ BARYLUK Tak PL 23
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ BRYŁA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 23
DANIEL GAŁKA Tak PL 23
MATEUSZ JASIŃSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ KARCZMAREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB KRUKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ ŁUKOSZ Tak PL 23
MAKSYMILIAN RICHTER Tak PL AB-MICRO TEAM 23
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak PL 23
SZYMON SZCZERBIK Tak PL 23
MATEUSZ SZKUTA Tak PL SPORT ACTIVE MTB TEAM 23
TOMEK ŚCIERSKI Tak PL 23
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 23
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak PL 23
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
PATRYK ZAWADOWSKI Tak PL 23
JAKUB ŻYTO Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 19 (Opłaconych: 19)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
DAMIAN BALUCH Tak PL 23
ROBERT BARCZYK Tak PL 23
ARTUR BEDNARCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
ADAM BEMBENEK Tak PL 23
DAWID BOCHAT Tak PL NORDBIKE RYBNIK 23
MICHAŁ BOCHNAK Tak PL MTB BRENNA 23
MIROSŁAW BOŁDYS Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
SZYMON BORUTA Tak PL 23
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
TOMASZ BRACHMAŃSKI PL 23
ARKADIUSZ BRYCHCY Tak PL 23
TOMASZ BUSZEWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak PL 23
SZYMON CHROMIK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
KRZYSZTOF CIECIOR Tak PL 23
PAWEŁ CYROŃ Tak PL 23
ADRIAN ĆWIKLIŃSKI Tak PL 23
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TOMASZ DRZEWIECKI Tak PL 23
PAWEL DUDEK Tak PL 23
PAWEŁ DWORNICZAK Tak PL 23
JACEK FABER Tak PL 23
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 23
DARIUSZ FOIT Tak PL 23
TOMEK FURGOŁ Tak PL 23
PATRYK GANDOR Tak PL 23
MARIUSZ GOMOLUCH Tak PL 23
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak PL 23
RAFAŁ HADZIK Tak PL 23
RAFAŁ HECZKO Tak PL 23
MARCIN HELLER Tak PL 23
RADOSŁAW JACHNA Tak PL 23
PIOTR JANDA Tak PL 23
MIŁOSZ JASIŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ JĘDRZEJKIEWICZ PL 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ADAM KARCZMAREK Tak PL 23
PAWEŁ KASNER PL 23
TOMASZ KASPRUS Tak PL 23
TOMASZ KIONKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ŁUKASZ KOCH Tak PL 23
MARCIN KONIECZNY Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 23
ŁUKASZ KOZUBEK Tak PL 23
PIOTR KUBECKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak PL GHOSTBIKERS 23
WITOLD KUCZERA Tak PL 23
RAFAŁ KUFIETA Tak PL 23
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
KRZYSZTOF KURPIERZ Tak PL 23
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MACIEJ KUŹNIARSKI Tak PL 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ LASKA Tak PL 23
SZYMON LEW Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ANDRZEJ LEWANDOWSKI Tak PL PASIU XTREME TEAM 23
DAMIAN LULEK Tak PL 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
MARIUSZ ŁUSIAK Tak PL 23
MICHAŁ MANDALA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
DAWID MARCOL Tak PL 23
PATRYK MITRĘGA PL 23
PIOTR MŁOCEK Tak PL 23
PAWEŁ MŁYNARSKI Tak PL 23
DAMIAN MUSIAŁ Tak PL 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MACIEJ MYTNIK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 23
KRZYSZTOF NOWAK Tak PL 23
DAWID NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
SZYMON OBRACAJ Tak PL 23
MARCIN PAJĄK Tak PL 23
PIOTR PASTERNAK Tak PL 23
JAKUB PASTERNAK Tak PL 23
ADAM PASZENDA Tak PL PASIU XTREME TEAM 23
MATEUSZ PIECHA Tak PL 23
ŁUKASZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
DAMIAN PIESZKO Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
TOMASZ PIĘTKA Tak PL 23
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 23
BARTOSZ POLNIK Tak PL 23
PIOTR RUSEK Tak PL 23
PIOTR SALON Tak PL 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
MAREK SKAPCZYK Tak PL 23
WOJCIECH SKAŹNIK Tak PL 23
DAMIAN SKORUPA Tak PL 23
SZYMON SKOWROŃSKI Tak PL NORDBIKE TEAM 23
DANIEL SKÓRA Tak PL 23
ZBIGNIEW SKUPIEŃ Tak PL 23
PAWEŁ SŁOMIANY Tak PL 4 PARTNERS 23
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL STRZELCZYK Tak PL OEX TEAM 23
KAMIL SURAWSKI Tak PL 23
SEBASTIAN SZABLEWSKI Tak PL 23
SYLWESTER SZAŁAŃSKI Tak PL ELPLAST TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZENDRA Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
RAFAŁ SZEWCZYK Tak PL 23
DARIUSZ SZKOBEL Tak PL 23
BARTOSZ ŚWIDER Tak PL 23
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 23
SEBASTIAN TUMULKA Tak PL 23
ARTUR TYLOCH Tak PL 23
PRZEMYSŁAW WALCZYNA Tak PL 23
BARTOSZ WIDERA Tak PL 23
MARCIN WILK Tak PL 23
GRZEGORZ WOJNAR Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 23
TOMASZ WÓJCIK Tak PL 23
ROBERT WRÓBEL Tak PL 23
MACIEJ WRÓBLEWSKI PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 23
DARIUSZ ZAJĄC Tak PL 23
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 23
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 115 (Opłaconych: 110)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 23
BARTŁOMIEJ BARA Tak PL 23
MAREK BARTNIKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 23
MIROSŁAW BIADACZ PL 23
KRZYSZTOF BIESIADA Tak PL 23
PATRYK BIESZCZAD Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
MARIUSZ BUGAJSKI Tak PL 23
MARCIN BURAK Tak PL 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 23
JACEK CHMIELARCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
DANIEL CHODUKIEWICZ Tak PL 23
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 23
ERNEST CICHOŃ Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
JACEK CIEŚLAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RAFAŁ CYRUS Tak PL 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
ADAM DĄBROWSKI Tak PL 23
DAMIAN DESZYŃSKI Tak PL 23
ARTUR DZIACKO Tak PL 23
DAWID FAŁEK Tak PL 23
MACIEJ FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
MARCIN GAWAŁEK Tak PL 23
GRZEGORZ GINALSKI Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
GRZEGORZ GŁODEK Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
IRENEUSZ HAZUKA Tak PL 23
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ JANIK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ JANUSZ Tak PL 23
RAFAŁ JOŚKO Tak PL 23
ROMAN KACZKOWSKI Tak PL 23
MARCIN KAMIŃSKI Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
PIOTR KAPUŚCIK Tak PL 23
PIOTR KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 23
TOMASZ KOMANDER Tak PL 23
RADOSŁAW KONECKI Tak PL BIKESPORT S 23
ADAM KOŃCZAL Tak PL 23
PIOTR KOSTRZEWA Tak PL 23
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
MIROSŁAW KOWALIK Tak PL PM BIKE 23
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ KOZIOŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR KRUKOWSKI Tak PL 23
PIOTR KRYCZEK Tak PL 23
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL ADMIN 23
PAWEŁ KUŚKA Tak PL 23
TOMASZ LASOŃ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MAREK ŁAPIN Tak PL RAFAKO MTB TEAM 23
SERGIUSZ MADEJ Tak PL 23
SERGIUSZ MADEJ PL 23
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH MATIASZEK Tak PL 23
WITOLD MIKITIUK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
MARIUSZ MŁYNARSKI Tak PL 23
DARIUSZ MORUŚ Tak PL 23
DARIUSZ MUSIALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
TOMASZ NIEDZIELA Tak PL AB-MICRO TEAM 23
MARIUSZ NOWOGRODZKI Tak PL 23
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROBERT OBUCHOWSKI Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
SEBASTIAN OCZADŁY Tak PL 23
MARCIN OLEJNICZAK Tak PL 23
DANIEL OLEJNICZAK Tak PL 23
TOMASZ OZIMEK Tak PL 23
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR PERLAK Tak PL NUDEL TEAM 23
MARIUSZ PIETRAS Tak PL 23
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak PL 23
MARIAN PODLEŚNY Tak PL 23
PAWEŁ PONIATOWSKI Tak PL 23
MARCIN POREMBSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ROBERT POŚPIECH Tak PL 23
KAROL PRZELIORZ Tak PL 23
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH PYTLIK Tak PL 23
JAROSŁAW RADOŃ Tak PL 23
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 23
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 23
MARIUSZ SALAMON Tak PL 23
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 23
MICHAŁ SERAFIN Tak PL AMBITNI AMATORZY 23
DAMIAN SIKORA Tak PL 23
LESZEK SKRZYPIEC PL 23
ANDRZEJ SKRZYPIEC Tak PL 23
TOMASZ SLABIAK Tak PL 23
GRZEGORZ SOBIECKI Tak PL 23
KRZYSZTOF SPŁAWSKI Tak PL 23
PAWEŁ STARZYCKI Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
ADAM STERNAL Tak PL 23
ŁUKASZ STRZELEC Tak PL 23
MARIUSZ SWALSKI Tak PL 23
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 23
ANDRZEJ SZMAJDUCH Tak PL 23
PAWEŁ SZPROCH Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
MICHAŁ SZYMIK Tak PL MICHAŁ 23
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak PL 23
DAMIAN ŚLĘCZKA Tak PL 23
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
ALEKSANDER TARASIN Tak PL 23
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
MICHAL TOMECKI Tak PL 23
DAWID TWARDY Tak PL KROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZ 23
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
WOJCIECH WALAWENDER Tak PL 23
GRZEGORZ WAŚKOWSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MARCIN WĄTROBA Tak PL 23
SZYMON WITKOWSKI Tak PL 23
MARCIN WOJTCZAK Tak PL 23
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ WOŹNIAK PL 23
DAMIAN WRÓBEL Tak PL BIKE 23
ZBIGNIEW WYCISK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL OEX TEAM 23
ADAM ZELEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 120 (Opłaconych: 114)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat
RYSZARD BACA Tak PL KRAKÓW 23
DARIUSZ BEDNARCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 23
ADAM CIEŚLAR Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK ĆWIK Tak PL 23
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak PL 23
RYSZARD FIALKIEWICZ Tak PL 23
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 23
JERZY JAGŁA Tak PL PGD GRUPA 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
PIOTR KARAŚ Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
MAREK KLEIN Tak PL 23
BOGDAN LESZCZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 23
JERZY MAZUR Tak PL 23
GRZEGORZ NAWROCKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
JOACHIM PIEKORZ Tak PL 23
ZBIGNIEW SZYMCZYK Tak PL 23
JOACHIM ŚWIĘTY Tak PL 23
TOMASZ ŚWISTUŃ Tak PL 23
PIOTR WĘGRZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ADAM WIECZOREK Tak PL 23
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 29 (Opłaconych: 28)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9
MATYLDA MORAWSKA PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAROLINA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 2 (Opłaconych: 1)
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat
JULIA BISKUP Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PRZEMYSŁAW GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
DARIA MADEJ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat
PAULINA BOREK Tak PL BORTEAM 23
JULIA DĄBROWSKA Tak PL 23
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WIKTORIA RYSZKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak PL 23
POLA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 4 (Opłaconych: 4)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat
SANDRA ADAMCZYK Tak PL MIKESZ TEAM 23
KAMILA ĆWIK Tak PL 23
ANNA GAŁĄZKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KAROLINA KASPRZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KINGA OBUCHOWSKA Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 5 (Opłaconych: 5)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat
KAROLINA ALVES Tak PL 23
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
BARBARA CHOWANIEC Tak PL KOŁO W DROGĘ 23
KAROLINA CHUDEK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
ANNA FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
MONIKA FRYSTACKA Tak PL 23
MONIKA GRZEBINOGA Tak PL 23
DAGMARA HELMAN Tak PL HELMAN SPORT 23
ALEKSANDRA IWASZUK Tak PL 23
LIWIA KAPUŚCIK Tak PL 23
ANNA KLEIN PL 23
AGNIESZKA KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHALINA MICHALAK Tak PL 23
AGNIESZKA MULARCZYK PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
KATARZYNA MYSIURA Tak PL 23
ANNA PAWLAK-WOJTAL PL 23
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ALEKSANDRA STAWARZ Tak PL 23
MAGDALENA STUŻYŃSKA Tak PL 23
JOANNA SZEWCZYK Tak PL 23
AGATA WIDERA Tak PL 23
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 22 (Opłaconych: 19)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat
ILONA CIERPIAŁ Tak PL 23
ULA CIEŚLIKIEWICZ Tak PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
EWA GORZELANY Tak PL 23
GABRIELA JĄCZYK Tak PL 23
JOANNA KOTŁOWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
BEATA LEŚNIEWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MIRELA ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
KATARZYNA MARTYNOWICZ PL 23
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA Tak PL GHOSTBIKERS 23
EWA PIELA Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
BEATA PODLEŚNY Tak PL 23
ANNA POREMBSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
JULIA RADECKA Tak PL 23
JUSTYNA SALAMON Tak PL 23
MAŁGORZATA STOLAREK Tak PL 23
SYLWIA STROKOSZ Tak PL 23
BARBARA TOKARSKA Tak PL 23
TERESA WASIELEWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
LIDIA WYCISK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ALICJA ZACZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 23 (Opłaconych: 22)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ILONA PIEKIELNIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 398 (Opłaconych: 379)