Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Rybnik: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
4 PARTNERS
PAWEŁ SŁOMIANY 23
AB-MICRO TEAM
TOMASZ NIEDZIELA 23
MAKSYMILIAN RICHTER 23
ADMIN
GRZEGORZ KUBACZKA 23
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
JACEK CIEŚLAK 23
ADAM CIEŚLAR 23
TADEUSZ DOMŻALSKI 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI 23
SZYMON LEW 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA 23
DAWID NOWOSIAD 23
ROBERT NOWOSIAD 23
ŁUKASZ PIEGZA 23
GRZEGORZ PIEGZA 23
PIOTR WĘGRZYK 23
AMBITNI AMATORZY
MICHAŁ SERAFIN 23
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
ADAM JANECKI 23
MAŁGORZATA KALINOWSKA 23
MIROSŁAW KALINOWSKI 23
TOMASZ KIONKA 23
MIKOŁAJ KUKURBA 23
ANNA POREMBSKA 23
MARCIN POREMBSKI 23
BEER TEAM
TADEUSZ BONK 23
BIKE
DAMIAN WRÓBEL 23
BIKE ATELIER TEAM
MAREK DOBROWOLSKI 23
TOMASZ KARCZMAREK 23
AGNIESZKA KUCIĘBA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI 23
BEATA LEŚNIEWSKA 23
BOGDAN MAKUCHOWSKI 23
MATYLDA MORAWSKA 23
TOMASZ PAWLIK 23
TOMASZ PYKA 23
GRZEGORZ SMACZYŃSKI 23
BIKE TEAM GALILEO
DARIUSZ MUSIALIK 23
EWA PIELA 23
BIKEBOARD
PIOTR ŚLIWIŃSKI 23
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI 23
BIKESPORT S
RADOSŁAW KONECKI 23
BORTEAM
PAULINA BOREK 23
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
MICHAŁ GŁOWIK 23
CHOMA SPORT TRENER
PAWEŁ STARZYCKI 23
CICHY BIKE TEAM
JACEK BANDURA 23
CST RIDERS /HARD BIKE
MICHAŁ KWIATEK 23
ELPLAST TEAM
SYLWESTER SZAŁAŃSKI 23
EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
MACIEJ WRÓBLEWSKI 23
FALCON CZĘSTOCHOWA
TOMASZ LASOŃ 23
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
DOMINIK BARTOSIEWICZ 23
TOMASZ KAMIŃSKI 23
KATARZYNA PIETROWSKA 23
GRZEGORZ WAŚKOWSKI 23
GHOSTBIKERS
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI 23
KINGA OBUCHOWSKA 23
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA 23
SEBASTIAN ŻERO 23
DAGMARA ŻERO 23
GK VIKTORIA RYBNIK
JAKUB POGORZELCZYK 23
BARTOSZ URBANEK 23
GOMOLA TRANS AIRCO
WOJCIECH MĘDRZECKI 23
TOMASZ MUSIOŁ 23
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
JULIA BISKUP 23
KAJETAN GRUSZKA 23
JAKUB GRYCMAN 23
KRZYSZTOF URBANEK 23
FILIP WIECZOREK 23
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
PRZEMYSŁAW GRYCMAN 23
MARCIN OPALIŃSKI 23
HELMAN SPORT
DAGMARA HELMAN 23
JURA BIKE CZESTOCHOWA
AGNIESZKA MULARCZYK 23
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
SŁAWOMIRA GAJDZIK 23
PAWEŁ PIEKORZ 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
SZYMON BRUDNY 23
KAROLINA CHUDEK 23
MAKSYMILIAN CISAK 23
JULIA GAJDZIK 23
SŁAWOMIR KUTKA 23
MIKOŁAJ PRICOP 23
WIKTORIA RYSZKA 23
SZYMON SMOŁKA 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
TERESA WASIELEWSKA 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
JOANNA KOTŁOWSKA 23
MICHAŁ MANDALA 23
WITOLD MIKITIUK 23
KOŁO W DROGĘ
BARBARA CHOWANIEC 23
KRAKÓW
RYSZARD BACA 23
KROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZ
DAWID TWARDY 23
LEADER FOX MTB TEAM
ROBERT OBUCHOWSKI 23
DOMINIK WIECZOREK 23
LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
PATRYK BIESZCZAD 23
ERNEST CICHOŃ 23
MARCIN KONIECZNY 23
PRZEMYSŁAW SZENDRA 23
PAWEŁ SZPROCH 23
MB
MACIEJ BUBA 23
MICHAŁ
MICHAŁ SZYMIK 23
MIKESZ TEAM
SANDRA ADAMCZYK 23
MMBIKE TEAM
PAWEŁ KRAŚNICKI 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI 23
ZBIGNIEW ZAJĄC 23
MTB BRENNA
MICHAŁ BOCHNAK 23
MTB PRESSING TEAM
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ 23
MARCIN KAMIŃSKI 23
DAMIAN PIESZKO 23
MICHAŁ ZACHARIASZ 23
MYK MYK SIEWIERZ
MACIEJ ŚLIŻ 23
NORDBIKE RYBNIK
DAWID BOCHAT 23
NORDBIKE TEAM
SZYMON SKOWROŃSKI 23
NUDEL TEAM
ARTUR PERLAK 23
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
JACEK CHMIELARCZYK 23
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ 23
OEX TEAM
KAMIL STRZELCZYK 23
ŁUKASZ ZAJĄC 23
ORBEA POLSPORT GROUP
KAROLINA WIECZOREK 23
POLA WIECZOREK 23
PANK TEAM
PAWEŁ CAŁKA 23
PASIU XTREME TEAM
ANDRZEJ LEWANDOWSKI 23
ADAM PASZENDA 23
PGD GRUPA
JERZY JAGŁA 23
SEBASTIAN RYTWIŃSKI 23
PM BIKE
PIOTR RYGLEWSKI 23
PM BIKE
MIROSŁAW KOWALIK 23
POLART NUTRAXX SMP TEAM
RAFAŁ ŁOPATECKI 23
POLART NUTRAXX TEAM
SZYMON CHROMIK 23
RAFAKO MTB TEAM
MAREK ŁAPIN 23
RAFAKO ORBEA MTB TEAM
MIROSŁAW BOŁDYS 23
GRZEGORZ GINALSKI 23
PIOTR KARAŚ 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR 23
PIOTR KĘDZIOR 23
MATEUSZ ŁAPIN 23
MIRELA ŁAPIN 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MICHAŁ BRYŁA 23
RUDBIKERS
MICHAŁ RUDNOW 23
SCS OSOZ RACING TEAM
FILIP GRUSZCZYŃSKI 23
SENGAM SPORT RACING TEAM
ARTUR BEDNARCZYK 23
DARIUSZ BEDNARCZYK 23
SPORT ACTIVE MTB TEAM
MATEUSZ SZKUTA 23
SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW
ZBIGNIEW WYCISK 23
LIDIA WYCISK 23
SUPER STAŚ
KAMIL PODLEŚ 23
TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
ADRIAN BORUTA 23
TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
WOJCIECH KOWALEWSKI 23
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
KAROL BARYŁA 23
ANNA GAŁĄZKA 23
MACIEJ HILDEBRAND 23
MATEUSZ JASIŃSKI 23
KACPER KACZMARZYK 23
MICHAŁ KARBOWIAK 23
KAROLINA KASPRZYK 23
GRZEGORZ NAWROCKI 23
ZUZANNA ORGAŃSKA 23
KAMIL RADOSŁAWSKI 23
JAKUB ŻYTO 23
ULTRA-BIKE TEAM
GRZEGORZ WOJNAR 23
WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA
DAMIAN BACHNIAK 23
KATARZYNA BACHNIAK 23
WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
GRZEGORZ ŻOŁNA 23
ŻORY
IGOR WÓJCIK 23
ZRYCIOLE MTB
MAREK THORZ 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 161