Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Tychy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
KAMIL KWIATKOWSKI Tak PL 23
MACIEJ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 23
BARTOSZ URBANEK PL GK VIKTORIA RYBNIK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 4 (Opłaconych: 3)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat
SZYMON BRUDNY Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MACIEJ BUBA Tak PL MB 23
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
BARTŁOMIEJ CYRUS Tak PL 23
PAWEŁ HADASZ Tak PL 23
ZELEK MATEUSZ PL 23
FILIP MIGDAŁ Tak PL 23
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA Tak PL 23
EMIL SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MIŁOSZ SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 12 (Opłaconych: 11)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat
KACPER CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
JAKUB FOJCIK Tak PL 23
KAJETAN GRUSZKA Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
JAKUB GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PAWEŁ KUBICKI PL 23
MATEUSZ ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
MICHAŁ SADKOWSKI PL 23
MATEUSZ SMUDA Tak PL 23
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
DOMINIK ŚWIĘTEK Tak PL 23
FILIP WIECZOREK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MACIEJ WOŹNIAK Tak PL 23
IGOR WÓJCIK Tak PL PLDOW@INTERIA.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 13 (Opłaconych: 11)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat
KAROL BARYŁA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MATEUSZ GAJOS Tak PL 23
MICHAŁ GŁOWIK Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
MACIEJ HILDEBRAND Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KACPER KACZMARZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ KARBOWIAK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JAKUB POGORZELCZYK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JĘDRZEJ RADECKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
ALEKSANDER SZAŁKOWSKI PL 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
DOMINIK WIECZOREK Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 17 (Opłaconych: 16)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ BRYŁA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
PIOTR CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 23
DAWID JONA Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 23
TOMASZ KARCZMAREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN KOZIK PL 23
JAKUB KRUKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ ŁUKOSZ Tak PL 23
EMILIAN RUDOWSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
DAWID RUDY Tak PL 23
MIKOŁAJ RYNCARZ Tak PL 23
MATEUSZ SZKUTA Tak PL PM BIKE 23
SZYMON SZPIECH Tak PL 23
TOMEK ŚCIERSKI Tak PL 23
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 23
KAROL WŁODARCZYK Tak PL 23
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak PL 23
JAKUB ŻYTO Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 19 (Opłaconych: 18)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
DAMIAN BALUCH Tak PL 23
ROBERT BARCZYK Tak PL 23
ARTUR BEDNARCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
SEBASTIAN BIERNAT Tak PL 23
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ BOCHNAK Tak PL 23
SZYMON BORUTA Tak PL 23
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
DANIEL BRANDYS Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 23
SZYMON CHROMIK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
TOMASZ CICHORSKI Tak PL 23
SZYMON CIUKAJ Tak PL 23
MARCIN DEPTA Tak PL 23
MACIEJ DOMAGALSKI Tak PL 23
RAFAŁ DOMAGAŁA Tak PL 23
MARIUSZ DOMAŃSKI Tak PL 23
TOMASZ DRZEWIECKI Tak PL 23
PAWEL DUDEK Tak PL 23
PAWEŁ DWORNICZAK Tak PL 23
PIOTR ETRYK PL 23
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 23
PIOTR FLACZEK Tak PL 23
PATRYK GANDOR Tak PL 23
PRZEMYSŁAW GIL Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak PL 23
MACIEJ GUCIK Tak PL JG TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 23
RAFAŁ HADZIK Tak PL 23
RAFAŁ HECZKO Tak PL 23
KRZYSZTOF HEJNAR Tak PL 23
MARCIN HELLER Tak PL 23
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 23
PIOTR HYBA Tak PL 23
JAKUB JACKO Tak PL 23
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
ŁUKASZ JĘDRZEJKIEWICZ PL 23
MICHAŁ KALETA Tak PL 23
ADAM KARCZMAREK Tak PL 23
RAFAŁ KAROLEWICZ Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
TOMASZ KIONKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ KŁAKUS Tak PL 23
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 23
RAFAŁ KOSECKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
PIOTR KRĘCICHWOST PL 23
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak PL GHOSTBIKERS 23
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
KRZYSZTOF KURPIERZ Tak PL 23
PIOTR KUŚ Tak PL 23
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JAROSŁAW LEKI Tak PL 23
ANDRZEJ LEWANDOWSKI Tak PL PASIU XTREME 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
MICHAŁ MANDALA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MICHAŁ MĘCIK Tak PL 23
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL 23
PATRYK MITRĘGA Tak PL 23
DAMIAN MŁYNARCZYK Tak PL 23
PAWEŁ MŁYNARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF MOZOLEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DAWID NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
SZYMON OBRACAJ Tak PL 23
MARCIN PAJĄK Tak PL 23
MARCIN PAROT Tak PL 23
PIOTR PASTERNAK Tak PL 23
JAKUB PASTERNAK Tak PL 23
ADAM PATOŁA PL 23
JAKUB PETRYK PL 23
MATEUSZ PIECHA Tak PL 23
ŁUKASZ PIEKARA PL 23
PAWEŁ PISZCZEK Tak PL 23
DANIEL PŁATEK Tak PL 23
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL 23
JAKUB PUSTUŁKA Tak PL 23
PAWEŁ RESPONDEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RADOSŁAW ROZMARYNOWSKI Tak PL 23
PIOTR RUSEK Tak PL 23
PIOTR SALON Tak PL 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
PIOTR SKALSKI PL 23
DANIEL SKÓRA Tak PL 23
PAWEŁ SKRZYPCZYK Tak PL 23
PAWEŁ SŁOMIANY Tak PL 4 PARTNERS 23
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL SMOLIK Tak PL ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM 23
KAMIL STRZELCZYK Tak PL OEX TEAM 23
KAMIL SURAWSKI Tak PL 23
SYLWESTER SZAŁAŃSKI Tak PL ELPLAST TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZCZAPANIAK Tak PL 23
SEBASTIAN SZCZĘŚNIAK PL 23
MICHAŁ SZCZYGIEŁ Tak PL 23
RAFAŁ SZEWCZYK Tak PL 23
DARIUSZ SZKOBEL Tak PL 23
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ ŚWIDER Tak PL 23
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 23
PAWEŁ TENDERA Tak PL DELOITTE ADVENTURE TEAM 23
PAWEŁ TOCZKOWSKI PL 23
PRZEMEK TRELIŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ UCHNAST Tak PL WSB DĄBROWA GÓRNICZA 23
MICHAŁ WALENDOWSKI Tak PL 23
KRYSTIAN WIATR PL 23
BARTOSZ WIDERA Tak PL 23
MARCIN WILK Tak PL 23
GRZEGORZ WOJNAR Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 23
JANUSZ WOJNAR Tak PL 23
TOMASZ WÓJCIK Tak PL 23
ROBERT WRÓBEL Tak PL 23
TOMASZ WYROBEK Tak PL 23
MATEUSZ ZAKRZEWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 23
MAREK ZAWADZKI PL 23
RAFAŁ ZGUD Tak PL 23
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
MAREK ŻURAW Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 116 (Opłaconych: 105)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 23
BARTŁOMIEJ BARA Tak PL 23
MAREK BOBAKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ BOCHYNEK PL 23
TOMASZ BUCHWAK Tak PL 23
MARCIN BUCZYŃSKI Tak PL MB RECORDS 23
MARIUSZ BUGAJSKI Tak PL 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 23
JACEK CHMIELARCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
MARIUSZ CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 23
JACEK CIEŚLAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RAFAŁ CYRUS Tak PL 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
ADAM DĄBROWSKI Tak PL 23
DAMIAN DESZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ DOMAGAŁA Tak PL 23
ALEKSANDER FALEŃCZYK Tak PL 23
DAWID FAŁEK Tak PL 23
MACIEJ FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ GINALSKI Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
GRZEGORZ GŁODEK Tak PL 23
JAROSŁAW HAJDAS Tak PL 23
JACEK JACKO Tak PL 23
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ JANIK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ JANUSZ Tak PL 23
RAFAŁ JOŚKO Tak PL 23
ROMAN KACZKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ KAMECKI PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
PIOTR KAPUŚCIK Tak PL 23
PIOTR KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
ADRIAN KOLCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 23
RADOSŁAW KONECKI Tak PL BIKESPORT S 23
RADEK KONECKI PL BIKESPORT SIEWIERZ 23
ADAM KOŃCZAL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
PIOTR KOSTRZEWA Tak PL 23
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH KOWALEWSKI Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
MIROSŁAW KOWALIK Tak PL PM BIKE 23
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ KOZIOŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR KRUKOWSKI Tak PL 23
DAMIAN KRUPA Tak PL 23
PIOTR KRYCZEK Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 23
KRYSTIAN KWIATKOWSKI PL 23
TOMASZ LASOŃ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MARCIN LISOK Tak PL 23
MAREK ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
SERGIUSZ MADEJ Tak PL 23
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 23
WALDEMAR MIKA Tak PL 23
WITOLD MIKITIUK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
MARIUSZ MŁYNARSKI Tak PL 23
DARIUSZ MORUŚ Tak PL 23
DARIUSZ MUSIALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
DARIUSZ MYMA Tak PL 23
MICHAŁ NEZNAL PL 23
TOMASZ NIEDZIELA Tak PL AB-MICRO TEAM 23
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROBERT OBUCHOWSKI Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
ARTUR OCIEPA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
FILIP OWCZAREK Tak PL 23
TOMASZ OZIMEK Tak PL 23
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM PEŁKA Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
MARIUSZ PIETRAS Tak PL 23
SEBASTIAN PONDO Tak PL 23
MARCIN POREMBSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
SEBASTIAN PRUDŁO Tak PL 23
PIOTR PRZYBYŁEK Tak PL MB RECORDS 23
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW PYTKA Tak PL 23
WOJCIECH PYTLIK Tak PL 23
JAROSŁAW RADOŃ Tak PL 23
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 23
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL 23
PIOTR RYGLEWSKI PL PM BIKE 23
MARIUSZ SALAMON Tak PL 23
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 23
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL 23
PIOTR SIEMIŃSKI Tak PL JANKES-GARAGE.SKLEP.PL 23
ANDRZEJ SKRZYPIEC Tak PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL DBN 23
ARTUR SMOLORZ Tak PL 23
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PAWEŁ STARZYCKI Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
ADAM STERNAL Tak PL 23
ROMAN STRAUCHMAN Tak PL WARSZTAT FORMY 23
ŁUKASZ STRZELEC Tak PL 23
MARIUSZ SWALSKI Tak PL 23
GRZEGORZ SYDOŃ Tak PL 23
TOMASZ SZAJBE Tak PL ASPERGO CHORZÓW 23
DARIUSZ SZCZERBIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 23
WOJCIECH ŚCIERSKI Tak PL 23
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF TABOR Tak PL 23
ALEKSANDER TARASIN Tak PL 23
MARCIN TOKARZ Tak PL 23
TOMASZ TOMASZEWSKI Tak PL 23
MICHAL TOMECKI Tak PL 23
SŁAWOMIR TYŹLIK Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
WOJCIECH WALAWENDER Tak PL 23
PAWEŁ WALIGÓRA Tak PL 23
GRZEGORZ WAŚKOWSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
PIOTR WIĄCEK Tak PL 23
SZYMON WITKOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ WOJTKIEWICZ Tak PL 23
MICHAŁ WOJTYSIAK PL 23
BOGDAN WOLAK PL 23
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 23
LESZEK WOLNY Tak PL 23
GRZEGORZ WOŹNIAK PL 23
ZBIGNIEW WYCISK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL OEX TEAM 23
WOJCIECH ZAREMBA PL 23
ADAM ZELEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 125 (Opłaconych: 113)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat
MAREK ĆWIK Tak PL 23
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak PL 23
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 23
JERZY JAGŁA Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
MAREK KLEIN Tak PL 23
KAZIMIERZ KOWAL Tak PL 23
WIESŁAW KURMAŃSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
BOGDAN LESZCZYŃSKI Tak PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ NAWROCKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WALDEMAR OSIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK REPELOWICZ Tak PL PGD GRUPA 23
TOMASZ ŚWISTUŃ Tak PL 23
PIOTR WĘGRZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ANDRZEJ WILCZEWSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 25 (Opłaconych: 24)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9
LIA SKALSKA PL 23
KAROLINA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 2 (Opłaconych: 1)
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat
JULIA BISKUP Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
HANNA KAMECKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
ALICJA MIKUTA PL 23
MAJA SZYMAŃSKA Tak PL 23
BRAJAN ŚWIDER Tak PL 23
WIKTORIA WIECZOREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 6 (Opłaconych: 5)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat
PAULINA BOREK Tak PL BORTEAM 23
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
NATALIA KOŁODZIEJCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat
MARCELINA MORAWSKA Tak PL 23
MATYLDA MORAWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZUZANNA ORGAŃSKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WIKTORIA RYSZKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KATARZYNA TYSZKOWSKA Tak PL 23
POLA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 6 (Opłaconych: 6)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat
SANDRA ADAMCZYK Tak PL MIKESZ TEAM 23
ANNA GAŁĄZKA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WIKTORIA KAMECKA Tak PL 23
KAROLINA KASPRZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
KINGA OBUCHOWSKA Tak PL GHOSTBIKERS 23
IZABELA PONDO Tak PL 23
WIKTORIA SMAKOSZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 7 (Opłaconych: 7)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat
KAROLINA ALVES PL 23
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
AGNIESZKA BARON Tak PL 23
JOANNA BEDNARSKA Tak PL 23
KATARZYNA CICHORSKA Tak PL 23
OLGA CZAJĄCKA Tak PL 23
MONIKA GAMŻA Tak PL 23
MONIKA GRZEBINOGA Tak PL 23
LIWIA KAPUŚCIK Tak PL 23
EWELINA KORCZ Tak PL WSB DĄBROWA GÓRNICZA 23
AGNIESZKA KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MONIKA KUGIEL Tak PL 23
AGNIESZKA MULARCZYK Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 23
KATARZYNA MYSIURA Tak PL 23
MAŁGORZATA OWCZAREK Tak PL 23
ANNA PAWLAK-WOJTAL Tak PL 23
EWELINA RADZISZEWSKA Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
ALEKSANDRA ROŻNOWSKA Tak PL WSB DĄBROWA GÓRNICZA 23
PAULA RYBAK Tak PL SZPRYCHY W ATAKU 23
JOANNA SZEWCZYK Tak PL 23
ANNA TACZALSKA Tak PL 23
MONIKA WABIK Tak PL WSB DĄBROWA GÓRNICZA 23
AGNIESZKA WIECZOREK Tak PL WSB DĄBROWA GÓRNICZA 23
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 24 (Opłaconych: 23)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat
ALICJA DANAJ-KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
ALICJA FUNDOWICZ Tak PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
EWA GORZELANY Tak PL 23
IZABELA JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
GABRIELA JĄCZYK Tak PL 23
WIOLETTA JOŃCZYK Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
BEATA KNAPIK Tak PL 23
BEATA LEŚNIEWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIRELA ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak PL 23
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
HENRYKA NOCEK Tak PL 23
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA Tak PL GHOSTBIKERS 23
EWA PIELA Tak PL BIKE TEAM GALILEO 23
JUSTYNA SALAMON Tak PL 23
MAŁGORZATA STOLAREK Tak PL 23
EWA SZYMAŃSKA Tak PL 23
ANNA ŚWISTUŃ Tak PL 23
TERESA WASIELEWSKA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
AGNIESZKA WOJTKIEWICZ Tak PL 23
LIDIA WYCISK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ALICJA ZACZYK Tak PL 23
EWA ZARZYCKA Tak PL TOMAZI BIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 24 (Opłaconych: 24)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat
VIOLETTA BUBNOWSKA Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 23
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ILONA PIEKIELNIAK Tak PL 23
HALINA PIELECH Tak PL 23
JOANNA SZURAJ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 5 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 408 (Opłaconych: 375)