Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Tychy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
2B3SPORT RUDA SLĄSKA
GRZEGORZ KAMPA 23
ZBIGNIEW LISIAK 23
4 PARTNERS
PAWEŁ SŁOMIANY 23
AB-MICRO TEAM
TOMASZ NIEDZIELA 23
AEGON CYCLING TEAM
ALICJA DANAJ-KNOP 23
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
JACEK CIEŚLAK 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI 23
WIESŁAW KURMAŃSKI 23
JANUSZ LEWANDOWSKI 23
KRZYSZTOF MOZOLEWSKI 23
DAWID NOWOSIAD 23
ROBERT NOWOSIAD 23
GRZEGORZ PIEGZA 23
PAWEŁ RESPONDEK 23
PIOTR WĘGRZYK 23
ASPERGO CHORZÓW
TOMASZ SZAJBE 23
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
ADAM JANECKI 23
MAŁGORZATA KALINOWSKA 23
MIROSŁAW KALINOWSKI 23
TOMASZ KIONKA 23
MIKOŁAJ KUKURBA 23
MARCIN POREMBSKI 23
JAROSŁAW SZKUĆ 23
BIEGAM BO LUBIĘ
ARTUR OCIEPA 23
BIKE ATELIER TEAM
MAREK DOBROWOLSKI 23
TOMASZ KARCZMAREK 23
AGNIESZKA KUCIĘBA 23
BEATA LEŚNIEWSKA 23
BOGDAN MAKUCHOWSKI 23
MATYLDA MORAWSKA 23
TOMASZ PAWLIK 23
TOMASZ PYKA 23
GRZEGORZ SMACZYŃSKI 23
BIKE TEAM GALILEO
DARIUSZ MUSIALIK 23
EWA PIELA 23
BIKESPORT S
RADOSŁAW KONECKI 23
BIKESPORT SIEWIERZ
RADEK KONECKI 23
BORTEAM
PAULINA BOREK 23
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
MICHAŁ GŁOWIK 23
CHOJNACKI MTB TEAM
KACPER CHOJNACKI 23
PIOTR CHOJNACKI 23
MARIUSZ CHOJNACKI 23
CHOMA SPORT TRENER
PAWEŁ STARZYCKI 23
CICHY BIKE TEAM
JACEK BANDURA 23
DBN
ALEKSANDER SŁOMKA 23
DELOITTE ADVENTURE TEAM
PAWEŁ TENDERA 23
ELEGANCKIE CHŁOPAKI MTB TEAM
DANIEL BRANDYS 23
KAMIL SMOLIK 23
ELPLAST TEAM
SYLWESTER SZAŁAŃSKI 23
ESTILE RACING TEAM
RAFAŁ KOSECKI 23
FALCON CZĘSTOCHOWA
TOMASZ LASOŃ 23
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
DOMINIK BARTOSIEWICZ 23
EMIL SOKOLIŃSKI 23
MIŁOSZ SOKOLIŃSKI 23
GRZEGORZ WAŚKOWSKI 23
GHOSTBIKERS
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI 23
KINGA OBUCHOWSKA 23
MAŁGORZATA OBUCHOWSKA 23
SEBASTIAN ŻERO 23
DAGMARA ŻERO 23
GK BIKE ATELIER GLIWICE
DAWID JONA 23
GK VIKTORIA RYBNIK
BARTOSZ URBANEK 23
GOMOLA TRANS AIRCO
WOJCIECH MĘDRZECKI 23
TOMASZ MUSIOŁ 23
TOMASZ SOLECKI 23
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
JULIA BISKUP 23
KAJETAN GRUSZKA 23
JAKUB GRYCMAN 23
JAKUB POGORZELCZYK 23
KRZYSZTOF URBANEK 23
FILIP WIECZOREK 23
HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK
PIOTR KRYCZEK 23
JANKES-GARAGE.SKLEP.PL
PIOTR SIEMIŃSKI 23
JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
ANDRZEJ WILCZEWSKI 23
JG TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
MACIEJ GUCIK 23
JURA BIKE CZESTOCHOWA
PRZEMYSŁAW GIL 23
AGNIESZKA MULARCZYK 23
ADAM PEŁKA 23
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI 23
SŁAWOMIR TYŹLIK 23
KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO
BOGDAN PAŁCZYK 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
SŁAWOMIRA GAJDZIK 23
PAWEŁ PIEKORZ 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
SZYMON BRUDNY 23
MAKSYMILIAN CISAK 23
JULIA GAJDZIK 23
SŁAWOMIR KUTKA 23
MIKOŁAJ PRICOP 23
WIKTORIA RYSZKA 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
TERESA WASIELEWSKA 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
MICHAŁ MANDALA 23
WITOLD MIKITIUK 23
LEADER FOX MTB TEAM
ROBERT OBUCHOWSKI 23
DOMINIK WIECZOREK 23
MB
MACIEJ BUBA 23
MB RECORDS
MARCIN BUCZYŃSKI 23
PIOTR PRZYBYŁEK 23
MIKESZ TEAM
SANDRA ADAMCZYK 23
MMBIKE TEAM
PAWEŁ KRAŚNICKI 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI 23
ZBIGNIEW ZAJĄC 23
MTB PRESSING TEAM
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ 23
MYK MYK SIEWIERZ
MACIEJ ŚLIŻ 23
NIEDARY POD LASEM MTB TEAM
VIOLETTA BUBNOWSKA 23
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
JACEK CHMIELARCZYK 23
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ 23
OEX TEAM
KAMIL STRZELCZYK 23
ŁUKASZ ZAJĄC 23
OPONY-SERAFINOWSKI
HANNA KAMECKA 23
TOMASZ KAMECKI 23
ORBEA POLSPORT GROUP
KAROLINA WIECZOREK 23
POLA WIECZOREK 23
PANK TEAM
PAWEŁ CAŁKA 23
PASIU XTREME
ANDRZEJ LEWANDOWSKI 23
PGD GRUPA
MAREK REPELOWICZ 23
PLDOW@INTERIA.PL
IGOR WÓJCIK 23
PM BIKE
PIOTR RYGLEWSKI 23
PM BIKE
MIROSŁAW KOWALIK 23
MATEUSZ SZKUTA 23
POLART NUTRAXX SMP TEAM
RAFAŁ ŁOPATECKI 23
POLART NUTRAXX TEAM
SZYMON CHROMIK 23
RAFAKO ORBEA MTB TEAM
GRZEGORZ GINALSKI 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR 23
PIOTR KĘDZIOR 23
MATEUSZ ŁAPIN 23
MAREK ŁAPIN 23
MIRELA ŁAPIN 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MICHAŁ BRYŁA 23
RUDBIKERS
MICHAŁ RUDNOW 23
SENGAM SPORT RACING TEAM
ARTUR BEDNARCZYK 23
EMILIAN RUDOWSKI 23
SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW
ZBIGNIEW WYCISK 23
LIDIA WYCISK 23
SUPER STAŚ
KAMIL PODLEŚ 23
SZPRYCHY W ATAKU
PAULA RYBAK 23
TOMAZI BIKE
EWA ZARZYCKA 23
TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
ADRIAN BORUTA 23
RAFAŁ KAROLEWICZ 23
ADAM KOŃCZAL 23
TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
WOJCIECH KOWALEWSKI 23
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
KAROL BARYŁA 23
ANNA GAŁĄZKA 23
MACIEJ HILDEBRAND 23
KACPER KACZMARZYK 23
MICHAŁ KARBOWIAK 23
KAROLINA KASPRZYK 23
GRZEGORZ NAWROCKI 23
ZUZANNA ORGAŃSKA 23
JĘDRZEJ RADECKI 23
KAMIL RADOSŁAWSKI 23
MATEUSZ ZAKRZEWSKI 23
JAKUB ŻYTO 23
ULTRA-BIKE TEAM
GRZEGORZ WOJNAR 23
WARSZTAT FORMY
ROMAN STRAUCHMAN 23
WSB DĄBROWA GÓRNICZA
EWELINA KORCZ 23
ALEKSANDRA ROŻNOWSKA 23
RAFAŁ UCHNAST 23
MONIKA WABIK 23
AGNIESZKA WIECZOREK 23
WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA
DAMIAN BACHNIAK 23
KATARZYNA BACHNIAK 23
ZRYCIOLE MTB
PIOTR JAŚKIEWICZ 23
IZABELA JAŚKIEWICZ 23
WIOLETTA JOŃCZYK 23
EWELINA RADZISZEWSKA 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 165