Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Gliwice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
A D V E N T U R E KELLYS TEAM
MAREK LUBAS 23
AB-MICRO TEAM
BARTOSZ FETLER 23
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
BEATA BANASIEWICZ 23
GRZEGORZ BRACKI 23
REMIGIUSZ CHOMIUK 23
PATRYK CHOMIUK 23
TOMASZ CIEŚLAR 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI 23
GRZEGORZ KRZEWSKI 23
JANUSZ LEWANDOWSKI 23
ADAM MALURDY 23
MICHAŁ MOL 23
MAREK NOWAK 23
DARIUSZ OSTROWSKI 23
MARIUSZ STILLER 23
GRZEGORZ WALECZEK 23
WITOLD WICHA 23
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
SZYMON BANACH 23
ANNA POREMBSKA 23
MICHAŁ ROGOSZ 23
AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
PAULA STASIOWSKA 23
BBRIDERZ.PL
PAWEŁ PIASECKI 23
BIKE ATELIER TEAM
DARIUSZ BEDNARCZYK 23
RAFAŁ BOGACKI 23
MAREK CIASTOŃ 23
SEBASTIAN GLOBISZ 23
DARIUSZ GNAT 23
PIOTR GUMIENIAK 23
JOANNA GUMIENIAK 23
TOMASZ IWACHÓW 23
FILIP KONIECZNY 23
MAREK KUBUSZOK 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI 23
SEBASTIAN MUCZEK - LOKI 23
ROBERT OSIŃSKI 23
MACIEJ PITACH 23
ANDRZEJ WOŹNICA 23
PATRYCJA WOŹNICA 23
DANIEL ZMYSŁOWSKI 23
MAREK ZYCH 23
BIKE TEAM GALILEO
DARIUSZ MUSIALIK 23
BIKEBOARD
JAROSŁAW HAŁAS 23
BIKEHEAD
PAWEŁ MIESZCZAK 23
BIKEHEAD
EMILIA CZAJKA 23
ROBERT KUPIEC 23
ALEKSANDER MIESZCZAK 23
TOMASZ NOWAK 23
ADAM PACZUSKI 23
PAWEŁ SKOWRON 23
MARIUSZ SKOWRON 23
PIOTR STANISZEWSKI 23
ROBERT SZYMAŃSKI 23
TOMASZ WOŹNY 23
BRUDNE POŁUDNIE
JACEK SZYMAŃSKI 23
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
ADRIAN BIKSA 23
PAULINA BIKSA 23
MARTA BIKSA 23
JÓZEF LEPPICH 23
CORRATEC TEAM
KAROL KUCIĘBA 23
COVERIS CYCLING TEAM
RENATA GRABIAŃSKA 23
DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 23
ESTILE RACING TEAM
EMIL BARAŃSKI 23
ADAM CHWAŁOWSKI 23
TOMASZ CZERWIK 23
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI 23
DARIUSZ PIEKARSKI 23
MAREK STECIUK 23
DOMINIK WIKTOROWICZ 23
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
KAROL KASPROWIAK 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC 23
FALCON CZĘSTOCHOWA
RAFAŁ KLAMA 23
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
TADEUSZ SZAFRAŃSKI 23
GK BIKE ATELIER GLIWICE
DAWID JONA 23
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MICHAŁ RANIK 23
GOMOLA TRANS AIRCO
RAFAŁ BUKOWSKI 23
MARTA GRACZYK 23
JACEK KOŁODZIEJ 23
NATALIA KOŁODZIEJ 23
WOJCIECH MARKIEWKA 23
ŁUKASZ MĘDRZECKI 23
DANIEL SMOLARZ 23
GOORANGE.PL
GRZEGORZ GRONDZIEL 23
GTT CYCLING TEAM
MICHAŁ SITARZ 23
HENIUŚ
GRZEGORZ CHOCHÓŁ 23
KAROL KRÓL 23
HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM
PAWEŁ URBAŃCZYK 23
JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
GRZEGORZ MZYK 23
JANUSZ MZYK 23
PIOTR ROMAŃSKI 23
KKS SOKÓŁ KĘTY
DOMINIK GOS 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
PIOTR GAJDZIK 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 23
TOMASZ SZULCZEWSKI 23
KS FORMA WODZISŁAW ŚL.
STANISŁAW KRASKI 23
LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM
PIOTR BIENER 23
BOGUSŁAW FABIAN 23
LEŚNE ŁOSOSIE
SEWERYN NIESLER 23
LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ 23
MIKESZ TEAM
MARCIN BLUSZCZ 23
SŁAWOMIR MAŁYSZ 23
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
MATEUSZ UŁAMEK 23
MMBIKE TEAM
DANIEL GOLA 23
MARIUSZ MUSIAŁEK 23
MARCIN ŻURAWIK 23
MTB PRESSING TEAM
TOMASZ KUBALA 23
MTB TEAM RMF FM
KRZYSZTOF PODOLSKI 23
MY WAY
JACEK NALEPA 23
NIEDARY POD LASEM MTB TEAM
ZBIGNIEW ZACIEWSKI 23
NOTHING TO FEAR
ŁUKASZ ZARUDZKI 23
NUDEL TEAM
ŁUKASZ KIERUZEL 23
PAWEŁ MAZUR 23
ROMUALD MIKOŁAJCZYK 23
PIOTR MOSUR 23
TOMASZ SZOLC 23
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
KRZYSZTOF ELWART 23
JACEK MIĘTKIEWICZ 23
BOGUSŁAW OSTROWSKI 23
KRZYSZTOF SZCZEPINA 23
OPONY-SERAFINOWSKI
DOROTA SERAFINOWSKA 23
PM BIKE RYBNIK
SZYMON KURCZOK 23
POLART NUTRAXX SMP TEAM
IRENEUSZ STILLER 23
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
GRZEGORZ GOLEŃ 23
MICHAŁ KUCEWICZ 23
ADAM KULA 23
MICHAŁ LASKOWSKI 23
RAFAKO MTB TEAM
ŁUKASZ CHALASTRA 23
PAWEŁ KURZYCA 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ROMAN BADURA 23
SCOUT CZĘSTOCHOWA
MARCIN BARTOLEWSKI 23
SENGAM SPORT RACING TEAM
ADAM DZIUK 23
MACIEJ JAWORSKI 23
JANUSZ KURZAK 23
MICHAŁ NEMŚ 23
PAWEŁ PABICH 23
KRZYSZTOF PAŁĘGA 23
MARCIN RASZTABIGA 23
MATEUSZ SZEWCZYK 23
ANIA WAJZER 23
SERWIS JURAJSKI MTB TEAM
MICHAŁ TURSKI 23
SILESIA TECHNIKA
TOMASZ SOLECKI 23
SRIT
JAKUB NANOWSKI 23
STOM-KA
ŁUKASZ WALENTEK 23
TAURUS KREIDLER MTB TEAM
TOMASZ DYGACZ 23
MATEUSZ ZOŃ 23
TEAM CZEKAJ MTB
KRZYSZTOF CZEKAJ 23
TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
TOMASZ BRYCKI 23
KAMIL LUBERDA 23
ROBERT SKROBOL 23
TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
ARTUR JUSZCZAK 23
ROBERT RACZYŃSKI 23
TRIATHLON X-TEAM
DANIEL KORCZ 23
TWOMARK TEAM
FILIP MATOSZKO 23
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
PIOTR KAROŃ 23
KRZYSZTOF UŁAMEK 23
VELONEWS.PL
AGATA BANDURA 23
JAROSŁAW LESISZ 23
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
MICHAŁ FICEK 23
WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS
GRZEGORZ DYSZKOWSKI 23
PRZEMYSŁAW HAJDAS 23
ZRYCIOLE MTB
MAREK THORZ 23
ZVL KREIDLER SPORTIVA
ARTUR BUCKI 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI 23
JACEK RZODKIEWICZ 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 164