Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Rybnik: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
AB-MICRO TEAM
PAWEŁ RICHTER 23
ADMIN
BOGDAN ANTONIK 23
AEGON CYCLING TEAM
ADAM KNOP 23
DAMIAN KOTWICA 23
WOJCIECH UCHMAN 23
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
BEATA BANASIEWICZ 23
REMIGIUSZ CHOMIUK 23
PATRYK CHOMIUK 23
TOMASZ CIEŚLAR 23
ADAM MALURDY 23
MICHAŁ MOL 23
MAREK NOWAK 23
DARIUSZ OSTROWSKI 23
GRZEGORZ WALECZEK 23
WITOLD WICHA 23
ASPERGO CHORZÓW
TOMASZ SZAJBE 23
AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
PAULA STASIOWSKA 23
BBRIDERZ.PL
PAWEŁ PIASECKI 23
BIKE ATELIER TEAM
ARTUR BORATYN 23
DARIUSZ GNAT 23
PIOTR GUMIENIAK 23
JOANNA GUMIENIAK 23
SZYMON JANUS 23
JACEK KOTARSKI 23
MACIEJ KRYSTOFEK 23
MAREK KUBUSZOK 23
SŁAWOMIR KUCIĘBA 23
SŁAWOMIR LIGĘZA 23
MAREK MORAWSKI 23
ROBERT NEUMANN 23
ANDRZEJ RYNIAK 23
DANIEL ZMYSŁOWSKI 23
MAREK ZYCH 23
BIKE TEAM GALILEO
ŁUKASZ MATERNY 23
BIKEHEAD
PAWEŁ MIESZCZAK 23
BIKEHEAD
EMILIA CZAJKA 23
ROBERT LENIART 23
ALEKSANDER MIESZCZAK 23
TOMASZ NOWAK 23
ADAM PACZUSKI 23
PAWEŁ SKOWRON 23
MARIUSZ SKOWRON 23
RAFAŁ SOŁTYSIK 23
PIOTR STANISZEWSKI 23
ROBERT SZYMAŃSKI 23
SEBASTIAN WACHECKI 23
TOMASZ WOŹNY 23
BRUDNE POŁUDNIE
JACEK SZYMAŃSKI 23
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
ADRIAN BIKSA 23
PAULINA BIKSA 23
MARTA BIKSA 23
JÓZEF LEPPICH 23
CORRATEC TEAM
KAROL KUCIĘBA 23
COVERIS CYCLING TEAM
RENATA GRABIAŃSKA 23
ESTILE RACING TEAM
EMIL BARAŃSKI 23
ANNA BLUKACZ 23
ADAM CHWAŁOWSKI 23
TOMASZ CZERWIK 23
KAROLINA GRZYBOWSKA 23
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI 23
DARIUSZ PIEKARSKI 23
MAREK STECIUK 23
DOMINIK WIKTOROWICZ 23
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
KAROL KASPROWIAK 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC 23
FAN-SPORT MTB RACING TEAM
ARTUR OLSZAK 23
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MICHAŁ RANIK 23
GOMOLA TRANS AIRCO
RAFAŁ BUKOWSKI 23
MATEUSZ DZIADEK 23
MARTA GRACZYK 23
ŁUKASZ MĘDRZECKI 23
DANIEL SMOLARZ 23
WOJCIECH STAWARZ 23
GOORANGE.PL
GRZEGORZ GRONDZIEL 23
GTT CYCLING TEAM
KRZYSZTOF PIJANOWSKI 23
HP CYCLING TEAM
TOMASZ MAJCHER 23
JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
GRZEGORZ MZYK 23
JANUSZ MZYK 23
RAFAŁ RAKOCZY 23
PIOTR ROMAŃSKI 23
KKS SOKÓŁ KĘTY
DOMINIK GOS 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
PIOTR GAJDZIK 23
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
TOMASZ BLUSZCZ 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI 23
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 23
TOMASZ SZULCZEWSKI 23
KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK 23
KS FORMA WODZISŁAW ŚL.
STANISŁAW KRASKI 23
KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
MICHAŁ DUDA 23
KTK WANDRUS ŻORY
CZESŁAW GRZEGORZEK 23
LEŚNE ŁOSOSIE
SEWERYN NIESLER 23
MIKESZ TEAM
MARCIN BLUSZCZ 23
SŁAWOMIR MAŁYSZ 23
WOJCIECH PYTEL 23
RYSZARD RADZISZEWSKI 23
TOMASZ STĘPIEŃ 23
PAWEŁ SZOŁDRUK 23
SEBASTIAN WOLNY 23
MAREK ŻOK 23
MMBIKE TEAM
DANIEL GOLA 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI 23
MARIUSZ MUSIAŁEK 23
MARCIN ŻURAWIK 23
MTB PEKIN
JACEK SAŁACIŃSKI 23
MTB PRESSING TEAM
TOMASZ KUBALA 23
MY WAY
JACEK NALEPA 23
MYK MYK SIEWIERZ
MICHAŁ ŚLIŻ 23
NUDEL TEAM
ŁUKASZ KIERUZEL 23
PAWEŁ MAZUR 23
ROMUALD MIKOŁAJCZYK 23
TOMASZ SZOLC 23
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
KRZYSZTOF ELWART 23
JACEK MIĘTKIEWICZ 23
BOGUSŁAW OSTROWSKI 23
PAWEŁ STRYCHARSKI 23
KRZYSZTOF SZCZEPINA 23
OPONY-SERAFINOWSKI
MIROSŁAW JARCZYK 23
PGD GRUPA
PATRYK PĘCIKIEWICZ 23
TOMASZ RYTWIŃSKI 23
PM BIKE RYBNIK
SZYMON KURCZOK 23
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
RADOSŁAW GARBACIAK 23
ARTUR KALINOWSKI 23
MICHAŁ LASKOWSKI 23
GRZEGORZ SAMBORSKI 23
ROMAN SOSNA 23
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MARCIN ADAMCZYK 23
MICHAŁ KUCEWICZ 23
KRZYSZTOF MAJOR 23
RAFAKO MTB TEAM
PAWEŁ KURZYCA 23
RAFAKO ORBEA MTB TEAM
ŁUKASZ KOCUREK 23
REAL 64-STO
PIOTR KRAWCZYK 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ROMAN BADURA 23
SCS OSOZ RACING TEAM
DOMINIKA KAMIŃSKA 23
TOMASZ WŁODARSKI 23
SENGAM SPORT RACING TEAM
IRENEUSZ MARYCKI 23
MICHAŁ NEMŚ 23
PAWEŁ PABICH 23
MARCIN RASZTABIGA 23
MATEUSZ SZEWCZYK 23
KATARZYNA ZYGMUNT 23
SERWIS JURAJSKI MTB TEAM
MICHAŁ TURSKI 23
SILESIA TECHNIKA
TOMASZ SOLECKI 23
SRIT
JAKUB NANOWSKI 23
TAURUS KREIDLER MTB TEAM
TOMASZ DYGACZ 23
TEAM CZEKAJ MTB
KRZYSZTOF CZEKAJ 23
THP TEAM
SEBASTIAN RATAJCZAK 23
ALINA SERAFIN 23
TOMAZI BIKE
EWA ZARZYCKA 23
TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
TOMASZ BRYCKI 23
KAMIL LUBERDA 23
PIOTR PIWOŃSKI 23
PIOTR SAMOLEWSKI 23
ROBERT SKROBOL 23
TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
ARTUR JUSZCZAK 23
ROBERT RACZYŃSKI 23
TREKMONDO
MARIUSZ BAL 23
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
PIOTR KAROŃ 23
ULTRA-BIKE TEAM
ADAM DRZYMAŁA 23
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH
ADRIAN DUDZICZ 23
VELONEWS.PL
AGATA BANDURA 23
JAROSŁAW LESISZ 23
MATEUSZ ZOŃ 23
WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS
GRZEGORZ DYSZKOWSKI 23
PRZEMYSŁAW HAJDAS 23
ZVL KREIDLER SPORTIVA
ROMAN FRANKIEWICZ 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 166