Enduro Trails ( 06.10 Prolog, 07.10 4 x OS-y: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
KATARZYNA BUREK Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
SYLWIA KATANA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
ANNA KULPA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
IWONA KURCZAB PL SGR SREBRNA GÓRA 23
MARTYNA PUDA PL WOLVES ENDURO TEAM 23
ANNA SOJKA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 6 (Opłaconych: 1)
MJ - Mężczyzna Junior
JAN BRONCZEK CZ GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 23
JAKUB CIUS PL 23
DOMINIK DAŃKOWSKI PL #DDRACER 23
MICHAL DENDYS PL ABC AREK BIKE CENTER 23
KAJETAN DZIEMBOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL 23
SEBASTIAN FLORYSIAK PL 23
MICHAŁ GRACJASZ PL 23
IGOR JASKE PL 23
ANTONI KABZIŃSKI PL 23
KRZYSZTOF KRISS KACZMARCZYK PL GORIDE RACING TEAM 23
MARCIN KARPĘCKI PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
MATEUSZ KASPEREK PL KELLYS OSHEE RACING 23
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MIKOŁAJ KOWALSKI PL 23
MICHAŁ KRZYWICKI PL 23
MAURYCY KRZYŻAK PL 23
KONRAD KUBICA PL 2B ENDURO TEAM 23
WIKTOR MUSIALIK PL KSW START 23
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 23
PATRYK PAWLUSIAK Tak PL 23
MACIEK PINDEL PL 2B ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF PUDA PL 23
JAKUB RATAJCZAK Tak PL WICHUWORKSHOP/MOSSO BIKES 23
JAKUB SEIDEL Tak PL 23
JAKUB SIDZINA PL HORIZON BIKES 23
KRZYSZTOF SIUDA Tak PL 23
JAKUB STASZEK PL 23
MAX SUROWIEC Tak PL 23
JAKUB SZOREK Tak PL 23
KAMIL SZUMNY PL 23
MAREK SZYMANEK PL 23
CYPRIAN ŚWIDERSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
DAWID TYRKO Tak PL 23
MARCIN WRUCHA PL WATAHA ENDURO TEAM 23
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 36 (Opłaconych: 12)
MS - Mężczyzna Senior
MICHAŁ BABIJ PL WATAHA ENDURO TEAM 23
KASJAN BALAWEJDER PL HORIZON BIKES 23
MATEUSZ BALIŃSKI PL KELLYS OSHEE RACING 23
MACIEK BARAN PL HORIZON BIKES 23
KRZYSZTOF BIERNACKI PL 23
ARTUR BYSZKO PL 23
JAKUB CHODYRA PL 23
MARIUSZ CHOIŃSKI PL FLOW \' N \' ROLL 23
MICHAŁ CICHY PL 23
MIKOŁAJ CZOPIK Tak PL BORN2BIKE 23
MACIEJ DOBROWOLSKI PL 23
KRZYSZTOF DOMINIK PL 23
TOMASZ DZIECHCIARZ PL SHARKIE DIVISION 23
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS 23
JAKUB GAŁASZEK PL 23
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM 23
PAWEŁ GAWRONEK PL 23
BARTOSZ GIEMZA PL KELLYS OSHEE RACING 23
TOMASZ GRABOŃ Tak PL 23
GRZEGORZ GRABOŃ PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
JANUSZ GRUDA PL GRUDA.COM.PL 23
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL FUTURE VISION OPTYK 23
MICHAL GUZY PL 23
SZYMON HAMERLAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL 23
JAN HAVELKA CZ 23
KRZYSZTOF HERMAN PL EPO RIDERS 23
JAKUB HOŁYSZ PL 23
WOJCIECH JAROSZ Tak PL 2J ENDURO TEAM 23
RAFAŁ JAROSZ Tak PL 2J ENDURO TEAM 23
ROBERT JARZYNKA PL ASE TEAM 23
PIOTR JAŚKIEWICZ PL ZRYCIOLE MTB 23
MARCIN JOŃCZYK Tak PL 23
ADAM KABATA Tak PL 23
MARTIN KASMAN SK 23
BARTŁOMIEJ KASZYŃSKI PL 23
TOMASZ KĄDZIOŁKA PL 23
BARTLOMIEJ KISZALA Tak PL 23
BERNARD KLIMCZAK Tak PL CIKLO TEAM 23
ADAM KLIŚ PL 23
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS 23
BARTEK KOWALSKI Tak PL JIMISPORT.PL 23
DAMIAN KUJAWA PL 23
PIOTR KUŹMIŃSKI PL 23
MARCIN LASZCZAK PL WOLVES ENDURO TEAM 23
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL 23
ŁUKASZ ŁOSOŃ PL FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM 23
JAKUB ŁUKASZEWSKI PL 23
JACEK MAGIERA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
DARIUSZ MAJ PL FLOW \' N \' ROLL 23
JERZY MAKARA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
JACEK MAŁASZKIEWICZ PL ROWEROWYBAZAR.COM.PL 23
PAWEŁ MAREK Tak PL CIKLO TEAM 23
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS OSHEE RACING 23
MICHAŁ MICHNOWICZ PL TWR 23
GRZEGORZ MLEKODAJ PL ESKIMOO RACING TEAM 23
MATEUSZ MOCEK Tak PL 23
MARCIN MOTYKA PL ENDURO24 23
PIOTR NIEDBAŁ PL 23
OLAF ODZIOMEK Tak PL HORIZON BIKES 23
KRZYSZTOF PACHOWICZ Tak PL KRW LIMANOWA 23
MARCIN PAŁKA PL BIKEBOARD 23
KAROL PAŚ PL 23
MICHAŁ PAWELSKI Tak PL 23
MICHAŁ PAŹDZIOREK PL EPO RIDERS 23
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
WALDEMAR PIELA PL 23
MICHAŁ PIETRZYK PL 23
MAREK PINTA Tak PL 23
MATEUSZ PŁONKA PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
DANIEL POKORNÝ SK 23
SŁAWOMIR POLOK PL 23
MICHAŁ POPOWSKI PL HORIZON BIKES 23
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
MARCIN ROT PL KELLYS OSHEE RACING 23
KONRAD ROŻKIEWICZ PL ESKIMOO RACING TEAM 23
STANISŁAW RUSNAK Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
MATEUSZ RYDZKOWSKI PL 23
MAREK RYŁKO PL AQUILA WADOWICE 23
KRZYSZTOF SARGA PL 23
BARTOSZ SATOŁA Tak PL 23
PIOTR SAWERA PL ENDURO BESSSPINY 23
MATEUSZ SETKOWICZ PL FLATLANDERS 23
GRZEGORZ SIDZINA PL HTC HUSSARIA 23
PAWEŁ SOJKA PL 23
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI PL 23
MAREK SUCHOCKI PL ENDURO BESSSPINY 23
JAKUB SUCHOCKI PL SWR SANOK 23
RYSZARD SYRYCZYNSKI PL 23
MICHAŁ SZADE PL 23
WOJCIECH SZLACHTA PL 23
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM 23
ŁUKASZ SZYMCZUK PL WHYTE TEAM 23
SZYMON TWARDAK PL THE TRAIL 23
MACIEJ WOJTOWICZ PL ENDURA-BIKE DOCTOR 23
BARTEK WOLIŃSKI PL 23
MAREK WOLSKI PL AMK GLIWICE 23
KAMIL WÓJCIK PL 23
LUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA 23
DARIUSZ WYDERA PL 23
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT 23
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL 23
MACIEJ ZAPIÓR PL 23
SZYMON ZIARNIK Tak PL 23
ROBERT ZIOŁO PL 23
MARCIN ZWOLIŃSKI PL 23
DOMINIK ŻUREK Tak PL COLLAB STUDIO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 107 (Opłaconych: 33)
MM - Mężczyzna Masters
MAREK ADAMSKI PL KITEGURU.PL 23
BARTOSZ BARON Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL 23
PIOTR DOBRZAŃSKI PL 2B ENDURO TEAM 23
WITEK DREXLER PL 23
ANDRZEJ FILAS Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
ŁUKASZ GRADEK PL 23
JAKUB JONKISZ PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
TOMASZ KASPRZAK Tak PL AKADEMIA ROWEROWA ENDURO 23
BARTEK KOZŁOWSKI Tak PL MAXXIS 23
PAWEŁ KRYSZAK PL ZRYCIOLE MTB 23
JERZY KWAŚNY PL MGM 23
WOJCIECH LISZKA PL ZRYCIOLE MTB 23
ARTUR MATYAS PL 23
DAWID MÓL Tak PL KRW LIMANOWA 23
SZYMON NOWACKI Tak PL 23
RAFAŁ OLSZEWSKI PL 23
PAWEŁ ONUSZKANICZ PL FAMILY BIKE TEAM 23
JACEK PIOTROWSKI PL WOLVES ENDURO TEAM 23
PIOTR POLAK PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
DARIUSZ PUDA PL WOLVES ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF SEWERYN PL 23
DAMIAN TAUT PL 23
GRZEGORZ ŻYTKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 24 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 52)