Enduro Trails ( 24.06 - Prolog, 25.06 - Zawody): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
KATARZYNA BUREK Tak PL AZS AWF WARSZAWA 23
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
SYLWIA DĄBROWSKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
ELŻBIETA FIGURA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
JANA HORÁKOVÁ Tak CZ COMMENCAL FDF TEAM 23
SYLWIA KATANA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
KLAUDIA KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
SYLWIA KRUCZEK PL 23
ANNA KULPA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
ALEKSANDRA MACIEJCZYK Tak PL HORIZON BIKES 23
EWELINA MIODOŃSKA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MARTYNA PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
ANNA SOJKA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
AGATA STAMM Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 15 (Opłaconych: 11)
MJ - Mężczyzna Junior
VOJTĚCH BLÁHA CZ 23
JAN BRONCZEK Tak CZ GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 23
ANDRZEJ BUŃDA Tak PL 23
MICHAL DENDYS PL ABC AREK BIKE CENTER 23
SEBASTIAN FLORYSIAK PL 23
JAKUB GĄSIENICA PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
ARKADIUSZ HOLEWIK PL KELLYS OSHEE RACING 23
MICHAŁ JAŁOWIEC PL 23
IGOR JASKE Tak PL 23
MARCIN KARPĘCKI Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
MATEUSZ KASPEREK Tak PL KELLYS OSHEE RACING 23
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
KONRAD KUBICA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MICHAŁ KULPA PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF PUDA Tak PL 23
JAKUB RATAJCZAK Tak PL KELLYS OSHEE RACING 23
ROBERT SEMIK PL ENDURO24 23
KRZYSZTOF SIUDA Tak PL 23
MAX SUROWIEC Tak PL 23
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
DAWID TYRKO Tak PL 23
MATEUSZ WANDZEL Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
MARCIN WRUCHA Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 23
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 25 (Opłaconych: 17)
MS - Mężczyzna Senior
MARCIN ADAMOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ BABIJ PL WATAHA ENDURO TEAM 23
PIOTR BACHTA Tak PL SHARKIE DIVISION 23
MATEUSZ BALIŃSKI PL KELLYS OSHEE RACING 23
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
KRYSTIAN BIAŁKA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
WOJCIECH BŁUŚ Tak PL 23
MICHAŁ BODZON Tak PL 23
MARCIN BOGDAŃSKI Tak PL 23
MACIEJ BOROWIEC Tak PL 23
TOMASZ BUSZEWSKI PL BIKEHEAD 23
PAWEŁ BYRSKI Tak PL 23
KAMIL BYRTEK PL WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL 23
ARTUR BYSZKO PL 23
JAKUB CHODYRA PL 23
MARIUSZ CHOIŃSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF DOMINIK Tak PL 23
MIŁOSZ DZIUBECKI PL GRUBY WIÓR 23
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS 23
PAWEŁ FROŃ Tak PL 23
JIŘÍ FRÝŽELKA CZ 23
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM 23
BARTOSZ GIEMZA PL KELLYS OSHEE RACING 23
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL 23
ŁUKASZ GOŁDYN PL 23
TOMASZ GRABOŃ Tak PL 23
GRZEGORZ GRABOŃ PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
DARIUSZ GRUDNIEWSKI PL FUTURE VISION OPTYK 23
BARTOSZ GRUZLEWSKI Tak PL MSPORT WILDRIDERS 23
IGOR HALLALA PL 23
SZYMON HAMERLAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL HORIZON BIKES 23
KRZYSZTOF HERMAN Tak PL EPO RIDERS 23
LUBOS HLADKY SK 23
KAMIL HORENSKÝ Tak CZ 23
JEREMIASZ JAKIELASZEK PL SHARKIE DIVISION 23
PAWEŁ JANICKI Tak PL 23
SZYMON JANIK PL BIKEBOARD 23
MARCIN JANUSZEWICZ PL TERMOS TEAM 23
MARCIN JATKOWSKI PL ESKIMOO RACING TEAM 23
MARCIN JOŃCZYK Tak PL 23
ALEKSANDER JÓZKOWICZ Tak PL 23
ZIEMOWIT JUROSZEK PL 23
ADAM KABATA Tak PL 23
MARTIN KASMAN SK 23
PAWEŁ KASPRZYK Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
TOMASZ KĄDZIOŁKA Tak PL 23
BERNARD KLIMCZAK Tak PL CIKLO TEAM 23
JAKUB KŁOPOCKI PL POZNAŃ FREERIDE CREW 23
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS 23
ADAM KOZIEŁ PL 23
RAFAŁ KRUCZKOWSKI Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
RAFAŁ KUBIESA Tak PL 23
MACIEJ KUCBORA PL VELOPROJEKT 23
PIOTR KUŹMIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ LACHOWSKI Tak PL 23
MARCIN LASZCZAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
RAFAŁ LEDWOŃ Tak PL GRUBY WIÓR 23
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL 23
ŁUKASZ ŁOSOŃ Tak PL FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM 23
JACEK MAGIERA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
DARIUSZ MAJ Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
JERZY MAKARA PL 2B ENDURO TEAM 23
MARCIN MAŁASIEWICZ Tak PL T-BIKE.PL 23
JACEK MAŁASZKIEWICZ PL BORN2BIKE 23
KACPER MARCINIAK Tak PL 23
PAWEŁ MAREK Tak PL CIKLO TEAM 23
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS OSHEE RACING 23
HUBERT MICHALEC Tak PL 23
MICHAŁ MICHNOWICZ PL TWR 23
SZCZEPAN MIREK Tak PL 23
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
MARCIN MOTYKA PL ENDURO24 23
MILAN MYSIK Tak CZ 23
OLAF ODZIOMEK Tak PL HORIZON BIKES 23
MARCIN PAŁKA Tak PL BIKEBOARD 23
MICHAŁ PAWELSKI PL 23
KRZYSZTOF PAWLUSIAK PL WATAHA ENDURO TEAM 23
MICHAŁ PAŹDZIOREK Tak PL EPO RIDERS 23
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
MAREK PINTA Tak PL 23
JAKUB PINTA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MATEUSZ PŁONKA PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
DANIEL POKORNÝ SK 23
MICHAŁ POPOWSKI PL 23
MICHAL PROKOP CZ 23
WOJCIECH PUCHAŁKA Tak PL 23
PAWEL RACULT Tak PL HTC HUSSARIA 23
MATEUSZ RĄCZKA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
PAWEŁ RECZEK Tak PL 23
JAKUB REGULSKI PL LIVETORIDE/ROWERY-LOMIANKI.PL 23
ŁUKASZ ROMIK PL ENDURO BESSSPINY 23
ŁUKASZ ROSTKOWSKI Tak PL 23
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
STANISŁAW RUSNAK Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD 23
TOMASZ SALACHNA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF SARGA Tak PL 23
BARTOSZ SATOŁA Tak PL 23
PIOTR SAWERA Tak PL ENDURO BESSSPINY 23
MARCIN SCHEFFLER Tak PL 23
GRZEGORZ SIDZINA Tak PL HTC HUSSARIA 23
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak PL 23
LESZEK STĘCZNIEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ STĘCZNIEWSKI Tak PL 23
KAROL STĘŻAŁY PL 23
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak PL 23
MAREK SUCHOCKI Tak PL ENDURO BESSSPINY 23
VOJTĚCH ŠVÁN Tak CZ 23
WOJCIECH SZLACHTA Tak PL 23
SLAVOMÍR SZMIGIELSKI Tak CZ KOLA VÍŠEK 23
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM 23
ŁUKASZ SZYMCZUK Tak PL WHYTE TEAM 23
KAMIL TEOFILEWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ TROJAK Tak PL 23
JURAJ UHLARIK SK 23
MIREK URBANOWICZ Tak PL MSPORT WILDRIDERS 23
MATĚJ VIŠNOVSKÝ Tak CZ 23
MILAN VITEK CZ 23
MATEJ VITKO SK 23
MARCIN WALCZYK Tak PL 23
ARTUR WIECHEĆ Tak PL 23
ZBIGNIEW WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL ENDURA-BIKE DOCTOR 23
MAREK WOLSKI PL 23
PAWEŁ WOŹNICZKA Tak PL 23
LUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA 23
DARIUSZ WYDERA PL 23
MATEUSZ WYPYCH Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT 23
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ ZATOR PL 23
ARKADIUSZ ZIAJA Tak PL 23
SZYMON ZIARNIK Tak PL 23
MACIEJ ZIELIŃSKI Tak PL 23
MARCIN ZIELIŃSKI Tak PL 23
DOMINIK ŻUREK Tak PL COLLAB STUDIO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 136 (Opłaconych: 93)
MM - Mężczyzna Masters
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL 23
MILAN CIZINSKY Tak CZ BIKEZONE.CZ PIVOT 23
JANUSZ CZAJKA PL 23
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
PETER DRABIK SK KHC KAKTUS BIKE 23
ANDRZEJ FILAS PL ESKIMOO RACING TEAM 23
ŁUKASZ GRADEK Tak PL 23
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
TOMASZ HEFCZYC Tak PL 23
PETR HYNČICA CZ 23
RAFAŁ KANICZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
WOJTEK KONIUSZEWSKI Tak PL TOTALBIKES 23
DAWID MÓL PL KRW LIMANOWA 23
RAFAŁ OLSZEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ ONUSZKANICZ PL FAMILY BIKE TEAM 23
JACEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
PIOTR POLAK Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY 23
CHRISTIAN PROKOP Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
DARIUSZ PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF SEWERYN PL 23
MICHAŁ SIUTA PL 2B ENDURO TEAM 23
DAMIAN TAUT PL 23
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI Tak PL BORN2BIKE 23
GRZEGORZ ŻYTKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 25 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 201 (Opłaconych: 135)