Enduro Trails: prolog - 01.06, OS - 02.06: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K15+ - Kobiety 15 lat +
KATARZYNA BUREK Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 23
DANIELA CHLÍBKOVÁ Tak CZ REDPOINT 23
KAROLINA CHRAPEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
SYLWIA DĄBROWSKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
ANDREA DRENGUBAKOVA Tak CZ 23
DOMINIKA DURČÁKOVÁ Tak CZ KROSS ENDURO TEAM 23
SYLWIA JASZCZAK Tak PL NORDBIKE RYBNIK 23
DOROTA JURANEK Tak PL MAMBA ON BIKE 23
KLAUDIA KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
KATARZYNA KOPACZ Tak PL 23
ANNA KULPA Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 23
IWONA KURCZAB Tak PL TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA BY KELLYS 23
EWELINA MIODOŃSKA PL 2B ENDURO TEAM 23
MAJA MŚCIWUJEWSKA Tak PL 23
MARTYNA PUDA Tak PL TREK BIELSKO RACING 23
ANNA SOJKA Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 23
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
ANIA ŚWIRKOWICZ Tak PL 23
KALINA TOMASZUK Tak PL 23
NIKOLA VARÁČKOVÁ Tak SK KZC BYTČA 23
MARTA WESOŁOWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K15+: 22 (Opłaconych: 21)
M15-20 - Mężczyźni 15-20 lat
MAXIM ADAMI Tak CZ NORCO BICYCLES CZ 23
TOMAS ADAMI Tak PL NORCO BICYCLES CZ 23
PAWEŁ ARCHACKI Tak PL 23
VOJTĚCH BLÁHA Tak CZ 23
PIOTR BOGDAŁ Tak PL 23
JAKUB CIUS Tak PL 1 DYWIZJON LOTNICZY 23
MICHAL DENDYS Tak PL 23
KAJETAN DZIEMBOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ FELIŃSKI PL 23
JAKUB GĄSIENICA Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 23
STEFAN HLAWICZKA Tak CZ 23
ANTONI KABZIŃSKI Tak PL HORIZON BIKES 23
MARCIN KARPĘCKI Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 23
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MARCEL KOZIŃSKI Tak PL 23
KONRAD KUBICA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
SIMON LUNDBLAD Tak SE GÖTEBROGS STIGSCYKLISTER 23
SEBASTIAN MACURA Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 23
MAKSYMILIAN MARUSA Tak PL 23
EMIL MELKERSSON Tak SE HUNNEBERGS SPORT OCH MOTIONSKLUBB 23
MACIEJ MIŁEK Tak PL ROWEROWE PODHALE 23
KRZYSZTOF MROŻEK PL 23
WIKTOR MUSIALIK Tak PL 23
PATRYK PAWLUSIAK Tak PL 23
MACIEK PINDEL Tak PL TREK BIELSKO RACING 23
WIKTOR SAWICZ Tak PL 23
JAKUB SEIDEL Tak PL 23
ANDRZEJ SMERECZYŃSKI Tak PL ROWEROWE PODHALE 23
JAKUB STASZEK PL 23
MAX SUROWIEC PL 23
PAWEL SYMULA Tak PL 23
JAKUB SZOREK PL 23
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO 23
DAWID TYRKO Tak PL 23
MARCIN WRUCHA Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 23
KUBA ŻBIKOWSKI Tak PL 23
JAN ŻOŁDAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M15-20: 37 (Opłaconych: 31)
M21-39 - Mężczyźni 21-39 lat
ALAN ALTDORF Tak PL 23
ROLANDS ATVARS Tak LV 23
MICHAŁ BABIJ Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 23
MATEUSZ BALIŃSKI Tak PL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 23
LAURITZ BÄRENFÄNGER Tak PL 23
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
GRZEGORZ BEM Tak PL 23
EMILS BERGS Tak LV 23
KRYSTIAN BIAŁKA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MARCIN BOGDAŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ BRODOWSKI Tak PL 23
MICHAEL BRULZ Tak AT 23
ŁUKASZ BURY Tak PL 23
ARTUR BYSZKO PL 23
JAKUB CHODYRA Tak PL 23
JAN CZAUDERNA Tak PL 23
MIKOŁAJ CZOPIK Tak PL 23
KRZYSZTOF DOMINIK Tak PL 23
SZCZEPAN DONIEC Tak PL 23
ACHILLES DROZDEK Tak PL MINISTERSTWO KLAWEGO ŻYCIA 23
JAN DUDA Tak PL 23
KAMIL DZIADOSZ Tak PL JEDZIE KSIĄDZ NA KARUZELI 23
TOMASZ DZIECHCIARZ PL SHARKIE DIVISION 23
TOMASZ DZIUBAN Tak PL BIKESHOP ENDURO MTB TEAM 23
ANDRIS FLUGRĀTS Tak LV 23
CSABA FODOR Tak HU HYPNO RACING TEAM 23
MICHAŁ FOGELMAN PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 23
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS 23
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM 23
PRZEMYSŁAW GŁĄBEK Tak PL 23
TOMASZ GRABOŃ Tak PL 23
GRZEGORZ GRABOŃ Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 23
ŁUKASZ GRADEK PL 23
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL FUTURE VISION OPTYK 23
SZYMON HAMERLAK Tak PL 23
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
LESZEK HOFFMANN Tak PL 23
BARTŁOMIEJ HOŁUJ Tak PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 23
JAKUB HOŁYSZ PL 23
SZYMON JANIK Tak PL BIKEBOARD 23
MARIUSZ JAREK Tak PL TREK BIELSKO RACING 23
DAMIAN JAROMIN PL 23
ROBERT JARZYNKA Tak PL ROWEREM 23
BARTEK JASKIERNIA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW JASKOT PL MSPORT WILDRIDERS 23
MARCIN JATKOWSKI Tak PL OGIEN Z DUPY 23
MARCIN JOŃCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ JURECZKA PL 23
ADAM KABATA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KANIK Tak PL MUD & ROOTS 23
MARTIN KASMAN SK MTBIKER.SK 23
PAWEŁ KASPRZYK Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
JAN KILIŃSKI Tak PL 23
BARTLOMIEJ KISZALA Tak PL 23
JAKUB KŁOPOCKI Tak PL POZNAŃ FREERIDE CREW 23
KRZYSZTOF KŁOS Tak PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 23
MARTIN KNAPEC SK 23
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS 23
JAKUB KOŃCZAK Tak PL 23
PIOTR KOPACZ Tak PL PIWO TO MOJE PALIWO 23
PRZEMYSŁAW KOSINSKI Tak PL 23
BARTEK KOWALSKI Tak PL JIMISPORT.PL 23
BARTOSZ KRENCIK Tak PL HCFR 23
RAFAŁ KRUCZKOWSKI PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
SEBASTIAN KUBSKI Tak PL 23
JUUSO KUJANPÄÄ Tak PL 23
TOMASZ LACHOWSKI PL 23
PETR LETÁK Tak CZ WHYTE TEAM 23
KAMIL LISICKI PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 23
ADAM ŁOJEWSKI Tak PL 23
SZYMON ŁUDZIK Tak PL JEDZIE KSIĄDZ NA KARUZELI 23
SEWERYN MACURA Tak PL JEDZIEMY SWOJE RACING TEAM 23
MAREK MACURA Tak PL 23
DARIUSZ MAJ Tak PL SHARKIE DIVISION 23
JERZY MAKARA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
MICHAŁ MALINOWSKI Tak PL 23
PETR MALÝ Tak CZ MALOCH RACING TEAM 23
JACEK MAŁASZKIEWICZ Tak PL BORN2BIKE 23
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS BIKE 23
AGNIS MATISANS Tak LV 23
MARCIN MAZIARZ Tak PL 23
JAKUB MIGURSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF MITKA Tak PL 23
MATEUSZ MOCEK Tak PL 23
MARCIN MOCZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
ADAM MOSKAL Tak PL IBIS CYCLES BEASTIE RACE TEAM 23
MARCIN MOTYKA PL MARIN BIKES POLSKA 23
PAWEŁ MRÓZ Tak PL 23
MILAN MYSIK Tak CZ 23
TOMÁŠ NOVOSÁD Tak CZ MALOCH RACING TEAM 23
SERGIUSZ NOWAK Tak PL 23
MARIUSZ OCHMANSKI Tak PL 23
OLAF ODZIOMEK Tak PL HORIZON BIKES 23
GUSTS OSMUCNIEKS Tak LV 23
IMRE OSTORHAZI Tak HU 23
KRZYSZTOF PACHOWICZ Tak PL KRW LIMANOWA 23
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM 23
BARTOSZ PAŁKA Tak PL PUCHAŁKA BIKE 23
MARCIN PAŁKA Tak PL BIKEBOARD 23
DAWID PAŁKA Tak PL KRW LIMANOWA 23
KAROL PAŚ Tak PL 23
JAKUB PEKAŘ Tak CZ KROSS ENDURO TEAM 23
ARKADIUSZ PERIN Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 23
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ENDURO TEAM 23
WALDEMAR PIELA PL 23
MARIUSZ PIETRUSA Tak PL 23
MICHAŁ PIETRZYK PL 23
JAKUB PINTA Tak PL TREK BIELSKO RACING 23
MACIEJ PŁOCKI Tak PL NIEDZIELNI JEŹDŹCY 23
MATEUSZ PŁONKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
MATEUSZ PŁONKA Tak PL ---- 23
DOMINIK PŁONKA Tak PL 23
DANIEL POKORNÝ Tak SK 23
MICHAŁ POPOWSKI Tak PL DUUST RACING 23
KAMIL PRUCIA Tak PL 23
MATEUSZ PTASZKIS PL VENTOLIN ENDURO TEAM 23
KRZYSZTOF PUDA Tak PL 23
PAWEL RACULT Tak PL HTC HUSSARIA 23
JAN RADZKI Tak PL 23
MATEUSZ RĄCZKA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
LUKAS REINER Tak AT 23
ŁUKASZ ROSTKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ RYNKIEWICZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
PRZEMYSŁAW RYŚ PL 23
WOJTEK SANDER Tak PL CITYZEN POZNAŃ 23
KRZYSZTOF SARGA PL 23
MATEUSZ SETKOWICZ Tak PL FLATLANDERS 23
GRZEGORZ SIDZINA PL HTC HUSSARIA 23
SZYMON SKOWRONSKI Tak PL 23
DIDZIS SLAIDINS Tak LV 23
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak PL ŃETYPOWY TEAM 23
VOJTĚCH ŠVÁN CZ 23
ANDRII SVYRYDOVSKYI Tak UA 23
ZBYNĚK SYPTÁK CZ 23
JIRI SZABO Tak PL SPOKE.CZ 23
WOJCIECH SZLACHTA PL ROWEROWY TATA 23
ŁUKASZ SZYMCZUK Tak PL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 23
PIOTR ŚMIECHOWICZ Tak PL 23
JAN ŚWIĘCH Tak PL KROSS STAFF TEAM 23
PATRYK TALAGA Tak PL MARIN BIKES POLSKA 23
ŁUKASZ TALAR Tak PL KRW LIMANOWA 23
HUBERT TATAR Tak PL 23
PŘEMEK TEJCHMAN Tak CZ 23
KAROL TOMCZAK Tak PL 23
KAROL TRZCIŃSKI Tak PL KROSS STAFF TEAM 23
MARCIN ULASIUK Tak GB MUD & ROOTS 23
HENRIJS VIMBA Tak LV 23
IVARS VOLODKO Tak LV 23
MARCIN WALCZYK Tak PL 23
MARCIN WARDZICHOWSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
JAKUB WICHER Tak PL ELEMELEDUDKI RACING TEAM 23
JAKUB WOJNAR Tak PL 23
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
JAN WOŹNICKI Tak PL 23
PAWEŁ WOŹNICZKA Tak PL 23
MACIEJ WÓJCIAK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
ŁUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA 23
MATEUSZ WYPYCH Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
WOJCIECH WYWIAŁ Tak PL 23
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT 23
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM 23
PETER ZAKOVSKY CZ 23
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ ZATOR Tak PL BIKESHOP ENDURO MTB TEAM 23
MACIEJ ZEMBAL Tak PL 23
SZYMON ZIARNIK Tak PL 23
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI PL 23
MICHAŁ ZWONEK Tak PL 23
ŁUKASZ ZWONEK Tak PL 23
JAKUB ŻAK Tak PL 23
DOMINIK ŻUREK Tak PL KRAKOWSKIE SINGLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M21-39: 173 (Opłaconych: 146)
M40+ - Mężczyźni 40 lat +
ROMAN ADAMI CZ NORCO BICYCLES CZ 23
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
BIRGIT BRAUMANN Tak AT 23
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
VÁCLAV CHLÍBEK Tak CZ REDPOINT 23
MARIUSZ CHOIŃSKI PL SHARKIE DIVISION 23
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
PETER DRABIK SK 23
ANDRZEJ FILAS PL ESKIMOO RACING TEAM 23
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
MARCEL ISKRA Tak PL MUD & ROOTS 23
TOMASZ IWACHÓW PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGDAN JAKUBIEC Tak PL 23
MICHAŁ JOZKOWICZ PL DIVERSEY TEAM 23
KRYSTIAN KALICKI Tak PL 23
RAFAŁ KANICZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
GÁBOR KOLLÁR Tak HU 23
TOMASZ KORCZYK Tak PL 23
BARTEK KOZŁOWSKI Tak PL 23
ROMAN KWAŚNY Tak PL TREK BIELSKO RACING 23
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak PL OGIEN Z DUPY 23
DAWID MÓL PL KRW LIMANOWA 23
JAROSŁAW NETTER Tak PL 23
SZYMON NOWACKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
RAFAŁ OLSZEWSKI PL 23
JACEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
PIOTR POLAK PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 23
CHRISTIAN PROKOP Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
DARIUSZ PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
PIOTR RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 23
ADAM SEIDEL Tak PL 23
KRZYSZTOF SEWERYN PL 23
MICHAŁ SIUTA Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
ROBERT STASIK Tak PL 2B ENDURO TEAM 23
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM 23
AREK TRZCIŃSKI Tak PL KROSS STAFF TEAM 23
ROMĀNS VOIČENKO Tak LV VORO RACING TEAM 23
RAFAŁ WISZNIEWSKI PL 23
RAFAŁ WYPIÓR Tak PL TOTALBIKES 23
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI Tak PL BORN2BIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40+: 43 (Opłaconych: 31)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 275 (Opłaconych: 229)