Finał Sezonu HBA - Runda Spadających Liści: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Kategoria M2
FILIP BAGIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX 23
RAFAŁ BERG PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 23
MAREK BEŚKA Tak PL 23
MATEUSZ BIRECKI PL NASZ BASKET TEAM 23
KRYSTEK BUBULA Tak PL 23
MATEUSZ CIAPAŁA Tak PL CYCLISMO 23
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
PATRYK GIERACKI Tak PL HBA 23
DAWID GIERACKI Tak PL 23
JAKUB GIERLIK PL GKR GOSTYŃ 23
ANDRZEJ GIL PL 23
KAROL GRUBIAK Tak PL 23
ADAM GRZESZCZAK PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 23
DOMINIK JANECZKO Tak PL OŚ RACING TEAM 23
ŁUKASZ JANIC Tak PL STC STARGARD 23
MATEUSZ KOWALEWSKI PL BRT WROCŁAW 23
TOMASZ LAHUS Tak PL 23
JAKUB LITWINOWICZ PL OŚ RACING TEAM 23
JAKUB MARCZEWSKI PL KROSS EURO-ROWER.PL 23
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
DAMIAN MIELA Tak PL 23
MAREK MIŚKIEWICZ Tak PL STC STARGARD 23
RICHARD NIKOLAIENKO PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 23
TOMASZ OPALIŃSKI PL 23
PAWEŁ PAC Tak PL 23
JAKUB PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
KACPER PÓŁTORAK PL KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 23
MICHAŁ PUSTUŁA Tak PL HBA 23
MATEUSZ RÓŻYCKI Tak PL CYKLOMANIACY 23
ŁUKASZ SWATOWSKI PL 23
PAWEŁ SZÓSTKA Tak PL HBA 23
TOMASZ SZRAJBER PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
ROBERT SZTUR Tak PL 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL QUEST ACT 23
JAN ZALEWSKI Tak PL HBA 23
WOJTEK ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 38 (Opłaconych: 23)
M3 - Kategoria M3
MICHAŁ ANTOSZ PL MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 23
TOMASZ ARMUŁA PL 23
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSLAW BLOCH PL LCT PROJEKT 23
KRYSTIAN BŁASZCZAK PL ZGRUPKA TEAM 23
PAWEŁ BUGANIUK PL 23
DOMINIK BUKOWSKI PL OSTRE KOŁO 23
PAWEŁ BURY Tak PL SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 23
BARTLOMIEJ CIEPAJ PL 23
MACIEJ CIEPŁY Tak PL 23
JAROSŁAW CZARNECKI PL SHIMANO POLSKA 23
RADOSŁAW DUDAJEK Tak PL HBA 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
PAWEŁ HEŚ Tak PL CYCLISMO 23
BARTLOMIEJ HODYL PL STC STARGARD 23
ŁUKASZ HUZARSKI Tak PL HUZARCOM.PL HBA SOBÓTKA 23
DAWID IDZIK Tak PL 23
MICHAŁ IWAN PL BRT WROCŁAW 23
MARCIN JURUSZ Tak PL 23
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ KEGEL PL 23
JAN KŁOS Tak PL 23
MARCIN KOWALEWSKI PL 23
PIOTR KOWALEWSKI PL BRT WROCŁAW 23
RAFAŁ KRÓL Tak PL 23
MICHAŁ KUCHARSKI PL 23
GRZEGORZ KUREK Tak PL 23
DAWID LADYCA Tak PL 1P RACING TEAM 23
JAKUB LASOTA Tak PL 23
MARCIN LATOSZEK PL 23
ARTUR LAZAR PL CICLISMO WROCLAW 23
PAWEŁ LEWAŃSKI PL 23
MICHAŁ LEWOWICKI Tak PL 23
KAROL LIGĘZA Tak PL VERGE 23
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
JACEK MARCINIAK Tak PL HBA 23
BARTŁOMIEJ MARCZEWSKI PL METABO TORA BIKE 23
ADAM MARKIEWICZ Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
OLEKSII MIKHANCHUK UA CICLISMO WROCLAW 23
OLEKSII MIKHANCHUK Tak PL 23
SEBASTIAN MITRĘGA Tak PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 23
HENRYK MSZYCA Tak PL 23
MICHAL NIEMCZUK PL 23
TOMASZ PASTERNAK Tak PL HBA 23
KONRAD PAWLAK Tak PL 23
PIOTR PAWŁOWSKI PL HBA 23
PAWEŁ PERKOWSKI PL MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 23
PAWEŁ PIRÓG Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 23
KRZYSZTOF STEFANIAK PL ZGRUPKA TEAM 23
WOJCIECH STRZEMIŁOWSKI Tak PL STC STARGARD 23
BARTOSZ SZYNAL PL 23
ROBERT TACIAK PL WROCŁAW TRIATHLON TEAM / NOKIA 23
ŁUKASZ TREPKA Tak PL 23
DOMINIK WALIGÓRA Tak PL CRANBERRY TEAM 23
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 23
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK Tak PL 23
GRZEGORZ WŁODARCZYK Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
EMIL ZIELIŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ZIENKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 62 (Opłaconych: 37)
M4 - Kategoria M4
WIT BENSARI PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
SLAWOMIR BOGUSZ PL ELOVELO RIDERS 23
MACIEJ BYCH Tak PL 23
WOJCIECH CARYK Tak PL 23
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL 23
ARTUR CIOCH Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
ADAM CUCH Tak PL 23
ADAM DRZAS PL CICLISMO WROCLAW 23
TOMASZ FILIPIAK Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
JERZY GROBELNY Tak PL 23
PIOTR JUSKOWIAK Tak PL 23
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
RAFAŁ KOWALSKI PL 23
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ KOZOŁUB Tak PL 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL SOBÓTKA 23
TOMASZ LAUNER PL RUN TOLA RUN 23
KRZYSZTOF LECH Tak PL 23
DANIEL LINDNER Tak PL KTNSZ HELLENA 23
GRZEGORZ MARCINIAK Tak PL 23
MICHAŁ MIAZGA PL 23
JAKUB MROZIEWSKI Tak PL 23
DANIEL OSZCZĘDA PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
RAFAŁ PAŃCZYK Tak PL 23
MARCO PISONI IT 23
LEONARDO POLI Tak PL CICLISMO WROCŁAW 23
WOJTEK POTOCZAK Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
PIOTR PÓŁTORAK PL 23
ROBERT REGNER PL 23
ROBERT SOKÓŁ Tak PL 23
JAROSŁAW SZABLA PL KLEIB -- BRZEG 23
WOJCIECH SZKLARCZYK PL BRT WROCŁAW 23
IRENEUSZ TARASZKIEWICZ Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
TOMASZ TOMCZAK PL 23
ANDRZEJ TUPIK Tak PL 23
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL 23
DAREK WEŁESZCZUK Tak PL 23
JERZY ZAKLUKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
JAN ZUGAJ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 40 (Opłaconych: 26)
M5 - Kategoria M5
BOGDAN BOCIEK Tak PL 23
MAREK GREGOROWICZ PL GK GLIWICE 23
ANDRZEJ KOMINEK PL 23
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 23
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM 23
JACEK MIKULSKI Tak PL 23
PIOTR PAWŁOWSKI Tak PL HBA 23
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM 23
MARIUSZ SZYC Tak PL 23
MAREK WRONA Tak PL HBA 23
PIOTR ZAJĄC Tak PL QUEST ACT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 11 (Opłaconych: 6)
M6 - Kategoria M6
CZESŁAW ANKUDOWICZ Tak PL STC STARGARD 23
ALEKSANDER CUPIAŁ Tak PL 23
JAN CZAPLINSKI PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
MACIEJ JĘDRZEJCZAK PL 23
ZBIGNIEW KAJSER Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
KRZYSZTOF LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI PL KKS TRZEBNICA 23
CZESLAW MOTYL Tak PL 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
RYSZARD WIĄCEK Tak PL 23
RYSZARD WRONA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 8)
M7 - Kategoria M7
TYTUS CZARTORYSKI Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
FRANCISZEK GUSTOWSKI Tak PL 23
BOGDAN ŚCIBISZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2
KATARZYNA BARAN Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
KORNELIA CELER Tak PL CELER NARTY ROWERY LESZNO 23
NATALIA GIERAWSKA Tak PL HBA 23
MARTA GIERLIK PL GKR GOSTYŃ 23
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
KAROLINA MACIEJEWSKA PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
DARIA SKRZYPEK PL ZGRUPKA LUBOŃ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 4)
K4 - Kategoria K4
MAŁGORZATA HOWIS Tak PL STC STARGARD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
Mł M - Młodzik
WIKTOR ADAMCZYK Tak PL HBA 23
KACPER BOJNAROWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ FOLTYN Tak PL HBA 23
BARTOSZ GANDZIAROWSKI Tak PL HBA 23
MATEUSZ KLUBA Tak PL HBA 23
WIKTOR ULATOWSKI Tak PL HBA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii Mł M: 6 (Opłaconych: 6)
Żak M - Żak
MICHAŁ BOROWSKI Tak PL HBA 23
HUBERT DYDNA Tak PL HBA 23
MARCIN MARCINIAK Tak PL 23
LEON NEUBERT Tak PL HBA 23
MARCIN ROGOWSKI Tak PL HBA 23
KACPER SYPOSZ Tak PL 23
MATEUSZ URYGA Tak PL HBA 23
KONRAD WALINIAK Tak PL 23
PATRYK WAWRZYNIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii Żak M: 9 (Opłaconych: 9)
Mł K - Młodziczka
Ilość zgłoszeń w kategorii Mł K: 0
Żak K - Żakini
IGA CIOCH Tak PL HBA 23
JUDYTA TONDER Tak PL 23
ZUZANNA WYSZYŃSKA Tak PL HBA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii Żak K: 3 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 193 (Opłaconych: 125)