Force Maraton MTB Orzesze_2018: Lista zgłoszeń

Mini: 30 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat
SANDRA ADAMCZYK Tak PL SUP-LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 23
KAROLINA BIENER Tak PL 23
JULIA GAJDZIK Tak PL KIWI KLUB MTB 23
MONIKA GALOWY Tak PL KIWI KLUB MTB 23
ALEKSANDRA LACH Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 23
IZABELA MALIKOWSKA Tak PL ADIENT TEAM 23
NATALIA SEIFRIED Tak PL 23
MARTA TUROBOŚ Tak PL HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 9 (Opłaconych: 9)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
MAGDALENA DANIEL Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
MONIKA DAWIDOWICZ Tak PL FREE WAY 23
ANNA FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
MONIKA FRYSTACKA PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KIWI KLUB MTB 23
HALINA GIEMZA Tak PL 23
NATALIA JANICA Tak PL 23
BEATA JANIK Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
SONIA KLICH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANNA KRZYSTECZKO Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
DOROTA MICHALIK Tak PL 23
AGNIESZKA MIKOŚ Tak PL 23
ANNA MŁOCEK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
ANNA PARUZEL Tak PL 23
MARIOLA PIETRAS Tak PL 23
KATARZYNA SKRZYPIEC Tak PL 23
ROKSANA SOBINA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
AGATA STRĄCZKIEWICZ Tak PL 23
KATARZYNA SUCHAJA Tak PL 23
JOANNA TABOR Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
PATRYCJA WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 22 (Opłaconych: 21)
K3 - Kobiety 40 +
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
JOANNA BOREK Tak PL YELLOBIKE 23
EWA DŁUGOSZ Tak PL KIWI KLUB MTB 23
VIOLETTA GEMBALA Tak PL 23
EWA GORZELANY Tak PL HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX 23
ELA HUZIOR Tak PL MORSY BARONA 23
JULITA KAROLIŃSKA Tak PL 23
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA Tak PL 23
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak PL 23
MAGDALENA SILKA Tak PL 23
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 13 (Opłaconych: 11)
M1 - Mężczyźni 16-29 lat
MAREK BINCZAK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
DAWID BLUSZCZ PL 23
STEFAN BOREK Tak PL 23
GRZEGORZ BRODA Tak PL 23
PIOTR BUDZIŃSKI Tak PL LKK LUKS SŁAWNO 23
BARTŁOMIEJ CICHY Tak PL 23
PIOTR CIEŚLA PL 23
DAWID CZEMBOR Tak PL 23
DAWID DŁUGAJ Tak PL 23
MATEUSZ DRABIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
GRZEGORZ DYSZY PL BIKE ATELIER TEAM 23
ALEKSANDER FIDO Tak PL KIWI KLUB MTB 23
MARCIN FUS Tak PL 23
MICHAŁ GARUS PL 23
MATEUSZ GŁOMBIK Tak PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
TOBIASZ GROMOTKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
DOMINIK GRZEGORZYCA PL 23
DAMIAN GRZESICZEK Tak PL KIWI KLUB MTB 23
DAWID GRZESICZEK Tak PL KIWI KLUB MTB 23
MARCIN HALASZ Tak PL 23
ARKADIUSZ HAZUKA Tak PL 23
MARCIN JANECZEK Tak PL 23
SEBASTIAN JASIULEK Tak PL 23
DAWID JONA PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 23
JAN KAFEL Tak PL 23
PAWEŁ KOKOT Tak PL 23
BARTOSZ KRASIŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ KUŚ Tak PL 23
KSAWERY ŁAWNICZAK Tak PL 23
DOMINIK ŁUCKI Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
SZYMON MAKOWSKI Tak PL ELZAB ACTIVE TEAM 23
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
JACEK MARKIEL Tak PL 23
KAMIL MASNICA PL 23
MAŁKOWSKI MATEUSZ Tak PL 23
DAWID MIŚKIEWICZ Tak PL LKK LUKS SŁAWNO 23
JAKUB MIZERA Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
TOMASZ MROWIEC PL 23
GRZEGORZ NIEDZIELKO Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
KEVIN PANIC Tak PL 23
PIOTR PASTERNAK Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
JAKUB PASTERNAK Tak PL 23
FILIP PĚGŘÍM Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
MATEUSZ PIECHA Tak PL 23
RAFAŁ PIONTEK Tak PL 23
ADAM PISZCZEK Tak PL 23
DANIEL PORWOLIK PL YELLOBIKE 23
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
ARTUR RZESZUTKO Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
DENIS SIEWERT Tak PL DECATHLON GLIWICE 23
GRZEGORZ SOWA Tak PL ŻORY 23
PAWEŁ STANISZ Tak PL 23
WOJCIECH STOL Tak PL 23
KONRAD STROJECKI Tak PL 23
KAROL STUDENT Tak PL 23
DAWID SUKIENNIK Tak PL 23
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MATEUSZ SZKUTA Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak PL 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
DAMIAN TWARDZIK Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 23
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak PL 23
MACIĄŻKA WOJCIECH Tak PL 23
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 66 (Opłaconych: 56)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat
DAMIAN BACHNIAK Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 23
PAWEŁ BARON Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 23
MAREK BEREZA Tak PL 23
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak PL 23
PIOTR BIENER Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 23
JAROSLAW BLUSZCZ Tak PL MIKESZ TEAM 23
DAWID BOCHAT Tak PL NORDBIKE RYBNIK 23
SZYMON BORUTA Tak PL SPORTS COACHING MTB TEAM 23
SZYMON CHROMIK Tak PL SPORTS COACHING MTB TEAM 23
TOMASZ CIURAJ Tak PL 23
PIOTR CYROŃ Tak PL MTB JASTRZĘBIE ZDROJ 23
DAMIAN CZEKAJ Tak PL 23
ŁUKASZ CZEPIEL Tak PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 23
RAFAŁ CZUBAK Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
RAFAŁ CZYRWIK Tak PL 23
RDEREDIC DE LEPELEIRE Tak PL 23
JAROSŁAW DOBOSZ Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
DOMINIK DURAJ Tak PL 23
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 23
MARCIN FORAJTER Tak PL 23
MICHAŁ GAŁĄSKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
PAWEŁ GAŁUCH Tak PL 23
WOJCIECH GAMZA Tak PL 23
JANUSZ GAWINKOWSKI Tak PL JA_MA_GA 23
GRZEGORZ GĄSIOR Tak PL NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 23
SZYMON GEMBALA Tak PL 23
WOJCIECH GOROL Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
ANDRZEJ GÓRNIOCZEK Tak PL 23
PIOTR GRUSZCZYK PL 23
TOMASZ GRZEGORSKI Tak PL 23
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 23
MARCIN GWÓŹDŹ Tak PL 23
WOJCIECH HERMA Tak PL 23
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 23
ŁUKASZ JABŁOŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ JAGIEŁA Tak PL 23
EMIL JAKUBCZYK Tak PL 23
BŁAŻEJ JANY Tak PL 23
TOMASZ JASIULEK Tak PL 23
ANDRZEJ JURECZKA Tak PL 23
MARCIN JUZEPCZUK Tak PL 23
ARTUR KALINOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MAREK KAPICA Tak PL 23
MARCIN KASPRZAK PL ŁAZISKA GÓRNE 23
PAWEŁ KASZA Tak PL 23
ROBERT KLIMAS PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 23
JACEK KOSTKA PL ADIENT TEAM 23
MARCIN KOZACZUK Tak PL 23
ŁUKASZ KOZUBEK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
KORNEL KOŹLICKI Tak PL BIKEHUNTER.PL 23
KOZACZUK KRYSTIAN Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KRZYCZMONIK Tak PL 23
ŁUKASZ KRZYSTAŁA Tak PL SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 23
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
REMPEGA KRZYSZTOF Tak PL 23
MIKOŁAJ KUKURBA PL OMNISQUARE ATAKSPORT GLIWICE 23
RAFAŁ KURZOK Tak PL KIWI KLUB MTB 23
KRYSTIAN KWIATKOWSKI Tak PL ŻORSKIEBIKEWARIATY 23
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 23
ŁUKASZ KWIETNIEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ LASKA Tak PL 23
ŁUKASZ LASOTA Tak PL 23
KRZYSZTOF LESZKIEWICZ Tak PL ELZAB ACTIVE TEAM 23
SZYMON LEW Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
DANIEL LIPINSKI PL RUNTEAM PAWŁOWICE 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL SPORTS COACHING MTB TEAM 23
MICHAŁ ŁOŚKO Tak PL 23
KOLORZ ŁUKASZ Tak PL 23
ANDRZEJ MADEY Tak PL 23
PAWEŁ MAZUR PL NUDEL TEAM 23
JAROSŁAW MROWIEC Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
MAREK MROWIEC Tak PL 23
MARCIN MUSIAŁ Tak PL YELLOBIKE 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN MYSZOR PL 23
GRZEGORZ NIESLER Tak PL KIWI KLUB MTB 23
MARCIN NIEWIADOMSKI PL 23
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 23
ŁUKASZ NOWAK Tak PL 23
MARCIN NYCZ Tak PL 23
MARIUSZ OKRUTA PL 23
MICHAŁ OSMAŁEK PL 23
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 23
MARCIN PALIŃSKI Tak PL SUP LIFTING TEAM 23
SEBASTIAN PAŹDZIERNY Tak PL 23
SZYMON PERNAL Tak PL 23
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 23
ŁUKASZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PAWEŁ PIEJAK Tak PL WATAHA SZAJBAJKA 23
JERZY PIEKAR Tak PL 23
PAWEŁ PIĘTA Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
KAMIL PODLEŚ PL 23
GRZEGORZ PODSIADŁY Tak PL 23
PAWEŁ POŁOMSKI Tak PL 23
WOJCIECH PUCHAŁKA Tak PL 23
TOMASZ PYTKA Tak PL 23
MARCIN RIM PL 23
PAWEL ROSINSKI Tak PL ADIENT TEAM 23
PIOTR RUSEK PL MIKESZ TEAM 23
MARCIN RUTKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
PAWEŁ RZEPKA Tak PL 23
ADRIAN RZESZUTKO Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF SALAMON Tak PL 23
PAWEŁ SAS Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MARCEL SEIFRIED Tak PL 23
TOMASZ SIKORA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
PIOTR SKUBISZ Tak PL 23
MARIUSZ SKWARK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 23
ADAM SŁOWIK Tak PL BIKE STORE BIELSKO 23
PAWEŁ STARZYCKI Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
SZYMON STEUER Tak PL 23
GRZEGORZ STUDNIK PL 23
MARCIN SYNAK Tak PL 23
MATEUSZ SZAREK Tak PL 23
DAWID SZCZUCKI PL 23
DAWID SZCZUCKI Tak PL 23
PIOTR SZKOLNY PL ...BEER BIKER KRAPKOWICE 23
ŁUKASZ SZOSTAK Tak PL 23
MARCIN SZYMURA Tak PL 23
MIROSŁAW TABOR Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
PAWEŁ TOCZKOWSKI Tak PL 23
DAWID WAGNER Tak PL 23
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
MARCIN WILKOŁEK Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL 23
DAWID WITA PL ŚWIERKLANY 23
JACEK WOJTAS Tak PL 23
ŁUKASZ WOJTYSIAK PL 23
ANDRZEJ WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW WÓJCIK PL 23
ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 138 (Opłaconych: 118)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat
ARTUR ADAMCZYK Tak PL 23
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
ADAM BANERT PL 23
JACEK BARGLIK Tak PL 23
STANISŁAW BASZCZYŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ BIES Tak PL 23
MARCIN BISKUP Tak PL SUP-LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 23
BOGDAN BLACHA Tak PL 23
MARCIN BLUSZCZ PL MIKESZ TEAM 23
RAFAŁ BOGACKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
GRZEGORZ BROŻEK Tak PL 23
JAROSŁAW CYRAN Tak PL 23
RAFAŁ CYRUS Tak PL 23
GRZEGORZ CZERNER Tak PL 23
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
JAKUB DUDEK Tak PL 23
JANUSZ FARYŚ Tak PL 23
MACIEJ FIAŁKIEWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 23
MAREK GALOWY Tak PL KIWI KLUB MTB 23
JANUSZ GOMOLA Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 23
SŁAWOMIR GRACA Tak PL HCC COMPONENTS 23
TOMASZ JABCZYŃSKI Tak PL 23
ROBERT JANECZEK Tak PL 23
BARTOSZ JANIK Tak PL 23
GRZEGORZ JODŁOWSKI Tak PL 23
DAMIAN JUSZCZUK PL 23
DAMIAN KAGOŃ Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
DAMIAN KAJFASZ Tak PL A BERGER PL 23
ROBERT KARASEK Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MACIEJ KEMPA Tak PL CONTROL-MAX PILCHOWICE 23
GRZEGORZ KEMPNY Tak PL MTB CESAROKI 23
TOMASZ KERCZ Tak PL 23
ZBIGNIEW KISZKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
MAREK KLIMCZAK Tak PL 23
MARCIN KLIMOSZ Tak PL 23
KRZYSZTOF KOLKA PL 23
MARCIN KONIECZNY Tak PL 23
JANUSZ KORNES PL 23
MARCIN KOZAKIEWICZ Tak PL 23
PIOTR KUBICKI Tak PL KIWI KLUB MTB 23
KRZYSZTOF KUCZEK Tak PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 23
LESZEK KURCZOK Tak PL PM BIKE 23
ADAM KURZEJA PL 23
TOMASZ KUTARASINSKI PL HOŁDA TEAM 23
MIROSŁAW LISZKA Tak PL 23
MIROSŁAW LOREK Tak PL MTB CESAROKI 23
MAREK ŁATKA Tak PL 23
TOMASZ ŁUCKI Tak PL 23
TOMASZ MACURA Tak PL 23
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak PL MIKESZ TEAM 23
ADAM MAROSZEK Tak PL SUP LIFTING TEAM 23
MARCIN MAZUR Tak PL 23
PAWEŁ MIESZCZANEK PL KIWI KLUB MTB 23
TOMASZ MIZERA Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MICHAŁ MOL Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ŁUKASZ MOŻDŻEŃ Tak PL 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
ADRIAN NAWROCKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
ARKADIUSZ NAWROCKI Tak PL 23
KRZYSZTOF NIEMIEC PL 23
MARIUSZ NOWOGRODZKI Tak PL 23
ROBERT OBUCHOWSKI Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
ADAM OPIEKULSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM JASTRZĘBIE 23
KRZYSZTOF PANIC Tak PL 23
GRZEGORZ PAWLUSIAK Tak PL 23
ADAM PEŁKA Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
MARIUSZ PIETRAS Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
ROBERT PIETRAS Tak PL 23
ADAM PILCH Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 23
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL 23
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF POPŁAWSKI Tak PL 23
ADAM PORADA Tak PL 23
TOMASZ PYKA Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
JACEK RAJSKI PL 23
MARIUSZ ROWIŃSKI PL 23
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL 23
TOMASZ RUSZKOWSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
BOGDAN SADECKI PL 23
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
GRZEGORZ SAŁATA PL 23
MICHAŁ SERAFIN PL AMBITNI AMATORZY 23
DARIUSZ SLUSARZ Tak PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL KIWI KLUB MTB 23
GRZEGORZ SOBIECKI PL 23
TOMASZ SOBÓTKA Tak PL 23
KYONGJAE SON Tak PL KIWI KLUB MTB 23
ANDRZEJ SOWA PL 23
MAREK STALMACH PL 23
GRZEGORZ STANOWSKI PL 23
ANDRZEJ STEFAN PL ŻORY 23
SYLWEK SUCHAJA Tak PL 23
DARIUSZ SULEJEWSKI Tak PL YELLOBIKE 23
MICHAL SZAJTER Tak PL ZAM-MET TEAM 23
PIOTR ŚCIGAŁA PL JURA BIKE MTB TEAM 23
ARTUR ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE MTB TEAM 23
MIECZYSŁAW ŚLIWKA Tak PL BESKIDY BIKE CLUB 23
DARIUSZ ŚWIERCZYŃSKI PL 23
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 23
JANUSZ WIADERNY Tak PL 23
TOMASZ WILK Tak PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 23
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL ŻORY 23
KRYSTIAN WÓJCIK PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
LESZEK ŻABIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 111 (Opłaconych: 87)
M4 - Mężczyźni 50 +
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 23
PRZEMYSŁAW BOGUŚ Tak PL 23
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 23
KRZYSZTOF BROEKERE Tak PL 23
BOGUSŁAW BRZEŹNY Tak PL 23
DARIUSZ DŁUGOSZ Tak PL KIWI KLUB MTB 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 23
EUGENIUSZ GEMBALA Tak PL 23
GRZEGORZ GŁODEK PL 23
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 23
CZESŁAW GRZEGORZEK Tak PL KTK WANDRUS ŻORY 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
SŁAWOMIR KRUZIŃSKI PL 23
MARIUSZ KUDŁA PL 23
JAN MALIKOWSKI Tak PL 23
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak PL 23
JERZY MAZUR Tak PL 23
KRZYSZTOF MAZUR Tak PL 23
WOJCIECH MUŚ Tak PL GK VIKTORIA RYBNIK 23
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 23
JAROSŁAW ORCZYK Tak PL 23
ZBIGNIEW PACAN Tak PL 23
GRZEGORZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TOMASZ PISAREK Tak PL 23
JAROSŁAW RYCHLICKI Tak PL 23
MARIUSZ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 23
TADEUSZ SPILOK Tak PL 23
LESZEK SZYMCZYK Tak PL 23
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 23
JANUSZ TARNOWSKI Tak PL KIWI KLUB MTB 23
ADAM WIECZOREK PL 23
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 35 (Opłaconych: 30)

Mega: 60 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat
EWA KARCHNIWY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL SILESIABIKES.PL 23
ZUZANNA KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Tak PL SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 23
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
JULIA POŚPIECH Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MAGDALENA ZIELIŃSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39 lat
AGNIESZKA FEĆ Tak PL XC 80 KRAKÓW 23
RENATA OPIEKULSKA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
KATARZYNA PUŹNIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40 +
MARTA BIKSA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 16-29 lat
MACIEJ ABSALON Tak PL 23
FILIP ATŁAS Tak PL 72D WINDSPORT TEAM 23
KRZYSZTOF BADURA Tak PL 23
ANDRZEJ BARYLUK PL TOMAZI BIKE TEAM 23
ADRIAN BIERZA Tak PL 23
ADRIAN BIKSA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
PIOTR BRZÓZKA PL JBG-2 CRYOSPACE 23
MARCIN BUDZIŃSKI Tak PL HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 23
TOMASZ BUDZIŃSKI Tak PL HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 23
DAVID BULAWA Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
PATRYK CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
JAKUB CICHY Tak PL 23
KRZYSZTOF ELWART Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
MARCEL FABIAN Tak PL CST 7R MTB TEAM 23
PIOTR JANDA Tak PL BIKE STORE BIELSKO ŚLĄSK KOLARSKO 23
TOMASZ JANOTA Tak PL 23
PATRYK JAROSZ Tak PL 23
JAN KARASEK Tak PL 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ KOGUCIUK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
KAROL KOGUCIUK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
TOMASZ KOŹLIK Tak PL 23
PIOTR KRAWCZYK PL REAL 64-STO 23
MICHAŁ KWIATEK Tak PL CST 7R MTB TEAM 23
TOMASZ MROWIEC PL FUNDACJA - AKTYWNI 23
MACIEJ MYTNIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
ŁUKASZ TEST PROKSA TEST PL 100% WITAMINY C 23
JAN RYGLEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
SZYMON STAWOWY PL 23
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
ROBERT TROSZOK Tak PL DAR-BUD TEAM 23
PRZEMEK WINIARSKI Tak PL SCOTTDEALER.COM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 34 (Opłaconych: 28)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat
STEFAN LEŃCZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
TOMASZ BRZOZOWSKI Tak PL 23
MARCIN CHMIELEWSKI PL MIKESZ TEAM 23
DARIUSZ CISOWSKI Tak PL 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
JAKUB CZERNIK Tak PL ELZAB ACTIVE TEAM 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
BARTOSZ FETLER Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JAKUB GŁUSZAK PL HYDROQUATIC 23
TOMASZ HALMAN Tak PL 23
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW JANIK Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL 23
ROMAN KACZMARCZYK PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
MARCIN KALITA Tak PL SUTRISEPT MTB TEAM 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL 23
MARCIN KLIK Tak PL 23
ADRIAN KOSTAREK Tak PL 23
SZCZEPAN KRĘCIWILK Tak PL 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL CST 7R MTB TEAM 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
ROBERT KURIATA Tak PL 23
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL QUEST TEAM 23
MICHAŁ LIBISZEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ MARKIEL Tak PL 23
ŁUKASZ MIKULSKI Tak PL 23
MATEUSZ NIEDZIELA Tak PL 23
TOMASZ OZIMEK Tak PL 23
ŁUKASZ PABIŚ PL 23
SEBASTIAN PAKULSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN PAROT Tak PL 23
MACIEJ PITACH Tak PL CST 7R MTB TEAM 23
MATEUSZ POTACZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PIOTR PROCHOWNIK Tak PL 23
MARCIN PROCHOWNIK Tak PL TREKMONDO 23
PAWEŁ PRZELIORZ PL 23
RYSZARD RADZISZEWSKI Tak PL MIKESZ TEAM 23
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ SEIFRIED Tak PL 23
ŁUKASZ SOBOL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRYSTIAN STEC Tak PL 23
PAWEŁ SZOŁDRUK Tak PL MIKESZ TEAM 23
DAWID TWARDY Tak PL 23
RAFAŁ WARZECHA PL 23
ŁUKASZ WIĄCKIEWICZ Tak PL 23
JANUSZ WOJNAR Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
TOMASZ WOJTASZEWSKI Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL 23
DOMINIK ZIELAWSKI Tak PL RGK RACING TEAM 23
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 51 (Opłaconych: 42)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL 23
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 23
MARCIN BOŃCZYK Tak PL 23
PAWEŁ BRONKOWSKI PL 23
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 23
JACEK DUTKA Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 23
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 23
PIOTR GAJDZIK Tak PL KIWI KLUB MTB 23
ADAM GALMAN Tak PL HARO DESIGN 23
DARIUSZ GĄGAŁKA Tak PL 23
TOMASZ HEJDUK Tak PL 23
MARCIN IRACH Tak PL 23
SYLWESTER JACHNA Tak PL 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
GRZEGORZ KRAMEK Tak PL 23
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
WOJCIECH LISZKA Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL HPE SPORTS 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
PRZEMYSŁAW MAZUREK Tak PL RYSIANKA TEAM 23
ADAM PAJĄK Tak PL SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 23
ADAM PAŁYGA Tak PL 23
TOMASZ PIERWOCHA Tak PL 23
ROBERT POŚPIECH Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
DAWID PSZCZOŁA Tak PL 23
ADAM PTAK Tak PL WKK WIERUSZÓW 23
GRZEGORZ SAMBORSKI Tak PL 23
MAREK SOJKA Tak PL 23
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL WKK WIERUSZÓW 23
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL SUP LIFTING TEAM 23
MARIUSZ STILLER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
IRENEUSZ STILLER Tak PL OPEL ACTIVE TEAM 23
GRZEGORZ STRZĄDAŁA Tak PL 23
TADEUSZ SZAFRAŃSKI Tak PL 23
MIROSŁAW SZKODA PL 23
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
MAREK THORZ Tak PL 23
TOMASZ TRELA Tak PL RYSIANKA TEAM 23
JACEK WOLNY PL 23
KAROL WOŁYŃSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
MAREK WYLĘŻEK Tak PL 23
SEBASTIAN ŻOK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 52 (Opłaconych: 47)
M4 - Mężczyźni 50 +
JACEK BRZÓZKA PL JBG-2 CRYOSPACE 23
STANISŁAW GAWRON Tak PL 23
PIOTR GLITA Tak PL 23
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL 23
WALDEMAR KONEFAŁ PL 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM MUSIOŁ Tak PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR PALA Tak PL 23
MARIAN PODLEŚNY Tak PL 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
PIOTR SERAFINOWSKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
STANISŁAW SITKO Tak PL AMATOR 23
ARMAND SURWIŁO Tak PL 23
ROMAN SZWESTA Tak PL XC 80 KRAKÓW 23
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 18 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 561 (Opłaconych: 475)