Godzina w Orzeszu 2020 - Mistrzostwa Orzesza w Kolarstwie Szosowym: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA CZ CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
JULIA GAJDZIK PL KOLARSKI MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANNA JANUSZ PL
BARBARA OCHMAN PL ON THE TOP CENTRUM EDUKACJI
ROKSANA ORZYSZEK PL
EWELINA WALCZAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL KOLARSKI MIKOŁÓW
JUDYTA LUCKA PL
MAŁGORZATA SLUZALEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
MARTA SYRYJCZYK Tak PL KOLARSKI MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
JACEK LATOSI PL
JAKUB PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
PAWEŁ KOKOT PL KOLARSTWO PSZCZYNA X KUKSON RACING TEAM
DAWID KORNAK Tak PL DA-KOR CYCLING
PAWEŁ KRUK PL
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL
MARIUSZ PAWŁOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY
DAMIAN REMBAK Tak PL
PAWEŁ SIEMIŃSKI PL TROWEL MASTER RACING TEAM
KRYSTIAN ŚWIĄTEK PL
WOJCIECH ZIELIŃSKI PL QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 12 (Opłaconych: 5)
B - Mężczyźni 30-39 lat
JAKUB BARCHAŃSKI PL ME AND MY JJ
ADAM BIEŃKOWSKI PL
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA
DAMIAN DUDKIEWICZ Tak PL
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL
KRZESIMIR JILLEK PL KM PSP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
ADAM JURASZCZYK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
MAREK JURASZEK PL
ROMAN KACZMARCZYK PL ŚLĄSK KOLARSKO
MATEUSZ MORTKA PL
SŁAWOMIR NAGÓRKA PL
JĘDRZEJ SKRZEKOWSKI PL
PAWEŁ SOMERLIK PL WERBALNIA.PL
PRZEMYSŁAW ŚWIECA PL NIEZRZESZONY
MATEUSZ WALCZAK Tak PL
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL LECH-POL 4X4 TEAM
MARCIN WITOSZA Tak PL
PAWEŁ WYGRABEK PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 20 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK BOCHENEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY
MARIUSZ CYMAN PL
MICHAL CZESULA PL
PIOTR GAJDZIK PL KOLARSKI MIKOŁÓW
JULIAN KAPŁON PL
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM
MARCIN MICHALSKI PL
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
TOMASZ SŁUPIK Tak PL SILESIA GÓRNY ŚLĄSK TEAM
SŁAWOMIR SOCHA PL
WOJCIECH STUCHLIK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MACIEK SZEWCZYK Tak PL KOLARSKI MIKOŁÓW
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
TOMASZ ZARZECKI Tak PL
MARCIN ZIĘBA PL ŚLĄSK KOLARSKO
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 17 (Opłaconych: 5)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WIESŁAW KURIANOWICZ Tak PL
JERZY ŁAGIEWKA PL
DARIUSZ MIEKUSZEWSKI Tak PL
MIROSŁAW PAPIERNIK Tak PL
JANUSZ RAPACZ PL
ANDRZEJ TOMASIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 6 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60 lat +
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM
STANISLAW SZCZESNY PL
ROMAN SZYPUŁA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 73 (Opłaconych: 22)