Góra Świętej Anny - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA KUBICA Tak PL 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KATARZYNA BARAN PL ACTIVRUNNAMYSŁÓW 23
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
JOANNA SYGUŁA Tak PL ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
DAMIAN ADAMCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MATEUSZ CHOJNICKI PL 23
ADRIAN DUSZKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MARCIN KASIŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ PAJDAK Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
WOJCIECH PIEKŁO PL ŁAŃCUT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
FILIP BAGIŃSKI Tak PL SCT WROCŁAW 23
ADAM BALDY Tak PL GRUPETTO KLUCZBORK 23
MARCIN BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
ADAM BESUCH PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 23
JAROSŁAW BUDNIK Tak PL 23
PIOTR CEBULA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
UNKNOWN DEVICE PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ DZIENDZIEL PL ADIOSTRY TEAM 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
ARKADIUSZ GLENSK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DAWID GOLA Tak PL 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL 23
KUBA HALIGOWSKI Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
KRZYSZTOF JANAS PL BIKE2B.PL 23
MATEUSZ JEGIER Tak PL CYKLOOPOLE 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MATEUSZ KARKULA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW KULMA Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
DAWID KUNDZIK Tak PL 23
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM 23
JACEK KWIECIEŃ PL 23
MATEUSZ MAŃKA Tak PL GRUPETTO 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL BIKE SERWIS SCOTT TEAM 23
BARTOSZ MOL Tak PL 23
ŁUKASZ MONETA PL 23
MATEUSZ MUZYK Tak PL DAR-BUD TEAM 23
DANIEL NAPIERAŁA Tak PL DEICHMANN CYCLING GROUP 23
PAWEŁ OBORSKI PL CYKLOOPOLE 23
SZYMON OSTRYSZ PL DEICHMANN CYCLING GROUP 23
DAWID PASTUSZKA PL 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JAN PIĄTKIEWICZ PL DOBREROWERY.PL 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 23
MATEUSZ PORĘBA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MACIEJ PROFICZ Tak PL 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
KAMIL RAFA PL TRI TEAM PRACUJ.PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL 23
MATEUSZ SOLGA Tak PL AZS AWF KATOWICE 23
KONRAD STEFANIAK Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 23
MICHAŁ TOBOR Tak PL 23
PAWEŁ WIECZOREK PL 23
PATRYK WÓJCIK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
JAN ŻYREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 61 (Opłaconych: 47)
B - Mężczyźni 30-39 lat
JAROSŁAW BAJ Tak PL CROSSANT.PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
TOMASZ BIAŁEK PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
FILIP BRODZIŃSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
TOMASZ CHMIEL Tak PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
MICHAŁ CIERPIK Tak PL CART-PACK TEAM 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MICHAŁ CWYNAR Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 23
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
ADAM GLIŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
PAWEŁ GNITECKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRUBKA Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
RAFAŁ JAGIELNICKI PL CYKLOOPOLE 23
PIOTR JARZĄBEK PL 23
PIOTR JENDRZEJ PL 23
MARCIN JURUSZ PL 23
MARIUSZ KALKOWSKI PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
JÓZEF KANSY Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
PAWEŁ KILIAN Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ KRAKÓW 23
MACIEJ KRZAK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
JACEK KUDAŚ Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 23
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
PAWEŁ MAŁY Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PAWEŁ MICHALEWSKI Tak PL 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 23
DAREK NOGA Tak PL INSERT TEAM 23
ALEKSANDR NOSATENKO Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
ŁUKASZ PELKA PL SII CYCLING TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ PIERWOCHA PL BIKE STORE BIELSKO 23
TOMASZ PIKUS PL GRUPETTO KLUCZBORK 23
TOMASZ PODCZASZY PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LUKAS POLACZEK Tak PL 23
MARCIN PORĘBA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 23
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
LESŁAW RZADKOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL CYKLOOPOLE 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SEBASTIAN SIWIAK PL HAGER BIKE TEAM 23
PRZEMEK SKOWRON Tak PL CYKLOOPOLE 23
ADRIAN SOBCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 23
PAWEŁ SOMERLIK Tak PL 23
KACPER SOWIŃSKI PL 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM SZABLEWSKI PL 23
LESZEK SZCZĘSNY Tak PL 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL CYKLO OPOLE 23
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ SZULC PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
DARIUSZ ŚPIEWAK PL 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 23
JAKUB WACH Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ WATOŁA Tak PL 23
ADAM WAWOCZNY PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL ACCENT TEAM 23
MICHAŁ WINIARCZYK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 99 (Opłaconych: 78)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
JANUSZ BITOWT Tak PL 23
RAFAŁ BOGACKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH BORAL PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB BOŻEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ADAM BUJAK PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ROBERT BYRSKI Tak PL 23
MAREK CHLIPAŁA Tak PL 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
MAREK CIEŚLAK PL 23
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 23
KRZYSZTOF DZIEMBA Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL TAURON TEAM 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ HAJTO Tak PL 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH JAWOREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN JEKEL Tak PL TWOMARK CHORZÓW 23
WALDEMAR JERECZEK Tak PL 23
DAMIAN KAJFASZ Tak PL 23
MAREK KALITA PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
ARTUR KOŁECKI PL 23
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
ROBERT KOWALSKI PL GTC GRACZE 23
GRZEGORZ KRĘŻEL PL 23
ROBERT KUPIEC PL BIKEHEAD 23
MAREK KURLETO Tak PL DAMECH KURLETO 23
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 23
ADAM LEBIODA Tak PL 23
KRZYSZTOF LENIEC Tak PL 23
MAREK LENIEC PL GRUPETTO KLUCZBORK 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MATHEJA Tak PL 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK TEAM 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ MILEWSKI PL 23
ROBERT MIZIA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ MULIK PL 23
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PAWEŁ PESZ Tak PL INSERT TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PIERÓG Tak PL 23
MIROSŁAW PODSIADŁO Tak PL 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ PRUBAN Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
ANDRZEJ PRZYSIĘŻNIUK PL 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL DBN 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
JAROSŁAW SZABLA PL KLEIB -- BRZEG 23
WOJCIECH SZELIGA Tak PL IRONMAN IMIEIN 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MIROSŁAW SZRAUCNER Tak PL GRUPETTO 23
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MAREK SZULCZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOMASZEWSKI Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
SEBASTIAN WALCZYŃSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL KTNSZ HELLENA 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD 23
ANDRZEJ WYWROT Tak PL 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ŁUKASZ ZAGAŁA Tak PL WAY2CHAMP 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 106 (Opłaconych: 81)
D - Mężczyźni 50-59 lat
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL 23
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
EDWARD DANIEC PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
PIOTR GRODZINSKI PL 23
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL 23
ANDRZEJ KOMINEK PL 23
ADAM KOWALÓW Tak PL DIVERSEY TEAM 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM 23
JANUSZ KUHNEL PL TEAM DUVENBECK WĄS SPORT 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DANIEL LINDNER Tak PL KTNSZ HELLENA 23
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak PL 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADAM PAMUŁA PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
JACEK PIĄTEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
JAN PILCH Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
ADAM POSTULKA Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR RADOŃ Tak PL 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSIK PL 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW RUMINSKI PL 23
TOMASZ SACIUK PL 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL 23
JERZY SIKORA PL TRIATHLON CLUB GM ROADS 23
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
LUDWIK STANOSSEK PL 23
JACEK SZARY PL UKKS IMIELIN TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MARIUSZ SZYC Tak PL KTNSZ HELLENA 23
TADEUSZ SZYMKO Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
KRZYSZTOF ZAGOŻDŻON Tak PL 23
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 23
DAREK ZIETEK Tak PL 23
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 60 (Opłaconych: 38)
E - Mężczyźni 60+
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JANUSZ BERDZIK Tak PL 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL 23
ADAM GERMAN PL 23
RYSZARD GRYGONIS Tak PL KK XTRABIKE BOLESŁAWIEC 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
JÓZEF KOSIEC Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
ZDZISŁAW KRAWIEC PL GTC GRACZE 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC PL 23
GRZEGORZ LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ZDZISŁAW REJZA Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL NYSA CYCLING TEAM 23
JERZY ŚWIDA PL 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 375 (Opłaconych: 283)