Górskie Mistrzostwa Polski Szosowe Amatorów (Masters i Cyklosport): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
CK20 - CK20 - Kobiety 18-29 lat
KAROLINA MAJEWSKA Tak PL SYNERGY RACING TEAM 140
KATARZYNA WEŁNA Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 141
Ilość zgłoszeń w kategorii CK20: 2 (Opłaconych: 2)
K30 - K30 - Kobiety 30-39 lat
SONIA CIECIEL Tak PL MAXIMUS TEAM 144
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 145
ANGELIKA TLOŁKA PL JAS-KÓŁKA
KAMILA WÓJCIKIEWICZ Tak PL AGROCHEST TEAM 148
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 4 (Opłaconych: 3)
K40 - K40 - Kobiety 40 lat +
KATARZYNA KORNASIEWICZ Tak PL G2A ACTIVE TEAM 150
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 151
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 152
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 3 (Opłaconych: 3)
CM20 - CM20 - Mężczyźni 18-29 lat
ROBERT CICHECKI Tak PL LEGIA CYCLING CLUB 200
MICHAŁ CZAPLA Tak PL AGROCHEST TEAM 199
MICHAŁ DZIAMA Tak PL SYNERGY RACING TEAM 198
TOMASZ FRANCZYK Tak PL AGH CYCLING TEAM
MICHAŁ JAGIEŁŁO PL SPICA SOLUTIONS 196
PIOTR JANDA PL RMF FM BIKE.STORE BIELSKO MTB TEAM 195
JAKUB JĄKAŁA Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 194
IGOR KALITA Tak PL LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW
MIKOŁAJ RACZYŃSKI Tak PL 192
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL FINNOYA RADOMSKO 191
MARCIN SZTUKA Tak PL
DAWID ZIEMBA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii CM20: 12 (Opłaconych: 10)
M30 - M30 - Mężczyźni 30-39 lat
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 1
MICHAŁ BAREŁA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 2
DAWID DZIADOSZ Tak PL NIEZRZESZONY
ALBERT GŁOWA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 4
ŁUKASZ GŁOWACZ Tak PL 5
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 6
TOMASZ JAWORSKI Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 8
ŁUKASZ KALICKI Tak PL 9
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 10
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 11
DOMINIK OMIOTEK PL WARSZTATZDROWIA.EU
DANIEL PACKI Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM 13
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak PL VARSO 14
KRZYSZTOF SZARY PL EWODD TEAM
JAN ŚWIERCZ Tak PL 16
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL BIKE-RS 17
ADAM WÓJCIK Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 19
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 17 (Opłaconych: 15)
M40A - M40A - Mężczyźni 40-44 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AGROCHEST TEAM 26
GRZEGORZ GUZIK PL
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 28
KONRAD KANDEFER Tak PL
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL AGROCHEST TEAM 31
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI 32
TOMASZ LEŚNIAK Tak PL JSC JASŁO 33
FRANCISZEK MANIKOWSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 34
MARCIN MICHALSKI Tak PL 35
MICHAŁ MIGDAŁ PL
PIOTR NOWACKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 37
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 48
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 39
TOMASZ PIERWOCHA PL RMF FM BIKE.STORE BIELSKO MTB TEAM 40
PIOTR PRZYBYLSKI Tak PL LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW 41
TOMASZ STRZELCZYK PL VIVABICI 42
ŁUKASZ SZUMIEC Tak PL JSC JASŁO
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 45
KRZYSZTOF WOLSKI Tak PL PELETON QAIR 46
KRZYSZTOF WOLSKI PL PELETON QAIR
Ilość zgłoszeń w kategorii M40A: 20 (Opłaconych: 15)
M40B - M40B - Mężczyźni 45-49 lat
MARCIN BARTOSZEWSKI Tak PL QUEST ROAD 100
ROBERT BOBKA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 117
PAWEŁ CEMBALA PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 116
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 103
SYLWESTER JACHNA Tak PL
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA 105
ERNEST KUROWSKI Tak PL 106
AREK ŁAŹDZIN PL
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 108
MARCIN MICHALCZEWSKI Tak PL 109
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 110
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL FRC90 111
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 112
IRENEUSZ STAFIEJ Tak PL KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 113
MAREK STRAM Tak PL RETRO STORK TEAM 114
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL GILICKI BIKE 115
Ilość zgłoszeń w kategorii M40B: 16 (Opłaconych: 13)
M50A - M50A - Mężczyźni 50-54 lata
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 51
MARIUSZ BŁACHUT PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 52
SŁAWOMIR CHRZANOWSKI Tak PL VERGE 53
ADAM CZUBA Tak PL PENTEL TEAM 54
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 55
ADRIAN JACH Tak PL 56
MAREK KALITA Tak PL LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW 57
TOMASZ KŁOCZKO Tak PL 58
ARTUR KUBA Tak PL 59
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 60
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW 61
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI Tak PL ACTIVEJET 62
SŁAWOMIR WYRZYCKI Tak PL REGESTA-TEAM 63
Ilość zgłoszeń w kategorii M50A: 13 (Opłaconych: 12)
M50B - M50B - Mężczyźni 55-59 lat
JACEK BRZÓZKA Tak PL JBG-2 CRYOSPACE 162
TADEUSZ CIĘCIEL Tak PL MAXIMUS TEAM 175
TOMASZ CZYŻKOWSKI Tak PL ACTIVEJET 165
PIOTR DRELA Tak PL ACTIVEJET 166
JAN GOLEŃ PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 167
PIOTR PAWŁOWSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 168
JAN PILCH Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 169
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM 170
JERZY ROSA Tak PL GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 171
JERZY ROSTEK Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK
ADAM WOLAŃSKI Tak PL BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ 173
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 174
Ilość zgłoszeń w kategorii M50B: 12 (Opłaconych: 10)
M60A - M60A - Mężczyźni 60-64 lata
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL ACTIVEJET 71
MIETEK BEREZIK Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 72
ROMAN BLADOWSKI Tak PL DUET GOLENIÓW 75
ROMAN BLADOWSKI PL JF DUET GOLENIÓW
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 76
SZYMON KOGUT Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM 78
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 79
JANUSZ KÜHNEL Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 82
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 84
TOMASZ NOWAK Tak PL PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 85
RYSZARD PIECHÓWKA Tak PL 86
JACEK SKIBICKI Tak PL 87
TADEUSZ SZEWCZYK Tak PL PTG SOKÓŁ DOBRKÓW
WACŁAW SZWARC Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 90
LESZEK ZIĘTKOWSKI Tak PL TRENUJ ROWER 91
MARIAN ŻUREK Tak PL TRENUJROWER.PL 92
MARIAN ŻUREK PL TRENUJROWER
Ilość zgłoszeń w kategorii M60A: 17 (Opłaconych: 15)
M60B - M60B - Mężczyźni 65-69 lat
WIESŁAW KAMIŃSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM 139
STANISŁAW KONECKI PL NIEZRZESZONY 138
HENRYK KRUCZEK Tak PL NIEZRZESZONY 137
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 136
LECHOSŁAW MICHALAK Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM 135
WALDEMAR RUSOWICZ Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK
MAREK SORBIAN Tak PL RYCERZE ROLANDA 130
MAREK SZOTYŃSKI Tak PL 129
Ilość zgłoszeń w kategorii M60B: 8 (Opłaconych: 7)
M70A - M70A - Mężczyźni 70-74 lata
KRZYSZTOF BABICZ PL NIEZRZESZONY 123
JÓZEF BUŁKA Tak PL SOKÓŁ KĘTY 124
MAREK GIERACZ Tak PL 125
FRANCIISZEK KRUPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 126
LONGIN KUSAL Tak PL STC SKARŻYSKO 127
ANDRZEJ POLAK Tak PL NIEZRZESZONY 128
ALEKSANDER RADZIK Tak PL
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 190
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 193
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER 197
Ilość zgłoszeń w kategorii M70A: 10 (Opłaconych: 9)
M70B - M70B - Mężczyźni 75-79 lat
ZBIGNIEW BIELSKI Tak PL 101
KSAWERY LESZCZYNSKI Tak PL NIEZRZESZONY 104
Ilość zgłoszeń w kategorii M70B: 2 (Opłaconych: 2)
M80 - M80 - Mężczyźni 80 lat +
MAREK ROGALA Tak PL WKS LEGIA MASTERS 3
Ilość zgłoszeń w kategorii M80: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 137 (Opłaconych: 117)