Górskie Mistrzostwa Polski Szosowe Amatorów (Masters i Cyklosport): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
NIEZRZESZONY
KRZYSZTOF BABICZ 123
DAWID DZIADOSZ
STANISŁAW KONECKI 138
KSAWERY LESZCZYNSKI 104
ANDRZEJ POLAK 128
7R ROWMIX TEAM P/B 72D
ANDRZEJ JAROSZ 28
JAKUB JĄKAŁA 194
JAN PILCH 169
MAŁGORZATA SUCHA 152
WACŁAW SZWARC 90
KATARZYNA WEŁNA 141
ADAM WÓJCIK 19
ACTIVEJET
WOJCIECH BARTOLEWSKI 71
TOMASZ CZYŻKOWSKI 165
PIOTR DRELA 166
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI 62
AGH CYCLING TEAM
TOMASZ FRANCZYK
AGROCHEST TEAM
DAMIAN BARTOSZEK 26
MICHAŁ CZAPLA 199
MARCIN KORZENIOWSKI 31
KAMILA WÓJCIKIEWICZ 148
BIKE ATELIER TEAM
SYLWIA SZAFRANIEC 145
BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
TOMASZ KOWALSKI 105
BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI
LESZEK KUSIOWSKI 32
BIKE-RS
MIROSŁAW SÓLNICA 112
MAREK WOJNAROWSKI 17
BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ
ADAM WOLAŃSKI 173
CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI 136
DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI 170
DUET GOLENIÓW
ROMAN BLADOWSKI 75
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
DARIUSZ OSTROWSKI 60
ELMAR TEAM
LESZEK KRZYWICKI 79
ERKADO RT KRAŚNIK
JERZY ROSTEK
WALDEMAR RUSOWICZ
EWODD TEAM
KRZYSZTOF SZARY
FABRYKAROWERÓW.COM
TOMASZ JAWORSKI 8
DOMINIK PATRZYKOWSKI 39
FINNOYA RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY 191
FRC90
MAREK PRUSINOWSKI 111
G2A ACTIVE TEAM
KATARZYNA KORNASIEWICZ 150
GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI 108
GILICKI BIKE
SŁAWOMIR WĄGROWSKI 115
GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
JERZY ROSA 171
HUZAR BIKE ACADEMY
PIOTR PAWŁOWSKI 168
IN MOGILANY CYCLING TEAM
JAROSŁAW MICHALEC 110
INTEROWER
JAN ZIĘCIAK 197
JAS-KÓŁKA
MACIEJ GIEŁZAK 55
ANGELIKA TLOŁKA
JBG-2 CRYOSPACE
JACEK BRZÓZKA 162
JF DUET GOLENIÓW
ROMAN BLADOWSKI
JSC JASŁO
TOMASZ LEŚNIAK 33
ŁUKASZ SZUMIEC
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA
IRENEUSZ STAFIEJ 113
KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
JAN GOLEŃ 167
KTC KROSNO
MACIEJ HABRAT 6
LECH-POL 4X4 TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ 11
AGATA MIĘKINIA 151
LEGIA CYCLING CLUB
ROBERT CICHECKI 200
LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW
IGOR KALITA
MAREK KALITA 57
PIOTR PRZYBYLSKI 41
MAXIMUS TEAM
SONIA CIECIEL 144
TADEUSZ CIĘCIEL 175
MAYDAY TEAM LUBLIN
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA 103
NIEZRZESZONY
HENRYK KRUCZEK 137
NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
MIETEK BEREZIK 72
ROBERT BOBKA 117
ALBERT GŁOWA 4
NSB SPORT TEAM RZESZÓW
PIOTR SZCZEPANIK 61
OŚKA WARSZAWA
FRANCISZEK MANIKOWSKI 34
PIOTR NOWACKI 37
OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
MATEUSZ BARAŃSKI 1
PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL
TOMASZ NOWAK 85
PELETON QAIR
KRZYSZTOF WOLSKI 46
KRZYSZTOF WOLSKI
PENTEL TEAM
ADAM CZUBA 54
POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
MARIUSZ BŁACHUT 52
PTG SOKÓŁ DOBRKÓW
TADEUSZ SZEWCZYK
QUEST ROAD
MARCIN BARTOSZEWSKI 100
RAWEX ENERGY SAVING
JANUSZ KÜHNEL 82
RYSZARD RAWSKI 190
ZBIGNIEW SZCZĘSNY 193
REGESTA-TEAM
SŁAWOMIR WYRZYCKI 63
RETRO STORK TEAM
MAREK STRAM 114
RMF FM BIKE.STORE BIELSKO MTB TEAM
PIOTR JANDA 195
TOMASZ PIERWOCHA 40
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ROMAN BADURA 51
RYCERZE ROLANDA
MAREK SORBIAN 130
RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM
WIESŁAW KAMIŃSKI 139
SZYMON KOGUT 78
LECHOSŁAW MICHALAK 135
DANIEL PACKI 13
RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
PAWEŁ CEMBALA 116
SII CYCLING TEAM
KORNEL OLSZEWSKI 48
SOKÓŁ KĘTY
JÓZEF BUŁKA 124
SPICA SOLUTIONS
MICHAŁ JAGIEŁŁO 196
STC SKARŻYSKO
LONGIN KUSAL 127
SYNERGY RACING TEAM
MICHAŁ DZIAMA 198
KAROLINA MAJEWSKA 140
TC ORZEŁ SPYTKOWICE
FRANCIISZEK KRUPA 126
TREK FABRYKAROWERÓW.COM
MICHAŁ BAREŁA 2
TRENUJ ROWER
LESZEK ZIĘTKOWSKI 91
TRENUJROWER
MARIAN ŻUREK
TRENUJROWER.PL
MARIAN ŻUREK 92
TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW CZACHURA 76
VARSO
MICHAŁ PRZYBYSZ 14
VERGE
SŁAWOMIR CHRZANOWSKI 53
VIVABICI
TOMASZ STRZELCZYK 42
WARSZTATZDROWIA.EU
DOMINIK OMIOTEK
WKS LEGIA MASTERS
MAREK ROGALA 3
WLKS KRAKUS BBC CZAJA
PIOTR TOMANA 45


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111