Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
CK20 - Kobiety 18-29 lat
KATARZYNA PAKULSKA Tak PL ADALIGHT-AREALAMP 23
KAMILA WÓJCIKIEWICZ Tak PL STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM 23
SONIA ZAMRZYCKI Tak PL TEAM KUNGALV IDROTSSALLSKAP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii CK20: 3 (Opłaconych: 3)
K30 - Kobiety 30-39 lat
ANNA BANASZEK Tak PL TEAM HUROM MASTERS 23
EWA BAŃKOWSKA Tak PL ELMAR SPECTRUM-BIKE 23
IZABELA BLOK Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
BARBARA BUŁAWA Tak PL NIEZRZESZONA 23
MARTA GOGOLEWSKA Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
KATARZYNA KORNASIEWICZ Tak PL LEGION SERWIS 23
IZABELA SIKORA Tak PL NIEZRZESZONA 23
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL PELETON AQUILA WADOWICE 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL NIEZRZESZONA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 9 (Opłaconych: 9)
K40 - Kobiety 40+ lat
KATARZYNA BARTOSZ Tak PL NIEZRZESZONA 23
ANNA BIELINSKA Tak PL NIEZRZESZONA 23
MAGDALENA CHMIELEWSKA Tak PL NIEZRZESZONA 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL NIEZRZESZONA 23
KATARZYNA MIKOŚ Tak PL NIEZRZESZONA 23
BARBARA OCIEPKA Tak PL NIEZRZESZONA 23
MARIOLA POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 8 (Opłaconych: 8)
CM20 - Mężczyźni 18-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL NIEZRZESZONY 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL 23
KAROL KUCIĘBA Tak PL CST 7R MTB TEAM 23
MATEUSZ LASZCZYK Tak PL NIEZRZESZONY 23
DANIEL LIPINSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
WOJCIECH MATLAK PL 23
KAMIL MIESZCZAK Tak PL NIEZRZESZONY 23
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL PM BIKE RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL FINNOYA RADOMSKO 23
MACIEJ SZCZEPANIK Tak PL NIEZRZESZONY 23
PAWEŁ WOJCZAL Tak PL VYTYV WHEELS 23
ADAM WÓJCIK Tak PL NIEZRZESZONY 23
PAWEŁ ZACZYK Tak PL NIEZRZESZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii CM20: 15 (Opłaconych: 12)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat
ADAM ALKER Tak PL TWÓJ TRENER SPORTOWY 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL NIEZRZESZONY 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
DAWID BUDZIŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
MARCIN DROBNIKOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL NIEZRZESZONY 23
WŁADYSŁAW GŁADYSIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
JAN GRZEMPA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D 23
JAKUB JABŁOŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK JURASZEK PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ KUCEWICZ PL 23
MARCIN MICHALSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL NIEZRZESZONY 23
JOACHIM MIKLER Tak PL NIEZRZESZONY 23
ANDRZEJ NIZIOLEK Tak PL JMP.RACE 23
PIOTR NOWACKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL NIEZRZESZONY 23
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 23
DANIEL PACKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
WOJCIECH PASOWICZ PL 23
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR PIETROWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MARCIN PORĘBA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak PL VARSO 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR SUŁEK Tak PL KS SUŁEK SPORT 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 34 (Opłaconych: 31)
M40A - Mężczyźni 40-44 lat
ROMAN ABRAMCZYK Tak PL NIEZRZESZONY 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL NIEZRZESZONY 23
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL APTEKI GEMINI 23
BOGDAN CZARNOTA Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
ADAM GALMAN Tak PL NIEZRZESZONY 23
NORBERT GAŁĄZKA Tak PL NIEZRZESZONY 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL 23
DARIUSZ JAMIELUCHA Tak PL NIEZRZESZONY 23
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D 23
ŁUKASZ KACZMAROWSKI PL BOLEK I LOLEK RACING TEAM 23
DARIUSZ KALETA Tak PL NIEZRZESZONY 23
ROBERT KONIECZNY PL LIBRA CYCLING TEAM 23
RADOSŁAW KORZEC PL ROWEROWE DZIKI TEAM 23
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA 23
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
ERNEST KUROWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
KAMIL MAJ Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR MATUSZEK Tak PL CTS SKOCZÓW 23
DARIUSZ PELKA Tak PL NIEZRZESZONY 23
TOMASZ PIERWOCHA Tak PL RMF FM HEG MTB TEAM 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL NIEZRZESZONY 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL NIEZRZESZONY 23
DARIUSZ ZIEBA Tak PL NIEZRZESZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40A: 24 (Opłaconych: 19)
M40B - Mężczyźni 45-49 lat
KAROL ANDERKO Tak PL NIEZRZESZONY 23
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL NIEZRZESZONY 23
ROMAN BADURA Tak PL NIEZRZESZONY 23
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
PIOTR BUGAŁA Tak PL NIEZRZESZONY 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
ANDRZEJ FIJAK PL SPORTS CAMP 23
GRZEGORZ GÓRNIAK PL CTS SKOCZÓW 23
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D 23
KRZYSZTOF GULBA Tak PL NIEZRZESZONY 23
ADRIAN JACH Tak PL NIEZRZESZONY 23
ANDRZEJ KAISER Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
MACIEJ KUBICZ Tak PL NIEZRZESZONY 23
AREK ŁAŹDZIN PL IFON KOLARZKLUB 23
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM 23
MARCIN MICHALCZEWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL NIEZRZESZONY 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
ARTUR RESZKA Tak PL TEAM HUROM MASTERS 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK STRAM Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL PELETON AQUILA WADOWICE 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK SZYMAŃSKI PL 23
ANDRZEJ ŚLEDZIONA PL DIVERSEY TEAM 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
SŁAWOMIR WYRZYCKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40B: 31 (Opłaconych: 24)
M50A - Mężczyźni 50-54 lat
PIOTR BIELINSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
MARIUSZ BREGUŁA Tak PL 23
LESZEK BRUNKE Tak PL NIEZRZESZONY 23
SŁAWOMIR CHRZANOWSKI Tak PL ELMAR SPECTRUM-BIKE 23
TOMASZ CZYŻKOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
PAWEŁ DRAB Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
PIOTR DRELA Tak PL NIEZRZESZONY 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL NIEZRZESZONY 23
JACEK KRAWIEC Tak PL NIEZRZESZONY 23
GRZEGORZ LACHOWSKI Tak PL TEAM HUROM MASTERS 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
PIOTR PAWŁOWSKI Tak PL KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
JAROSŁAW WOJCZAL Tak PL VYTYV WHEELS 23
ADAM WOLAŃSKI Tak PL BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ 23
JAN ZUGAJ Tak PL ELMAR SPECTRUM-BIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50A: 18 (Opłaconych: 18)
M50B - Mężczyźni 55-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
ROMAN BLADOWSKI Tak PL DUET GOLENIÓW 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL JBG-2 CRYOSPACE 23
JAROSŁAW CHOJNACKI Tak PL ACTIVEJET 23
TADEUSZ CIĘCIEL Tak PL TEAM KUNGALV IDROTSSALLSKAP 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
MAREK GARCZYŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
TADEUSZ KAMYCZEK Tak PL CTS SKOCZÓW 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL NIEZRZESZONY 23
STANISŁAW KOWALCZE Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
DARIUSZ LEDUCHOWSKI Tak PL LUKS 2 STRYKÓW 23
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK MARZEC Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
RYSZARD PIECHÓWKA Tak PL 23
JAN PILCH Tak PL KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D 23
JAROSLAW POSLAD Tak PL 23
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Tak PL DIVERSEY TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL NIEZRZESZONY 23
WOJCIECH SŁUP Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
DARIUSZ SZULGO Tak PL NIEZRZESZONY 23
PIOTR WRONA Tak PL CYKLO OPOLE 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL NIEZRZESZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50B: 25 (Opłaconych: 25)
M60A - Mężczyźni 60-64 lat
MIETEK BEREZIK Tak PL NIEZRZESZONY 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL TAURUS EXTREME TEAM 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
MIROSŁAW JASZOWSKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
SZYMON KOGUT Tak PL HUROM TEAM 23
TADEUSZ KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MAREK KRAJEWSKI Tak PL PŁOCKI KLUB KOLARSKI 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
LECHOSŁAW MICHALAK Tak PL ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL NIEZRZESZONY 23
JACEK SKIBICKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
WACŁAW SZWARC Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 23
TADEUSZ WIECZOREK Tak PL NIEZRZESZONY 23
LESZEK ZIĘTKOWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
MARIAN ŻUREK Tak PL NIEZRZESZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M60A: 17 (Opłaconych: 17)
M60B - Mężczyźni 65-69 lat
WALDEMAR BANASIŃSKI Tak PL BROWAR FORTUNA 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK GIERACZ Tak PL \\\"KOLEJARZ-JURA\\\" CZĘSTOCHOWA 23
FRANCISZEK JOWIK PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 23
WIESŁAW KAMIŃSKI Tak PL TS MERAN OTWOCK 23
LONGIN KUSAL Tak PL STC SKARŻYSKO 23
ANDRZEJ MISINA Tak PL GK GLIWICE 23
JAN NADOLNY Tak PL BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 23
MARIAN OPYRCHAŁ Tak PL NIEZRZESZONY 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JERZY ROGALSKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
MIECZYSŁAW STRZELEC Tak PL NIEZRZESZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M60B: 14 (Opłaconych: 13)
M70A - Mężczyźni 70-74 lat
GRZEGORZ FAJKOWSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
LESZEK HINCZA Tak PL KTC KIELCE 23
RYSZARD KRUSZELNICKI Tak PL BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL NIEZRZESZONY 23
TADEUSZ KUBIAK Tak PL PTC POZNAŃ 23
EDWARD NISZTUK Tak PL NIEZRZESZONY 23
GRZEGORZ TRAMŚ Tak PL BDC DEVELOPMEN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M70A: 8 (Opłaconych: 8)
M70B - Mężczyźni 75-79 lat
TADEUSZ CHUDOBSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
JAN KAZIMIERCZAK Tak PL PTC POZNAŃ 23
KSAWERY LESZCZYNSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA 23
STANISŁAW PATERKA Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
MAREK ROGALA Tak PL WKS LEGIA MASTERS 23
WIELISŁAW SZYMAŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M70B: 6 (Opłaconych: 6)
M80 - Mężczyźni 80+ lat
JERZY DREWNIK Tak PL PTC POZNAŃ 23
JÓZEF MISIAK Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
ALFRED SONDEL PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M80: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 215 (Opłaconych: 195)