Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
NIEZRZESZONA
KATARZYNA BARTOSZ 23
ANNA BIELINSKA 23
BARBARA BUŁAWA 23
MAGDALENA CHMIELEWSKA 23
AGATA MIĘKINIA 23
KATARZYNA MIKOŚ 23
BARBARA OCIEPKA 23
IZABELA SIKORA 23
ANGELIKA TLOŁKA 23
NIEZRZESZONY
ROMAN ABRAMCZYK 23
KAROL ANDERKO 23
WOJCIECH ANDRYSZCZAK 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI 23
DAMIAN BARTOSZEK 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI 23
PIOTR DZIĘCIOŁ 23
ADAM GALMAN 23
MACIEJ GIEŁZAK 23
KRZYSZTOF GULBA 23
DARIUSZ JAMIELUCHA 23
DARIUSZ KALETA 23
ANDRZEJ KASPRZYK 23
MARCIN KORZENIOWSKI 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC 23
ERNEST KUROWSKI 23
MATEUSZ LASZCZYK 23
MARIUSZ ŁABĘDZKI 23
KAMIL MAJ 23
MARCIN MICHALSKI 23
KAMIL MIESZCZAK 23
EDWARD NISZTUK 23
MICHAŁ NOWOK 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK 23
DARIUSZ PELKA 23
PIOTR PIETROWSKI 23
JERZY ROSA 23
KRZYSZTOF SIKORA 23
MIROSŁAW SÓLNICA 23
TOMASZ STRZELCZYK 23
MACIEJ SZCZEPANIK 23
PIOTR SZCZEPANIK 23
TADEUSZ WIECZOREK 23
ADAM WÓJCIK 23
RAFAŁ WROŻYNA 23
DARIUSZ WYLĘŻEK 23
SŁAWOMIR WYRZYCKI 23
PAWEŁ ZACZYK 23
72D ROWMIX JAVA TEAM
IZABELA BLOK 23
WACŁAW SZWARC 23
ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
LECHOSŁAW MICHALAK 23
ACTIVEJET
JAROSŁAW CHOJNACKI 23
ADALIGHT-AREALAMP
KATARZYNA PAKULSKA 23
APTEKI GEMINI
MICHAŁ BOGDZIEWICZ 23
BDC DEVELOPMEN
GRZEGORZ TRAMŚ 23
BIKE ATELIER TEAM
MICHAŁ TURSKI 23
BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
JAN NADOLNY 23
BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
TOMASZ KOWALSKI 23
RYSZARD KRUSZELNICKI 23
BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ
ADAM WOLAŃSKI 23
BLACK HORSE TEAM
KRZYSZTOF MATULA 23
BOLEK I LOLEK RACING TEAM
ŁUKASZ KACZMAROWSKI 23
BROWAR FORTUNA
WALDEMAR BANASIŃSKI 23
BSK MIÓD KOZACKI
ARTUR KOZAK 23
TADEUSZ KOZAK 23
CST 7R MTB TEAM
KAROL KUCIĘBA 23
CTS SKOCZÓW
GRZEGORZ GÓRNIAK 23
TADEUSZ KAMYCZEK 23
PIOTR MATUSZEK 23
CYCLO TRENER TEAM
KAMIL POMARAŃSKI 23
CYKLO OPOLE
PIOTR WRONA 23
CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI 23
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
KSAWERY LESZCZYNSKI 23
DOMINIK PATRZYKOWSKI 23
DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA
FRANCISZEK JOWIK 23
DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ BEDNARCZYK 23
MARIUSZ PIASECKI 23
MARIOLA POSMYK 23
ARKADIUSZ POSMYK 23
DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI 23
ANDRZEJ ŚLEDZIONA 23
DUET GOLENIÓW
ROMAN BLADOWSKI 23
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
DARIUSZ OSTROWSKI 23
ELMAR SPECTRUM-BIKE
EWA BAŃKOWSKA 23
SŁAWOMIR CHRZANOWSKI 23
JAN ZUGAJ 23
ELMAR TEAM
LESZEK KRZYWICKI 23
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
WŁADYSŁAW GŁADYSIAK 23
ANDRZEJ KAISER 23
FINNOYA RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY 23
GK GLIWICE
ANDRZEJ MISINA 23
HUROM TEAM
SZYMON KOGUT 23
IFON KOLARZKLUB
AREK ŁAŹDZIN 23
IN MOGILANY CYCLING TEAM
ŁUKASZ ZAKIELARZ 23
JAFI SPORT BIKE TEAM
JAN GRZEMPA 23
JBG-2 CRYOSPACE
JACEK BRZÓZKA 23
JMP.RACE
ANDRZEJ NIZIOLEK 23
KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
GRZEGORZ GRZYWA 23
MACIEJ HABRAT 23
ANDRZEJ JAROSZ 23
JAN PILCH 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ 23
MAREK WOJNAROWSKI 23
KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
PIOTR PAWŁOWSKI 23
KS SUŁEK SPORT
PIOTR SUŁEK 23
KTC KIELCE
LESZEK HINCZA 23
LEGION SERWIS
KATARZYNA KORNASIEWICZ 23
LIBRA CYCLING TEAM
ROBERT KONIECZNY 23
LUKS 2 STRYKÓW
DARIUSZ LEDUCHOWSKI 23
MAYDAY TEAM LUBLIN
GRZEGORZ TOMASIAK 23
MERX TEAM WĄGROWIEC
MARTA GOGOLEWSKA 23
MIROSŁAW JASZOWSKI 23
STANISŁAW PATERKA 23
MERX TEAM WĄGROWIEC
JERZY ROGALSKI 23
NIEZRZESZONY
ROMAN BADURA 23
MIETEK BEREZIK 23
PIOTR BIELINSKI 23
TOMASZ BŁĄDEK 23
AMADEUSZ BRACHACZEK 23
LESZEK BRUNKE 23
DAWID BUDZIŃSKI 23
PIOTR BUGAŁA 23
TADEUSZ CHUDOBSKI 23
JANUSZ CZAJKA 23
TOMASZ CZYŻKOWSKI 23
PIOTR DRELA 23
MARCIN DROBNIKOWSKI 23
NORBERT GAŁĄZKA 23
MAREK GARCZYŃSKI 23
JAKUB JABŁOŃSKI 23
ADRIAN JACH 23
JACEK KRAWIEC 23
MACIEJ KUBICZ 23
TOMASZ MAJEWSKI 23
MARCIN MICHALCZEWSKI 23
JAROSŁAW MICHALEC 23
IRENEUSZ MIKLER 23
JOACHIM MIKLER 23
MARIAN OPYRCHAŁ 23
DANIEL PACKI 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ 23
JACEK SKIBICKI 23
MAREK STRAM 23
MIECZYSŁAW STRZELEC 23
DARIUSZ SZULGO 23
WIELISŁAW SZYMAŃSKI 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI 23
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI 23
DARIUSZ ZIEBA 23
LESZEK ZIĘTKOWSKI 23
MARIAN ŻUREK 23
OŚKA WARSZAWA
PIOTR NOWACKI 23
PELETON AQUILA WADOWICE
SYLWIA SZAFRANIEC 23
PIOTR SZAFRANIEC 23
PM BIKE RACING TEAM
BARTOSZ MITMAŃSKI 23
MAŁGORZATA SUCHA 23
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
PRZEMYSŁAW BONUSIAK 23
TOMASZ KUBALA 23
PTC POZNAŃ
JERZY DREWNIK 23
JAN KAZIMIERCZAK 23
TADEUSZ KUBIAK 23
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
MAREK KRAJEWSKI 23
RMF FM HEG MTB TEAM
TOMASZ PIERWOCHA 23
ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK 23
ROGELLI TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK 23
ROWEROWE DZIKI TEAM
RADOSŁAW KORZEC 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
KRZYSZTOF CIEŚLA 23
RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
PAWEŁ DRAB 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ 23
JÓZEF MISIAK 23
RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
GRZEGORZ FAJKOWSKI 23
SOKÓŁ KĘTY
WOJCIECH SŁUP 23
SPORTS CAMP
ANDRZEJ FIJAK 23
STC SKARŻYSKO
LONGIN KUSAL 23
STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM
KAMILA WÓJCIKIEWICZ 23
TAURUS EXTREME TEAM
ZDZISŁAW DROBISZ 23
TC ORZEŁ SPYTKOWICE
GRZEGORZ GRZEMPA 23
STANISŁAW KOWALCZE 23
TEAM HUROM
RAFAŁ OLEŚ 23
TEAM HUROM MASTERS
ANNA BANASZEK 23
GRZEGORZ LACHOWSKI 23
ARTUR RESZKA 23
TEAM KUNGALV IDROTSSALLSKAP
TADEUSZ CIĘCIEL 23
SONIA ZAMRZYCKI 23
TS MERAN OTWOCK
WIESŁAW KAMIŃSKI 23
TTC TORUŃ
DANIEL LIPINSKI 23
TWÓJ TRENER SPORTOWY
ADAM ALKER 23
UKKS IMIELIN TEAM
ZBIGNIEW CZACHURA 23
UKKS IMIELIN TEAM
JACEK SZARY 23
UKS SOKÓŁ KĘTY
JÓZEF BUŁKA 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 23
MAREK MARZEC 23
VARSO
MICHAŁ PRZYBYSZ 23
VESTIS - ROKOSZ TEAM
ZBIGNIEW FAL 23
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
BOGDAN CZARNOTA 23
VYTYV WHEELS
PAWEŁ WOJCZAL 23
JAROSŁAW WOJCZAL 23
WKS LEGIA MASTERS
MAREK ROGALA 23
WLKS KRAKUS BBC CZAJA
MARCIN PORĘBA 23
\\\"KOLEJARZ-JURA\\\" CZĘSTOCHOWA
MAREK GIERACZ 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 200