Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
NIEZRZESZONA
KATARZYNA BARTOSZ 266
ANNA BIELINSKA 264
BARBARA BUŁAWA 255
MAGDALENA CHMIELEWSKA 261
AGATA MIĘKINIA 268
KATARZYNA MIKOŚ 265
BARBARA OCIEPKA 263
IZABELA SIKORA 256
ANGELIKA TLOŁKA 252
NIEZRZESZONY
ROMAN ABRAMCZYK 74
KAROL ANDERKO 106
WOJCIECH ANDRYSZCZAK 108
WOJCIECH BARTOLEWSKI 160
DAMIAN BARTOSZEK 78
MICHAŁ BRAULIŃSKI 5
PIOTR DZIĘCIOŁ 45
ADAM GALMAN 73
MACIEJ GIEŁZAK 134
KRZYSZTOF GULBA 105
DARIUSZ JAMIELUCHA 70
DARIUSZ KALETA 76
ANDRZEJ KASPRZYK 154
MARCIN KORZENIOWSKI 47
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC 219
ERNEST KUROWSKI 64
MATEUSZ LASZCZYK 12
MARIUSZ ŁABĘDZKI 161
KAMIL MAJ 65
MARCIN MICHALSKI 35
KAMIL MIESZCZAK 4
EDWARD NISZTUK 220
MICHAŁ NOWOK 37
PRZEMYSŁAW PAWLIK 40
DARIUSZ PELKA 69
PIOTR PIETROWSKI 36
JERZY ROSA 156
KRZYSZTOF SIKORA 38
MIROSŁAW SÓLNICA 111
TOMASZ STRZELCZYK 71
MACIEJ SZCZEPANIK 11
PIOTR SZCZEPANIK 110
TADEUSZ WIECZOREK 182
ADAM WÓJCIK 8
RAFAŁ WROŻYNA 67
DARIUSZ WYLĘŻEK 150
SŁAWOMIR WYRZYCKI 112
PAWEŁ ZACZYK 9
72D ROWMIX JAVA TEAM
IZABELA BLOK 254
WACŁAW SZWARC 299
ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
LECHOSŁAW MICHALAK 180
ACTIVEJET
JAROSŁAW CHOJNACKI 146
ADALIGHT-AREALAMP
KATARZYNA PAKULSKA 241
APTEKI GEMINI
MICHAŁ BOGDZIEWICZ 72
BDC DEVELOPMEN
GRZEGORZ TRAMŚ 212
BIKE ATELIER TEAM
MICHAŁ TURSKI
BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
JAN NADOLNY 194
BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
TOMASZ KOWALSKI 61
RYSZARD KRUSZELNICKI 272
BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ
ADAM WOLAŃSKI 135
BLACK HORSE TEAM
KRZYSZTOF MATULA
BOLEK I LOLEK RACING TEAM
ŁUKASZ KACZMAROWSKI
BROWAR FORTUNA
WALDEMAR BANASIŃSKI
BSK MIÓD KOZACKI
ARTUR KOZAK 28
TADEUSZ KOZAK 176
CST 7R MTB TEAM
KAROL KUCIĘBA 7
CTS SKOCZÓW
GRZEGORZ GÓRNIAK
TADEUSZ KAMYCZEK
PIOTR MATUSZEK
CYCLO TRENER TEAM
KAMIL POMARAŃSKI 26
CYKLO OPOLE
PIOTR WRONA 151
CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI 181
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
KSAWERY LESZCZYNSKI 226
DOMINIK PATRZYKOWSKI 44
DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA
FRANCISZEK JOWIK
DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ BEDNARCZYK 91
MARIUSZ PIASECKI 123
MARIOLA POSMYK 262
ARKADIUSZ POSMYK 92
DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI 141
ANDRZEJ ŚLEDZIONA
DUET GOLENIÓW
ROMAN BLADOWSKI 142
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
DARIUSZ OSTROWSKI
ELMAR SPECTRUM-BIKE
EWA BAŃKOWSKA
SŁAWOMIR CHRZANOWSKI 124
JAN ZUGAJ
ELMAR TEAM
LESZEK KRZYWICKI 144
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
WŁADYSŁAW GŁADYSIAK 41
ANDRZEJ KAISER 93
FINNOYA RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY
GK GLIWICE
ANDRZEJ MISINA 198
HUROM TEAM
SZYMON KOGUT 177
IFON KOLARZKLUB
AREK ŁAŹDZIN
IN MOGILANY CYCLING TEAM
ŁUKASZ ZAKIELARZ 104
JAFI SPORT BIKE TEAM
JAN GRZEMPA 29
JBG-2 CRYOSPACE
JACEK BRZÓZKA 143
JMP.RACE
ANDRZEJ NIZIOLEK 25
KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
GRZEGORZ GRZYWA 109
MACIEJ HABRAT 43
ANDRZEJ JAROSZ 75
JAN PILCH 153
BARTŁOMIEJ PISKORZ 10
MAREK WOJNAROWSKI 42
KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
PIOTR PAWŁOWSKI 127
KS SUŁEK SPORT
PIOTR SUŁEK 46
KTC KIELCE
LESZEK HINCZA 213
LEGION SERWIS
KATARZYNA KORNASIEWICZ 253
LIBRA CYCLING TEAM
ROBERT KONIECZNY
LUKS 2 STRYKÓW
DARIUSZ LEDUCHOWSKI 148
MAYDAY TEAM LUBLIN
GRZEGORZ TOMASIAK 102
MERX TEAM WĄGROWIEC
MARTA GOGOLEWSKA 251
MIROSŁAW JASZOWSKI 173
STANISŁAW PATERKA 223
MERX TEAM WĄGROWIEC
JERZY ROGALSKI 191
NIEZRZESZONY
ROMAN BADURA 94
MIETEK BEREZIK
PIOTR BIELINSKI 129
TOMASZ BŁĄDEK 34
AMADEUSZ BRACHACZEK 3
LESZEK BRUNKE 122
DAWID BUDZIŃSKI 27
PIOTR BUGAŁA 100
TADEUSZ CHUDOBSKI 222
JANUSZ CZAJKA 193
TOMASZ CZYŻKOWSKI 128
PIOTR DRELA 121
MARCIN DROBNIKOWSKI 31
NORBERT GAŁĄZKA 63
MAREK GARCZYŃSKI 145
JAKUB JABŁOŃSKI 33
ADRIAN JACH 101
JACEK KRAWIEC 131
MACIEJ KUBICZ 95
TOMASZ MAJEWSKI 97
MARCIN MICHALCZEWSKI 103
JAROSŁAW MICHALEC 96
IRENEUSZ MIKLER 24
JOACHIM MIKLER 23
MARIAN OPYRCHAŁ 196
DANIEL PACKI 32
ZDZISŁAW PROCHOŃ 174
JACEK SKIBICKI 175
MAREK STRAM 99
MIECZYSŁAW STRZELEC 192
DARIUSZ SZULGO 147
WIELISŁAW SZYMAŃSKI 221
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI 30
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI 130
DARIUSZ ZIEBA 62
LESZEK ZIĘTKOWSKI 179
MARIAN ŻUREK 178
OŚKA WARSZAWA
PIOTR NOWACKI 22
PELETON AQUILA WADOWICE
SYLWIA SZAFRANIEC 257
PIOTR SZAFRANIEC 107
PM BIKE RACING TEAM
BARTOSZ MITMAŃSKI 6
MAŁGORZATA SUCHA 267
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
PRZEMYSŁAW BONUSIAK 39
TOMASZ KUBALA 68
PTC POZNAŃ
JERZY DREWNIK 231
JAN KAZIMIERCZAK 225
TADEUSZ KUBIAK 214
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
MAREK KRAJEWSKI 171
RMF FM HEG MTB TEAM
TOMASZ PIERWOCHA 77
ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI
MAREK PÓŁCHŁOPEK
ROGELLI TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK
ROWEROWE DZIKI TEAM
RADOSŁAW KORZEC
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
KRZYSZTOF CIEŚLA
RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
PAWEŁ DRAB 133
JACEK ŁUCZKIEWICZ 132
JÓZEF MISIAK 232
RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
GRZEGORZ FAJKOWSKI 215
SOKÓŁ KĘTY
WOJCIECH SŁUP 159
SPORTS CAMP
ANDRZEJ FIJAK
STC SKARŻYSKO
LONGIN KUSAL 197
STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM
KAMILA WÓJCIKIEWICZ 243
TAURUS EXTREME TEAM
ZDZISŁAW DROBISZ 136
TC ORZEŁ SPYTKOWICE
GRZEGORZ GRZEMPA 211
STANISŁAW KOWALCZE 157
TEAM HUROM
RAFAŁ OLEŚ 21
TEAM HUROM MASTERS
ANNA BANASZEK 258
GRZEGORZ LACHOWSKI 126
ARTUR RESZKA 98
TEAM KUNGALV IDROTSSALLSKAP
TADEUSZ CIĘCIEL 152
SONIA ZAMRZYCKI 242
TS MERAN OTWOCK
WIESŁAW KAMIŃSKI 195
TTC TORUŃ
DANIEL LIPINSKI 1
TWÓJ TRENER SPORTOWY
ADAM ALKER 49
UKKS IMIELIN TEAM
ZBIGNIEW CZACHURA 155
UKKS IMIELIN TEAM
JACEK SZARY 158
UKS SOKÓŁ KĘTY
JÓZEF BUŁKA 199
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 172
MAREK MARZEC 149
VARSO
MICHAŁ PRZYBYSZ
VESTIS - ROKOSZ TEAM
ZBIGNIEW FAL
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
BOGDAN CZARNOTA 66
VYTYV WHEELS
PAWEŁ WOJCZAL 2
JAROSŁAW WOJCZAL 125
WKS LEGIA MASTERS
MAREK ROGALA 224
WLKS KRAKUS BBC CZAJA
MARCIN PORĘBA 48
\\\"KOLEJARZ-JURA\\\" CZĘSTOCHOWA
MAREK GIERACZ 200


Ilość wszystkich zgłoszeń: 200