I Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Kobiety 18-29 lat
PAULINA BARCZAK Tak PL BIAŁE SZAKALE 23
PATRYCJA BUNK Tak PL 304 23
HANNA GARBARCZYK Tak PL 23
ALEKSANDRA GILICKA PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
WERONIKA JANAS Tak PL 23
ALEKSANDRA KRAWIEC PL 23
ARLETA LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 23
PAMELA MULTAN Tak PL 23
BEATA PRZYBYŁ Tak PL 23
KINGA ROSIAK Tak PL 23
MONIKA SZCZEPANEK Tak PL 23
MARLENA SZEWCZYK Tak PL 23
MARIKA TOŚ Tak PL 23
MICHALINA WALIGÓRA Tak PL 23
MARTYNA ZELLMER Tak PL 23
ASIA ZYBAŁA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 16 (Opłaconych: 14)
K30 - Kobiety 30-39 lat
IZABELA BIERŁA Tak PL 23
ANNA BŁASZCZYK Tak PL 23
IZABELA GRZEŚKIEWICZ Tak PL 23
AGNIESZKA HURNA Tak PL 23
MAGDALENA IDZIKOWSKA Tak PL 23
MILENA KOKOT Tak PL 23
MAGDALENA KOLERA Tak PL 23
SYLWIA KUBICKA Tak PL 23
MAŁGORZATA MALINOWSKA Tak PL 23
MARTYNA MICHALAK Tak PL 23
JUSTYNA MINTA Tak PL 23
JOANNA ROBAKOWSKA Tak PL OSP GORZYCE WIELKIE 23
KATARZYNA SZLACHTA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 23
IRENA SZYMANOWSKA Tak PL 23
JOANNA WOJTCZAK Tak PL KOŁO BIEGA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 15 (Opłaconych: 15)
K40 - Kobiety 40-49 lat
ANETA CNOTALSKA Tak PL 23
KAROLINA MARCZAK Tak PL 23
DOROTA MIGAJ Tak PL 23
KAROLINA STACHOWIAK Tak PL 23
JOANNA SUŚ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 5 (Opłaconych: 5)
K50 - Kobiety 50 lat +
DOROTA KOŃCZAL Tak PL 23
DONATA NENTWICH Tak PL 23
RENATA PŁÓCIENNIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 3 (Opłaconych: 3)
M20 - Mężczyźni 18-29 lat
NORBERT CIERPKA Tak PL 23
BŁAŻEJ DANIELEWICZ Tak PL 23
DAMIAN FILIPIAK PL 23
SZYMON FLUDER PL OSP DĘBNICA 23
PATRYK GRABARKIEWICZ Tak PL 23
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
KAROL KRUPKA Tak PL 23
ŁUKASZ KUBIAK Tak PL 23
ARTUR KUKUŁKA Tak PL 23
DAMIAN KUKUŁKA Tak PL 23
JAKUB KWIATKOWSKI PL 23
BARTOSZ LOSY PL 23
JAKUB MARCINKOWSKI PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
ŁUKASZ MINTA Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
ARTUR MINTA Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
ADRIAN MŁYNARZ Tak PL 23
JAKUB MULTAN Tak PL 23
IRENEUSZ OWOC Tak PL 23
PAWEŁ PABICH PL KOŹMIN BIEGA 23
MATEUSZ PIOTROWSKI Tak PL 23
SZYMON PRZYBYLAK Tak PL 23
GRZEGORZ ROGALA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
PATRYK ROSIAK PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
PATRYK SUSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
DAWID SZYCH Tak PL KB CZARNE WILKI 23
MATEUSZ TOMASZEWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 26 (Opłaconych: 19)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat
DAMIAN BEZAK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BILSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
DARIUSZ CEBULSKI Tak PL 23
JAROSŁAW CHMIELARCZYK Tak PL 23
KAROL CIERNIAK Tak PL BIAŁE SZAKALE 23
ADAM CNOTALSKI Tak PL 23
MACIEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
PIOTR FRENCEL Tak PL 23
BARTOSZ GIWERSKI Tak PL 23
SZYMON GMUR Tak PL 23
WALDEMAR GRYKAŁOWSKI Tak PL 23
MARCIN GRZESZCZYK Tak PL 23
ARKADIUSZ IWANEK Tak PL 23
KRZYSZTOF KAIK Tak PL KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 23
BARTOSZ KARKOSZKA PL 23
ŁUKASZ KARPIEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ KOCIK Tak PL PRZESIĄKNIĘTY DŹWIĘKIEM 23
ADAM KOŁODZIEJ Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
PIOTR KOSMALA Tak PL 23
ŁUKASZ LOMBARSKI PL 23
PRZEMYSŁAW MARCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ MIELCAREK PL 23
PIOTR NIŚKIEWICZ Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
ADAM PLUTA Tak PL 23
MATEUSZ PŁÓCIENNIK Tak PL 23
MICHAŁ POPRAWA Tak PL 23
MICHAŁ PRZERWA Tak PL 23
ŁUKASZ PRZYBYŁ Tak PL 23
ARON PRZYBYŁ PL PKB KALISZ 23
TOMASZZ SAMBORSKI Tak PL SSW TEAM KROŚNICE 23
KAMIL SITARZ Tak PL 23
WALDEMAR SITEK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SZCZERBICKI Tak PL 23
PAWEŁ SZYMANOWSKI Tak PL 23
DANIEL ŚWIĄTEK Tak PL 23
KRZYSZTOF TOKARZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 36 (Opłaconych: 32)
M40 - Mężczyźni 40-49 lat
SŁAWOMIR ADAMCZAK Tak PL 23
ALA BARON Tak PL 23
TOMASZ BŁASZCZYK Tak PL 23
FILIP BOROWICZ Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
RAFAŁ DOLATA PL 23
KRZYSZTOF DUDA Tak PL 23
JERZY HNATYK PL 23
JAKUB JAŚKIEWICZ Tak PL 23
KRZYSZTOF MARCZAK Tak PL OSP CZEKANÓW 23
MAREK MICHALSKI Tak PL 23
PAWEŁ MOŁODECKI Tak PL 23
KRZYSZTOF PANOWICZ PL 23
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 23
PAWEŁ SIKORA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP 23
MARIAN SKOWRONEK Tak PL OSP GORZYCE MAŁE 23
DARIUSZ SUŚ Tak PL 23
RAFAŁ SZUBERT Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 23
RAFAŁ WARSZAWSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
TOMASZ WILCZAK Tak PL 23
HIERONIM WINIARSKI Tak PL 23
ROBERT ZBOROWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 21 (Opłaconych: 17)
M50 - Mężczyźni 50 lat +
ANDRZEJ DUDEK Tak PL 23
ANTONI HADRYŚ Tak PL 23
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 23
JAN JAWORSKI Tak PL 23
ALOJZY LORENC Tak PL 23
PIOTR MARASZEK Tak PL 23
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL SENIOR61 23
WITOLD OLEJNICZAK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
RAFAŁ OLEJNIK Tak PL 23
HIERONIM SZCZYPKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 10 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 132 (Opłaconych: 115)