Istebna Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
SZMYD COACHING TEAM
ANDRZEJ PIĄTEK 600
KRZYSZTOF SMOLA 624
AGREGATY EPS SYSTEM
RENATA GLAZER 622
TOMASZ GRABOWY 665
RYSZARD LEŚNIAK 686
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
JANUSZ LEWANDOWSKI
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
SZYMON BANACH 649
BIKE ATELIER TEAM
JAROSŁAW HERMAN 632
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI 643
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI
PATRYK MAZUREK 633
BIKE U UP
PATRYCJUSZ URBANEK 628
BURCAK TEAM
MICHAŁ FABISIAK 636
BŁAŻEJ STACHOWIAK 637
CK FESO PETŘVALD
JAN CHUDÝ 660
CK HOBBY BOHUMIN
DENISA BARTOSOVA 638
CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI 607
DIVERSEY TEAM
MATEUSZ BEDNARCZYK 659
DOTSPORT
TOMASZ BARAN
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
PIOTR CEBULA 694
MATEUSZ KWIATKOWSKI 646
MAŁGORZATA SUCHA
PAWEŁ UCHAŃSKI 647
FTI RACING TEAM
MICHAŁ BŁAŻEJEWSKI
MAGDALENA KOWALCZYK 639
ZBIGNIEW KUPC 672
AGATA SOBOTA 631
FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
MATEUSZ DAŁEK
GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI 675
MIROSŁAW SÓLNICA 681
GO4ADVENTURE
SZYMON SAPETA 680
HARDIX LUBLIN
ROBERT TOBOLSZEWSKI 683
HUZAR BIKE ACADEMY
MAGDALENA ZINKOWSKA 697
JAFI SPORT BIKE TEAM
MARCIN MAĆKOWSKI 674
DARIUSZ PELKA 676
JAS-KÓŁKA
MACIEJ GIEŁZAK
DARIUSZ GRELOWSKI 667
ADAM GRZYBEK 670
ANDRZEJ JAGIEŁŁO
MARCIN KOWOL 671
PIOTR KUKLA 645
ANDRZEJ MŁYNEK
DARIUSZ POTONIEC 677
DARIUSZ PUZOŃ 678
IZABELA WŁOSEK 634
K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA 668
KKZKKLASYKKLODZKI.COM
WACŁAW BYCZKOWSKI 690
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA 651
DOMINIKA HANKE 640
KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
ADAM FUDALI 642
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KAMIL MAJ
NIEZRZESZONY
ZBIGNIEW FAL 619
PAXX GLOBAL CYCLING
SVEN HAYEN 612
GODY JACOBS 611
JEROEN MAES 610
KIM SAENEN 609
PIETER VAN DEN EYNDE 614
PAXX GLOBAL CYCLING
FILIP NEESEN 613
POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GŁOWNIA
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 691
PUŁAVELO
TOMASZ BŁĄDEK 618
ŁUKASZ KMIECIK 617
RGK RACING TEAM
SZYMON OPYD
ADRIAN SEKUŁA
RK ALUMUNIUM BIKE TEAM
JAKUB BASZCZYŃSKI 641
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA 725
RAFAŁ KOCOŃ 723
SYLWIA ŁĄKAS
MAREK PÓŁCHŁOPEK 724
BOGUSŁAW ROTTE 721
PIOTR WRONA 720
ROGELLI TEAM
MAREK MARZEC 688
KATARZYNA ORŁOWSKA 635
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ROMET MTB TEAM
KAMILA BIERNAT
SARONI-JAGU TEAM
JÓZEF ROKOSZ 692
SII CYCLING TEAM
KORNEL OLSZEWSKI 658
ŚLĄSK KOLARSKO
DAWID ZAPADKA 648
SPOKOJNIE SPOKOJNIE
PIOTR PIECHNIK
SPORTS CAMP
ARTUR CAPUTA
SZMYD COACHING TEAM
JAN CEGLAREK 444
ŁUKASZ FRYDEL 555
LESZEK TRACZYK 689
THULE - JMP
ANDRZEJ NIZIOLEK 603
KRYSTIAN PIRÓG 602
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ MATOGA
UNBOUNDED
ANDRZEJ GUŻ 653
UNIMETAL RECYCLING TEAM
TOMASZ GLAZER 623
VARSO
LECH GRADZIŃSKI 626
GRZEGORZ JAZUREK 654
BARTOSZ LATAWIEC 673
MICHAŁ PRZYBYSZ 604
VELOGD
MATEUSZ GRABARSKI


Ilość wszystkich zgłoszeń: 93