IV. Tour de Cracovia Amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 18-30 lat
DAMIAN ADAMCZYK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
KONRAD BEDNAREK PL 23
MICHAŁ BIELSKI PL ZAWSZE TAM GDZIE TY CYCLING TEAM 23
JAKUB BŁONIARCZYK PL 23
GRZEGORZ BODZENTA PL 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 23
MATEUSZ BRYŁA PL 23
JAROSŁAW BUDNIK PL 23
LEON BUGAJ PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
WOJCIECH BULDA PL 23
MATEUSZ BURDA PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
ADRIAN BURMER PL 23
MATEUSZ BYLICA PL 23
MACIEJ CHRZANOWSKI PL 23
MICHAŁ CHRZANOWSKI PL 23
TOMASZ CICHOREK PL 23
MICHAŁ CZAPLA PL AGROCHESTTEAM 23
KONRAD DOBOSZ PL 23
PATRYK DOMAGAŁA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JACEK DONIEC PL MOTOROLA BIKE TEAM 23
JAKUB DZIADOŃ PL 23
KAMIL FILIPEK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
NITAJ FUŚNIK PL GORANGA TEAM 23
JAKUB GAJEWSKI PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
SZYMON GODEK PL 23
MICHAŁ GÓRNIAK PL 23
MAREK GRZEGORCZYK PL 23
MATEUSZ GURDAK PL 23
KRYSTIAN GWIZDAŁA PL PELUCZA 23
KRZYSZTOF HAUS PL 23
PAWEŁ HERICHT PL 23
MICHAŁ JASIŃSKI PL 23
DAWID JOB PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
MATEUSZ KARKULA PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
PATRYK KASJANIUK PL 23
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM 23
MIŁOSZ KLUBA PL 23
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DANIEL KOŁECKI PL 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KONRAD KOŁODZIEJSKI PL 23
MICHAŁ KOPACZ PL 23
KRZYSZTOF KOWALCZYK PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 23
ANDRZEJ KUROWSKI PL 23
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM 23
DAWID KWAPISZ PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL EC TEST SYSTEMS 23
ARTUR ŁABĘDŹ PL ITMBW KRAKÓW 23
KRZYSZTOF ŁABNO PL RYSIANKA TEAM 23
JAN ŁĘTKA PL 23
PIOTR MALINOWSKI PL GORANGA TEAM 23
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM 23
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI PL SPRINT GORZYCE 23
PATRYK MARSZAŁEK PL - 23
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ARKADIUSZ MAZGAJ PL OSP NOWA WIEŚ 23
DOMINIK MAZUREK PL 23
ALAN MICHALSKI PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI 23
JAKUB MICZOŁEK PL 23
MICHAŁ MIŁOBĘDZKI PL 23
MATEUSZ MOTYKA PL K2K.CYCLING 23
MICHAŁ NOWAKOWSKI PL 23
PIOTR OPIŁKA Tak PL 23
PAWEŁ PAJDAK PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
MICHAŁ PAŁYS PL NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW 23
BARTŁOMIEJ PAMUŁA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 23
DAWID PATYŃSKI PL 23
BARTOSZ POPARDOWSKI PL 23
MACIEJ POPIOŁEK PL 23
MATEUSZ PORĘBA PL BIKE-RS 23
HARIDAS PORĘBA PL GORANGA TEAM 23
JAKUB RADZKI PL 23
PAWEŁ RAJTAR PL 23
KAROL RĄPAŁA PL CUD MASZYNA 23
ŁUKASZ RÓŻYCKI PL FREESPORT TEAM KRAKÓW 23
JAKUB RUSIN Tak PL 23
RAFAŁ RYBKA PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
MICHAŁ SAMEK PL OTR KRAKÓW 23
KRZYSZTOF SIKORA PL GATTA BIKE-RS 23
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL BIKEBOARD 23
MICHAŁ SKORUPA PL 23
ARTUR SOSNAL PL NIEPOKRĘCĘ 23
ALBERT SOSNAL PL NIEPOKRĘCĘ 23
MACIEJ STAŚKIEWICZ PL 23
JAKUB SZKLORZ PL SII CYCLING TEAM 23
MACIEJ SZNERCH PL 23
ANDRZEJ SZYMOCHA PL 23
NIKODEM TOKARSKI PL AGH CYCLING 23
DOMINIK TOMANA PL 23
MAREK URBAN PL 23
JOSE VILLALBA PL 23
AMADEUSZ WEBERBAUER PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
PAWEŁ WIECZOREK PL 23
MICHAL WODZIANSKI PL ADIMET 23
PIOTR WOSIK PL 23
MATEUSZ WÓJCIK PL 23
ŁUKASZ ZAJĄC PL 23
DOMINIK ZAJĄC PL 23
KAMIL ZAKRZEWSKI PL 23
PIOTR ZARZYCKI PL 23
MARCIN ZDEBSKI PL 23
BARTOSZ ZIOMEK PL 23
MICHAŁ ŹRÓBEK PL 23
PIOTR ŻYDZIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 106 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat
KRZYSIEK AMBROZIK PL BIKEBOARD 23
MIQUEL AMER-MONTSERRAT PL 23
MAREK ANTUSIAK PL OSP NOWA WIEŚ 23
TOMASZ BAJAK PL ISPORT TEAM 23
MARCIN BARTOSIEWICZ PL 23
KAROL BARZYK PL 23
MIROSŁAW BĄK PL TOP-SERVIS CHORZELÓW 23
PIOTR BĄK PL JLL CYCLING TEAM 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI PL KSPO DENTINEA 1A 23
MARCIN BINIEK PL 72D WINDSPORT TEAM 23
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI PL 23
GRZEGORZ BUŁA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
SŁAWEK BYLICA PL 23
MICHAŁ CHYŻEWSKI PL 23
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW 23
ADAM CZEKAJ PL 23
KRZYSZTOF CZERNER PL 23
PIOTR CZMYR PL 23
RAFAŁ CZYŻ PL NIEPOKRĘCĘ 23
PAWEŁ DARAŻ PL 23
ŁUKASZ DELA PL OMEGA MIECHÓW 23
ADAM DOLEŻEK PL 23
MARCIN DOMIN PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
PIOTR DRONSZCZYK PL CROSS HEROES-OGIEŃ! 23
ARTUR DUDA PL 23
MATEUSZ DYBEK PL 23
MIROSŁAW DŻUŁA PL 23
BARTOSZ FETLER PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
KRZYSZTOF FIGIEL PL 23
KRZYSZTOF FILIPKOWSKI PL 23
PIOTR FINDURA PL 23
MICHAŁ FRANCZYK PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS 23
JACEK GAJLIKOWSKI PL 23
ARTUR GARBOWICZ PL 23
KRZYSIEK GAWRON PL BIKEBOARD 23
MARCIN GEMZA PL 23
SŁAWOMIR GĘDOŚ PL 23
JACEK GIL PL QRIER.KRAKOW.PL 23
GABRIEL GIRAU PL CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWE JURAND 23
MARCIN GŁOWACKI Tak PL 23
MATEUSZ GOMBARCZYK PL 23
ROBERT GORA PL 23
PRZEMYSŁAW GORCZYCA Tak PL 23
MICHAŁ GÓRNIAK PL 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
KRZYSZTOF GRUDNIK PL 23
MACIEEK HABRAT PL 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 23
JAROSŁAW HAŁAS PL 23
KAMIL HERCHEL PL TOMAR 23
KONRAD HOSAJA PL 23
GRZEGORZ HUCZEK PL 23
ROBERT JANECZEK PL 23
GABRIEL JANOWSKI PL NIEPOKRĘCĘ 23
MARCIN JEKEL PL 23
JAN JURASZCZYK PL ATAKSPORT RACING TEAM 23
PIOTR JURCZYK PL 23
PAWEŁ JURCZYK PL 23
PAWEL JURKIEWICZ PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 23
MICHAL KACZURA PL 23
TOMASZ KAIM PL 23
PIOTR KALBARCZYK PL 23
WIKTOR KALBARCZYK PL 23
DOBROMIR KALETA PL 23
MATEUSZ KANIECKI PL 23
DANIEL KARAŚ PL SII CYCLING TEAM 23
IGOR KARLIŃSKI PL LKS BEŁCHATÓW 23
ADRIAN KARPIUK PL 23
BOLESŁAW KASPEREK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
BOGDAN KAWALER PL 23
TOMASZ KIEŁBASA PL 23
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ KLIMCZYK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MARIUSZ KLOZA PL 23
GRZEGORZ KŁĘBEK PL 23
MARCIN KNAPCZYK PL 23
ŁUKASZ KOFIN PL 23
MICHAŁ KOKORYK PL 23
MICHAL KOLODZIEJSKI PL 23
KAROL KONECZNY PL RAJDYDLAFRAJDY.PL 23
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM 23
ANDRZEJ KORNAŚ PL KUKUCZSPORT.PL 23
TOMASZ KORZAŃSKI PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI PL AGROCHESTTEAM 23
TOMASZ KOSZAREK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
KONRAD KOŚCIÓŁEK PL 23
BARTOSZ KOTULIŃSKI PL MUSLI4U 23
PAWEŁ KOWALCZYK PL 23
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI 23
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW 23
GRZEGORZ KRUPA PL 23
ANDRZEJ KRUSZEC PL 23
ROMAN KRYSA PL 23
MACIEJ KRZAK PL 23
MARCIN KRZAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 23
BARTŁOMIEJ KRZYWONOS PL 23
PAWEŁ KRZYWORĄCZKA PL TABLETOID.PL 23
JAKUB KUBUSZEK PL 23
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 23
DANIEL KURPIELA PL JLL CYCLING TEAM 23
MARCIN KURUC PL 23
STANISŁAW LASOTA PL DOTSPORT RACING TEAM 23
ŁUKASZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
PAWEŁ LEMPART PL 23
KRZYSZTOF LIGĘSKA PL 23
MAREK ŁABĘDŹ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
WOJCIECH ŁABĘDŹ PL 23
TOMASZ MACIEJEWSKI PL 23
MATEUSZ MADEJSKI PL 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
SZYMON MAJEWSKI PL 23
ADAM MAŁEK PL VELOART CYCLING CLUB 23
MARCIN MENDELEWSKI PL ZGRUPKA TEAM 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK PL 23
SEWERYN MISA Tak PL JGS TEAM 23
GRZEGORZ MUSIAŁ PL 23
SEBASTIAN NANEK PL 23
RAFAŁ NĘCEK PL KÄRCHER TEAM 23
MARCIN NĘDZKA PL 23
TOMASZ NIEDOJADŁO PL TALENTHOUSE.PL 23
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI PL OSP NOWA WIEŚ 23
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI PL 23
ROBERT NIEMIEC PL 23
BARTOSZ NIEPSUJ PL OTR KRAKÓW 23
KRZYSZTOF NOSAL PL 23
PAWEL NOWICKI PL 23
ROMAN OBRAL PL 23
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI PL 23
WOJCIECH OLESZEK PL 23
KORNEL OLSZEWSKI PL SII CYCLING TEAM 23
MICHAŁ ORLICKI PL 23
ŁUKASZ OSTROWIECKI PL 23
KAMIL OZIMKOWSKI PL 23
WITOLD PALETA PL 23
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL OSP SKAŁA 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI PL EWODD TEAM 23
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ PIECHOWICZ PL EWODD TEAM 23
WALDEMAR PIECZARA PL 23
ROBERT PIEGZA PL 23
SZCZEPAN PIETRUSZKA PL 23
MARIUSZ PIETRZYK PL 23
ŁUKASZ PILCH PL 23
TOMASZ PODCZASZY PL 23
DARIUSZ POL PL BANDA PUCHATKA 23
MARCIN PORĘBA PL BIKE-RS 23
MARCIN RACZYŃSKI PL #TOUROFTWITTER 23
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD 23
MICHAŁ RADECKI PL 23
JAN RADZKI PL 23
KRZYSZTOF RAJTAR PL WAY2CHAMP 23
MARCIN RESZKA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
MATEUSZ ROMASZKO PL 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL M 23
MARCIN ROSIEK PL OTR KRAKÓW 23
GRZEGORZ ROSIEK PL 23
ANDRZEJ RÓŻAŃSKI PL 23
GRZEGORZ RUSIN Tak PL JGS TREK BIKE TEAM 23
KUBA SAGAN PL 23
MARCEL SALAWA PL MAR CELI 23
ANDRZEJ SALWIŃSKI PL 23
SZYMON SARAPATA PL 23
MATEUSZ SARAPATA PL 23
PIOTR SEŃKÓW PL 23
TOMASZ SIEPIELA PL 23
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
JAKUB SIKORSKI PL 23
DANIEL SILVA PL 23
PAWEŁ SITKO PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
RYSZARD SIWAK PL 23
ŁUKASZ SIWKO PL 23
TOMASZ SŁUPIK PL 23
ALEKSANDER SOBOŃ PL 23
SŁAWOMIR SOBULA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
KONRAD SOŁTYS PL 23
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD 23
TOMASZ SUDOL PL 23
GRZEGORZ SUDOŁ PL 23
SEBASTIAN SURMACZ PL BIKE ATELIER TEAM 23
KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ PL 23
KRZYSZTOF SZARY PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN SZARZYŃSKI PL 23
ŁUKASZ SZŁAPA PL 72D WINDSPORT TEAM 23
MICHAŁ SZMIGA PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 23
ADRIAN SZOSTAK PL NECTOR FAN SPORT 23
ŁUKASZ SZPAKOWICZ PL 23
JAKUB SZYMCZYK PL 23
MARCIN ŚWIREK PL 23
JAKUB TOBIASZ PL 23
PIOTR TOMANA PL MAJKA DAYS 23
RAFAŁ TOMASZEWSKI PL 23
MARCIN TRZASKA PL 23
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK TYLEK PL 72D WINDSPORT TEAM 23
TOMASZ TYRAWA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ZBIGNIEW ULMANIEC PL PL 23
MICHAŁ URBANKOWSKI PL BIKEBOARD 23
TOMASZ WALCZYK PL 23
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 23
MICHAŁ WĘC PL 23
MARCIN WĘGIER PL 23
KRZYSZTOF WIDUR PL 23
ŁUKASZ WIECZOREK PL PENTEL 23
PAWEŁ WILANOWSKI PL 23
PAWEŁ WINIARCZYK PL LUBIE PLACKI 23
MICHAŁ WLAZŁO PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
MAREK WOJNAROWSKI PL 72D WINDSPORT TEAM 23
FILIP WONIAKOWSKI PL 23
TOMASZ WOŹNIAK PL 23
MICHAŁ WOŹNIAK PL ZWIFT.PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
GRZEGORZ WÓJCIK PL 23
MIECZU WÓJTOWICZ PL 23
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
IRENEUSZ ZABOROWSKI PL 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MARIUSZ ZEMBROŃ PL 23
GRZEGORZ ZIĄBEK PL 23
KAROL ZIELNIAK PL 23
JAKUB ZIMOWSKI Tak PL GKC GORLICE 23
ŁUKASZ ZUGAJ PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 23
DAMIAN ŻMIGRODZKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 224 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni 45 lat i starsi
MARIUSZ ALBERTUSIAK PL 23
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL ZETRA TAPE 23
MARCIN APOSTOŁ PL 23
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL 23
SEBASTIAN BASAŁYGA PL 23
MIETEK BEREZIK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
ANDRZEJ BILEWICZ PL GORANGA TEAM 23
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL 23
ADAM BUJAK Tak PL 23
ROBERT CHRZĄSTEK PL 23
ROBERT CIĘKOSZ PL LA BICICLETTA CAFE 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ZDZISŁAW DROBISZ PL 23
JANUSZ DURAN PL GKC GORLICE 23
MAREK DYLAG PL 23
PAWEŁ DYNDA PL GKC GORLICE 23
PIOTR DZIAŁOWY PL LA BICICLETTA CAFE 23
MAREK DZIAŁOWY PL LA BICICLETTA CAFE 23
GRZEGORZ DZIARKOWSKI PL 23
GRZEGORZ DZIURSKI PL 23
WOJCIECH FRAŚ PL 23
WIESŁAW FÜRST PL 23
RYSZARD GACZOŁ PL 23
PIOTR GAWEDA PL 23
LUCJAN GAWĘDA PL 40+ 23
ADAM GERMAN PL 23
PAWEŁ GODULA PL ---- 23
WOJCIECH GORZKOWICZ Tak PL GKC GORLICE 23
TADEUSZ GÓRSKI PL 23
ZBIGNIEW GRELIAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 23
ZBYSZEK GROSICKI PL 23
RYSZARD GRUCA PL 23
JACEK JAWOR PL 23
HENRYK JAWOREK PL 23
GRZEGORZ JEZIOREK PL 23
MACIEJ JURUSIK PL GORLICKI KLUB CYKLISTÓW 23
JAN KACZMARCZYK PL 23
KORDIAN KALTBACH PL JLL CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL BLACK HORSE TEAM 23
ADRIAN KLESYK PL 72D WINDSPORT TEAM 23
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI PL SZOSA KUJAWY 23
STANISŁAW KONIECZNY PL 23
LESZEK KOZIOŁ PL 23
GRZEGORZ KRAMEK PL 23
ANDRZEJ KRAWCZYK PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 23
PIOTR KRZYWORĄCZKA PL 23
ROBERT KUCZMAŃSKI PL HIENDTECH TEAM 23
MACIEJ KURBIEL PL TEAM SATEL 23
DARIUSZ KURZYNSKI PL 23
DARIUSZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MARIUSZ LINERT PL 23
MIROSŁAW MAJ PL 23
PIOTR MAJCZAK PL GKC GORLICE 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ARTUR MICHAŁEK PL UJ_FAIS 23
ZBIGNIEW MILER PL 23
JERZY MISZTAL PL 23
STANISŁAW NIEWIADOMY PL 23
KRZYSZTOF OKRZESIK PL 23
GRZEGORZ OLENDER PL REAL 64-STO 23
DARIUSZ OPALSKI PL 23
MARIAN OPYRCHAŁ PL 23
ADRIAN ORIAN PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
RAFAŁ PAJĄK PL 23
ADAM PAMUŁA PL ADIMET 23
ROBERT PAZDRO PL 23
STANISŁAW PIĄTEK PL ITMBW KRAKÓW 23
JERZY PIĄTKOWSKI PL 23
PIOTR PIECHOTA PL 23
KAZIMIERZ PIECHÓWKA PL 23
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF PILCH PL 23
JANUSZ POTERA PL 23
KRZYSZTOF PROŚNIAK PL 23
HENRYK PUCHAŁA PUCHALA Tak PL 23
WALDEMAR PYTLIK PL 23
STANISŁAW RADZIK PL 23
IRENEUSZ RAŚ PL 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF RÓŻYCKI PL FREESPORT TEAM KRAKÓW 23
KONRAD RYKAŁA PL 72D WIND SPORT OSHEE TEAM 23
ARTUR SADZIK PL 23
TOMASZ SALACHNA PL 23
ROBERT SKALNY PL 23
JERZY SKAŁKA PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA PL KIWI KLUB MTB 23
PIOTR SOBULA PL 23
JACEK SOŁTYSIAK PL BIKEBOARD 23
MIROSŁAW SÓLNICA PL GATTA BIKE-RS 23
JERZY STAŁCHA PL 23
ROBERT STELMACH PL 23
JACEK STERNAL PL 23
KAZIMIERZ SUDER Tak PL 23
PIOTR SZAFRANIEC PL EKOI POLSKA 23
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
MAREK SZCZUPAŁ PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
MAREK SZYMAŃSKI PL 23
IRENEUSZ SZYMOCHA Tak PL KLUB ROWEROWY GRYFLAND 23
WITOLD ŚMIAŁEK PL 23
TOMASZ ŚMIETANA PL POC DIVISION POLAND 23
KRZYSZTOF ŚMIETANA PL 23
MIROSŁAW TYRPA PL 23
JAROSŁAW UCHEREK PL 23
PAWEL ULMANIEC PL 23
ROBERT WAJDA PL 23
MARIUSZ WALAS PL 23
ANDRZEJ WAŻNY PL 23
MAREK WŁODARCZYK PL 23
ADAM WOLAŃSKI PL 23
MARCIN WOŁEK PL 7BIKES.PL 23
JERZY WOŹNICKI PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
MAREK WRZECIONEK PL 23
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL 23
SŁAWOMIR WYRZYCKI PL BUSKO-ZDRÓJ 23
ADAM ZAŁUCKI PL 23
ADAM ZGUD PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 124 (Opłaconych: 6)
K1 - Kobiety 18-30 lat
SANDRA CZMYR PL 23
AGATA FLIS PL 23
ŻANETA JUSZKIEWICZ PL 23
KINGA KARAŚ PL 23
MAŁGORZATA KASZUBA PL 23
KAROLINA KUKUŁA PL PROFIDEA S-WORKS 23
MAGDALENA LORENS PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE 23
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM 23
MAGDALENA NOCOŃ PL 23
PAULINA OPAS PL 23
IZABELA SIKORA PL HIGH5 POLSKA 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 31 lat i starsze
KAMILA BIERNAT PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MAŁGORZATA CZEKAJ PL OMEGA MIECHÓW 23
ALEKSANDRA CZMYR PL 23
EWELINA DŻUŁA PL 23
AGNIESZKA GURBIEL PL 23
MARTA KRYPEL PL 23
MAŁGORZATA KURKOWSKA PL OTR KRAKÓW 23
AGNIESZKA KURTYKA PL 23
JOANNA MAZUREK PL 23
HANNA MENDELEWSKA PL ZGRUPKA TEAM 23
AGATA MIĘKINIA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 23
MAGDALENA NIEDUZIAK PL 23
PAULINA NIZIOŁEK-PULCHNY PL 23
JUSTYNA OBRAL PL 23
PIOTR ORIAN PL LUKS ROSPONDEK 23
ALDONA OSTROWSKA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JANINA PIECHOTA PL 23
RENATA PIECHÓWKA PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL RYSTOR PENTEL 23
MAGDALENA RUSINF Tak PL JGS TREK BIKE TEAM 23
MATYLDA SEŃKÓW PL 23
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
DOROTA SIWIEC PL 23
KLAUDIA SŁOWIK-MACIEJEWSKA PL 23
JOLANTA SOSNAL PL 23
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
MONIKA SZAFRANIEC PL 23
MILENA SZYMOCHA Tak PL 23
KATARZYNA TARKO PL 23
BERNADETA TOMASZEK-KOSOŃ PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS 23
JOANNA TOMASZEWSKA PL 23
OLA ZIMNY PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 33 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 499 (Opłaconych: 18)