IV Bieg nad Tanwią - Bieg 10 km_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1
JUDYTA AMROZKIEWICZ - GROMEK Tak PL 23
JUSTYNA ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
LUCYNA BARAN-HAŁASA Tak PL SM 23
KARINA BARSZCZEWSKA PL 23
MAGDALENA BOGUSZEWSKA PL 23
ANNA CZERNIAK Tak PL VEGE RUNNERS 23
EWA DOMAŃSKA Tak PL 23
NATALIA FIREK PL 23
KATARZYNA KALUŹNIAK Tak PL 23
BEATA KISZKA PL KRESOWIANIE 23
MONIKA KOSZ Tak PL CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 23
ANNA KRÓL Tak PL 23
ELŻBIETA LASOTA Tak PL ---- 23
PATRYCJA LUDWIG Tak PL 23
BARBARA ŁUCZAK-POKÓJ Tak PL NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 23
MARTA MAŁKA Tak PL AMATORKA 23
KATARZYNA MARYNICZ Tak PL 23
ANNA MONASTYRSKA Tak PL DRUŻYNA A 23
AGATA MURZACZ Tak PL AGROS TEAM ZAMOŚĆ 23
MAGDALENA PUKAS Tak PL 23
MONIKA SOCHAN PL 23
ROKSANA SOKALSKA-PIZUN Tak PL 3 BATALION ZMECHANIZOWANY 23
ANNA STAROŃSKA Tak PL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 23
NATALIA TRUŚ Tak PL 23
OLGA ZARZECZNA Tak PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
NATALIA ZWOLAN Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 26 (Opłaconych: 21)
K2 - Kategoria żeńska 2
BEATA BIELECKA Tak PL 23
MONIKA CHROMIEC Tak PL 23
AGNIESZKA ĆWIKŁA Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
WIOLETTA DEC Tak PL 23
BARBARA DUDEK Tak PL 23
ANNA DUDZICZ PL 23
BEATA FERENC Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
GRAŻYNA FIREK PL 23
JOANNA FUTYMA PL 23
MAGDALENA GAJEK Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 23
JOLANTA GAJEWSKA PL RUN FOR FUN 23
ALEKSANDRA GOŁEBIOWSKA PL 23
MAŁGORZATA GRONOWSKA PL 23
JOLANTA GRZESIK Tak PL 23
AGNIESZKA HAŁASA PL 23
AGATA KAPUŚNIAK Tak PL 23
ZDZISŁAWA KIEŁTYKA PL WICHURA JAROSŁAW 23
ALEKSANDRA KINCZKOWSKA Tak PL 23
NATALIA KOLASINSKA Tak PL 23
MARZENA KULIKOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA LOMBER Tak PL 23
RENATA ŁYSKO Tak PL 23
OLGA MADEJSKA PL 23
ANNA MICHAŁOWSKA Tak PL 23
ELŻBIETA MRÓZ Tak PL 23
EWA PARCZYŃSKA Tak PL 23
BEATA PARYNIAK PL RUN FOR FUN 23
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak PL 23
DAGMARA ROGOZIŃSKA- KOZAK PL RGB CYKU PYKU 23
ANNA RYBA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
JOANNA SZCZERBATKO Tak PL SIOSTRY BIEGAJĄ 23
ANNA SZCZYGIEŁ Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
ANETA SZNAJDROWICZ Tak PL AMATORKA 23
ANNA ŚLIWA Tak PL AMATORKA 23
ANNA ZABŁOCKA PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 35 (Opłaconych: 23)
M1 - Kategoria męska 1
KAROL ADAMCZUK PL 23
MARCIN ADAMOWSKI Tak PL ---- 23
KACPER ANTOLEC Tak PL AZS AWF KATOWICE 23
MICHAŁ ANTOŃ Tak PL LUBLIN BIEGA 23
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL 23
PIOTR BURDA Tak PL 23
PIOTR BYRA Tak PL 23
WITOLD DĄBEK PL 23
MATEUSZ GAŁAN Tak PL 23
KACPER GAŁAN Tak PL 23
PRZEMYSŁAW HAŁASA PL 23
KAMIL KAWALERSKI Tak PL 23
PIOTR ŁYDA PL SEKCJA BIEGOWA PRZY OIRP W RZESZOWIE 23
GRZEGORZ MAJDAN Tak PL KRESOWIANIE 23
MATEUSZ MANDZIUK Tak PL 23
KAMIL MAZURKIEWICZ Tak PL 23
DARIUSZ MIKOŚ PL 23
JACEK NAKONIECZNY Tak PL SII POWER PEOPLE 23
WOJCIECH PELCZAR Tak PL AZS AWF KATOWICE 23
MACIEJ PIETRASIEWICZ Tak PL KRESOWIANIE 23
TOMASZ PUKAS PL RUN RUN OLESZYCE 23
KRYSTIAN RAWSKI PL ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIE 23
IRENEUSZ WOJNARSKI Tak PL 23
PAWEŁ WYBRANOWSKI PL 23
WOJCIECH ZIĘBA Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
MATEUSZ ZIOMEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 26 (Opłaconych: 18)
M2 - Kategoria męska 2
SEBASTIAN ADAMCZUK PL JW 3391 23
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
BOGDAN ANTOSZ Tak PL 23
KRZYSZTOF BANAŚ Tak PL 23
GRZEGORZ BARSZCZEWSKI PL 23
DANIEL BIAŁEK Tak PL 23
PIOTR BOCIAN PL 23
JACEK BRZUSZKO PL 23
GRZEGORZ BUCZKO Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
ANTONI BYRA Tak PL 23
ARTUR BŻDŻOŁA Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
KRZYSZTOF CICHOSZ PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA/KPP KRASNYSTAW 23
GRZEGORZ CYBULSKI Tak PL NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 23
PIOTR DEC Tak PL 23
WOJCIECH DELEŻUCH Tak PL 23
PRZEMYSŁAW DĘBIEC Tak PL KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO 23
MIROSŁAW DUDEK Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
PIOTR DWORZYCKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
GRZEGORZ GAJEK Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
PIOTR GAJEWSKI Tak PL 23
IRENEUSZ GOLEC Tak PL VEGE RUNNERS 23
ROBERT GOSPODAREK Tak PL 23
GRZEGORZ GWOZDA Tak PL 23
PIOTR HAŁASA Tak PL 23
MARIUSZ HAŁASA PL 23
TOMASZ HAŁUCHA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
TOMASZ HANDZIAK Tak PL 23
BOGUMIŁ HAPONIUK Tak PL CHEŁM BIEGA 23
MAREK HENIBORG Tak PL 23
SŁAWOMIR HERC Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ IWANICKI Tak PL LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" 23
DANIEL JANKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF JAWORSKI Tak PL VISEGRAD MARATON RYTRO 23
GRZEGORZ KAMUDA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
DAREK KANTOR Tak PL 23
WIESŁAW KAPEL PL RUN FOR FUN 23
JACEK KARDASZ Tak PL 23
TOMASZ KASPERSKI PL 23
DANIEL KIELAR Tak PL KRESOWIANIE 23
BOGDAN KLÓSKA Tak PL 23
PAWEŁ KOLASIŃSKI Tak PL 23
PRZEMEK KOŁAKOWSKI Tak PL 23
MAREK KOMORNIK PL 23
PIOTR KONOPKA Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
JACEK KORZENIAK Tak PL 23
KRZYSZTOF KOWALCZYK Tak PL RUN_HELPERSI 23
SŁAWOMIR KOZAK PL RGB CYKU PYKU 23
MICHAŁ KRÓL Tak PL 23
MARIUSZ ŁOBACZUK Tak PL CHEŁM BIEGA 23
KRZYSZTOF ŁYSKO Tak PL 23
RAFAŁ MACIEJKO Tak PL KRESOWIANIE 23
ARTUR MADEJSKI Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
KRZYSZTOF MAKARSKI PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
WOJCIECH MALEC Tak PL 23
ARTUR MAŁEK Tak PL 23
ŁUKASZ MARYNICZ Tak PL 23
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 23
ARKADIUSZ MATUSZEWSKI PL 23
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL 23
PAWEŁ MICHAŁOWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW MILO PL 23
JANUSZ MOKRZYCKI Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
ANDRZEJ MONASTYRSKI Tak PL 23
JACEK MORDAK PL 23
KAMIL MOTYKA Tak PL 23
ROBERT MYSZKA Tak PL 23
ARTUR OBCOWSKI Tak PL RUN RUN OLESZYCE 23
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL 23
BARTŁOMIEJ ORYSZCZAK Tak PL 23
JERZY OSTAFIŃSKI Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
TOMASZ PAKUŁA Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
JAROSŁAW PARCZYŃSKI Tak PL 23
MARCIN PAWEŁEK Tak PL 23
STANISŁAW PISZCZEK Tak PL 23
MAREK PŁOCICA Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
PAWEL PRZYBYLEK Tak PL 23
ANDRZEJ PYTKA Tak PL 23
MARIUSZ RACZKIEWICZ Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
RAFAŁ ROMANISZYN Tak PL CHEŁM BIEGA 23
MARIUSZ SIKORA Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
MARCIN SIWEK Tak PL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 23
WOJCIECH SKRZYPEK Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
TOMASZ SMOLINIEC Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
MICHAŁ STOPYRA Tak PL 23
DAMIAN SZACAWA Tak PL UMCS BIEGA 23
ŁUKASZ SZADY Tak PL 23
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 23
ARKADIUSZ SZUBIAK PL 23
MIROSŁAW TURZA Tak PL 23
GRZEGORZ WEREMKO Tak PL MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY 23
PIOTR WIADEREK Tak PL PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 23
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Tak PL RUN_HELPERSI 23
RAFAŁ WOJCIECHOWSKI Tak PL CHEŁM BIEGA 23
MARCIN WOLAŃCZUK Tak PL 23
PIOTR WOŁOSZYN Tak PL 23
MATEUSZ WÓJTOWICZ PL 23
PAWEŁ ZABORNIAK Tak PL KRESOWIANIE 23
ŁUKASZ ZABORSKI PL LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 23
PIOTR ZAŁUSKI PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
MICHAŁ ZDUNEK Tak PL 23
TOMASZ ZIĘZIO Tak PL AKTYWNY DYNÓW 23
PRZEMYSŁAW ZWOLAKIEWICZ Tak PL NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 23
DOMINIK ZWOLAN Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 105 (Opłaconych: 84)
M3 - Kategoria męska 3
JACEK BLICHARZ Tak PL 23
PIOTR GAWDA Tak PL 23
JAN GĄSIOR Tak PL OSP SUSIEC 23
STANISŁAW HRYMAK Tak PL 23
WŁADYSŁAW IWANICKI Tak PL LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" 23
ANDRZEJ JACEK Tak PL 23
ZENON KARCZEWSKI Tak PL 23
JÓZEF KOŁODZIEJ Tak PL KLUB BIEGACZA LUBACZÓW 23
JANUSZ KORNAGA Tak PL 23
JANUSZ KOSTKA PL POSMAKUJ RUN TEAM 23
MARIAN KRAWIEC Tak PL 23
ADAM KULIK PL 23
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL KLUB BIEGACZA LUBACZÓW 23
DARIUSZ LIS Tak PL 23
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak PL 23
DARIUSZ MAGDZIARZ Tak PL 23
SYLWESTER ODZIEMCZYK PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
JERZY PASIECZNY Tak PL TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 23
STANISŁAW PASZKO PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 23
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ ROIK PL 23
WITOLD SKIBA Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
WIESŁAW SOPEL Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
JANUSZ STANISZEWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
DARIUSZ STEFANIEC Tak PL 23
WIESŁAW SZABAT Tak PL 23
MAREK SZUMILAK Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 27 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 168)