IV Bieg nad Tanwią - Nordic Walking 10 km_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1
JOLANTA BIAŁY Tak PL 23
MAŁGORZATA DELEŻUCH Tak PL 23
EDYTA HAJZER-TES Tak PL 23
MAŁGORZATA KUBISZYN Tak PL 23
MAGDALENA MANDZIUK PL TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 23
ALEKSANDRA OLESZKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kategoria żeńska 2
HANNA ADAMCZYK Tak PL 23
MONIKA ANTOSZ PL 23
KATARZYNA BACZEWSKA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
ANETA BALAWENDER PL 23
MARIA BARBACHOWSKA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
URSZULA BARTOSIK Tak PL 23
DARIA BIAŁASIEWICZ Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
KRYSTYNA BOBKO Tak PL 23
AGNIESZKA BRANIA PL 23
JANINA BRYL PL 23
WANDA BUDZIŁO Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
KATARZYNA CZARNECKA-PRAŻMO PL 23
KATARZYNA CZARNECKA-PRAŻMO PL 23
BOŻENA DANIEL Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
ZOFIA DEJNEK Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
ELŻBIETA DZIKI Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
BEATA GROCH Tak PL 23
TERESA GRUDZIEŃ Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
URSZULA GWÓŹDŹ Tak PL 23
ANNA KAPICA PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
NATALIA KOLASINSKA PL 23
JOANNA KORBA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
WIESŁAWA KUBISZYN Tak PL 23
ELŻBIETA LISOWSKA Tak PL 23
BEATA ŁASTOWSKA PL 23
MARTA MANDZIUK PL TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 23
ZOFIA MRÓZ Tak PL 23
KRYSTYNA OLSZAŃSKA Tak PL SEKCJA NORDIC WALKING KLUBU BIAŁA BIEGA 23
AGNIESZKA PIKUL Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
ANNA RYBA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
IRENA RYKAŁA Tak PL 23
EWA SAWIC Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
AGNIESZKA SREBRNA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
DOROTA STOKFISZ Tak PL 23
TERESA STRUZIK Tak PL 23
JADWIGA SZUFLITA PL 23
TERESA WAŻNA Tak PL 23
BARBARA WOLIŃSKA Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
BARBARA WÓJCIK Tak PL 23
ANETA WÓJCIK PL 23
JUSTYNA WRONKOWSKA Tak PL 23
KATARZYNA ZUCHOWSKA Tak PL 23
EWA ŻÓŁKIEWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 43 (Opłaconych: 30)
M1 - Kategoria męska 1
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0
M2 - Kategoria męska 2
MICHAŁ KĘPIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ KOSTRUBIEC PL 23
MIROSŁAW LASKOWSKI Tak PL 23
MAREK MANDZIUK PL TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 23
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL 23
ANDRZEJ PAKUŁA Tak PL 23
ŁUKASZ SZADY PL 23
BERNARD ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 4)
M3 - Kategoria męska 3
JÓZEF BIAŁY Tak PL 23
WIESŁAW BOBKO Tak PL 23
ANDRZEJ GWÓŹDŹ Tak PL WICHURA JAROSŁAW 23
ANDRZEJ HARTFIL Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
JERZY HILLER Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
MARIAN KONOWAŁEK Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
TADEUSZ KUBISZYN PL 23
ADAM KULIK Tak PL 23
MARIUSZ MOTYKA Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
STANISŁAW MRÓZ Tak PL 23
WALDEMAR RADZIKOWSKI PL 23
EDMUND ROCZKOWSKI PL 23
WIESŁAW RUCHLICKI Tak PL STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 23
JAN SOWIŃSKI Tak PL AGROS TEAM ZAMOŚĆ 23
RYSZARD STRUZIK Tak PL 23
TOMASZ ŚWIRSZCZ Tak PL 23
JAN WARDACH Tak PL AGROS ZAMOŚĆ 23
ROMAN WARĘCKI PL 23
HENRYK ZAPORA Tak PL AGROS TEAM ZAMOŚĆ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 15)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 76 (Opłaconych: 54)