Izbicki Wyścig Rowerowy - dzieci + kat. JUNIOR: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
D1 - Dzieci 2-6 lat
KAROL BERNAŚ PL 23
ZOFIA BIENIEK PL 23
ANTONINA CEGIELSKA PL 23
JOANNA DEJA PL NIEZRZESZONY 23
AMELIA DEJA PL 23
ANTONINA GORAL PL 23
KAROLINA GORZKIEWICZ PL 23
PAWEŁ HOJKA PL 23
LEON HUREK PL 23
KAROL KACZMARCZYK PL 23
MARCEL KLICH PL 23
ŁUKASZ KLYSEK PL 23
NICO KOŁODZIEJ PL 23
KACPER KOŁODZIEJ PL 23
MARIA KONIECZNA PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
ALEKSANDER KUBICA PL 23
SZYMON KURKIN PL 23
MIKOŁAJ MATYSEK PL 23
DAMIAN NIEDZIELA PL 23
SZYMON NOWOSIELSKI PL 23
KAROL ORIAN PL 23
HANNA PODSADNI PL 23
HANNA PODSADNI PL 23
JULIAN POLACZEK PL 23
PATRYK RANGOSZ PL 23
MICHAŁ SALZBURG PL 23
TYMON SOCHA PL 23
PAULINA STAŚ PL 23
LEON STAŚ PL 23
WERONIKA SUSLIK PL 23
EMILIA SZCZYGIEŁ PL 23
FILIP WACŁAWCZYK PL 23
EMILIA WIECZOREK PL 23
ALAN WOITZIK PL 23
FRANCISZEK WÓJCIK PL 23
NATALIA ZASĘPA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D1: 36 (Opłaconych: 0)
D2 - Dzieci 7-9 lat
KACPER BERNAŚ PL 23
SZYMON BOBROWSKI PL SZKOŁA LIPKI 23
ALA BRZEZINA PL 23
MIESZKO CAL-CAŁKO PL 23
JAKUB CEGIELSKI PL 23
JULIA CHMIEL PL 23
JULIA CIOMPERLIK PL 23
ALEKSANDRA DUMA PL 23
AGNIESZKA DUMA PL 23
SZYMON GADZIMORA PL 23
FILIP JUNGER PL 23
MARCEL KAŁUŻA PL SZKOŁA LIPKI 23
ADAM KLIMEK PL 23
MICHAL KLYSSEK PL 23
PAWEŁ KOTULA PL 23
ANTONI KRZYŻAK PL SZKOŁA LIPKI 23
PAULINA KURKIN PL 23
TEREZIE MÍČKOVÁ CZ 23
ŁUCJA PAWLIKOWSKA PL 23
WIKTORIA PIETRZAK PL SZKOŁA LIPKI 23
DANIEL POLACZEK PL 23
DOMINIK RANGOSZ PL 23
ALICJA SANTURA PL 23
ŁUKASZ STOPKA PL 23
MICHAŁ SZCZĘŚNIK PL SZKOŁA LIPKI 23
DOMINIK SZYSZKA PL 23
JAKUB ZVĚDĚLÍK CZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D2: 27 (Opłaconych: 0)
D3 - Dzieci 10-12 lat
MAGDALENA ADAMIEC PL 23
JULIA BLACHUT PL 23
PIOTR BURAS PL SZKOŁA LIPKI 23
JACEK CIECIOR PL 23
ROKSANA CIOMPERLIK PL PSP KROŚNICA 23
FLORIAN CZECH PL 23
MIKE FABISZ PL PSP KROŚNICA 23
ANNA FIÁLKOVÁ CZ 23
ZUZANNA GORZKIEWICZ PL 23
BŁAŻEJ GRUS PL 23
NIKODEM GWÓŹDŹ PL 23
ANNA HUREK PL 23
KRZYSZTOF HUREK PL 23
MATEUSZ KLIMEK PL 23
KAMIL KLIMKOWICZ PL 23
ADAM KNAPIK PL 23
JAN KOMANDER PL PSP KROŚNICA 23
JAKUB KONEFAŁ PL 23
KUBA KOWALSKI PL SZKOŁA LIPKI 23
MAJA KUBICA PL 23
BORYS KULIGOWSKI PL SZKOŁA LIPKI 23
AGATA KUREK PL 23
KAROLINA LISOWSKA PL SZKOŁA LIPKI 23
KSAWIER LISTOWSKI PL SZKOŁA LIPKI 23
DAWID ŁODYCZKO PL SZKOŁA LIPKI 23
KAROL MAĆKOWSKI PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
KAROLINA MANNSFELD PL PSP KROŚNICA 23
MATEUSZ MENCEL PL SZKOŁA LIPKI 23
CZAREK MIKA PL 23
PATRYCJA NIEDZIELA PL 23
MARIA ORIAN PL 23
BŁAŻEJ PAWLIK PL PSP KROŚNICA 23
PAULINA PODGÓRNA PL MTB WHITE TEAM BIAŁA 23
JAKOB POLACZEK PL 23
WOJTEK PONDO PL 23
MARIA PRZYDZIAŁ PL SZKOŁA LIPKI 23
SHALIN RICHTER PL PSP KROŚNICA 23
KRZYSZTOF RYGOL PL 23
WANESSA RZEPPA PL 23
HELENA SIEMSKA PL PSP KROŚNICA 23
MATEUSZ SMYKAŁA PL 23
PATRYK SOBEK PL PSP KROŚNICA 23
TOMASZ SOWA PL 23
KACPER STAŚ PL PSP KROŚNICA 23
JAN SZCZĘŚNIK PL SZKOŁA LIPKI 23
MICHAŁ WIECZOREK PL 23
RAFAŁ WILCZYŃSKI PL PSP KROŚNICA 23
MAREK ZASĘPA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D3: 48 (Opłaconych: 0)
D4 - Dzieci 13-14 lat
IVAN BILANIUK PL 23
JULIA BORN PL 23
PAWEŁ CHASZCZEWICZ PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
TOMASZ CHASZCZEWICZ PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
ANNA CIECIOR PL 23
EMILIA GRABOWSKA PL 23
MARIA KORZENIEC PL PSP KROŚNICA 23
DOMINIK KRZYŚKÓW PL 23
MAŁGORZATA MAĆKOWSKA PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
STANISŁAW SAJ PL 23
OLIVER SCHLAPPA PL PSP KROŚNICA 23
EMIL SOKOLIŃSKI PL 23
JAKUB ŚMIERCIAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D4: 13 (Opłaconych: 0)
D5 - Dzieci 15-18 lat
PIOTR KALEMBA PL 23
MARIAN KALEMBA PL 23
MICHAŁ MAĆKOWSKI PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
MARTYNA WIERNA PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D5: 4 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 128 (Opłaconych: 0)