Junior Bike CUP 3. edycja Enduro Bielsko-Biała: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M6(15-18) - Chłopcy 15-18 lat
SZYMON BIELAWA Tak PL 23
KAJETAN DZIEMBOWSKI PL 23
MIKOŁAJ FABIRKIEWICZ Tak PL 23
MATEUSZ GASIDŁO Tak PL - 23
SEBASTIAN JAKUBIEC Tak PL 23
MICHAŁ KŁOSOWSKI PL 23
ROBERT MACIEJCZEK Tak PL 23
KACPER MATUSZCZAK PL SHRED FREERIDESPORT 23
SEBASTIAN MAZUR Tak PL BLACKOUT TEAM 23
BARTEK SATOŁA Tak PL 23
JĘDRZEJ SKRODIUK PL 23
JAKUB STASZEK PL 23
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO WOLFPACK 23
PAWEŁ TYBURSKI Tak PL 23
SZYMON WALICZEK Tak PL 23
PIOTR WASILEWSKI Tak PL 23
NIKODEM ZIOŁO PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6(15-18): 17 (Opłaconych: 11)
M5(13-14) - Chłopcy 13-14 lat
BARTOSZ GRUSZKA PL 23
MAKSYMILIAN JUŹWIAK PL 23
DOMINIK KAWULAK PL 23
JAN KAZIMIERSKI Tak PL 23
IGOR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
BARTOSZ KRZAK Tak PL 23
NIKODEM LICHOSYT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
SZYMON PISZCZAK PL 23
SEBASTIAN RYTWIŃSKI PL 23
ADAM SKÓRCZYŃSKI Tak PL 23
MIKOŁAJ ŚLIWKA PL 23
BARTEK WOKACZ PL 23
WOJCIECH ZENNEGG PL SHRED FREERIDESPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5(13-14): 13 (Opłaconych: 5)
M4(11-12) - Chłopcy 11-12 lat
IGNACY GOLSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
KACPER HANSLIK Tak PL 23
TOMASZ KONIECZNY Tak PL 23
FRANCISZEK KORCZYK Tak PL 23
MAKS KOZIOŁEK Tak PL 23
ARTUR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
KRYSTIAN MASTROVITI PL 23
ANTONI NYCZ Tak PL 23
BRAJAN PILARZ PL 23
FRANCISZEK PYTLOWANY Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
EMIL TRZASKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
DAWID TULEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
FILIP WIECZOREK Tak PL GOBIKE PRO 23
KACPER ZONDEK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
STANISLAW ŻAK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4(11-12): 15 (Opłaconych: 13)
M3(9-10) - Chłopcy 9-10 lat
FILIP ISKRA Tak PL MUD & ROOTS 23
KAJETAN KLIMECZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
DAWID KOTAS Tak PL 23
ALEKSANDER KOZIEŁ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
FILIP KOZIOŁEK Tak PL GOBIKE.PRO 23
BARTŁOMIEJ KRYWULT Tak PL 23
BORYS KULA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
TYTUS LENART Tak PL 23
KSAWERY LICHOSYT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
SZYMON NIEDZIELA Tak PL GOBIKE.PRO 23
FELIKS OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
ALEX RAKSZAWSKI Tak PL KS RACING KIDS 23
ADAM TRZCIANKA PL 23
ADAM TRZCIONKA PL 23
FILIP WYSTYRK Tak PL 23
TYMON ŻUREK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3(9-10): 16 (Opłaconych: 14)
M2(7-8) - Chłopcy 7-8 lat
MIŁOSZ GILEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MIKOŁAJ JUROSZEK Tak PL 23
JANEK KANIA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
TOMASZ KOŁODZIEJ Tak PL GOBIKE.PRO 23
SEBASTIAN KONIOR PL SHRED FREERIDESPORT 23
LEO MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
JÓZEF OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MICHAL PANEK SZLACHETKO Tak PL 23
DANIEL STĘŻAŁY Tak PL 23
FRANCISZEK SZEFLER PL RIDEPOLAND.COM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2(7-8): 10 (Opłaconych: 8)
M1(5-6) - Chłopcy 5-6 lat
OLEG BRYLA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
STAS DIKOW-IWANOW PL FREERIDESPORT 23
FRANEK GRYZŁO PL 23
MARCEL ISKRA Tak PL MUD & ROOTS 23
ERYK KOPACZ PL 23
DOMINIK MOIO Tak PL FREERIDESPORT 23
KORNEL PINTA Tak PL 23
KAJO ROGOWIEC Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
BARTOSZ ZIĘBA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1(5-6): 9 (Opłaconych: 6)
K6(15-18) - Dziewczyny 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K6(15-18): 0
K5(13-14) - Dziewczyny 13-14 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K5(13-14): 0
K4(11-12) - Dziewczyny 11-12 lat
POLA MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MARTYNA WILK Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4(11-12): 2 (Opłaconych: 2)
K3(9-10) - Dziewczyny 9-10 lat
MAJA DENDYS-MALECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
ZUZANNA NYCZ Tak PL FREERIDESPORT 23
HANNA RYTWIŃSKA PL 23
ZUZANNA WYPIÓR Tak PL WYPIÓRTON PROJECT 23
ZOFIA ŻAK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3(9-10): 5 (Opłaconych: 4)
K2(7-8) - Dziewczyny 7-8 lat
LENA BAJOR Tak PL 23
AMELIA JUROSZEK Tak PL 23
DARIA KOZIEŁ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
IGA KULA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
HELENA NIKIEL Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
FRANCISZKA OLESIŃSKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MAJA ŻUŁAWIŃSKA Tak PL AQUILA WADOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2(7-8): 7 (Opłaconych: 7)
K1(5-6) - Dziewczyny 5-6 lat
EWA SKÓRCZYŃSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1(5-6): 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 95 (Opłaconych: 71)