Junior Bike Cup #3: BIKE PARK KASINA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Dziewczyny 5-6 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
M1 - Chłopcy 5-6 lat
OLEG BRYLA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 36
FRANEK GRYZŁO Tak PL 51
DOMINIK MOIO Tak PL FREERIDESPORT 255
KAJO ROGOWIEC Tak PL SHRED FREERIDESPORT 252
BARTOSZ ZIĘBA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 209
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Dziewczyny 7-8 lat
LENA BAJOR Tak PL 229
MARTYNA BIEDA Tak PL 87
ALEKSANDRA KASPERKIEWICZ Tak PL KKN SIEPRAW-SKI 295
FRANCISZKA OLESIŃSKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 43
MAJA ŻUŁAWIŃSKA PL AQUILA WADOWICE
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
M2 - Chłopcy 7-8 lat
MIŁOSZ GILEWICZ Tak PL GOBIKE.PRO 77
MIKOŁAJ JUROSZEK Tak PL 119
TOMASZ KOŁODZIEJ Tak PL GOBIKE.PRO 272
LEO MOTOSZKO Tak PL 221
JÓZEF OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 306
SZYMON WEIMAN Tak PL 256
OLIWIER WŁODARCZYK Tak PL GRAVITY REVOLT 103
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 7 (Opłaconych: 7)
K3 - Dziewczyny 9-10 lat
MAJA DENDYS-MALECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 170
IZABELA KASPERKIEWICZ Tak PL KKN SIEPRAW-SKI 56
HANNA RYTWIŃSKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 207
ZUZANNA WYPIÓR Tak PL WYPIÓRTON PROJECT 236
ZOFIA ŻAK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 140
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
M3 - Chłopcy 9-10 lat
JAN KOCEMBA Tak PL #NAROWERZTATA 234
ALEKSANDER KOZIEŁ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 205
FILIP KOZIOŁEK Tak PL GOBIKE.PRO 66
BARTŁOMIEJ KRYWULT Tak PL 273
TYTUS LENART Tak PL 195
KSAWERY LICHOSYT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 141
SZYMON NIEDZIELA Tak PL GOBIKE.PRO 52
FELIKS OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 127
MACIEJ POŁOWIANIUK Tak PL 257
MICHAŁ SZLACHETKO-PANEK Tak PL AREK BIKE CENTER ABC 148
FILIP WYSTYRK Tak PL GOBIKEPRO 49
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 11 (Opłaconych: 11)
K4 - Dziewczyny 11-12 lat
POLA MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 79
HANNA ZIĘBA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 106
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M4 - Chłopcy 11-12 lat
PAWEŁ CZAJKA Tak PL 149
IGNACY GOLSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 121
PIOTR HANKUS Tak PL 285
KACPER HANSLIK Tak PL 125
PIOTR KAMIŃSKI Tak PL 40
EMIL KOS Tak PL 251
ARTUR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 81
OSKAR LASEK Tak PL 122
KACPER MIKITA Tak PL MPK CREW 260
OLAF PIĘTKA Tak PL 39
FRANCISZEK PYTLOWANY Tak PL SHRED FREERIDESPORT 105
DAWID SKORUT Tak PL 214
JAN ŚPIEWAK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 163
KUBA TABISZ Tak PL SYNDROM RACING 113
EMIL TRZASKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 217
FILIP WIECZOREK Tak PL
KONRAD WŁODARCZYK Tak PL 131
KACPER ZONDEK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 71
STANISLAW ŻAK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 130
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 19 (Opłaconych: 19)
K5 - Dziewczyny 13-14 lat
AMELIA DUDEK Tak PL 212
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 1)
M5 - Chłopcy 13-14 lat
ADAM BODZIOCH Tak PL 11
JAKUB BRUDNIAK Tak PL 118
ANTEK CUKIER Tak PL 173
ADAM FRAŚ Tak PL 104
ANDRZEJ KARPIEL Tak PL 31
JAKUB KOZAK Tak PL MPK CREW 159
FABIAN KOZIEŁ Tak PL 271
IGOR KRYWULT Tak PL 84
KAMIL KWIATKOWSKI Tak PL 188
NIKODEM LICHOSYT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 124
KRZYSZTOF LORENT Tak PL 158
KAJETAN MARTUSZEWSKI Tak PL 198
JAN PAJĄK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 69
PIOTR POŁOWIANIUK Tak PL 129
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 144
MIKOŁAJ ŚLIWKA Tak PL AREK BIKE CENTER ABC 138
JAKUB WEIMAN Tak PL 176
JAN WOJNICZ Tak PL 248
WOJCIECH ZENNEGG Tak PL SHRED FREERIDESPORT 126
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 19 (Opłaconych: 19)
K6 - Dziewczyny 15-18 lat
OLIWIA ZIELIŃSKA Tak PL 9
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 1 (Opłaconych: 1)
M6 - Chłopcy 15-18 lat
WIKTOR BATEK Tak PL 168
WOJCIECH BOROWIEC Tak PL 155
KACPER BRZECZEK Tak PL GRAVITY REVOLT 179
SZYMON CHĘSIAK Tak PL 239
BARTOSZ ĆWIERTNIA Tak PL 145
KAMIL ĆWIERTNIA Tak PL 177
MIKOŁAJ FABIRKIEWICZ Tak PL 281
WIKTOR FELIKS Tak PL 63
FILIP GORĄCZKO Tak PL 249
EMIL KOWALSKI Tak PL 180
BARTŁOMIEJ KWIECIEŃ Tak PL MPK CREW
BARTŁOMIEJ KWIECIEŃ PL
FILIP LIS Tak PL 185
KACPER MATUSZCZAK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 102
ADRIAN MRÓZEK Tak PL 134
MICHAŁ MUCHA Tak PL GRYBOWSKA GRUPA ROWEROWA 268
MATEUSZ OPIOŁA Tak PL 201
CZAREK PASZKOWSKI Tak PL 133
STEFAN PISULA Tak PL 246
SEBASTIAN PODGÓRSKI Tak PL 194
KAROL PORĘBA Tak PL 206
DOMINIK PULIT Tak PL 226
KONRAD SIERADZKI PL
KACPER SKÓRNÓG Tak PL 261
ADRIAN TOBOŁA Tak PL 224
PATRYK TUREK PL
PAWEŁ TYBURSKI Tak PL MSPORT WILDRIDERS 151
ARTUR WIĘCŁAWEK Tak PL GRAVITY REVOLT 123
DAMIAN WŁODARCZYK Tak PL GRAVITY REVOLT 258
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 29 (Opłaconych: 26)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 104 (Opłaconych: 100)