Junior Bike CUP - 2 edycja Enduro Bielsko-Biała: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M3 - Junior
SEBASTIAN JAKUBIEC Tak PL 23
KRZYSZTOF MROŻEK Tak PL BLACKOUT TEAM 23
JAKUB NAWOJSKI Tak PL BWOTR.PL 23
JAKUB SKRABA Tak PL 23
JAKUB STASZEK Tak PL BLACKOUT TEAM 23
CYPRIAN ŚWIDERSKI PL TREZADO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Juniorki
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
M2 - Skrzaty
ALEKSANDER DAWIDOWSKI PL SHRED FREERIDESPORT 23
OSKAR DOROFTEI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MIKOŁAJ FABIRKIEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MATEUSZ GASIDŁO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
OLIWIER GIBAS PL 23
IGNACY GOLSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
PIOTR HANKUS Tak PL 23
DAWID JAGOŚ Tak PL 23
LEON JANIK Tak PL PALUCH SPORT 23
ANTONI KANICZEK Tak PL 23
FILIP KOZIOŁEK Tak PL 23
BARTEK KOZŁOWSKI Tak PL 23
KACPER KRAJEWSKI Tak PL 23
IGOR KRYWULT Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
TYTUS LENART Tak PL 23
KACPER MATUSZCZAK Tak PL 23
TYMON OKOLUS Tak PL 23
MATEUSZ OLCZYKOWSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
JAN PAJĄK PL SHRED FREERIDESPORT 23
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MIKOŁAJ ŚLIWKA Tak PL 23
EMIL TRZASKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
FRANEK TRZCIŃSKI Tak PL KROSS ENDURO TEAM 23
ADAM TRZCIONKA Tak PL 23
DAWID TULEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
PIOTR WASILEWSKI Tak PL 23
BRUNO WESOŁOWSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
STANISŁAW WOJCIECHOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ WOŹNIAK PL BLACKOUT TEAM 23
KONRAD WRÓBEL Tak PL 23
WOJTEK ZENNEGG Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
KACPER ZONDEK Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
STANISLAW ŻAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 33 (Opłaconych: 29)
K2 - Dziewczynki Skrzaty
MARTYNA GASIDŁO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
IGA GRABOWSKA Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
HANNA GRABOWSKA Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
MARIANNA KASPRZAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
HELENA KASPRZAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
LENA KLIŚ Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
POLA MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
EMILIA PIASECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MARIA SEMERAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
MARIA SMOTER Tak PL 23
AGNIESZKA WRONA Tak PL TRU 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 11)
M1 - Super Skrzaty
OLEG BRYLA Tak PL GAPPAG TEAM 23
EMIL DOBISZ Tak PL 23
MIŁOSZ GILEWICZ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
KAROL HAMERLAK Tak PL XEROPRINT FACTURY TEAM # 23
MACIEJ HERBAN Tak PL 23
JANEK KANIA Tak PL 23
TOMASZ KOŁODZIEJ Tak PL GOBIKE.PRO 23
SEBASTIAN KONIOR Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
DAWID KOPCZYŃSKI Tak PL 23
DARIA KOZIEŁ Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
STAŚ KRAJEWSKI Tak PL 23
WIKTOR LAWRENZ Tak PL 23
JAN LEPIESZKIEWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ LESIAK Tak PL 23
DOMINIK MOIO Tak PL 23
LEO MOTOSZKO Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
SZYMON NIEDZIELA Tak PL 23
MICHAŁ NIESYT Tak PL 23
JÓZEF OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
FELIKS OLESIŃSKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
ALEKSANDER PAŁKA Tak PL BIKEBOARD 23
MICHAL PANEK SZLACHETKO Tak PL 23
FRANCISZEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 23
WOJTEK PTAK Tak PL 23
IGOR PUDA Tak PL 23
JAN SAWERA Tak PL ENDURO BESSSPINY 23
DANIEL STĘŻAŁY Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
JAŚ SZYLLER Tak PL 23
WIKTOR WIERZBICKI Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MACIEJ WRONA Tak PL TRU 23
FILIP WYSTYRK Tak PL GOBIKE.PRO 23
ADAM ZATORSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 32 (Opłaconych: 32)
K1 - Dziewczynki Super Skrzaty
LENA BAJOR Tak PL 23
MAJA DENDYS-MALECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
WALENTYNA KOPEĆ Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
HELENA NIKIEL Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
FRANCISZKA OLESIŃSKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
MONIKA PIASECKA Tak PL SHRED FREERIDESPORT 23
JAGODA TWARDAK Tak PL ENDUROPRINCESKI 23
ZUZANNA WYPIÓR Tak PL 23
ZOFIA ŻAK Tak PL 23
MAJA ŻUŁAWIŃSKA Tak PL BORN2BIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 92 (Opłaconych: 87)