Korona Kocich Gór 2014: Lista zgłoszeń

Dystans 46,8: Dystans 46,8 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Mężczyźni 18-29
ŁUKASZ BIENIEK Tak PL 23
PAWEŁ JĘDRZEJCZYK PL 23
ADAM KOŁODZIEJ PL PSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
KAMIL KRÓL PL 23
MATEUSZ KRUPA Tak PL KS ARKADIA - KMG 23
MICHAŁ KRZESIŃSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
MARCIN KUPIEC PL OSP PRUSICE BIKE FAMILY TEAM 23
MATEUSZ LASOTA PL 23
ARTUR LAZAR PL 23
MACIEJ NAŁĘCZ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLAK PL KM PSP POZNAŃ 23
MICHAŁ PAWLIKOWSKI PL OPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE 23
MACIEJ RYBICKI PL PUENTA.SZKOLA.PL 23
ŁUKASZ SIDORSKI PL 23
TOMASZ SILBERT PL 23
JAKUB WOŁOCHOWICZ PL 23
TOMASZ ZEMBOLDT PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 17 (Opłaconych: 3)
M3 - Mężczyźni 30-39
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
ADAM DOBOSZ PL 23
MARIUSZ DUMITRESCU PL 23
SYLWESTER DZIATŁOWICZ PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 23
SŁAWOMIR FORBERGER PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
PAWEŁ GLUZA PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 23
ALEKSANDER GOSTYŃSKI PL 23
MARIUSZ HOFMAN PL 23
ŁUKASZ HUZARSKI PL HUZARCOM.PL HUZARSKI TEAM 23
MACIEJ IWKO PL 23
SŁAWOMIR JAŚKIEWICZ PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
MACIEJ KASPRZYK PL XTRABIKE.PL 23
PIOTR KIEŁBASA PL OSP SZYMISZÓW 23
PAWEŁ KLIŚ PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
MIROSŁAW KŁACZYŃSKI PL 23
RADEK KUCIAPIŃŚKI PL 23
ROBERT KWAŚNIK PL 23
WOJCIECH MURMYŁO PL 23
ŁUKASZ NAGLIK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
ŁUKASZ OLACZEK PL 23
RAFAŁ OLBORSKI PL 23
KRZYSZTOF ORUBA PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
WŁODZIMIERZ PARTYKA PL 23
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL 23
MARCIN RAU PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
BARTOSZ SAMOL PL KM PSP POZNAŃ 23
TOMASZ SORBIAN PL WHISTLE TEAM KOŃSKIE 23
PIOTR SZCZEPANIAK PL KP PSP KAMIENNA GÓRA 23
PIOTR SZCZEPANIAK PL 23
GRZEGORZ TOMASZEWSKI Tak PL 23
ADRIAN TRYCH PL KM PSP SZCECIN/BDC JAMIS TEAM 23
KRZYSZTOF WAJEROWSKI PL 23
ŁUKASZ WARŻAŁA PL 23
MARCIN WRÓBEL PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 34 (Opłaconych: 1)
M4 - Mężczyźni 40-49
JAROSŁAW BALAWAJDER PL 23
ANDRZEJ BRODZIAK PL KKS TRZEBNICA 23
ARTUR CIOCH PL 23
JÓZEF GALICA PL KW PSP KRAKÓW 23
DARIUSZ GOLIS PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 23
TOMASZ JANDA PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
MARIUSZ KOWALCZYK PL 23
MARCO PISONI IT 23
ANDRZEJ PRZEWOZNIK PL 23
BŁAŻEJ TRZCINOWICZ PL 23
TOMASZ TYMAŃSKI PL 23
DARIUSZ URYGA Tak PL 23
GODZISŁAW WIECZORKOWSKI PL 23
ARTUR WOJDA PL 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 23
ADRIAN WÓJCIK PL INSERT TEAM 23
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM 23
JAROSŁAW ZYGMĄT PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 19 (Opłaconych: 1)
M5 - Mężczyźni 50-59
MARIUSZ GUZIK PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 23
ZENON JANIAK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
MIROSŁAW JANIAK PL 23
KRZYSZTOF KRUPA Tak PL GVT 23
KRZYSZTOF KRUSZYNA PL 23
LESZEK KRZYWICKI PL 23
WIESŁAW LASOTA PL KKS TRZEBNICA 23
MAREK LECHOWSKI Tak PL 23
MARIAN PRZYBYLSKI PL 23
ZBIGNIEW SZCZEPANIAK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
STANISŁAW SZOPA PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
BOGUSŁAW SZUMIŁO PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
KRZYSZTOF ŚMIELAK PL 23
MIROSŁAW TREPKA PL AMATOR 23
ROMAN WĘGLARSKI PL KKS TRZEBNICA 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 16 (Opłaconych: 3)
M6 - Mężczyźni 60+
JAN CZAPLIŃSKI PL RYCERZE ROLANDA 23
PIOTR DANAJ PL CCC 23
EDWARD KUCZMARZ PL HARFA HARISON FELD TIME 23
HENRYK MAZUR PL 23
CZESLAW MOTYL PL CCC 23
JAN NADOLNY PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
HOŁUBICKI TADEUSZ PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
ROMAN TOMASZEWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW WALCZAK PL OLEŚNICA 23
ZBIGNIEW WOŹNIAK PL 23
BOGUSŁAW ZIELIŃSKI PL KKS TRZEBNICA 23
HENRYK ZIĘBA PL KKS TRZEBNICA 23
WIKTOR ŻAK Tak PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 18-29
KATARZYNA KOCZWARA PL 23
MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ PL 23
CLAUDIA WEISS PL KS IRONMAN CS POLSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 30-39
KATARZYNA NIJANDER PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 40-49
ANITA JAŚKIEWICZ PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
MAŁGORZATA PAWLACZEK PL WROCŁAWSKA GAZETA KOLARSKA 23
DOROTA TOMCZYK-TRZASKA PL 23
IWONA WOJDAA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 50-59
IRENA KOSIŃSKA PL KKS TRZEBNICA 23
BARBARA WĘGLARSKA PL KKS TRZEBNICA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 2 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni do 18
MATEUSZ TARASIUK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 1 (Opłaconych: 0)

Dystans 70,2: Dystans 70,2 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Mężczyźni 18-29
KAROL ADAMOWSKI PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
MARCIN BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MIŁOSZ BOROWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
JĘDRZEJ BOROWSKI PL KS ŚLĘŻA MAT SOBÓTKA 23
ADRIAN BRALEWSKI PL SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ W WARSZAWIE 23
MICHAŁ BUCZEK PL 23
THOMAS DROST DE VERGE 23
MARCIN FIOŁKA PL 23
DAMIAN ADAM GAŁEK PL 23
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA 23
PATRYK KISIEL PL 23
SZYMON KOSZYKOWSKI PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
ZBIGNIEW KOWALIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
MARCIN KOZŁOWSKI PL 23
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
KRZYSZTOF KUBIK PL 23
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 23
MICHAŁ LERCZAK PL 23
MICHAŁ MAŁECKI PL 23
RADOSŁAW MAŚKIEWICZ Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
ŁUKASZ MICHALSKI PL 23
PAWEŁ MRÓZEK PL KM PSP BYTOM 23
DANIEL NAPIERAŁA PL 23
MICHAŁ NAWROCKI PL OSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MACIEJ NOWAK PL AMATOR 23
SŁAWOMIR NOWAK PL LKK WULKAN LEGNICA 23
PAWEŁ PAC PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
KAMIL POCZTA PL 23
TOMASZ PRZYBYŁ PL 23
TOMASZ SALADRA PL OSP PRUSICE BIKE FAMILY TEAM 23
KAMIL SMOLIŃSKI PL VERGE 23
BARTŁOMIEJ SZATANEK PL KP PSP MYŚLIBÓRZ 23
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI PL 23
PAWEŁ SZLĘK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
KAMIL ŚLESICKI PL ŁÓDŹ 23
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
SEBASTIAN ŚWIERCZYŃSKI PL 23
ARKADIUSZ TECŁAW PL GVT 23
WOJCIECH WALASZEK PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 23
GRZEGORZ ZUZEL PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 42 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni 30-39
MATEUSZ BEDNARCZYK PL 23
PAWEŁ BIERUT PL RKS KROSS BYCZEŃ 23
ZBIGNIEW BRÓDKA PL PSP ŁOWICZ 23
ANDRZEJ CHMIELEWSKI PL OPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE 23
ARKADIUSZ CIEŚLA Tak PL 23
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM 23
RYSZARD DOBOSZ PL GRYCH TEAM MTB 23
DANIEL DROZDA PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 23
KAZIMIERZ DULAS PL 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
TOMASZ GUZENDA PL 23
TOMASZ IMIELSKI PL KW PSP WROCŁAW 23
BARTOSZ KASPRZYK PL XTRABIKE.PL 23
WOJCIECH KLUK PL 23
PRZEMYSŁAW KOMOROWSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
PAWEŁ KUPIEC PL WULKAN LEGNICA 23
JACEK LASOTA PL KKS TRZEBNICA 23
MARCIN LATOSZEK PL 23
PIOTR LEWANDOWSKI PL KP PSP MYŚLIBÓRZ 23
KAROL LIGĘZA PL VERGE 23
SZYMON ŁAWECKI PL KG PSP 23
TOMASZ ŁUKAWSKI PL 23
BARTOSZ MASŁOWIEC PL 23
PAWEŁ MICHAŁOWSKI PL 23
ŁUKASZ MŁODYNIA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF NOCEŃ PL 23
KRZYSZTOF ORLIK PL MULTISTAL POZNAŃ 23
PRZEMYSŁAW PAPIEŻ PL STREFASPORTU.PL 23
KONRAD PAWLAK PL KALISZ 23
MACIEJ PÓŁROLNICZAK PL FTI RACING TEAM 23
KAROL PTASIK PL 23
PIOTR RAKIEWICZ PL GVT 23
MACIEJ RICHTER PL STREFASPORTU.PL 23
ROMAN SMOLEŃSKI PL BIKESTACJA.PL/KCNC 23
KACPER SOWIŃSKI PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 23
MARCIN SZENDERSKI PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI PL 23
ŁUKASZ TREPKA PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
MARCIN TRZASKA PL GVT 23
MIROSŁAW URGACZ PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
DAMIAN WĘGLARZ PL 23
PAWEŁ ZIOBER Tak PL SGR SREBRNA GÓRA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 42 (Opłaconych: 2)
M4 - Mężczyźni 40-49
MARIUSZ ANDREJÓW PL 23
GRZEGORZ BEDNARCZYK PL 23
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL TEAM 23
TOMASZ BOROWSKI PL BIKESTACJA.PL/KCNC 23
PIOTR CAŁY PL KP PSP ŁASK 23
ROBERT CHYLARECKI PL 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI PL KM PSP WROCŁAW 23
KAZIMIERZ DUBIEL Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
TOMASZ DYNEROWICZ PL 23
JAROSŁAW FAFUŁA PL 23
KRZYSZTOF FARTUSZYŃSKI PL 23
ZBIGNIEW FOJTAR PL INVESTICITY.PL 23
RYSZARD GACZOŁ PL KM PSP KRAKÓW 23
ANDRZEJ JANIK PL AND.NOVA 23
ADAM KOWALÓW PL M-GLKS KWISALUBAŃ 23
GRZEGORZ KRĘŻEL PL 23
ROBERT LAZIK PL CYKLOFAN OPOLE 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL 23
MICHAEL MAGUR US VERGE 23
JACEK MAZUR PL 23
JACEK MIKULSKI PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL 23
ROBERT PASTUSIŃSKI PL 23
PAWEŁ PESZ PL INSERT TEAM 23
JANUSZ POTERA PL KP PSP BRZESKO 23
ROBERT PRZYSTAWSKI PL KP PSP OŁAWA 23
ROBERT RASAŁA PL 23
JERZY SIKORA PL OLEŚNICA 23
TOMASZ SITAK PL 23
MARIUSZ STODOLNIK PL 23
ARTUR SZYMBORSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
MAREK WALENDZIUK PL KM PSP GORZÓW WIELKOPOLSKI 23
ROBERT ZIĘBA PL 23
ZBIGNIEW ŻACZEK PL 23
MAREK ŻELAZNY PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 35 (Opłaconych: 1)
M5 - Mężczyźni 50-59
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
WIESŁAW BIELACZYC PL 23
MIROSŁAW FITAŁ Tak PL 23
ANDRZEJ FRODYMA PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
JACEK JĘDRZEJCZYK PL 23
LESŁAW KOMISARUK PL 23
MAREK KOWALSKI PL KG PSP 23
WIESŁAW LEŚNIAKIEWICZ PL KG PSP 23
ZBIGNIEW STRZAŁKOWSKI PL 23
JACEK SZARY PL 23
STANISŁAW SZCZĘSNY PL 23
WALDEMAR TWARDZISZEWSKI PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
PIOTR WÒJCIK PL 23
MAREK WYDMUCH PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 14 (Opłaconych: 1)
M6 - Mężczyźni 60+
TYTUS CZARTORYSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
DARIUSZ KRAWCZYK PL 23
RYSZARD KRUSZELNICKI PL ŚWIDNICA KS SUŁEK 23
KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI PL KKS TRZEBNICA 23
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 6 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 18-29
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 30-39
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 40-49
JOANNA WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 50-59
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni do 18
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 250 (Opłaconych: 22)