Korona Kocich Gór i MP Strażaków 2016: Lista zgłoszeń

44km: 44km - dwa okrążenia

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Am 16-29 lat
MICHAŁ BIGOŃ Tak PL OŚ RACING TEAM 23
ADAM BOCIAN Tak PL OŚ RACING TEAM 23
ADAM DUDZIAK Tak PL 23
WOJCIECH GĄSIEWICZ Tak PL 23
ANDRZEJ GIL Tak PL CICLISMO WROCŁAW 23
KAMIL GROMNICKI Tak PL ŻARY CYCLING TEAM 23
DOMINIK JANECZKO Tak PL OŚ RACING TEAM 23
PIOTR KLUSKA Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ RACING TEAM 23
KAMIL KRÓL Tak PL OŚ RACING TEAM 23
PIOTR KUBICA Tak PL 23
JAKUB LITWINOWICZ Tak PL OŚ RACING TEAM 23
ŁUKASZ ŁUNIEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF MAJCHRZAK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
DAMIAN MIELA Tak PL PM RIDER TEAM 23
MICHAŁ MILIAN Tak PL 23
MARIUSZ NIEDZIELSKI Tak PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
JAKUB PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
DAWID PAŚKO Tak PL KP PSP ZŁOTORYJA 23
MACIEJ PIETRZAK Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 23
PATRYK ŚNIEGULA Tak PL 23
GRZEGORZ ZUZEL Tak PL 23
MATEUSZ ŻAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 25 (Opłaconych: 24)
M2 - Am 30-39 lat
IGOR BANDROWICZ Tak PL 23
DOMINIK BUKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ BURY PL SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 23
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW 23
KRZYSZTOF CZENDEJ Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
RADOSŁAW DUDAJEK PL 23
MACIEJ DUDAJEK PL HBA 23
MARIUSZ DUMITRESCU Tak PL 23
ROMAN DZIELICKI Tak PL 23
ROBERT GAWRON Tak PL 23
BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK Tak PL NIEZRZESZONY 23
BARTLOMIEJ HODYL Tak PL STC STARGARD 23
ŁUKASZ HUZARSKI Tak PL HUZARCOM.PL HBA SOBÓTKA 23
TOMASZ IMIELSKI Tak PL 23
BARTOSZ IWASZEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MACIEJ IWKO Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MICHAŁ KLUSKA Tak PL 23
JAREK KRASIŃSKI PL KKS TRZEBNICA 23
PIOTR KRYSMAN Tak PL KM PSP POZNAŃ 23
DAMIAN KRZUS Tak PL 23
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL 23
JACEK KUDAŚ Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
CEZARY ŁUSZCZEWSKI Tak PL 23
MARCIN MICKA Tak PL OŚ RACING TEAM 23
OLEKSII MIKHANCHUK Tak UA CICLISMO WROCLAW 23
MICHAL NIEMCZUK Tak PL 23
RAFAŁ OLBORSKI Tak PL 23
BOGUSŁAW PAWŁOWSKI PL HBA 23
MARCIN RAU Tak PL 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL KM PSP KRAKÓW 23
MACIEJ RYBICKI Tak PL 50UPAT 23
SŁAWOMIR SIDORSKI Tak PL 23
GRZEGORZ SKIBA Tak PL 23
KONRAD SOBÓTKA Tak PL 23
TOMASZ SORBIAN Tak PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR SZCZEPANIAK Tak PL 23
MARIUSZ SZKARADEK Tak PL 23
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM 23
MARCIN TURKIEWICZ PL KKS TRZEBNICA 23
WOJCIECH WĘCŁAŚ Tak PL OŚ RACING TEAM 23
TOMASZ WOJTACHA Tak PL 23
MARCIN WRÓBEL PL IM-MOTION.PL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 43 (Opłaconych: 34)
M3 - Am 40-49 lat
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 23
SLAWOMIR BOGUSZ Tak PL SCT RIDERS 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KW PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD/STC STARGARD 23
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 23
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW 23
ARTUR DUDZIAK PL BIKEFUN - LESZNO 23
JAROSŁAW FAFUŁA Tak PL TRIATHLON CLUBU 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
PIOTR GRODZINSKI PL 23
KAROL IDZIK PL 23
ZBIGNIEW KACZMAREK Tak PL KKS TRZEBNICA 23
PAWEŁ KIMBORT Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
MIROSŁAW KŁACZYŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL KP PSP ŻAGAŃ 23
BARTEK KONARSKI PL 23
TOMASZ KULCZYŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ KURCZAK Tak PL 23
MAREK LIS PL 23
MARCIN ŁYSOŃ PL KKS TRZEBNICA 23
ROMAN MACIASZCZYK Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ MACIEJEWSKI Tak PL 23
PIOTR MAŁECKI Tak PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
ARTUR MAZUR Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 23
MICHAŁ MIAZGA Tak PL MIAZZGA 23
MACIEJ NIEŚLAŃCZYK Tak PL GVT 23
ROBERT RASAŁA Tak PL 23
KRZYSZTOF SAMARDAK Tak PL 23
TOMASZ SKRZYPEK PL KKS TRZEBNICA 23
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
PIOTR SZCZEPANIAK Tak PL 23
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 23
JAROSŁAW ZYGMĄT Tak PL 23
MAREK ŻELAZNY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 36 (Opłaconych: 27)
M4 - Am 50-59 lat
ANDRZEJ BRODZIAK Tak PL KKS TRZEBNICA 23
DARIUSZ CZARNIECKI Tak PL ŚRODA ŚLĄSKA 23
MAREK DOBROWOLSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK GABRYSZ Tak PL 23
ADAM GUBERNAT PL 23
ZENON JANIAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
BOGUSŁAW JASION Tak PL 23
JACEK JĘDRZEJCZYK Tak PL SAJ-POL TEAM 23
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT 23
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 23
MAREK KOWALSKI Tak PL KG PSP 23
KRZYSZTOF KRUPA Tak PL GVT 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
WIESŁAW LASOTA Tak PL KKS TRZEBNICA 23
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 23
WIESŁAW LEŚNIAKIEWICZ Tak PL KG PSP 23
PIOTR MARCINIAK Tak PL 23
JACEK MIKULSKI Tak PL 23
MARIAN PRZYBYLSKI Tak PL 23
GERARD SKALSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF ŚMIELAK Tak PL 23
ADAM URBAN Tak PL OSP TOPOLA MAŁA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 19)
M5 - Am 60-69 lat
CZESŁAW ANKUDOWICZ Tak PL STC STARGARD 23
JANUSZ BIENIEK Tak PL 23
ZBIGNIEW JUNAK Tak PL STC STARGARD 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL 23
STANISŁAW SZOPA Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
ZBIGNIEW WALCZAK PL 23
ANDRZEJ WEWIÓRSKI Tak PL 23
RYSZARD WRONA Tak PL 23
BOGUSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL KKS TRZEBNICA 23
WIKTOR ŻAK Tak PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 13 (Opłaconych: 12)
M6 - Am 70- lat
JÓZEF MISIAK Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - Ak 16-29 lat
KATARZYNA KOCZWARA Tak PL OŚ RACING TEAM 23
OKSANA KRYSIUK Tak PL 23
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL 23
ANNA SKOPICZ RADKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Ak 30-39 lat
PATRYCJA BIERBASZ Tak PL OSTRE KOŁO 23
AGNIESZKA FEHERPATAKY Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MARTA KOCHANEK Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ Tak PL OŚ RACING TEAM 23
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Ak 40-49 lat
AGNIESZKA BARTKOWIAK Tak PL 23
DOROTA CZECH Tak PL 23
JUSTYNA DROZDOWSKA Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MAGDA GORZKOWSKA Tak PL 23
IZABELA GRODZIŃSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA HOWIS Tak PL STC STARGARD 23
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Ak 50- lat
MAŁGORZATA PALUCH Tak PL 23
WIESŁAWA PROKOPCZYK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

66km: 66km - trzy okrążenia

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Am 16-29 lat
FILIP BAGIŃSKI Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
KRZYSZTOF BARTKOWIAK Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
MARCIN FIOŁKA PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC PL IM-MOTION KROSS TEAM 23
MACIEJ KĘDZIORA PL ZGRUPKA TEAM 23
WOJCIECH KOKOSZKA Tak PL OŚ RACING TEAM 23
KAMIL KOSEK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ Tak PL 23
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 23
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
KRYSTIAN SZYMCZAK PL ZGRUPKA TEAM 23
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 16 (Opłaconych: 11)
M2 - Am 30-39 lat
BARTOSZ BAL Tak PL ZGRUPKA TEAM 23
JAKUB CZWOJDA Tak PL FTI RACING TEAM 23
ADAM DOBOSZ Tak PL DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 23
RYSZARD DOBOSZ PL CICLISMO WROCLAW 23
KAROL GROŃ Tak PL OSTRE KOŁO 23
ŁUKASZ HANTKIEWICZ Tak PL 23
MARIUSZ HOFMAN Tak PL 23
MARCIN JAGMIN Tak PL 23
MIROSŁAW KAJOCH Tak PL 23
WALDEMAR KAJOCH Tak PL 23
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
MARCIN KRZYWONOS Tak PL OSTRE KOŁO 23
MARIUSZ KSIĘZKI Tak PL PROJECT VELO TEAM 23
JACEK LASOTA Tak PL KKS TRZEBNICA 23
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ADAM PADUCH Tak PL TEAM BIKE FINGER WAŁBRZYCH 23
WITOLD RZESZUTEK Tak PL 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
KACPER SOWIŃSKI Tak PL SOWA TEAM 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
TOMASZ TURZAŃSKI Tak PL CICLISMO WROCLAW 23
MIROSŁAW URGACZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
WOJCIECH WARZYŃSKI PL 23
RAFAŁ WASIELEWSKI Tak PL 23
PIOTR WÓJCIK Tak PL 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 27 (Opłaconych: 25)
M3 - Am 40-49 lat
PIOTR ANTCZAK PL 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MICHAŁ BUKOWSKI Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 23
TADEUSZ BYCZKOWSKI Tak PL GVT 23
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK PL ŻORY 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 23
ZBIGNIEW JARAWKA Tak PL 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
BOGDAN KITA Tak PL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT MATUSZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 23
ROBERT MENCFELDOWSKI Tak PL KROSS EURO-ROWER.PL 23
MARCIN MERK Tak PL 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
WOJTEK POTOCZAK Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
ALFRED PRZEMIENIECKI Tak PL OSTRE KOŁO 23
DARIUSZ SPYCHAŁA Tak PL DOMATOR 23
IRENEUSZ TARASZKIEWICZ Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
MARCIN TRZASKA PL GVT 23
DARIUSZ URYGA Tak PL 23
WITOLD WALCZAK Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 23
PRZEMYSŁAW WEGNER Tak PL 23
ANDRZEJ ZACHACZ Tak PL STC STARGARD 23
ROBERT ZIĘBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 29 (Opłaconych: 26)
M4 - Am 50-59 lat
TOMASZ BOROWSKI Tak PL DOMATOR 23
MIROSŁAW FITAŁ Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
JACEK MAZUR Tak PL 23
JAN PADUCH Tak PL TEAM BIKE FINGER WAŁBRZYCH 23
JERZY SIKORA Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 23
ZBIGNIEW SOBOŃ Tak PL ESKA TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 9 (Opłaconych: 8)
M5 - Am 60-69 lat
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
LECH FILIPIAK PL 23
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 3 (Opłaconych: 2)
M6 - Am 70- lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 0 (Opłaconych: 0)
K1 - Ak 16-29 lat
MAGDALENA ZINKOWSKA Tak PL MORPOL RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Ak 30-39 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Ak 40-49 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Ak 50- lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 243 (Opłaconych: 208)