Leśnica - jazda drużynowa na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ALVA 1 TYTAN
JANUSZ BANASIAK
MAREK FIKUS
ANDRZEJ KASPRZYK
FILIP MATOSZKO
KRZYSZTOF MATULA
DARIUSZ OSTROWSKI
FILIP PIAŚCIK
BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK
TOMASZ MACIAŚ
ZBIGNIEW SOBOŃ
PIOTR SZULC
TOMASZ WOŁODŹKO
PIOTR WRONA
BIKEHOLICY TINES
PIOTR GAKAN
KONRAD HERBA
BARTOSZ SIKORA
KRZYSZTOF WEBERBAUER
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE
BIKESTACJA I SPÓŁKA
ADAM KOPEĆ
BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA
SZCZEPAN PASZEK
SEBASTIAN PASZEK
ROMAN SMOLEŃSKI
BLOKBLACH RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY
BODYICOACH CYCLING TEAM
DAMIAN RYBARCZYK
DARIO TEAM RADOMSKO
WOJCIECH MICHAŁEK
DOBRE SKLEPY ROWEROWE
JACEK SZCZYGIEŁ
FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
MARCIN FIOŁKA
MATEUSZ JEGIER
RAFAŁ MAJ
PAWEŁ PAC
DANIEL STAJSZCZYK
MARCIN SZENDERSKI
GATTA BIKE-RS
TOMASZ GRZEGORY
ŁUKASZ LISOWSKI
WOJCIECH MACIĄG
DARIUSZ MALINOWSKI
ADAM OSTOJSKI
ROBERT PILCH
PIOTR STĘPNIK
GRZEGORZ TURKIEWICZ
GMG GLIWICE
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ
GNIEWKOWO
TADEUSZ MACIEJCZYK
GRUPETTO GORLICE
BARTŁOMIEJ OGIELA
GVT
PIOTR ANTCZAK
ARTUR GACEK
GVT
MARIUSZ ANDREJÓW
MICHAŁ BUCZEK
KONRAD CZAJKOWSKI
PAWEŁ GREHL
ŁUKASZ PAWŁOWSKI
SŁAWOMIR RYCHLIK
HAVE A NICE DAY
MICHAŁ GLIŃSKI
JAS-KÓŁKA
EDWARD JURZYCA
EUGENIUSZ MAŁYJUREK
TOMASZ MŁYNEK
ANDRZEJ MŁYNEK
DARIUSZ POTONIEC
DARIUSZ PUZOŃ
DOMINIK RYGAŁA
PAWEŁ SZATKOWSKI
KB & R LEW LEGNICA
FRANCISZEK GOGÓŁ
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI
TOMASZ SZULCZEWSKI
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BESTWINA
ŁUKASZ KRAMARCZYK
BOGUSŁAW KRAMARCZYK
MAREK MARZEC
KRZYSZTOF PIECHACZEK
PAWEŁ SKORUPA
PRZEMYSŁAW SZLAGOR
ŁUKASZ ŚLEZIAK
KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
KAROL ANDERKO
TOMASZ GORAUS
PAWEŁ PIETRZAK
RAFAŁ SEKTA
KRZYSZTOF SKIBA
RAFAŁ WROŻYNA
LKK LUBLIN
KAMIL MAJ
MASTERS TYCHY
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI
MMBIKE TEAM
KRZYSZTOF BACIK
DANIEL KARAŚ
SŁAWOMIR LUTY
MARIUSZ MUSIAŁEK
ŁUKASZ PELKA
DANIEL SKÓRA
ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
SZYMON BANACH
JAKUB BOŻEK
KRZYSZTOF CIEŚLAK
BARTOSZ IWASZEK
JULIAN KAPŁON
ŁUKASZ STASIKOWSKI
MAREK ZDANOWICZ
OTR INTERKOL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ
KRZYSZTOF KUBIK
PRZEMYSŁAW MOCEK
RAFAŁ OLEŚ
MATEUSZ SZUKOWSKI
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ZDZISŁAW PROCHOŃ
POLART MOSER SMP TEAM
DAMIAN GŁOWNIA
GRZEGORZ KOZIELEC
WOJCIECH MATLAK
ROBERT PETERCZUK
BARTOSZ SOPATA
POLIMER - MYSZKÓW
TADEUSZ GARNCARZ
ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ FRYDEL
RAFAŁ KOCOŃ
WIESŁAW LEGIERSKI
TOMASZ LESIECKI
ANDRZEJ PIĄTEK
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK
RYCERZE ROLANDA
MATEUSZ KRYK
SAJ-POL GVT TEAM
SEBASTIAN BIRUTA
ANDRZEJ GUCWA
ZBIGNIEW GUCWA
MACIEJ STANOWICZ
SAKWIARZE HA$$ANA
MICHAŁ ARABASZ
START BIELSKO
ROMAN AUGUŚCIŃSKI
T-MOBILE CYCLING TEAM
TOMASZ TRUSZKIEWICZ
TALVI SPORT
TOMASZ STALINGER
TTC TORUŃ
RYSZARD SULECKI
WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ
WHIRLPOOL TEAM
ARKADIUSZ TECŁAW
WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MARCIN HUBCZAK


Ilość wszystkich zgłoszeń: 123