Orzesze - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
EWELINA BASIAK Tak PL 23
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 23
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DARIA RADCZUK Tak PL 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 23
JOANNA SYROWIECKA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 36+ K2
ALEKSANDRA GÓRALSKA PL 23
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
M - Mężczyźni 15-18 M
KAMIL BAR Tak PL 23
MICHAŁ BIELAT PL 23
MICHAŁ GARUS Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
DOMINIK GRZEGORZYCA Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
SZYMON KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
PIOTR CEBULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 23
MARCIN DUŻY Tak PL 23
KAMIL GRAJCAREK Tak PL 23
JAKUB GRANEK Tak PL 23
WOJCIECH GRECZKA Tak PL 23
KACPER JAWORSKI PL 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ KAZANOWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
ADRIAN KLEKOTKO PL 23
JAROSŁAW KOCUR Tak PL ALPE BIKE 23
ANDRZEJ KOPEĆ Tak PL 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LISIEŃSKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ MROWIEC Tak PL FUNDACJA-AKTYWNI 23
DAMIAN NANDZIK Tak PL 23
MICHAŁ NEUMANN Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAWID PASTUSZKA Tak PL SZOSSER 23
PAWEŁ PĘCHERZ Tak PL 23
FILIP PIAŚCIK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
MATEUSZ PIERZCHAŁA Tak PL 23
DOMINIK PIKORSKI Tak PL OLSHCOACHING 23
PAWEŁ RADZIKOWSKI PL 23
MATEUSZ SANETRA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OTR INTERKOL 23
ROBERT TROSZOK Tak PL 23
ANDRZEJ UHL Tak PL 23
PAWEŁ WIECZOREK Tak PL 23
ŁUKASZ WOLNY PL TWOMARK ALVA 1 23
SZYMON WRÓBEL Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
KONRAD ZDUN Tak PL UKS 9 KALISZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 38)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH Tak PL 23
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ BARON Tak PL 23
MICHAŁ BOGACZ PL 23
SEBASTIAN BRYGOŁA Tak PL KK ROZTOCZE 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL 23
ZBYSZEK CZELNY Tak PL 23
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
RAFAŁ FLORCZYK Tak PL 23
PIOTR GAJDZIK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
TOMASZ GORAUS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
WOJCIECH GOROL Tak PL 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
DOMINIK GÓRAL Tak PL OLSHCOACHING 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak PL FUNDACJA-AKTYWNI 23
TOMASZ HABER PL 23
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 23
ARTUR JANISZEWSKI Tak PL 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ KOCUREK Tak PL 23
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM KUŚKA Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON LEW PL 23
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE 23
TOMASZ LOBA Tak PL SZOSSER 23
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR MARKOWSKI PL 23
WOJCIECH NALEPA Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
KRZYSZTOF PIJANOWSKI Tak PL 23
PIOTR PIONTEK Tak PL 23
EMIL POTRĘĆ Tak PL 23
TOMASZ PYKA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL DO:ST:AR:TU 23
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
GRZEGORZ STRZAŁA Tak PL HAVE A NICE DAY 23
PIOTR SUGIER Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
PIOTR SURMA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
GRZEGORZ SZWAN Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
ADAM ŚLĄZAK PL CHASZCZOJEŹDŹCY 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL 23
MATEUSZ TADEUSZ Tak PL BRAK 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PIOTR WYSOCKI PL 23
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM 23
ŁUKASZ ZAJĄC PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK Tak PL 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 69 (Opłaconych: 54)
C - Mężczyźni 40-49 C
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
JACEK BAZAK PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZECH PL POLART NUTRAXX TEAM 23
PIOTR CZOPEK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
DARIUSZ FLORCZAK PL 23
MARIUSZ FOLEK PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL 23
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 23
JAKUB GORCZYCA PL OLSHCOACHING 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
RYSZARD HODURA PL 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
ROBERT KOPYTO Tak PL 23
ARTUR KUBA Tak PL 23
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
MICHAŁ KURPAS PL 23
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ LEW-MIRSKI Tak PL AKS POLONIA WARSZAWA 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
JAROSŁAW LIBERACKI PL GRUPA MARAT 23
TOMASZ LIGOCKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
JAKUB MATUSZ PL GMG GLIWICE 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
TOMASZ NALEPA Tak PL 23
SERGIUSZ NAWROCKI PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM POSTULKA Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
RADOSŁAW PROKOPIUK Tak PL R-PRO ALD-STUDIO TEAM 23
RADOSŁAW PUSTUŁKA Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR RUCZKA Tak PL KS KOZIOŁEK 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ WILCZEWSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
MACIEJ WIORA Tak PL 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 48)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ZBIGNIEW ABSALON PL GRUPA MARAT 23
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAZIMIERZ CIWIŚ Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
PIOTR JASTRZĘBSKI Tak PL 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
PIOTR KOPERNIK PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL 23
SZCZEPAN PŁUSA PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JORAN SKUPNIK Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL 23
PIOTR SZULC PL ESKA TEAM 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
RYSZARD TROCIŃSKI PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 32 (Opłaconych: 25)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PRZEMYSKIE STOWARZYSZENIE KOLARSKIE \"PSK OLIMPION 23
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL STOWARZYSZENIE KOLARSKIE VICTORIA RYBNIK 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ANDRZEJ KOWALCZYK PL 23
KRZYSZTOF LORENOWICZ Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
ZDZISŁAW SEMANYSZYN Tak PL 23
JERZY SOJKA Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
STANISŁAW WALASEK Tak PL 23
STANISŁAW ZAJFERT Tak PL 23
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 23
JAN ZIĘCIAK Tak PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 248 (Opłaconych: 197)